Jump to content

איילון אלמוג המצב מתסכל, האם הפתרון זה למכור לפתח תיקווה/נתניה ?

הצבר

Recommended Posts

48 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מקרה פרטי? אנחנו מדברים פה על אלמוג. ועל קארצב על הדרך. והנה, אתה בדיוק נותן דוגמאות לתהליכים שקרו במכבי שלא קרו עם השחקנים המדוברים.

ואוסיף - העתיד במכבי נראה מאוד מעורפל כרגע גם עבור חנצ'יס, גם עבור בר כהן, גם עבור גויאגון וגם עבור נידם. דווקא השנה הייתה הזדמנות פז לעשות פה משהו.

צודק 2 מקרים של פרוספקטים נהדרים

אבל נו אתה מסכים איתי שמכבי משלבת שחקנים צעירים 

ולדעתי גם לגביהם: 

קארצב (שברוב קבוצות הליגה היה יושב ביציע בגלל שתמיד היה נגד הארכת חוזה) , קיבל הרבה הזדמנויות ובנוסף הוא שחקן פציע, אם נקצין זה כמו שתבוא בטענות לבית"ר שלא הצליחה עם אוחנה.. 

ואילון קיבל (ולצערי עוד יקבל הרבה הזדמנויות כדי ששנייה אחרי שיתן כמה משחקים טובים נאבד אותו לליגה שנייה גנרית כלשהי וגם בזה נצטרך לעמוד על הרגליים האחוריות כדי להוציא 2 מיליון.. ועל הדרך בגלל הזמן שיקבל על המגרש ניראה לא טוב כקבוצה וגם נאבד כסף בשלבי הבתים באירופה)  המון הזדמנויות.. 

אני לא חושב שמישהו כאן מבין יותר טוב מאנשי הצוות המקצועי ואני לא מצליח להבין איך אפשר לשלב עוד שחקנים (שהם לא ברמה של גלזר ופרץ) ולהיראות טוב על המגרש 

חנצ'יס, נידם ועידו שחר נראים לי יותר מהסוג של גלזר ויונתן (מקווה שזה לא סתם אופטימיות כי בהשאלות הם לא הראו מאית ביחס) 

הרבה אמביציה להצליח דווקא במכבי 

אני חושב שההתנהלות עם הצעירים היא בסדר גמור. זאת אלכימיה עדינה ומורכבת למועדון שרוצה תמיד להיות תחרותי ואנחנו קוצרים פירות גם בפיתוח וגם בתארים. ובלי קשר, עידו שחר איז דה שיט.

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

ולדעתי גם לגביהם: 

קארצב (שברוב קבוצות הליגה היה יושב ביציע בגלל שתמיד היה נגד הארכת חוזה) , קיבל הרבה הזדמנויות ובנוסף הוא שחקן פציע, אם נקצין זה כמו שתבוא בטענות לבית"ר שלא הצליחה עם אוחנה.. 

ואילון קיבל (ולצערי עוד יקבל הרבה הזדמנויות כדי ששנייה אחרי שיתן כמה משחקים טובים נאבד אותו לליגה שנייה גנרית כלשהי וגם בזה נצטרך לעמוד על הרגליים האחוריות כדי להוציא 2 מיליון.. ועל הדרך בגלל הזמן שיקבל על המגרש ניראה לא טוב כקבוצה וגם נאבד כסף בשלבי הבתים באירופה)  המון הזדמנויות.. 

אני לא חושב שמישהו כאן מבין יותר טוב מאנשי הצוות המקצועי ואני לא מצליח להבין איך אפשר לשלב עוד שחקנים (שהם לא ברמה של גלזר ופרץ) ולהיראות טוב על המגרש 

חנצ'יס, נידם ועידו שחר נראים לי יותר מהסוג של גלזר ויונתן (מקווה שזה לא סתם אופטימיות כי בהשאלות הם לא הראו מאיתנו ביחס) 

בדיוק.

חושב שקארצב ואלמוג זה לא דוגמה...

שני שחקנים שנראים עם אישיות די חרא שבסופו של דבר הורסת להם

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

ולדעתי גם לגביהם: 

חנצ'יס, נידם ועידו שחר נראים לי יותר מהסוג של גלזר ויונתן (מקווה שזה לא סתם אופטימיות כי בהשאלות הם לא הראו מאיתנו ביחס) 

סליחה, אבל זה לא נכון. לא אלמוג ולא קארצב קיבלו דקות כמו אף אחד מהשחקנים שאתה בעצמך ציינת קודם (פרץ, כהן).

ובן אדם, לומר על קארצב שהוא "פציע" בגלל שאבו פאני קיצץ אותו זו חתיכת דמגוגיה.

וגם מה זה "נראה לי"? לכולם זה תמיד נראה אותו הדבר - שחקן מצליח: יש לו מוטיבציה ואופי טוב. שחקן לא מצליח: הוא עצלן ויהיר.

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שההתנהלות עם הצעירים היא בסדר גמור. זאת אלכימיה עדינה ומורכבת למועדון שרוצה תמיד להיות תחרותי ואנחנו קוצרים פירות גם בפיתוח וגם בתארים. ובלי קשר, עידו שחר איז דה שיט.

