Jump to content

הכתובת הייתה חזק על הקיר

הנדון

Recommended Posts

לפני6 שעות , snufkin said:

אני יודע שיש כאן אווירת אנטי כלפי יצחקי, אני מבין למה אבל עדין אפשר להסתכל גם אחרת על הדברים. בואו נגיד שחוץ מטיבי, אני לא רואה איזו טעות יסודית שלו.

בקיץ שבו פרץ עוזב, יונתן נמכר תמורת סכום העברה יפה שהספיק ליצחקי כדי להביא את:

חלאיילה,נחמיאס,ביטון,קניקובסקי,שמיר וזר עם רזומה מאוד מרשים לכנף.

ועדין להישאר ברייק-איוון בדמי העברה הקיץ.

בגדול, הסגל שיצחקי מעמיד מספיק טוב, הבעיה כרגע היא במאמן

הטעויות של יצחקי הן לא רק בדברים שהוא עשה (שזה בעיקר בן חיים וטיבי) אלא בעיקר בדברים שהוא לא עשה: לא הנחית פה את שהר, לא את רוקאביצה, לא את צ'יבוטה, לא את עלי מוחמד ולא ניסה לעשות מהלך על אבו פאני (לפחות שיודעים). התוצאה: בקושי יש לך בקבוצה מי שיתן גול.

כל השחקנים שהוחתמו (להוציא את הזר ההולנדי) הם שחקנים משלימים והבניה היא לרוחב וזה ככה עוד מפרשת הקטינות

מה שאני לא מבין זה למה יצחקי לא עושה ראיון לתקשורת ומסביר? במצב הנוכחי יש עליו אנטי גדול מאוד והוא יודע את זה, הוא אפילו לפעמים שולח הודעות פרטיות לאנשים שיוצאים עליו.  

לפני3 שעות , ravid said:

הטעויות של יצחקי הן לא רק בדברים שהוא עשה (שזה בעיקר בן חיים וטיבי) אלא בעיקר בדברים שהוא לא עשה: לא הנחית פה את שהר, לא את רוקאביצה, לא את צ'יבוטה, לא את עלי מוחמד ולא ניסה לעשות מהלך על אבו פאני (לפחות שיודעים). התוצאה: בקושי יש לך בקבוצה מי שיתן גול.

כל השחקנים שהוחתמו (להוציא את הזר ההולנדי) הם שחקנים משלימים והבניה היא לרוחב וזה ככה עוד מפרשת הקטינות

את בן שהר האוהדים של חיפה כבר לא מסמפטים.

רוקאביצה נראה איך יראה, כבר מבוגר, בלי אימונים וחזר רע מאוד מהפציעה והקורונה בעונה שעברה.

טיבי עם סיכוי לא רע להיות שחקן ספסל בבאר שבע, עלה להם גם בהדחה מאירופה.

אבו פאני לא קשור.

מוחמד פספוס אבל לא שחקן של מספרים.

בן חיים אני מסכים.

41 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה שאני לא מבין זה למה יצחקי לא עושה ראיון לתקשורת ומסביר? במצב הנוכחי יש עליו אנטי גדול מאוד והוא יודע את זה, הוא אפילו לפעמים שולח הודעות פרטיות לאנשים שיוצאים עליו.  

לא ברור. ג׳ורדי היה מתייצב לכל מסיבת עיתונאים לפחות בשנים הראשונות.

לפני3 שעות , ravid said:

לא חושב שבן סהר היה מוסיף לנו הרבה, הביאו פרוספקט צעיר וחלוץ זר.  רוקאביצה אני בעד אבל זה הימור לפה או לשם, זה לא משהו שהיה חייב לבצע. צ'יבוטה? בדמי העברה של 1.2 מליון בערך.. לא שווה חצי מזה, שחקן סביר עם אינטלגנציית משחק רעה. אבו פאני חא ריאלי ולא שייך לדיון. לגבי עלי מוחמד, היה ניסיון להביא אותו.

ובכל זאת, יצחקי הצליח לסגור עם לודוגורת על רכישה של השחקן הץאולי הכי מוכשר בסגל ב 600 אלף יורו, הצליח (טפו טפו) להעביר את הכוכב של הליגה בשנה שעברה (להוציא את הגדולות) בחצי מליון ועוד שחקן סגל בשנת חוזה שמסרב להאריך. הצליח להביא זר עם רזומה פצצה וכישרון מדהים לכנף. בנוסף את נחמיאס ושמיר. כל זה והו4 ברייק איוון.

להוציא את טיבי שזו לדעתי טעות קשה, אני לא רואה טעות אקוטית. פרץ, זה לא היה תלוי במכבי, לפחות לא בקיץ האחרון שהוא הרלוונטי ליצחקי.

הסגל בסדר גמור ואפילו יותר מזה. מתי היו לנו אשכרה 6 זרים מתפקדים?! לדעתי לא היה כדבר הזה מאז שהעלו את המכסה. ההתקפה שלנו מפוצצת כישרון. הקישור יחסית יציב (למעט מחליף לגלזר), גם בהגנה אםשר להסתדר. הבעיה זה שכרגע המאמן איבד שליטה על השחקנים, הקבוצה ללא משמעת טקטית, משחק ההגנה והקישור מחפיר וההרכבים מוזרים.

