Jump to content

סכנין - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לא מצליחה להבין איך זה אותו המאמן משנה שעברה, פשוט עולם אחר. אומנם הוא היה קצת מקובע אבל וואו לעלות עם ההרכב הזה פעם אחר פעם זה משהו אחר לגמרי. הבנתי כבר מזמן שזה מה שהולך להיות העונה, אבל זה לא יפסיק להדהים אותי.

ובשביל להציל את המשחק הזה, חייב לקרות כבר במחצית:

שמיר במקום בלטקסה (וייני בלם)

עידו שחר במקום ריקן

אלמוג במקום טבח

הקבוצה נראית בול אותו הדבר, פשוט הסגל נחלש. זה הכל.

עדיין עם הסגל הזה אני מצפה למשהו יותר אפוי.

22 דקות לפני, סלבה said:

בן חיים יכול לקבל כדור על ה-16 שלנו ועדיין להתהלך עם הכדור בטיזינג א-לה ניימאר לפני שמשנה קצב ברצחניות ועושה סללום.

מהזוועות הגדולות שנראו מאז מלחמת העולם השניה. הראשון שקיבל חוזה. 

4 דקות לפני, GoldenAxe said:

זה היה נסיון להיות ציני, אפילו אני לא עיוור כמו פטריק ועם המספר שלי במשקפיים אני די קרוב לזה!

פספסתי חחחחחחח כן המשחק הזה גרם לי להיכנס לדיכאון עמוק

כיאל חייב להיות פה אם יש צ'אנס גם  יש הרבה לתת תמורתו, הבן אדם נפל על הרצפה וכמעט הגיע לפני הקשר שלנו, עד שבא מישהו שם והרחיק

גררו חחח נו באמת

האיבוד הזה של גררו זה כאילו שחקן שלומיאל, בפועל זו קבוצה לא מאומנת שבה לשחקן באגף אין שום אופציה חוץ מהגבהה, והוא פשוט לא רוצה להגביה כי זה מביך.

Just now, סלבה said:

האיבוד הזה של גררו זה כאילו שחקן שלומיאל, בפועל זו קבוצה לא מאומנת שבה לשחקן באגף אין שום אופציה חוץ מהגבהה, והוא פשוט לא רוצה להגביה כי זה מביך.

גררו אוברייטד.

Just now, המכבייה said:

שטויות. אין שום אדישות מעבר לאדישות אוהדי הכורסא התמידית. שמתי על מכבי השנה כבר 2000 שקל. הרי לך אדישות מופלאה מר כהן. 

שאפו לך על כך (וממש לא אומר זאת בציניות), בסביבה שלי דווקא כן חשתי איזו מין ירידת מוטיבציה מתחילת העונה, אולי זו סתם הרגשה שלי, אבל כן משהו ברעב קצת ירד, והפורום בעיניי הוא סוג של מדד לסוגיה זו. אגב, "האדישות" של האוהדים הרבה פחות מדאיגה אותי (אם הקבוצה תצליח, האווירה תשתנה), בעיקר חושש שאם העונה הזו תקרטע, אותו הנמנום יתחלף בפעולות דביליות כמו לבוא ולהפגין נגד מיץ' באימון הקבוצה. (מה שכבר קרה כמובן).