Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני1 שעה , מרגוליס said:

מיץ מנסה לבנות פה מודל כלשהו ולקח בחשבון גם כישלון אני מתאר לעצמי.

מה שמדאיג באמת זה מדוע הוא הפסיק לסמוך על צוות מקצועי זר?

אם הוא היה מפסיק לסמוך על צוות מקצועי זר , הוא גם היה ממנה מאמן ישראלי 

מנכל זר + מנהל מקצועי זר + צוות אימון שלם זר ( כמו בימי טוריחו ) זה פשוט עניין של השקעה כספית גדולה שהוא כנראה כבר לא מוכן להוציא 

שלא לדבר על אם בכלל מישהו ברמה גבוהה / ממוצעת בתפקידים האלו , רוצה לבוא לישראל בכלל למילוי תפקיד לאורך שנים ולא לאיזה שנה שנתיים

יהיה הרבה יותר בריא לאנשים להבין דברים די ברורים שהם מנסים להדחיק 

בסופו של דבר המציאות עושה ותעשה את שלה 

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

למה לא על הפרק? אפשר לנסות לפחות.

אז מתי לפטר? שנהיה שוב מינוס 10 נקודות מהמקום הראשון? 

אני לא במקום הזה של אליפות או כלום. אני לא האדם הנכון לשאול אותו. אבל אם האמינו בו, הפסד בסכנין ושלב בתים הוא לא סיבה מספיק טובה לפטר בחודש ספטמבר. 

Just now, duss21 said:

די נו, איביץ' עזב בגלל חוסר שביעות רצון מדברים הרבה פחות גרועים משיש במועדון היום.

תאמין בפנטזיות. האמת היא שאנחנו לא מספיק טובים בשבילו וזה לגמרי סבבה. 

לפני7 שעות , המכבייה said:

מה שהוא בוחר זה מספיק טוב לי((:

רק לא גנרים בפורום. ישמור אותי האל מכאלה. 

לכבודו יש פסל של מיטש והוא מתפלל אליו שלש פעמים ביום? 

בוא נזכור שמדובר בבן אדם שיכול לטעות, שיכול להוריד רגל מהגז ויכול גם מחר לא להיות פה וזה יהיה בסדר גמור. 

חלאס עם הסגידה העיוורת הזו רק כי הוא תיקן על השנים עם לוני. 

מיטש היה השלב הבא באבולוציה של מכבי אבל אחריו יהיו עוד המון שלבים וגלגולים. 

לפני8 שעות , המכבייה said:

אני לא במקום הזה של אליפות או כלום. אני לא האדם הנכון לשאול אותו. אבל אם האמינו בו, הפסד בסכנין ושלב בתים הוא לא סיבה מספיק טובה לפטר בחודש ספטמבר. 

אבל אין כלום לא יכולת, לא קידום צעירים (להפך), כל משחק זה עינוי אז לשם מה להחזיק אותו? עשינו סיבוב ששלם נגד קבוצות ברמת תחתית בליגה ולא נראנו טוב ואתמול שיחקנו בלי קישור והגנה.

לפני8 שעות , duss21 said:

די נו, איביץ' עזב בגלל חוסר שביעות רצון מדברים הרבה פחות גרועים משיש במועדון היום.

זה.

אבל היתי מביא מאמן סרבי שמרן שיעשה סדר החל ממשחק ההגנה, אתמול המרחק מההגנה והקישור היה פשוט עצום, מה גם שאדון פטריק לא עושה רוטציות נכונות בכלל ונותן לשחקן שאין לו יכולת לשחק 30 דקות לפתוח בהרכב וצמד המגינים שלנו כרגע לא יכול להגן לבד והוא בעצמו כבר התייאש כי אין סדר.

17 דקות לפני, erantheking21 said:

זה.

אבל היתי מביא מאמן סרבי שמרן שיעשה סדר החל ממשחק ההגנה, אתמול המרחק מההגנה והקישור היה פשוט עצום, מה גם שאדון פטריק לא עושה רוטציות נכונות בכלל ונותן לשחקן שאין לו יכולת לשחק 30 דקות לפתוח בהרכב וצמד המגינים שלנו כרגע לא יכול להגן לבד והוא בעצמו כבר התייאש כי אין סדר.

