Jump to content

איילון אלמוג המצב מתסכל, האם הפתרון זה למכור לפתח תיקווה/נתניה ?

הצבר

Recommended Posts

הוכנס דקה 90  במערך של 4 4 2 יחד עם חלאיילה לשמור על כדור וללחוץ בפועל ארגן לחיפה 3 התקפות.

אני מצטער הוא לא ברמה של שחקן למכבי - אפילו לא בתור חלוץ שלישי - עקבתי אחריו מהיציע כזו אפתיות לא ראיתי המון זמן  

חלאיילה נכנס ורץ כמו משוגע גם בהגנה בזמן שהוא מדלג לו על קו האמצע

אני רוצה לוחמים עם רצח בעניים שקמים מהספסל - כמו שויינפלד 

כשהוא נכנס בדקה 90 אמרתי לעצמי "כמה נזק הוא כבר יכול לעשות ב5 דקות?" וואו, אפילו לא תיארתי לעצמי כמה.

לא רק שהוא לא רץ והולך במגרש כאילו הוא עושה טובה, הוא הצליח לאבד כדור באופן לא מחייב לפחות 3 פעמים כשהוא ניסה להתחכם והוביל להתקפת מעבר של חיפה.

אם זה לא הספיק, במתפרצת שלנו ריקן פירגן לו בכדור יפה אבל במקום להחזיר לו הוא שוב ניסה להתחכם.

והשיא עבורי? התקפה אחרונה, שוב ראש בקיר ושוב פאול על המגן שכמובן פסל לו את הגול. שרקו לסיום במשחק שהיה סופר סופר קריטי לקבוצה ומה הדבר היחיד שמעניין אותו? שיאשרו לו את הגול.

עם כל הכישרון שבעולם שום דבר לא ישנה כשאין שכל והוא חושב שהוא כוכב והכל מגיע. 

Just now, Originals said:

כשהוא נכנס בדקה 90 אמרתי לעצמי "כמה נזק הוא כבר יכול לעשות ב5 דקות?" וואו, אפילו לא תיארתי לעצמי כמה.

לא רק שהוא לא רץ והולך במגרש כאילו הוא עושה טובה, הוא הצליח לאבד כדור באופן לא מחייב לפחות 3 פעמים כשהוא ניסה להתחכם והוביל להתקפת מעבר של חיפה.

אם זה לא הספיק, במתפרצת שלנו ריקן פירגן לו בכדור יפה אבל במקום להחזיר לו הוא שוב ניסה להתחכם.

והשיא עבורי? התקפה אחרונה, שוב ראש בקיר ושוב פאול על המגן שכמובן פסל לו את הגול. שרקו לסיום במשחק שהיה סופר סופר קריטי לקבוצה ומה הדבר היחיד שמעניין אותו? שיאשרו לו את הגול.

בול.

אין עוד שחקן מוכשר בנתניה שאפשר להחתים? נותן אותו בטרייד בשמחה.

3 דקות לפני, Originals said:

זה בול מה שחשבתי, אבל לא רציתי להגיד את זה בקול לאחר הנצחון ולרדת על שחקנים, שחקן מעצבן ברמות שלא מוכן ליישר את עצמו.

הכמות טעויות שלו בדקה היא מחפירה.

שחקן סביר לא עושה כמות טעויות כזאת במשחק שלם.

דחוף חיזוק ברגים רציני בראש כי אני מאמין שיש בו משהו, אבל כבר קרוב לייאוש.

On 28.8.2021 at 11:11, MTA For Ever said:

למכור אתמול ולעטוף יחד עם הגניבות דעת שלך חומץ. אתמול זה פיבן, היום זה אלמוג. מחר תכתוב טור על מדוע ניק בלקמן לא הצליח במכבי ואיך זה לא אשמתו. בשורה התחתונה, אילון לא לקח את ההזדמנויות ב 2 ידיים אלא בעט אותן והסריח את הדשא בכל צ׳אנס אפשרי ואתה מזיין פה את המוח עם השוואות לפרץ וסולומון. לא תהיה לו מנטליות של שחקן גם בעוד 10 גלגולים. 

לא חושב שקיים ספק בנושא הזה.

לחפש קונה מחר. אין מה לעשות, לא כל שחקן כשרוני יצליח. מעדיף את אלו שיעבדו בשביל זה ולא ילדים חארות שחושבים שקנו את עולמם ברבע דריבל. אסור לו לראות דשא אחרי ה 5 דקות המבישות האלו. 

מספיק עם השטות הזו של השער.

דחפו אחד את השני ועשה עבירה.

אם זה היה הפוך לא נראה לי שמישהו כאן היה אומר שלא הייתה עבירה.

31 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא חושב שקיים ספק בנושא הזה.

לחפש קונה מחר. אין מה לעשות, לא כל שחקן כשרוני יצליח. מעדיף את אלו שיעבדו בשביל זה ולא ילדים חארות שחושבים שקנו את עולמם ברבע דריבל. אסור לו לראות דשא אחרי ה 5 דקות המבישות האלו. 

מספיק עם השטות הזו של השער.

דחפו אחד את השני ועשה עבירה.

אם זה היה הפוך לא נראה לי שמישהו כאן היה אומר שלא הייתה עבירה.

