Jump to content

איילון אלמוג המצב מתסכל, האם הפתרון זה למכור לפתח תיקווה/נתניה ?

הצבר

Recommended Posts

Just now, חומץ בלסמי said:

פיבן, כבר אמרתי, הוא לא חלק מהדיון הזה. הוא חזר בגיל מאוחר יחסית למכבי, בלי ציפייה גדולה. אין קשר בין המקרה שלו למקרה של אלמוג. איביץ' שילב אותו בגלל אכזבה מקצועית מאמאדור בעונה הראשונה שלו. כאמור - זה סיפור אחר (ונחמד) שאי אפשר להשליך ממנו על מקרה אלמוג.

ולגבי אלמוג תחת איביץ' - אני לא בטוח שהבנתי את השאלה, אבל אם מכבי חשבו שאלמוג הוא כשרון גדול, וככה נראה, אחרת הוא היה נמכר לבית"ר בסכום קצת מופרע, אז לא לשלב אותו יותר בעונת איביץ' הייתה טעות, כן.

למה זה לא מראה על שילוב צעירים?

אמאדור נפצע ושחזר לא ראה מגרש עד הגארבג' בגלל שאיביץ נתן לשחקן צעיר הזדמנות (שעלתה לנו בגול בטרנר) על חשבונו ועל חשבון טיבי והמשיך לתת לצעיר הזדמנויות 

איביץ שילב גם את גלזר ויונתן (ולא הרבה זוכרים אבל גם את ברסקי) 

ואותו איביץ לא שילב את אלמוג (ואני לא מאמין שזה דווקא בגלל שלא מכרו אותו) 

מה שקרה זה

שכנראה מכבי חשבה שהוא ישתלב ברוטציה ויוכל לתרום לנו אלמנטים שחסרים בהתקפה ובפועל זה לא קרה 

באסה

אבל אני לא אומר נואש השנה הוא נראה טוב בינתיים 

Just now, Dr. Caligari said:

למה זה לא מראה על שילוב צעירים?

אמאדור נפצע ושחזר לא ראה מגרש עד הגארבג' בגלל שאיביץ נתן לשחקן צעיר הזדמנות (שעלתה לנו בגול בטרנר) על חשבונו ועל חשבון טיבי והמשיך לתת לצעיר הזדמנויות 

איביץ שילב גם את גלזר ויונתן (ולא הרבה זוכרים אבל גם את ברסקי) 

ואותו איביץ לא שילב את אלמוג (ואני לא מאמין שזה דווקא בגלל שלא מכרו אותו) 

מה שקרה זה

שכנראה מכבי חשבה שהוא ישתלב ברוטציה ויוכל לתרום לנו אלמנטים שחסרים בהתקפה ובפועל זה לא קרה 

באסה

אבל אני לא אומר נואש השנה הוא נראה טוב בינתיים 

לגבי פיבן כי (א) הוא לא היה צעיר (ב) הוא לא הגיע כפרוספקט עתידי. אותו הדבר לגבי ברסקי.

ובוא נאמר ככה  - בהנחה שאלמוג לא עבר עבירות משמעת שאין לי מושג עליהן או משהו כזה, אז היו מספיק סיטואציות (נגיד, משחקים בהם מכבי מובילה בבטחה מול קבוצה נחותה במחצית) בהן אלמוג יכול היה לקבל דקות אפילו אם הוא לא היה בשל להיות שחקן מוביל. ככה בדיוק מבשילים אותו. זה לא קרה והנה אנחנו היום.

תאכלס מהכפת הצעירים הזאת התחילה רק לפני 3-4 שנים באופן מובהק, וגם זה בעל כורחינו. אנחנו די צעירים בעסק וכנראה טועים לא מעט, בטח שהשדרה הניהולית משתנה כל שנה מה שיכול להיות שפוגע בתהליכים ארוכים. 

מסכים עם חומץ שיש תחושה שאנחנו מפספסים או מבזבזים שנים לשחקנים בהשאלות או לא נותנים מספיק דקות. נגיד לדעתי אם שחקן כמו פארפה לא מרוויח מקום בסגל אחרי עונה כזאת בביתר תל אביב אז אף אחד לא יכול להרוויח. החילופי דורות יכולים לקרות יותר מהר. אם שחקנים כאלה לא יקבלו הזמנות בגיל הנכון אנחנו נפספס אותם וזה כבר קורה.

