Jump to content

רשמים מההפסד לסכנין בדוחא | פתיחה מזעזעת לעונה, הפסד מביש.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, duss21 said:

דווקא בעיניי להסתכל על זה במיקרו זה לעשות הנחות להתנהלות של המועדון. איך שזה נראה לי, עכשיו אנחנו רואים בצורה הכי מגעילה את ההשלכות של התנהלות המועדון בשלוש העונות האחרונות.

קל.

מי שלא עבד שנתיים לא מתקן בשבוע.

לגבי זה שהוא לא מאמין בילדים, הבנו את זה לפני חודש.

2 דקות לפני, duss21 said:

דווקא בעיניי להסתכל על זה במיקרו זה לעשות הנחות להתנהלות של המועדון. איך שזה נראה לי, עכשיו אנחנו רואים בצורה הכי מגעילה את ההשלכות של התנהלות המועדון בשלוש העונות האחרונות.

לא רואה איך קבוצות אחרות פה עובדות טוב יותר במקרו, אשמח לשמוע. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

יש פה מועדונים שמעמידים קבוצה בעשרה מיליון שקלים

Just now, turgi said:

יש פה מועדונים שמעמידים קבוצה בעשרה מיליון שקלים

ומכניסות 90 מיליון לפני שהעונה החלה? איך הן עובדות טוב יותר במקרו? 

3 דקות לפני, המכבייה said:

ומכניסות 90 מיליון לפני שהעונה החלה? איך הן עובדות טוב יותר במקרו? 

הן כנראה לא מעמידות גרעון כל שנה.

הן אובר אצ׳יבריות. במארקו זה כנראה טוב יותר.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אין לי מושג לגבי קבוצות אחרות ולמען האמת זה גם לא ממש מעניין אותי. מעניין אותי איך אנחנו פועלים.

בשורה התחתונה, מיטש הציב סטנדרטים מאוד גבוהים בשנים הראשונות שלו במועדון, ולי זה נראה שבעונות האחרונות הוא קצת חרג מהם. בקצרה - מנספורד עזב ולא מונה לו מחליף, חיכינו לאיביץ' כדי להתחיל לפעול בקיץ הקודם, ואז נשארנו בלי שום גורם מקצועי במערכת, ואן לוון עבר תוך חצי שנה ממנהל מחלקת הנוער למנהל המקצועי של הבוגרת ואז למאמן. גם המינוי של יצחקי לא עובר לי חלק (ולא בגלל צבע תעודת הזהות או ההיסטוריה שלו כשחקן, אלא בגלל חוסר הנסיון). בעיניי אלה דברים מאוד משמעותיים, ובין היתר ההשלכות שלהם הם הסגל הבעייתי שאנחנו רואים היום.

המחשבה שלי היתה שהרבה מהדברים האלה קשורים לפייר פליי שהיה, אבל בקיץ הזה הדברים לא השתפרו, ואפילו להפך. אותי זה מדאיג.

21 דקות לפני, turgi said:

הן כנראה לא מעמידות גרעון כל שנה.

הן אובר אצ׳יבריות. במארקו זה כנראה טוב יותר.

אתה לא ממוצב כמוהן מלכתחילה. אתה תמיד מושקע. אולי השנה תיהיה מאוזן ועדיין שואף להתחרות ועם ניקוד ושומן לעונה הבאה  אתה רוצה להיות עם רווח תפעולי של שני מיליון שקל ולסיים 5? אנחנו לא שם. קבוצות כאלה היו קיימות גם כשג'ורדי פיזר כיד המלך על בן בסט אבל היה ניהול מופלא, אה...שהביא פייר פליי. מכבי פורחת מסביב אבל כנראה סובלת מבחירות מקצועיות לא טובות, ועוד מבשר מבשרנו. זה גול עצמי מוחלט אבל מי יכול היה לחשוב על זה מראש? עזוב את הסימנים מעונה שעברה, השנה, דף נקי, תן לאנשים לשחק, תרוויח לנו משהו גם אם הוא לא נגמר באליפות. תרוויח לנו שלד. תרוויח את העתיד שמראש נשכרת עבורו. 

8 דקות לפני, duss21 said:

אין לי מושג לגבי קבוצות אחרות ולמען האמת זה גם לא ממש מעניין אותי. מעניין אותי איך אנחנו פועלים.