מאמן סרבי

וקהל ישראלי - סרבי ?

לפני11 שעות , המכבייה said:

מיטש יקר, תמשיך בדרך שלך, תודה. 

אני איתך לגמרי, אבל לא להסכים שיש פה בעיה שנובעת מהראש (חוסר בניהול) זו פשוט עצימת עיניים. מיטש חייב להיות מעורב יותר. חייב.

לפני10 שעות , הישראלי היפה said:

למה לא על הפרק? אפשר לנסות לפחות.

אז מתי לפטר? שנהיה שוב מינוס 10 נקודות מהמקום הראשון? 

איביץ' בחיים לא יבוא.

מיץ' לא יפטר אף אחד בלי לתת לו לסיים לפחות 10 משחקים, וטוב שהוא מתנהל כך.

פיטורים אחרי מחזור\2 זה התנהלות של ימים רעים מאוד. אני נותן לפטריק לסיים עונה יהיה מה שיהיה, אבל כן מביא לו על הראש מנהל מקצועי שיוכל גם להתערב בבחירה הפושעת של ההרכבים.

לפני10 שעות , המכבייה said:

אתה מדבר כאילו רק התוצאות הן הבעיה ויש ממה לשאוב עידוד, די ברור שמכאן זה לא יכול להתרומם, ואני לא מדבר בכלל על אליפות.

18 דקות לפני, Echoes said:

איביץ' בחיים לא יבוא.

פיטורים אחרי מחזור\2 זה התנהלות של ימים רעים מאוד. אני נותן לפטריק לסיים עונה יהיה מה שיהיה, אבל כן מביא לו על הראש מנהל מקצועי שיוכל גם להתערב בבחירה הפושעת של ההרכבים.

אבל אנחנו עם משחקים מאירופה, טוטו וליגה צריך לחכות לעוד הפסד? יש כבר מספיק משחקים בשביל להבין שזה לא זה ולא יתקדם לשום מקום.

אין שום סיכוי שבעולם שהוא יחזור לכאן.

הוא ברח כשהיינו במצב טוב בהרבה מהמצב הנוכחי והוא לא אידיוט כדי לשוב כעת ולגמור את הקריירה שלו.

21 דקות לפני, Echoes said:

איביץ' בחיים לא יבוא.

אם אתה נותן לפטריק לסיים עונה אתה נלחם על פלייאוף עליון.

לפני11 שעות , המכבייה said:

אז שתיגמר העונה? לפעמים יש דברים שהם פשוט לא עובדים גם דוניס עשה 32 והלך לפני לא צריך להיות מקובע ועקשן על דברים שברור לכולם שלא יעבדו.

23 דקות לפני, הנדון said:

אז שתיגמר העונה? לפעמים יש דברים שהם פשוט לא עובדים גם דוניס עשה 32 והלך לפני לא צריך להיות מקובע ועקשן על דברים שברור לכולם שלא יעבדו.

זה פשוט לא יקרה עכשיו. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

זה פשוט לא יקרה עכשיו. 

אני מקווה שישברו את התבנית במקרה הזה.

ואן לייבן מכיר את חומר השחקנים ואת המועדון, היה לו מספיק זמן לתכנן ולבנות את הסגל עוד בטרם העונה הקודמת ואין לו את הפריוולגיה הדי נורמטיבית של מאמן שהגיע אל טרום העונה.

במקרה הזה אני לא סומך על תמם\יצחקי שירימו דגל אדום, אלא על אנגלידיס שאני מקווה שעדיין מעורב בענייני היום יום כאן.

2 דקות לפני, turgi said:

מאיפה קיבלת את הרושם שאנגלידיס מעורב במשהו?

נכון לאמצע שנה שעברה, הוא עדיין היה מעורב בניהולי משא ומתן, הארכות חוזים והמלצות על אנשי מקצוע לאחר הכניסה של ואן לייבן לתפקיד.

אם תרצה אצרף כמה כתבות של מיטב החרטטנים בעיתונות הספורט.

2 דקות לפני, קמחי said:

אני מקווה שישברו את התבנית במקרה הזה.

ואן לייבן מכיר את חומר השחקנים ואת המועדון, היה לו מספיק זמן לתכנן ולבנות את הסגל עוד בטרם העונה הקודמת ואין לו את הפריוולגיה הדי נורמטיבית של מאמן שהגיע אל טרום העונה.