22 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לגבי פיבן כי (א) הוא לא היה צעיר (ב) הוא לא הגיע כפרוספקט עתידי. אותו הדבר לגבי ברסקי.

ובוא נאמר ככה  - בהנחה שאלמוג לא עבר עבירות משמעת שאין לי מושג עליהן או משהו כזה, אז היו מספיק סיטואציות (נגיד, משחקים בהם מכבי מובילה בבטחה מול קבוצה נחותה במחצית) בהן אלמוג יכול היה לקבל דקות אפילו אם הוא לא היה בשל להיות שחקן מוביל. ככה בדיוק מבשילים אותו. זה לא קרה והנה אנחנו היום.

מסכים עם כל מילה שאמרת (גם בהודעות הקודמות)

מכבי צרכים להחליט על מדיניות -

או שהולכים על צעירים בכל הכח, זה אומר את הדקות ששחקנים כמו ריקן, טב״ח וחוזז מקבלים שחקנים צעירים צרכים לקבל, שחר, חנצ׳יס, איילון.

או שנותנים לאחרים להשביח את השחקנים שלנו ומקווים לקצור כמה שיותר מהפירות, לצורך העניין לוזון כבר היה נותן לשחקן כמו חנציס בגיל 19 לשחק את ה1000 דקות בגיל 20 הוא כבר היה משחק כמעט בכל משחק ובגיל 20-21 כבר היה נמכר בכמה מיליוני יורו לחו״ל.

בית״ר ת״א זה רעיון מעולה, אבל לתחושתי יש שחקנים שגדולים על זה וזה פשוט מעכב להם את ההתקדמות, זה עוזר לנו לפתח שחקני ליגה אבל לא לייצא שחקנים לאירופה במיליוני יורו.

שלושה מאמנים אימנו את אלמוג. אחד מהם גאון, לגבי השניים האחרים יש ספק. המחנה המשותף של כולם הוא שאלמוג לא מספיק טוב. 

בעונה עם איביץ׳ לא הפסיקו לזיין את המוח על אלמוג ולמה הוא לא משחק. בעונה שעברה הבנו למה. דוניס התחיל איתו ואלמוג החזיר ביכולת חלשה והודח מההרכב עד שבא פטריק וגם איתו הוא איכזב. 

זאת השנה האחרונה שלו לעלות את הרמה ואם זה לא יקרה עכשיו זה כנראה כבר לא יקרה.

1 hour ago, Pini_A said:

לשחרר ללוזון בחינם עם 50 אחוז ממכירה עתידית, ככה לפחות נרוויח איזה 2.5 מ יורו. 

בטוח שלוזון ימצא קומבינה שרק הוא יקבל את הכסף. מתי הרווחנו מהדברים האלו משהו רק עם צ'יבוטה שעכשיו אנחנו רוצים אותו.

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

שלושה מאמנים אימנו את אלמוג. אחד מהם גאון, לגבי השניים האחרים יש ספק. המחנה המשותף של כולם הוא שאלמוג לא מספיק טוב. 

בעונה עם איביץ׳ לא הפסיקו לזיין את המוח על אלמוג ולמה הוא לא משחק. בעונה שעברה הבנו למה. דוניס התחיל איתו ואלמוג החזיר ביכולת חלשה והודח מההרכב עד שבא פטריק וגם איתו הוא איכזב. 

זאת השנה האחרונה שלו לעלות את הרמה ואם זה לא יקרה עכשיו זה כנראה כבר לא יקרה.

בעונה של איביץ' הוא הציג יכולת טובה ואפילו מפתיעה, ההייפ לא הגיע סתם, הוא באמת היה טוב.

לפני11 שעות , חומץ בלסמי said:

כן. מעניין לראות כמה גררו יראה דקות אחרי קניקובסקי ומי יודע מי עוד.

ופיבן, עם כל הכבוד, הוא אנומליה שאינה חלק מהדיון. הוא חזר למכבי בגיל לא צעיר, הגיע ונשאר כשחקן רוטציה. אני מדבר על שחקנים שלפני שלוש שנים כולם אמרו שהם יהיו הדבר הבא בכדורגל.