בשורה התחתונה, מיטש הציב סטנדרטים מאוד גבוהים בשנים הראשונות שלו במועדון, ולי זה נראה שבעונות האחרונות הוא קצת חרג מהם. בקצרה - מנספורד עזב ולא מונה לו מחליף, חיכינו לאיביץ' כדי להתחיל לפעול בקיץ הקודם, ואז נשארנו בלי שום גורם מקצועי במערכת, ואן לוון עבר תוך חצי שנה ממנהל מחלקת הנוער למנהל המקצועי של הבוגרת ואז למאמן. גם המינוי של יצחקי לא עובר לי חלק (ולא בגלל צבע תעודת הזהות או ההיסטוריה שלו כשחקן, אלא בגלל חוסר הנסיון). בעיניי אלה דברים מאוד משמעותיים, ובין היתר ההשלכות שלהם הם הסגל הבעייתי שאנחנו רואים היום.

המחשבה שלי היתה שהרבה מהדברים האלה קשורים לפייר פליי שהיה, אבל בקיץ הזה הדברים לא השתפרו, ואפילו להפך. אותי זה מדאיג.

אני רואה פה בעיית מיקרו. מכבי רק מתפתחת במקרו. היה קשה לנחש שדווקא מי שאמון על הנוער, יתבסס על פנסיונרים. 

הרשמים שלי מהמשחק? שוב, פלאשבק קשה לתקופת לוני

הקבוצה הזאת בסגל מלא יכולה להפסיד בכל יום נתון לכל קבוצה בליגה.

אחדד את הדברים כי בעצם לא אמרתי כלום. הקבוצה הזאת לא באמת מגיעה כפייבוריטית מול כמעט אף קבוצה בליגה (פשוט כי אני לא מכיר לעומק את כולן). הכל פתוח מהדקה הראשונה ועד האחרונה, ובואו נקווה שיהיה לנו מזל היום, ושהגול ששמנו במקרה יתפוס ולא נחטוף איזה אחד או שניים בדקות קריטיות. זה בדר"כ שלב אחד לפני שמתחילים לפשל בצורה סדרתית ומפתחים מנטליות של לוזרים שלך תדע מתי תצליח להשתחרר ממנה. 

התוצאה הזאת היא לא מקרה. סכנין היו יותר טובים מאיתנו והגיע להם, זה התבטא גם בסטטיסטיקה (לפחות זאת שראיתי מהמחצית הראשונה). אני גם לא חושב שאפשר לפתור את זה ברכש של הרגע האחרון או בטריק של החלפת מאמן.

סורי על הפסימיות, הלוואי שאני טועה.

6 דקות לפני, elbanana said:

הרשמים שלי מהמשחק? שוב, פלאשבק קשה לתקופת לוני

הקבוצה הזאת בסגל מלא יכולה להפסיד בכל יום נתון לכל קבוצה בליגה.

אחדד את הדברים כי בעצם לא אמרתי כלום. הקבוצה הזאת לא באמת מגיעה כפייבוריטית מול כמעט אף קבוצה בליגה (פשוט כי אני לא מכיר לעומק את כולן). הכל פתוח מהדקה הראשונה ועד האחרונה, ובואו נקווה שיהיה לנו מזל היום, ושהגול ששמנו במקרה יתפוס ולא נחטוף איזה אחד או שניים בדקות קריטיות. זה בדר"כ שלב אחד לפני שמתחילים לפשל בצורה סדרתית ומפתחים מנטליות של לוזרים שלך תדע מתי תצליח להשתחרר ממנה. 

התוצאה הזאת היא לא מקרה. סכנין היו יותר טובים מאיתנו והגיע להם, זה התבטא גם בסטטיסטיקה (לפחות זאת שראיתי מהמחצית הראשונה). אני גם לא חושב שאפשר לפתור את זה ברכש של הרגע האחרון או בטריק של החלפת מאמן.

סורי על הפסימיות, הלוואי שאני טועה.

דווקא חושב שזה כן עניין של מאמן

יש פה חלק על ההתנהלות האיטית בקיץ אבל הניהול סגל שלו מחריד, הוא מפסיד את האמון של שחקנים אם אחרי משחק בחמישי הוא מעלה הרכב דומה.