במקרה הזה אני לא סומך על תמם\יצחקי שירימו דגל אדום, אלא על אנגלידיס שאני מקווה שעדיין מעורב בענייני היום יום כאן.

יצחקי? לצערי, אני מתחיל להפנים שיצחקי סובל מתסמונת המתחזה. בהתאם, הוא מנסה לעשות כמה שפחות מהלכים קיצוניים כדי לשמור הכל על אש קטנה, כזו שלא שמים לב אליה. אם בתחילת העונה חשבתי שהוא מתמהמה עם הארכת החוזים לשחקנים בגלל שהוא חושב שהוא צריך להפרד מהם, היום אני מבין שזה ממש לא העניין.

Just now, אלק נילאש said:

יצחקי? לצערי, אני מתחיל להפנים שיצחקי סובל מתסמונת המתחזה. בהתאם, הוא מנסה לעשות כמה שפחות מהלכים קיצוניים כדי לשמור הכל על אש קטנה, כזו שלא שמים לב אליה. אם בתחילת העונה חשבתי שהוא מתמהמה עם הארכת החוזים לשחקנים בגלל שהוא חושב שהוא צריך להפרד מהם, היום אני מבין שזה ממש לא העניין.

בשורה התחתונה, מי שבנה את הסגל בשנתיים האחרונות הביא למצב בו החוליה החזקה ביותר שלנו התפרקה, והפערים והחורים שקיימים בסגל רק העמיקו באגפים, במרכז השדה, בעמדות הבלמים ובעמדת החלוץ. אפס תכנון.

לפני4 שעות , פושטק said:

בוא נזכור שמדובר בבן אדם שיכול לטעות, שיכול להוריד רגל מהגז ויכול גם מחר לא להיות פה וזה יהיה בסדר גמור. 

שני קייצים לא משנים גוף עבודה מוצלח של מעל עשור. האבולוציה שאני מכיר כוללת בעיקר חדלי אישים שהפקירו את המועדון. כשאתה מוצא אדם כמו מיטש, אתה נאחז בו. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

שני קייצים לא משנים גוף עבודה מוצלח של מעל עשור. האבולוציה שאני מכיר כוללת בעיקר חדלי אישים שהפקירו את המועדון. כשאתה מוצא אדם כמו מיטש, אתה נאחז בו. 

ברור. סומך עליו שיעשה את התיקונים ויסיק מסקנות.

לפני4 שעות , פושטק said:

מכבי תהייה גם אחרי מיטש, כמו שהייתה גם לפניו.

השאלה איזה מכבי תהייה אחרי מיטש? הוא בנה פה תשתיות ומסורת, אבל אגלה לך סוד, קל מאוד להרוס מה שקשה מאוד לבנות.

מיטש בליגה הזאת זה בעלים של אחד למיליון, כמובן שיש סיכוי מסוים שהברק יכה בנו שוב ונמצא עוד פילנטרופ מיליארדר שיביא לנו עוד 5 אליפויות בעשור, אבל האמת היא שיש יותר סיכוי שידבק אלינו כל החרא שנדבק אלינו מסוף שנות ה90 ועד שמיטש הגיע, אותו חרא שנדבק להפועל ובית״ר ובדיוק אותם השיגים.

היחודיות של הקיץ הזה גורמת לי לתהות האם למיטש באמת מתחיל להימאס, כיוון שאין לי מושג כל שנותר לי הוא לקוות שישאר עוד הרבה שנים.

10 דקות לפני, המכבייה said:

נתחיל מזה שלא מדובר רק בשני קייצים אלא בתהליך שהתחיל עוד לפני. 

שנית, זה מספיק זמן כדי להבין את הלך הרוח. 

זה מספיק זמן כדי להרוס ולהחזיר אחורה את המועדון. 

אתה ממש שרוי בפוסט טראומה אם אתה חושב שלא יבוא מישהו טוב כמו מיטש, אם לא יותר. 

אין לי בעיה להפסיד אליפות כשיש פייט אמיתי, אבל כשאתה מוותר מראש על עונה ונותן במתנה לחיפה להתחיל שושלת, אז שום משיח או קדוש לא יהיה מעל הקבוצה.