Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

7 דקות לפני, המכבייה said:

יש. בטח שיש. ומיטש עצמו הוא ילד גדול לדעת שדברים לא עובדים. מאמין שמכבי עובדת בכמה חזיתות, תמיד. 

מי בדיוק?

תמם? יצחקי? מורן מאירי? או אולי איתי שלייפר

מקווה שמיטש מבען בכדורגל ורואה בדיוק כמונו שפטריק לא מאמן.

לא הבנתם עדיין שאנחנו כקהל לא קובעים כלום?

כל הקריאות תתפטר רק גורמות רע למכבי כמועדון.

נגמרו בימים שהייתם הולכים לקרית שלום ומדברים עם המאמן, נגמרו הימים שהקהל היה מפעיל לחץ.

תתבגרו…

כל קריאות כאלה במגרש, כל שחקן שמעז לצאת על המאמן רק פוגעות במכבי.

מבין את הכעס שלכם אבל תבינו - זה רק פוגע.

ברשתות תוציאו תסכול, ביציעים לא.

תעודדו את מכבי, פשוט הזוי שיש אנשים שכל המשחק לא הוציאו מילה מהפה, לא עודדו ובשירה תתפטר הם קמו לתחייה.

מגעיל.

1 דקה לפני, hen34 said:

מי בדיוק?

מיץ' לא מבין בכדורגל, וזה בסדר, זה לא תפקידו, הוא איש עסקים שאחד הדברים שעושה טוב יותר מכולם זה להאציל סמכויות ולמנות את האנשים הנכונים בצמרת הפירמידה. ובאמת כאשר הלך על מנהל כללי בדמות אנגלידיס (ולאחר מכן הביא עוד פיגורות בעלי שם וניסיון רב), ומנהל מקצועי בדמות ג'ורדי, העסק עבד כמו שצריך. למרבה הצער בשנים האחרונות החליט שלא להמשיך בקו זה, וכאשר אין לך מאמן על הקווים ברמה של איביץ', יהיו לך שנים כמו השנה הזו. לפטר את פטריק (וכמובן שצריך) זו החלטה טקטית קטנה, מה שמיץ' צריך באמת להחליט זה החלטה אסטרטגית לגבי ההיררכיה של המועדון, ומי הם האנשים שינהלו ויתוו את הדרך הזו..

8 דקות לפני, hen34 said:

מי בדיוק?

מיטש מבין באנרגיה, אירגונים ובהזדמנויות. לכן הריבית שהוא עושה ביום, לפחות שווה לשכר שלך ושלי ביחד בחמש שנים(ואני עדין). אתה יכול לסמוך עליו או שלא. אתה בטח לא מבין טוב ממנו...

2 דקות לפני, כהן said:

מיץ' לא מבין בכדורגל, וזה בסדר, זה לא תפקידו, הוא איש עסקים שאחד הדברים שעושה טוב יותר מכולם זה להאציל סמכויות ולמנות את האנשים הנכונים בצמרת הפירמידה. ובאמת כאשר הלך על מנהל כללי בדמות אנגלידיס (ולאחר מכן הביא עוד פיגורות בעלי שם וניסיון רב), ומנהל מקצועי בדמות ג'ורדי, העסק עבד כמו שצריך. למרבה הצער בשנים האחרונות החליט שלא להמשיך בקו זה, וכאשר אין לך מאמן על הקווים ברמה של איביץ', יהיו לך שנים כמו השנה הזו. לפטר את פטריק (וכמובן שצריך) זו החלטה טקטית קטנה, מה שמיץ' צריך באמת להחליט זה החלטה אסטרטגית לגבי ההיררכיה של המועדון, ומי הם האנשים שינהלו ויתוו את הדרך הזו..

איך אתה תמיד מופיע פה כשרע. אתה פשוט טרול בהגדרה. איכס. 

15 דקות לפני, זיפו said:

לא הבנתם עדיין שאנחנו כקהל לא קובעים כלום?

כל הקריאות תתפטר רק גורמות רע למכבי כמועדון.

נגמרו בימים שהייתם הולכים לקרית שלום ומדברים עם המאמן, נגמרו הימים שהקהל היה מפעיל לחץ.

תתבגרו…

כל קריאות כאלה במגרש, כל שחקן שמעז לצאת על המאמן רק פוגעות במכבי.

מבין את הכעס שלכם אבל תבינו - זה רק פוגע.

ברשתות תוציאו תסכול, ביציעים לא.

תעודדו את מכבי, פשוט הזוי שיש אנשים שכל המשחק לא הוציאו מילה מהפה, לא עודדו ובשירה תתפטר הם קמו לתחייה.

מגעיל.

שטויות!!

