Jump to content

הכתובת הייתה חזק על הקיר

הנדון

Recommended Posts

אין מילים קיץ שלם במשחק אחד כל המדיניות הזאת חייבת להתחלף אי אפשר ככה להמשיך את העונה זה הרבה יותר עמוק מסגל כזה או אחר.

הסגל בסדר גמור.

מי שממשיך עם בלטקסה בלם, מי שהלחים את בן חיים וריקן להרכב, מי שמשחק עם גלזר לפרקים כאילו הוא 50/50 ומי שלא מנצל אפילו רבע מהפןטנציאל של הסגל הנוכחי, מי שנאלץ לשים את חלאיילה וינגר שמאל כי לא נתן לאף אחד אחר הזדמנות, הוא הבעיה כרגע.

בהחלט קיץ מזעזע והתנהלות מקצועית גרועה של כל המערכת…

אבל לא מבין את הביקורת על סמל חדש או חנות חדשה, זה חלק ממה שמחזיק קבוצה.

העיסוק הוא של גורמים שונים לגמרי במועדון….זה לא בגלל שפתחת חנות בבלומפילד התעכבת עם הרכש, לא מצליח להבין את מי שעושה את ההקשר הזה

לפני15 שעות , צהובעולה said:

אבל איזו חנות השקנו הקיץ אה? 

לפני15 שעות , הישראלי היפה said:

לפני15 שעות , Skankhunt42 said:

שכחת את הסמל החדש. הדובדבן של הקיץ הזה.

אתם כמו האוהדים הזבל של הפייסבוק. איך זה קשור אחד לשני?

לפני14 שעות , Mentel said:

בהחלט קיץ מזעזע והתנהלות מקצועית גרועה של כל המערכת…

אבל לא מבין את הביקורת על סמל חדש או חנות חדשה, זה חלק ממה שמחזיק קבוצה.

העיסוק הוא של גורמים שונים לגמרי במועדון….זה לא בגלל שפתחת חנות בבלומפילד התעכבת עם הרכש, לא מצליח להבין את מי שעושה את ההקשר הזה

בול. לא רק שזה לא לוגי, זה סופר נמוך. 

אני יודע שיש כאן אווירת אנטי כלפי יצחקי, אני מבין למה אבל עדין אפשר להסתכל גם אחרת על הדברים. בואו נגיד שחוץ מטיבי, אני לא רואה איזו טעות יסודית שלו.

בקיץ שבו פרץ עוזב, יונתן נמכר תמורת סכום העברה יפה שהספיק ליצחקי כדי להביא את:

חלאיילה,נחמיאס,ביטון,קניקובסקי,שמיר וזר עם רזומה מאוד מרשים לכנף.

ועדין להישאר ברייק-איוון בדמי העברה הקיץ.

בגדול, הסגל שיצחקי מעמיד מספיק טוב, הבעיה כרגע היא במאמן

10 דקות לפני, snufkin said:

אני יודע שיש כאן אווירת אנטי כלפי יצחקי, אני מבין למה אבל עדין אפשר להסתכל גם אחרת על הדברים. בואו נגיד שחוץ מטיבי, אני לא רואה איזו טעות יסודית שלו.

קניקובסקי וזר מרשים לכנף עדיין לא חתמו...

53 דקות לפני, snufkin said:

בהנחה שגבי וקוואס יחתמו, יצחקי נפל "רק" עם אי הארכת ההתקשרות של טיבי (כפי שציינת), עם זה שעלי מוחמד לא חתם אצלנו על-אף שהייתה אפשרות ריאלית לכך, ועם ההחתמות המאוחרות של שמיר וביטון, והמאוחרות מאוד של גבי וקוואס.

עם כל הכבוד, אי אפשר לבנות על פגרת חגי תשרי ו/או נבחרת כזמן לשלב חדשים כדי לחסוך כסף, בטח שיש בליגה קבוצה דומיננטית ורעבה שיכולה לסגור סיפור עוד לפני 2022.

3 דקות לפני, Ronaldo De Lima said:

בהנחה שגבי וקוואס יחתמו, יצחקי נפל "רק" עם אי הארכת ההתקשרות של טיבי (כפי שציינת), עם זה שעלי מוחמד לא חתם אצלנו על-אף שהייתה אפשרות ריאלית לכך, ועם ההחתמות המאוחרות של שמיר וביטון, והמאחורות מאוד של גבי וקוואס.