לא חושב שזה עניין של שיטה כי ראינו שבאותה שיטה זה די הצליח בעונה שעברה, ודווקא אז זה כן היה נכון ללכת עם אותו הרכב כי העסק התחיל להתחבר והיה צריך יציבות.

פטריק לא באמת יודע לאמן בוגרים. ניהול הסגל שלו בעייתי, בחירת השחקנים שלו בעייתית, והקבוצה כלל לא מאומנת למרות ששיחקנו פי 6 משחקים מסכנין שנראתה לפחות כמו קבוצת כדורגל. הוא גם מתחיל לאבד את חדר ההלבשה בגלל החילוף המוקדם של חוזז.

הסגל שלנו נחלש משמעותית, אבל בכל זאת מאמן אמיתי מוציא הרבה יותר ממנו. בטח שלא מקבל מסכנין 3 מה שלא קרה אף פעם בהיסטוריה.

כרגע, כל קבוצה בליגה יכולה לנצח אותנו. אנחנו נראים כמו קבוצות הבטן האלה שתלוי באיזה יום תופסים אותן. מחריד.

יש לי הרבה טענות גם להנהלה, אבל נחסוך כי אמרו פה כבר הכל.

הולכים לעונה קשה.

13 דקות לפני, קמאנן said:

פטריק לא באמת יודע לאמן בוגרים. ניהול הסגל שלו בעייתי, בחירת השחקנים שלו בעייתית, והקבוצה כלל לא מאומנת למרות ששיחקנו פי 6 משחקים מסכנין שנראתה לפחות כמו קבוצת כדורגל. הוא גם מתחיל לאבד את חדר ההלבשה בגלל החילוף המוקדם של חוזז.

הסגל שלנו נחלש משמעותית, אבל בכל זאת מאמן אמיתי מוציא הרבה יותר ממנו. בטח שלא מקבל מסכנין 3 מה שלא קרה אף פעם בהיסטוריה.

כרגע, כל קבוצה בליגה יכולה לנצח אותנו. אנחנו נראים כמו קבוצות הבטן האלה שתלוי באיזה יום תופסים אותן. מחריד.

יש לי הרבה טענות גם להנהלה, אבל נחסוך כי אמרו פה כבר הכל.

הולכים לעונה קשה.

אם על החילוף המוקדם של חוזז הוא יאבד את חדר ההלבשה אז המצב ממש עצוב.

אסור לחוזז לראות דקת דשא העונה, בהלם שהוא עדיין חלק מהסגל. שישחררו אותו אפילו בחינם

טב״ח גררו ריקן וחוזז חלשים מאוד כרגיל. כל עוד ההרכבים שלנו ימשיכו להתבסס על רוטציה בינם לבין עצמם המאבק שלנו על הפלייאוף העליון לא יהיה פשוט. 

כראיה לאנמיות הבלתי נתפסת של החלק הקדמי שלנו שווה להציץ על הסטטיסטיקה של איומים למסגרת מאתמול 

66abc645-2091-4a9d-bc47-ceb1428ea2f9.jpg

לפני7 שעות , Wade said:

אגב, המהלך שהוביל לגול השני היה מהמביכים שראיתי אי פעם ממכבי. משולשים של הרננדז-בלטקסה-פרץ במשך שלוש דקות, כי אף אחד מהבלמים לא מספיק מוכשר או בעל אינטליגנציה כלשהי לצאת עם הכדור קדימה, ואז מסירה פשוטה לדן גלזר שעוברת לחטיפה וגול. כאילו אף אחד לא יודע מה לעשות עם הכדור. היה שם לחץ בעצלתיים של שני שחקנים גמורים של בני סכנין, גמורים. ואיכשהו זה הספיק. 

מביך.

אין כאן שאלה של כישרון או אינטליגנציה של שחקנים, זו בדיוק אינדיקציה לכמה מכבי לא מאומנת.

קבוצה שצריכה ורוצה להיות דומיננטית ומסודרת שאין לה שום תבנית לבניית משחק מאחור ברגע שטיפה לוחצים אותה (וזה לא שסכנין הפעילו מכבש שם, ממש בקטנה). כתבתי את זה ממש בזמן אמת בנושא המשחק, המגנים לא שם בתמונה בכלל, רק הבלמים וגלזר שסגור לגמרי.