איך אתה רואה אותו משתלב עכשיו עם דן ביטון וקניקובסקי ועוד גולסה יחזור וריקן?

האמת לאחרונה אני מתחיל לתהות האם אפשר לקיים מודל בו מכבי מוכרים פרוספקטים עתידיים לקבוצות סטייל פ״ת\נתניה ועדין שומרים אחוזים משמעותיים ממכירה עתידית יכול להיות win-win לכולם, לשחקן, למכבי ולמועדון שקולט.

כרגע אנחנו ממש מתקשים לתת את הבמה לשחקנים בני 19-23 והם מתקשים לעשות את הקפיצה אצלנו, אם איילון וקארצב משחקים בפ״ת בגיל 19 הם נמכרים בגיל 21 לאירופה כל אחד בכמה מיליוני יורו, אם אפשר לבנות מודל כזה לדעתי כולם יכולים לצאת מרוצים.

זה אגב גם יאפשר לנו בהרבה יותר קלות להאריך חוזים לשחקנים צעירים, כרגע אם אני שחקן צעיר מבטיח אני לא בטוח שאני חותם על חוזה ארוך טווח, מעדיף לסיים חוזה בגיל צעיר, לעבור לקבוצה שאקבל בה מקסימום דקות לעוף לאירופה בגיל הכי צעיר שאפשר ומקסימום מאירופה תמיד אפשר לחזור כמו משיח.

אני חושב שלפני שמדברים עליו צריך לדבר על חוזז וטבח.

על אילון עוד אפשר להתווכח אם שווה להשאיר או למכור, אבל השניים שציינתי לדעתי לא נותנים את התרומה שמצפים מהם גם כשחקני סגל רחב, לא שווה לתת את הדקות שלהם לשחקנים שצריכים ויכולים להתפתח כמו חנציס וגם אלמוג?

בנוגע לאלמוג עצמו גם אני עדיין לא איבדתי תקווה, וניכר שזה נטו מנטלי/תלוי מוטיבציה/ביטחון כי הוא כן הראה דברים יפים מאוד בשנה הראשונה שלו אצלנו.

חושב שכן שווה לתת לו עוד הזדמנות להיות שחקן מחליף לפני חוזז וטבח ולהילחם על הדקות עם גררו/חלאילה או כמובן להשאיל, אבל עדיין לא הייתי מוותר עליו.

14 דקות לפני, Dr. Caligari said:

ולדעתי גם לגביהם: 

לגבי השילוב - כן. מכבי משלבת. באיחור. באופן לא מספק ובלי שהיא ממקסמת את היכולת המקצועית של השחקנים שלה וכתוצאה מזה את היכולת המקצועית והכלכלית של עצמה, וכתוצאה מזה בנגזרת שנייה שוב - את היכולת המקצועית שלה דרך שחקני רכש שיגיעו בכסף של שחקני בית שנמכרים.

בקצרה - למכבי יש וקטור שיפור משמעותי שהיא פשוט מפקששת אותו, ואלמוג/קארצב הם דוגמאות חיות.

5 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו עדיין לא שם.

אנחנו מאבדים הרבה פרוספקטים רבים בשלב האחרון, כשהם דופקים על הדלת של הקבוצה הבוגרת אחרי השאלה, והבחירה בריקן וטב״ח העונה מסמלת הרבה מבחינת הביטחון בכישרון שיש לילדים ברגליים גם כשהיה וואקום ב4-5 עמדות בהרכב.

25 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כן. מעניין לראות כמה גררו יראה דקות אחרי קניקובסקי ומי יודע מי עוד.

ופיבן, עם כל הכבוד, הוא אנומליה שאינה חלק מהדיון. הוא חזר למכבי בגיל לא צעיר, הגיע ונשאר כשחקן רוטציה. אני מדבר על שחקנים שלפני שלוש שנים כולם אמרו שהם יהיו הדבר הבא בכדורגל.

על איילון אלמוג דיברו באותה נשימה עם סולומון. אפשר לדבר על ההבדלים באופי (שזה קשקוש, אף אחד פה לא יודע על האופי של אף אחד מהם כלום), ואפשר לדבר על האמת - ההבדלים בדקות משחק והזדמנויות.

נו באמת להשוות בין אלמוג לסלומון זה רק התקשורת שמקבלת הוראות ממקורבים, כל מי שראה אותם ואפילו לא מבין כדורגל ידע שאין מה להשוות 

הייתי יכול להביא דוגמאות של כל הכוכבי על שדיברו עליהם בחיפה (כמו גוזלן וכו) אבל אין עניין אני אשאל את זה אחרת: 

אז מה ההצעה שלך? 

אתה באמת מעדיף שניתן דקות ע"ח הצלחה? 

אפילו פ"ת מוחקת שחקנים נהדרים (עם פוטנציאל להשתלבות בטופ 3 כאן)  כדי להאדיר את הכוכבים שלה ולהם לא אכפת מלשחק יפה ולנצח.. 

