Jump to content

איילון אלמוג המצב מתסכל, האם הפתרון זה למכור לפתח תיקווה/נתניה ?

הצבר

Recommended Posts

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ואוו איזה מקרה בוחן הבאת. רבל פספוס ענק. והוא (רבל) דוגמא קיצונית, גם בהיבט המקצועי של שחקן על שיכל להיות וגם בהיבט ההתנהגותי של סביבה חרא והתנהגות פלילית. אבל נישאר בדוגמא הזאת והלוואי שנוכל ליהנות ממנו בליגה האנגלית. מה שפרגסון עשה איתו זה מלחמה ענקית והשקעה כ-ב-י-ר-ה כדי שהוא יצליח. כיסת"ח עליו, חיבר לו את הביג מנים של מנצ'סטר כדי שיהפכו להיות המנטורים שלו ועוד. הוא ניסה. בסוף, בקצה, ברור שעל רבל האחריות להצלחה. הכישרון לא מספיק. תוהה לעצמי אם ככה (או קרוב לזה) משקיעים באלמוג או בשחקנים אחרים. לא בטוח. אם ההנהלה שולפת וזורמת אז אני רוצה להניח שאין תכנון לפיתוח שחקנים כמו אלמוג. אין לו מנטור שמלווה אותו. הכל צריך להיות על חשבון יוזמה אישית של אלמוג. בסדר גמור. גם שרן ודור פרץ לקחו מאמנים פרטיים ששידרגו אותם. רק רוצה לומר שזה חבל. לא כי זה לא לגיטימי, אלא כי אני לא חושב שמועדון מקצועי צריך להתבסס על מיקור חוץ. מאמן שפועל עם דור\שרן\אחר לא מחובר למה שקורה באימונים של מכבי והפוך, מכבי לא מבינים עד הסוף מה קורה באימונים ויש פער בתקשורת שפוגעת בסוף בשחקן עצמו. קיצר, אלמוג צריך ליזום יותר. פראקטיביות לא פותרת אותו. אבל לא נראה לי שכיום אלמוג מקבל מעטפת שהוא צריך - הן ברמת תשומת הלב על שחקני פיתוח והן ברמת הדקות שהוא חייב לקבל כדי להתנסות (ואם לא במכבי אז במקום אחר).

נכון. דוגמא אכן קיצונית. תשמע, אני לא בעד לוותר על אילון, שלא ישתמע ככה. יכול רק לייחל לסוויץ'. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

נכון. דוגמא אכן קיצונית. תשמע, אני לא בעד לוותר על אילון, שלא ישתמע ככה. יכול רק לייחל לסוויץ'. 

כן אני מבין. פשוט התגובות השונות פה על אלמוג צריכות להיות בהתאם. מכבי לטעמי לא מספיק מבינה מה היא רוצה מאלמוג. הוא פרוספקט שיכול לצמוח או לדשדש. אם לא מתכוונים לתת לו דקות כדי לממש את היכולת שלו אז שישאילו אותו. מצד שני לא בטוח שהוא ירצה להיות מושאל שוב. הוא רואה את מנור באירופה ורוצה גם. מצד שני הוא כרגע בדרך ללהיות נפל כמו שועה. מכבי חייבת לקבל החלטה עליו. בוא נאמר שאם נהיה תלויים בקבלת החלטות של אלמוג ואם היא אותה קבלת ההחלטות שלו במשחקים, אנחנו בבעיה. וכנראה שאנחנו בבעיה נוספת כשקבלת ההחלטות יושבת אצל אנשי מקצוע שלא מבינים מה הם רוצים מהקבוצה בלונג ראן. ואולי היכולת ההשפעה שלהם מוגבלת בגלל ג"ג צר. קיצר, תפילות שגודלהאר יתעורר וירצה להיות מושקע יותר במכבי. טוב שהוא איתנו והדרך שלו עודנה קיימת ויחד עם זאת יש חסרונות בניהול מועדון בשלט רחוק. 

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

הוא אמר לשופט משהו יוצא דופן? אני זוכר שהוא פחות או יותר הניח עליו יד (שזה משהו שקורה בכל משחק, בערך), ו... זהו

לא היה שם כלום, יד על הכתף כמו שיש 200 פעם בליגה המסריחה שלנו

4 דקות לפני, Krishi said:

פשוט הזיה, כולם שם מושחתים בלי יוצא מן הכלל

מה שמדהים זה ששחקני חיפה כל הזמן מרשים לעצמם לתפוס את השפוט. נתנו 3 בשביל שלא יוכלו לערער מקווה שאלמוג יקח את זה כפסק זמן לחשוב על דברים ולכוון לעצמו את הראש. 

לפני2 שעות , הנדון said:

מה שמדהים זה ששחקני חיפה כל הזמן מרשים לעצמם לתפוס את השפוט. נתנו 3 בשביל שלא יוכלו לערער מקווה שאלמוג יקח את זה כפסק זמן לחשוב על דברים ולכוון לעצמו את הראש. 

נכון. לפעמים פסק זמן כפוי גורם לשחקנים לראות דברים אחרת. 

לפני2 שעות , קובי השועל said:

באיזה משחק חזיזה תפס את השופט וכמעט חנק אותו?

רק במשחק האחרון נגד ב''ש פלאניץ תפס את השופט

מתברר שזאת הטעות הגדולה של השיפוט

48 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הזייה, אבל במילא הוא לא תורם לנו כלום, אז מה זה משנה בתכלס? רק נזק, כמו במשחק עם חיפה.

שב בשקט. אדיוט

1 hour ago, ת"א שלנו said:

שב בשקט. אדיוט

רגע, זה לא נכון?

אני אחד התומכים הגדולים שלו לאורך כל הזמן, אבל הוא לא משתנה, אז התייאשתי ממנו.

מה הוא תרם? ברצינות עכשיו...

אולי אני אידיוט, אבל זה לא קשור לזה שזאת עובדה שהוא לא נותן לנו כלום, וזה שהוא בחוץ עוד 3 משחקים לא ישפיע בשיט.

מכבי ילדים טובים מדי לא עושים רעש ולא עושים בלאגן, זה מדינת ישראל מי שצועק יותר מקבל יותר, אין מה לעשות.

מכבי חיפה לפחות פעם בחודש מתפרעים והכל עובר בקלות שם.

עונש מביש! אין ספק בכלל, אם ככה כל מחזור צריכים להיות לפחות 6 מורחקים על אותו עונש.