לפני9 שעות , דקסטר said:

זה לא רק הרשימה הסופית, זו הדרך והזמן.

קניקובסקי (מזכיר, עוד לא חתם) וביטון היו חייבים להיות פה ביולי-גג תחילת אוגוסט, בלי תירוצים.

ריקן היה רגל וחצי בחוץ כולל כתבת פרידה בוואן - מאז חתם ופתח בכל המשחקים (ההחלטה לשבץ בהרכב על פטריק מין הסתם).

לטל היה סעיף שממס' מסוים של דק' יקבל חידוש אוט', היה על הפנים, לא הגיע למכסה ובכל זאת קיבל חוזה.

שמיר - לא פוסל את ההחתמה אבל דיברו על זה שהייתה תכנית מסודרת או אנערף , רק שבראיון איתו באתר שאלו אם דיבר עם נחמיאס לפני והוא ענה שזה היה סופר מהיר, קיבל הצעה מעכשיו לעכשיו וחתם.

אני לא מאשים אותו בנוגע לטיימליין כי ככה מכבי עובדת כבר שנים, הרבה לפניו. לכן אני רק יכל להניח שזה לא ממש תלוי בו. לגבי טב"ח, אני חושב שחןדש אוטומטית (כך פורסם לפחות). 

יצחקי ילך וישתבח עם השנים, יצבור ניסיון, קשרים ושם. ממנו אני לא חושש. הוא מבין ויודע כדורגל. עם השנים הוא גם ירגיש חופשי יותר עם מיץ'.

הבעיה היא כרגע כנראה המאמן החל מרמת האימון ועד הצבת השחקנים, מקווה שהצוות שלו ידע ביחד איתו להרים את הקבוצה. במקסימום? זה לא יצליח ונעבור למאמן הבא. זה הכדורגל, זה אף פעם לא בטוח יצליח.

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

מאמין שזה יעשה טוב לכולם ראיון שכזה.

לפני7 שעות , snufkin said:

אני לא מאשים אותו בנוגע לטיימליין כי ככה מכבי עובדת כבר שנים, הרבה לפניו. לכן אני רק יכל להניח שזה לא ממש תלוי בו. לגבי טב"ח, אני חושב שחןדש אוטומטית (כך פורסם לפחות). 

אכן ככה עובדים אבל זה קיץ שני ברציפות שעוזבים אותנו 3-5 שחקני הרכב (בשני הקיצים האלו עזבו אותנו 5 מהישראלים הטובים בליגה) אז קיוויתי לראות משהו אחר.

זה מהכתבה האחרונה שמצאתי בנושא מחודש מרץ - 

צטט

על פי חוזהו, הוא ימשיך לעונה נוספת רק במידה שיעמוד במכסה של 70 אחוזים ממשחקי הליגה, וכרגע, אחרי 22 מחזורים הוא עומד על 50 אחוזים ויתקשה לעמוד בה.

לפי מה שאני זוכר הוא לא הגיע למכסה.

השחקן שהכי חסר לנו כרגע בקבוצה אם זה ברמת הפרקטיקה ואם במנטלי זה איתי שכטר.

מלבד זאת הסגל שנבנה אמור להתמודד ראש בראש עם חיפה על האליפות. אני מקווה שואן לאוון יתמודד עם המשבר בצורה הרואית אחרת הוא יפוטר תוך כמה מחזורים

לפני10 שעות , snufkin said:

כן אבל מאז העזיבה של זהבי לא זוכר שהיינו במצב של כזאת דחיפות להביא שחקנים בתחילת קיץ וגם אז היה בסיס לסגל, השנה הגענו לקיץ בלי שלד שכל הכוכבים עוזבים והיה אפשר לפעול יותר מהר וכל מי שהגיע היה יכול להיות פה הרבה לפני.

לפני1 שעה , השני למאי תשעים ושמונה said:

השחקן שהכי חסר לנו כרגע בקבוצה אם זה ברמת הפרקטיקה ואם במנטלי זה איתי שכטר.

מלבד זאת הסגל שנבנה אמור להתמודד ראש בראש עם חיפה על האליפות. אני מקווה שואן לאוון יתמודד עם המשבר בצורה הרואית אחרת הוא יפוטר תוך כמה מחזורים

ראינו איזה קישור חזק יש לנו קבוצת תחתית עשתה מאיתנו צחוק. אף אחד כבר לא יכול לגנוב דעת בנוגע לסגל.

גם לדעתי אם קניקובסקי והזר לאגף יגיעו הסגל עצמו סבבה, אבל אי אפשר להתעלם מהדרך, ועל זה הביקורת. שיחקנו את רוב המוקדמות עם סגל מחפיר, ואם קצת פחות מזל בהגרלות היינו בחוץ. 

זה גם לא רק שחקנים זה כל השיטת משחק חייבת להשתנות. אין פליימיקר ואין אגפים נורמליים לא חייב להתעקש לנהל את המשחק עם מסירות של הבלמים אחד לשני ולנסות לפרוץ מהאגפים כשאין שחקן מהיר אחד לפחות ואחד עם אינטליגנציה שיודע מה לעשות באגף.