גם לנסות לזוז ממנו ולסחוט פנדל לא הצליח, כי חשב כרגיל רק על דריבל ובעיטה...

אתם על אוטומט. כמו תמיד. זה כמו עם דוידזאדה. הוא משחק טוב מתחילת העונה והוא היה בסדר גם ב-5 דקות האלה.

ספציפית לגבי השער בסוף - זה היה פנדל (השחקן של חיפה פשוט תפס אותו), ואלמוג ניער אותו וכבש שער שנפסל שלא בצדק.

6 דקות לפני, קובי החולוני said:

לא גומר אותו, צריך ללמוד כמה דברים מקוואס, יש לו את כל הנתונים מאמין שיוכל לשפר את קבלת ההחלטות שלו

בול מה שאני חושב, אם הוא מסוגל להוריד אגו גברי טיפוסי ולהבין שיש לו פה מישהו ללמוד ממנו ברמת התמחות..הוא מרוויח את הקריירה שלו, מאחל לו לקחת את ההזדמנות הזאת 

הוא עבר ממזמן את שיפור שלב קבלת ההחלטות, היינו בסרט הזה כבר. איילון אלמוג לא בנוי לקבוצה גדולה כרגע, והחצי הליכה חצי ריצה שהוא עושה אחרי כל איבוד מוסיף חטא על פשע. אם היינו אוכלים גול עליו אחרי האיבוד שלו הסיפור שלו היה נגמר, ואני חושב שטוב יעשה אם ישלח להתרעננות בהשאלה, בתקווה שיקרה פה איזה נס דור פרץ. לפרוץ בקבוצה בהינתן המצב כרגע, לא חושב שיקרה.  

לפני1 שעה , חומץ בלסמי said:

אתם על אוטומט. כמו תמיד. זה כמו עם דוידזאדה. הוא משחק טוב מתחילת העונה והוא היה בסדר גם ב-5 דקות האלה.

ספציפית לגבי השער בסוף - זה היה פנדל (השחקן של חיפה פשוט תפס אותו), ואלמוג ניער אותו וכבש שער שנפסל שלא בצדק.

אף אחד לא מדבר על השער שכן או לא. זה לא רלוונטי.

כשמכניסים אותך 5 דקות לסוף בסיטואציה כזו, מצופה ממך לדאוג לא לעשות חורים וכשמתאפשר, להחזיק בכדור כמה שניתן.

הוא כשל בשתיהן. מכבי חיפה קיבלה, ב -5 דקות שלו על המגרש, 3 פוזשנים שבכולם הכדור היה בשליטה שלהם קרוב יותר אל השער שלנו ממנו. 

לפני1 שעה , guyG said:

בול מה שאני חושב, אם הוא מסוגל להוריד אגו גברי טיפוסי ולהבין שיש לו פה מישהו ללמוד ממנו ברמת התמחות..הוא מרוויח את הקריירה שלו, מאחל לו לקחת את ההזדמנות הזאת 

הבעיה שהוא לא יכול. פשיץ אמר בראיון שהוא ניסה לתת לו טיפים והילד חרא סירב להקשיב. מי ישמע רונאלדו

1 hour ago, Wade said:

הוא עבר ממזמן את שיפור שלב קבלת ההחלטות, היינו בסרט הזה כבר. איילון אלמוג לא בנוי לקבוצה גדולה כרגע, והחצי הליכה חצי ריצה שהוא עושה אחרי כל איבוד מוסיף חטא על פשע. אם היינו אוכלים גול עליו אחרי האיבוד שלו הסיפור שלו היה נגמר, ואני חושב שטוב יעשה אם ישלח להתרעננות בהשאלה, בתקווה שיקרה פה איזה נס דור פרץ. לפרוץ בקבוצה בהינתן המצב כרגע, לא חושב שיקרה.  

חצי ריצה זו מחמאה. הוא מדלג בהילוך איטי עם התחת בחוץ סטייל יצחקי בשלהי הקריירה.

מביך. 

לפני1 שעה , YoniC said:

הבעיה שהוא לא יכול. פשיץ אמר בראיון שהוא ניסה לתת לו טיפים והילד חרא סירב להקשיב. מי ישמע רונאלדו

לא זוכר את זה, אםזה המצב אז הוא דיי גמור. 

מרגיז לראות אנשים שיש להם כ"כ הרבה כשרון והם פשוט מבזבזים אותו, כבר הגעת לבאר בנאדם, לא תשתה?

לפני2 שעות , guyG said:

לא זוכר את זה, אםזה המצב אז הוא דיי גמור. 

מרגיז לראות אנשים שיש להם כ"כ הרבה כשרון והם פשוט מבזבזים אותו, כבר הגעת לבאר בנאדם, לא תשתה?

אני גם קראת את זה.

רציתי להרביץ למחשב. כאילו מגיע חלוץ שאתה רק יכול לחלום לעשות קריירה כמוהו.

הבנאדם עבר דבר או שניים בחיים אז תקשיב לו במקום לזרוק זין

לפני6 שעות , חומץ בלסמי said:

מסכים.

אני הייתי מהבודדים שקראו למכור אותו לחוגג בזמנו ב1.5 מיליון יורו. הוא טועה במשחק טעויות מנטליות, אבל הכשרון שם ומחכה להתפרץ.

אני גם חושב שהוא צריך לשחק באגף ולא חלוץ.