המועדון פחות או יותר כל הזמן פועל ככה. גם בימי ג'ורדי, גם בימי מנספורד, גם בעונה הקודמת וכך גם השנה. יש אולי 2 או 3 חלונות העברה בהם המועדון פעל מהר\מראש.

לא חושב שזה כל כך תלוי ביצחקי, על אף הביקורת הרבה שיש לאחרים וגם לי לגביו.

59 דקות לפני, snufkin said:

זה לא רק הרשימה הסופית, זו הדרך והזמן.

קניקובסקי (מזכיר, עוד לא חתם) וביטון היו חייבים להיות פה ביולי-גג תחילת אוגוסט, בלי תירוצים.

ריקן היה רגל וחצי בחוץ כולל כתבת פרידה בוואן - מאז חתם ופתח בכל המשחקים (ההחלטה לשבץ בהרכב על פטריק מין הסתם).

לטל היה סעיף שממס' מסוים של דק' יקבל חידוש אוט', היה על הפנים, לא הגיע למכסה ובכל זאת קיבל חוזה.

שמיר - לא פוסל את ההחתמה אבל דיברו על זה שהייתה תכנית מסודרת או אנערף , רק שבראיון איתו באתר שאלו אם דיבר עם נחמיאס לפני והוא ענה שזה היה סופר מהיר, קיבל הצעה מעכשיו לעכשיו וחתם.

Just now, קמחי said:

המועדון פחות או יותר כל הזמן פועל ככה. גם בימי ג'ורדי, גם בימי מנספורד, גם בעונה הקודמת וכך גם השנה. יש אולי 2 או 3 חלונות העברה בהם המועדון פעל מהר\מראש.

לא חושב שזה כל כך תלוי ביצחקי, על אף הביקורת הרבה שיש לאחרים וגם לי לגביו.

מרגע שקיבל על עצמו את התפקיד, האחריות שלו לטוב ולרע. לא מדובר בהתנהלות אידיאלית ואין סיבה להתנהל כך, בטח שלא בקיץ הראשון שלך, בטח ובטח שלא לאחר אובדן התואר. אתה אמור להגיע באטרף למרקט ולא מנומנם. להזכיר לך את מי ג'ורדי הביא ב12/13? 

ככל ומישהו מארץ רחוקה משהה כל מהלך לצורך בדיקת רקע באופן שמכשיל עסקאות, שלא לומר לא מאשר עסקאות, אזי יצחקי הוא בובה, ללא כל סמכות אמיתית, שמרוויחה המון כסף, מעין קוף שסופג אש אם תרצה, כך שאני מפרגן לו ואין לי כלפיו שום טענה, באמת. ג'וב החלומות.

2 דקות לפני, Ronaldo De Lima said:

מרגע שקיבל על עצמו את התפקיד, האחריות שלו לטוב ולרע. לא מדובר בהתנהלות אידיאלית ואין סיבה להתנהל כך, בטח שלא בקיץ הראשון שלך, בטח ובטח שלא לאחר אובדן התואר. אתה אמור להגיע באטרף למרקט ולא מנומנם. להזכיר לך את מי ג'ורדי הביא ב12/13? 

ככל ומישהו מארץ רחוקה משהה כל מהלך לצורך בדיקת רקע באופן שמכשיל עסקאות, שלא לומר לא מאשר עסקאות, אזי יצחקי הוא בובה, ללא כל סמכות אמיתית, שמרוויחה המון כסף, מעין קוף שסופג אש אם תרצה, כך שאני מפרגן לו ואין לי כלפיו שום טענה, באמת. ג'וב החלומות.

האמת כנראה נמצאת בין מה שכתבת, א-לה בובע תימנית שנהנית מהשכר, לבין איש מקצוע מסודר, מאורגן עם תכנית שיטתית ומאורגנת שנהנה מחופש עבודה ובחירה ללא התערבות הבעלים.

32 דקות לפני, Lahav8 said:

ברגע שגולדהאר ויתר על הרעיון שרק אנשי כדורגל אירופאים בעלי ניסיון ינהלו ויאמנו את מכבי הכל רק הולך ומתדרדר. 

ככה זה חצי חצי... או כולם זרים או שלא עשינו בזה כלום. 

כמו עם הצערת הסגל. עשו חצי מהלך. ולא רק שעשו חצי...גם השאירו את הלא נכונים. תן לי יוזר אחד בפורום שהיה משאיר את טבח וריקן במקום את טיבי ושכטר