22 דקות לפני, כהן said:

מסכים.

בגלל זה אמרתי לחבל שלא הובא תחליף למנספורד

22 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש מבין באנרגיה, אירגונים ובהזדמנויות. לכן הריבית שהוא עושה ביום, לפחות שווה לשכר שלך ושלי ביחד בחמש שנים(ואני עדין). אתה יכול לסמוך עליו או שלא. אתה בטח לא מבין טוב ממנו...

מצטער אחי, אבל זה שהוא עשיר יותר  לא עושה אותו מבין ויודע ומה טוב למכבי יותר ממני.

זה ממש לא סותר את זה שאני עם מיטש בכל החלטה שהוא יקבל ...

28 דקות לפני, hen34 said:

מצטער אחי, אבל זה שהוא עשיר יותר  לא עושה אותו מבין ויודע ומה טוב למכבי יותר ממני.

זה ממש לא סותר את זה שאני עם מיטש בכל החלטה שהוא יקבל ...

עושה אותו ועוד איך. אתה ואני לא הפכנו את מכבי על כל המרכיבים שלה והצלחנו. זה שאתה ואני יודעים עם המגן הימני טוב או לא, לא הופך אותנו לשם דבר. יש מיליון כמונו...

1 hour ago, Double said:

יאללה גולדהאר בוא תגיע תעשה קצת ניקוי אורוות, ואן שלופן יצחקי OUT, הקרקס לא יכול להימשך

239-BD68-D-8-D80-48-D2-93-C3-D5-AB88-D9-

אין לטוכמן באמת מושג , אל תבנה על זה שיבוא.

לפני8 שעות , itan17 said:

שירת תתפטר זה לגמרי 2011

בינתיים אנחנו בול במסלול להיות חיפה של העשור הקודם, נקווה שזה יהיה רק שנתיים ולא הרבה מעבר.

אין מה לעשות הקהל חייב להגיד משהו שהוא רואה שאין תזוזה ולא מתכוונים להיפטר ממנו, הגענו למצב שאי אפשר להמשיך איתו ונראה שגם את חדר ההלבשה הוא איבד. יש לקהל זכות להגיד את מה שהוא רוצה אחרי איך שאנחנו נראים. 

לפני1 שעה , Kimhistan said:

איך אני אוהב את המילה "עשוי"

בתכלס טוכמן הוציא כותרת בלי באמת להתחייב על כלום 

גאוני

"העיתונאים" תומר לוי וצנציפר עשו קריירה מהמילה "עשוי"...

33 דקות לפני, Lahav8 said:

"העיתונאים" תומר לוי וצנציפר עשו קריירה מהמילה "עשוי"...

כל תקשורת הספורט בארץ בנויה מ-"עשוי", "אין מן הנמנע", "גורמים" ו-"בסביבתו".

בטח יש עוד כמה שאני לא זוכר כרגע.

יצחקי מנג'ר חסר ניסיון ופטריק מאמן חסר ניסיון. לדעתי זו טעות להפקיר את כל הסמכות המקצועית בידי אנשים חדשים בתחום. בטח כשלא בונים צוות מסייע רציני מסביבם. 

9 דקות לפני, zion8 said:

יצחקי מנג'ר חסר ניסיון ופטריק מאמן חסר ניסיון. לדעתי זו טעות להפקיר את כל הסמכות המקצועית בידי אנשים חדשים בתחום. בטח כשלא בונים צוות מסייע רציני מסביבם. 

גם שרון תמם מגיעה בכלל מתחום השיווק בלי ידע מקצועי שדרוש לניהול מועדון כמו מכבי.

56 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כל תקשורת הספורט בארץ בנויה מ-"עשוי", "אין מן הנמנע", "גורמים" ו-"בסביבתו".

בטח יש עוד כמה שאני לא זוכר כרגע.

יש גם "מסתמן"

כשהייתי ילד אולי היה אפשר להאמין לשטויות האלו.

הוא היה חייב להוציא כתבה כזאת אחרי משחק כמו אתמול. 

אין להם מושג לאף אחד מהכתבים. 

זורקים חרא לאוויר ואולי פעם אחת יפגעו...

לפני4 שעות , הנדון said:

גם שרון תמם מגיעה בכלל מתחום השיווק בלי ידע מקצועי שדרוש לניהול מועדון כמו מכבי.

שתהיה מנהלת שיווק.

קודם כל מנכל זר מקצוען ממועדון כדורגל ומשם דברים יסתדרו.

1 hour ago, guyMTA said:

שימנו את אנדי רם לתפקיד מול גולדהאר, זה נראה שיש להם קשר טוב

נראה לי שיש ביניהם רומן (מיץ' כבר לא עם דפנה)