על איילון אלמוג דיברו באותה נשימה עם סולומון. אפשר לדבר על ההבדלים באופי (שזה קשקוש, אף אחד פה לא יודע על האופי של אף אחד מהם כלום), ואפשר לדבר על האמת - ההבדלים בדקות משחק והזדמנויות.

חומץ אני איתך ב100%

והאמת? הנושא הזה בכלל לא מובן לי, אלמוג לא שיחק כל כך הרבה ואכזב ברמה שכבר צריך לשלוח אותו. קצת פרופורציות

למכור אתמול ולעטוף יחד עם הגניבות דעת שלך חומץ. אתמול זה פיבן, היום זה אלמוג. מחר תכתוב טור על מדוע ניק בלקמן לא הצליח במכבי ואיך זה לא אשמתו. בשורה התחתונה, אילון לא לקח את ההזדמנויות ב 2 ידיים אלא בעט אותן והסריח את הדשא בכל צ׳אנס אפשרי ואתה מזיין פה את המוח עם השוואות לפרץ וסולומון. לא תהיה לו מנטליות של שחקן גם בעוד 10 גלגולים. 

צבר היקר 

וכל הסמויים של ההנהלה שקוראים כאן

לא רוצים את צ׳יבוטה 

כשהוא היה בנוער אוהדים היו הולכים אליו בחגים מביאים לו אוכל משחקים איתו בסוני שלא יהיה לבד

אחרי איך שהוא התבטא נגדנו, ובכלל העובדה שהוא איש עסקים מסריח חסר רגשות, שטוען שאין לו העדפה לשום קבוצה בישראל

שילך לתקוועד

On 27.8.2021 at 15:53, חומץ בלסמי said:

על איילון אלמוג דיברו באותה נשימה עם סולומון. אפשר לדבר על ההבדלים באופי (שזה קשקוש, אף אחד פה לא יודע על האופי של אף אחד מהם כלום), ואפשר לדבר על האמת - ההבדלים בדקות משחק והזדמנויות.

פשיץ לפני חודשיים:

אילון אלמוג הוא שחקן עם כישרון גדול בעיני, אבל הוא צריך לשנות את הגישה שלו. מדובר בילד טוב, אבל אם אני שחקן מנוסה ששיחק עם שמות גדולים כמו פאפו גומז, וויסאם בן יידר ומרטין בריית'ווייט, אומר לו משהו, הוא יכול להקשיב וללמוד מזה. הייתי מדבר איתו באימונים, והוא התעקש שהוא יודע יותר טוב ולא לקח את הטיפים שלי. הוא חייב להישאר במכבי ת"א כי היא עוד תהנה ממנו. לגבי אדוארדו גררו? אין בבן אדם הזה פחד, הוא כישרון על שיימכר במיליונים בעתיד".

לפני5 שעות , YNWA said:

צבר היקר 

וכל הסמויים של ההנהלה שקוראים כאן

לא רוצים את צ׳יבוטה 

כשהוא היה בנוער אוהדים היו הולכים אליו בחגים מביאים לו אוכל משחקים איתו בסוני שלא יהיה לבד

אחרי איך שהוא התבטא נגדנו, ובכלל העובדה שהוא איש עסקים מסריח חסר רגשות, שטוען שאין לו העדפה לשום קבוצה בישראל

שילך לתקוועד

נראה שבקשתך התקבלה

בעתיד ( הקרוב כנראה ) נראה במה זה עלה לנו

לפני2 שעות , הצבר said:

נראה שבקשתך התקבלה

בעתיד ( הקרוב כנראה ) נראה במה זה עלה לנו

למה לא?

אין לנו מספיק אינטגריטי לא להחזיר מישהו שירק למועדון ולאוהדים שלו בפנים או שהכל עסקים?

• 3 weeks later...

חסר לו הגרוש ללירה

אם יצליח לחבר בין הרגליים למוח הוא יכול להיות שחקן דו-ספרתי גולים ובישולים, אבל יקח עוד כמה שנים. תהיה סבלנות או שישוחרר? תלוי בסבלנות של הקהל והמועדון.