זה אמור להיות בסיסי לגמרי וקרה במכבי כבר עשור - הנעת כדור בין הבלמים, מגן מצמצם, שני קשרים מתלווים אליו ומצמצמים לכיוונו בזמן ששחקן הכנף בצד הזה יורד קצת לאחור כדי לפתוח עוד אופציית מסירה, מוסרים למגן שמוסר לקשר שמוסר לקשר השני ו/או למגן חזרה והופ - אפשר לצאת קדימה.

לא כדורגל עילי, סתם מקצועני. זה קורה גם בסכנין ובחדרה ובקטמון, אבל במכבי לא. במכבי של ואן לוון 21/22 המגנים יעברו את קו החצי על עיוור ואסור להם לחזור, רק קשר אחד ישאר בחצי שלנו ועוד אחד בכלל קרוב יותר לחלוץ, כל זה בזמן שהווינגרים דבוקים לקו. טקטיקה התקפית דמיקולו שמובילה לכדורים ארוכים מהבלמים קדימה, איבוד קליל בניסיון להתמסר קדימה דרך האמצע או שפשוט נתקעים כשמגיעים כבר קדימה, כי זה מגיע לאגף והאופציה היחידה היא להגביה.

אני מעדיף את חיים שאבו על פניו, גם את ניסן יחזקאל.

32 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אם על החילוף המוקדם של חוזז הוא יאבד את חדר ההלבשה אז המצב ממש עצוב.

אסור לחוזז לראות דקת דשא העונה, בהלם שהוא עדיין חלק מהסגל. שישחררו אותו אפילו בחינם

צודק לחלוטין. חוזז שחקן גרוע היה ונשאר, גם בחדרה אין  לו מקום בהרכב. להעביר לנתניה בעסקת קניקובסקי.

חוזז, ריקן, טבח, בלטקסה.

כל עוד הרביעייה הזאת במועדון, עזבו בהרכב לא מגיע לנו יותר ממקום 6.

גם בימים חשוכים של לוני היה לנו לפחות תקווה במחזור ראשון השחקנים.

אם ה18 הבכירים שלנו לא משחקים ביחד במכבי, והם משחקים ביחד בקבוצה גנרית (הפועל חיפה) הם נשארים בליגה 3 מחזורים לסוף.

הקטע שנותנים לנו עוד כבוד כי אנחנו מכבי

2 דקות לפני, itanar said:

הביקורת על גולדהאר מגוחכת. שם כסף להעברות ושכר הכי גבוה בליגה.

אתה מדבר על הכתבות שפתאום צצו להן?

הסמרטוטי רצפה האלה בגדול מצטטים מאוהדי מכבי.

12 דקות לפני, אקיטה said:

אתה מדבר על הכתבות שפתאום צצו להן?

הסמרטוטי רצפה האלה בגדול מצטטים מאוהדי מכבי.

כן, רז אמיר לפעמים אוהב לצטט חברים שלו.

חבל.

16 דקות לפני, itanar said:

הביקורת על גולדהאר מגוחכת. שם כסף להעברות ושכר הכי גבוה בליגה.

לגמרי. אני גם מאמין שאם זה ימשך ככה עוד כמה מחזורים, ואן לייבן ישלח הביתה

המסקנות

אני עדין חושב שהסגל הזה רחוק מאוד מלממש את הפוטנציאל שלו, בעיקר בגלל שיטת המשחק שלנו

לפטריק יש 2 אופציות, לקחת את לוח השיטה המיושנת של 2 שחקנים תקועים על הקווים ולהפוך את זה לכדורגל מודרני או לעבור להיות בתפקיד אחר

5 דקות לפני, itanar said:

כן, רז אמיר לפעמים אוהב לצטט חברים שלו.

חבל.

היה שם שורה על אוהדים שהימרו עד מתי פטריק ממשיך, מקצוענות 10/10.

שידחוף קיר לתחת הקוקסיפות.

1 hour ago, Keano said:

דווקא חושב שזה כן עניין של מאמן

יש פה חלק על ההתנהלות האיטית בקיץ אבל הניהול סגל שלו מחריד, הוא מפסיד את האמון של שחקנים אם אחרי משחק בחמישי הוא מעלה הרכב דומה.

לא חושב שזה עניין של שיטה כי ראינו שבאותה שיטה זה די הצליח בעונה שעברה, ודווקא אז זה כן היה נכון ללכת עם אותו הרכב כי העסק התחיל להתחבר והיה צריך יציבות.

לא טענתי שהמאמן הנוכחי טוב או מתאים. אני פשוט לא חושב שהחלפה שלו תפתור משהו כי הכל מתחיל ונגמר בהתנהלות מחורבנת.

כמו שהחתימו את דוניס ברגע האחרון וזרקו אותו ישר למים, ואז החליפו אותו בהולנדי מהנוער שכבר נמצא פה על הדרך, וכמו שמביאים את הרכש, ככה כנראה גם יבחרו את המאמן הבא. ואחד שיבוא עכשיו, אם הוא עשה תחקיר מעמיק ובכל זאת הגיע - כנראה שהוא לא מגיע מהסיבות הנכונות.

מעבר לזה, גם אם ניפול במקרה על מציאה, לא חושב שמאמן גדול אפילו יכול להוציא יותר מידי מהסגל הזה. בטח לא משהו שמתקרב לשאיפות שלנו.

כולה מחזור ראשון אנחנו בסך הכל עשרה משחקים מתחילת העונה ומדובר אולי בניהול סגל הגרוע ביותר שנתקלתי בו בחיי.

שחקנים בכירים עזבו, רכש לא הגיע, לקבוצה חזרו לא מעט צעירים מוכשרים. אז מה עושים? מלחימים להרכב שחקנים שהסריחו את הדשא בעונה הקודמת.

אין לך אגפים? לא מאמין במחליפים? תנסה יהלום, 5-3-2, 8-1-1 או אנאערף.. אתה אמור להיות איש מקצוע. 

זה לא יאמן שעם משחק אגפים כל כך אנמי, חנצ'יס מקבל הזדמנות רק במשחק בודד בגביע הטוטו, ושריקן שהיה כבר בחוץ, לא זז מהמגרש והג'ינג'י מקבל פירורי דקות פה ושם באמצע חסר היצירתיות שלנו.

אין רכש מפוצץ? הכל סבבה. תראו דרך, איזה אמונה במשהו. 

בינתיים אנחנו אותה קבוצה מעונה שעברה, רק בלי השחקנים הבכירים ומבוגרת ועייפה יותר.

מכבי מתחילת העונה עייפה, חסרת חשק ויצירתיות ברמה של הקבוצות בתקופת לוני. ההפסד אתמול בכלל זרק אותי לכל מיני הפסדים לאוהד קדוסים.

אני תמיד פרו המאמן, מחפש דרכים להצדיק את הבחירות שלו גם בכוח, אבל אין לי מושג מה לעזאזל מכבי מתכננת כאן העונה. הכל כל כך רנדומלי, מעייף ולא טוב.

10 דקות לפני, elbanana said:

לא טענתי שהמאמן הנוכחי טוב או מתאים. אני פשוט לא חושב שהחלפה שלו תפתור משהו כי הכל מתחיל ונגמר בהתנהלות מחורבנת.

כמו שהחתימו את דוניס ברגע האחרון וזרקו אותו ישר למים, ואז החליפו אותו בהולנדי מהנוער שכבר נמצא פה על הדרך, וכמו שמביאים את הרכש, ככה כנראה גם יבחרו את המאמן הבא. ואחד שיבוא עכשיו, אם הוא עשה תחקיר מעמיק ובכל זאת הגיע - כנראה שהוא לא מגיע מהסיבות הנכונות.

מעבר לזה, גם אם ניפול במקרה על מציאה, לא חושב שמאמן גדול אפילו יכול להוציא יותר מידי מהסגל הזה. בטח לא משהו שמתקרב לשאיפות שלנו.

מסכים שההתנהלות לא טובה והתוצאות כנראה מגיעות בדיליי, מה שאומר שהעונה הקודמת כנראה היתה שירת הברבור של הקבוצה שנבנתה פה ע"י מנספורד.

אבל גם עם זה אפשר לנהל את הסגל וההרכבים בצורה הרבה יותר טובה, אני די בטוח שאם איביץ' היה המאמן הרבה יותר שחקנים מהסגל היו לוקחים חלק במשחקים.