אני חושב שמחלקת הנוער שלנו מצוינת וגורמת לצעירים בה להשתפר פי כמה יותר מהמקבילות (חיפה אשדוד ובפ"ת שמשקיעה יפה בשחקן אחד כל שנתון) אבל הטענות לניהול הסגל בבוגרים לא הגיוני 

מצטער על החפירה אבל זה נושא מעומעם שהכל בו זה בעיקר ניחושים 

8 דקות לפני, Keano said:

איך אתה רואה אותו משתלב עכשיו עם דן ביטון וקניקובסקי ועוד גולסה יחזור וריקן?

אגלה לך סוד? אצלי הוא החילוף הראשון בחדר המנועים. מבין את הזהירות, מבין את החשדנות, היינו צריכים לעשות ווי על בתים אבל אני מאמין שהכל יקרה טבעי. אי אפשר יהיה להתעלם לאורך זמן. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אגלה לך סוד? אצלי הוא החילוף הראשון בחדר המנועים. מבין את הזהירות, מבין את החשדנות, היינו צריכים לעשות ווי על בתים אבל אני מאמין שהכל יקרה טבעי. אי אפשר יהיה להתעלם לאורך זמן. 

כנראה שפטריק ישתמש בקניקובסקי יותר באגף, ביטון כ10 וגולסה ליד גלזר ואז הוא חילוף ראשון לביטון.

2 דקות לפני, קמחי said:

אנחנו עדיין לא שם.

אנחנו מאבדים הרבה פרוספקטים רבים בשלב האחרון, כשהם דופקים על הדלת של הקבוצה הבוגרת אחרי השאלה, והבחירה בריקן וטב״ח העונה מסמלת הרבה מבחינת הביטחון בכישרון שיש לילדים ברגליים גם כשהיה וואקום ב4-5 עמדות בהרכב.

יש מחיר בלהיות תחרותי(תארים ובתים אירופים). אבל זה מחיר שכדאי לשלם, לא? מסכים לגמרי על ריקן וטבח. ראוי היה ששחר וחנצ'יס יתפסו את מקומם גבוה יותר ברוטציה. יש לי הרגשה שבניגוד לאילון וקארצב, להם יש את זה באמת. האניגמה המוחלטת כאן הוא פטריק. אני פשוט לא מבין כלום מבחינה אידיאולוגית. 

במצב הרצוי, איילון לגמרי צריך לקבל את הדקות של טבח שהוא שחקן עבר..

לאור המצב המצוי, לדעתי חייב להיות מושאל לקבוצה שיהיה בה מולחם להרכב.

הוא נראה אדיש\ חסר ביטחון ועושה פחות תנועה מנמני בשלהי הקריירה.

לא הייתי פוסל שמדובר במקרה ראש (כמו שפשיץ אמר) אבל עוד מוקדם לחתוך אותו, שילוב של פיזיות וטכניקה כמו שלו קשה למצוא.

11 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

סליחה, אבל זה לא נכון. לא אלמוג ולא קארצב קיבלו דקות כמו אף אחד מהשחקנים שאתה בעצמך ציינת קודם (פרץ, כהן).

וגם מה זה "נראה לי"? לכולם זה תמיד נראה אותו הדבר - שחקן מצליח: יש לו מוטיבציה ואופי טוב. שחקן לא מצליח: הוא עצלן ויהיר.

1100 דק׳. זה לא מעט

3 שערים 2 בישולים, שניים מהם בדחיקה מרחבת השש. לא מתנועה התקפית טובה, חילופי מסירות או משחק מסודר, כמעט סקראפר.

יחד עם גררו, חילץ הכי מעט בחצי היריבה.

יחס איומים למסגרת אל מול שערים נמוך

הייתה לו עונה רעה. 

20 דקות לפני, Dr. Caligari said:

נו באמת להשוות בין אלמוג לסלומון זה רק התקשורת שמקבלת הוראות ממקורבים, כל מי שראה אותם ואפילו לא מבין כדורגל ידע שאין מה להשוות 

הייתי יכול להביא דוגמאות של כל הכוכבי על שדיברו עליהם בחיפה (כמו גוזלן וכו) אבל אין עניין אני אשאל את זה אחרת: 

אז מה ההצעה שלך? 

אתה באמת מעדיף שניתן דקות ע"ח הצלחה? 

אפילו פ"ת מוחקת שחקנים נהדרים (עם פוטנציאל להשתלבות בטופ 3 כאן)  כדי להאדיר את הכוכבים שלה ולהם לא אכפת מלשחק יפה ולנצח.. 

אני חושב שמחלקת הנוער שלנו מצוינת וגורמת לצעירים בה להשתפר פי כמה יותר מהמקבילות (חיפה אשדוד ובפ"ת שמשקיעה יפה בשחקן אחד כל שנתון) אבל הטענות לניהול הסגל בבוגרים לא הגיוני 

מצטער על החפירה אבל זה נושא מעומעם שהכל בו זה בעיקר ניחושים 

- לפני שסולומון נמכר, דיברו עליהם ביחד. סולומון עצמו אמר שהוא מצפה שאלמוג יהיה הבא בתור אחריו. זה לא אני אמרתי. כשחקני נוער לא הכרתי טוב לא אותו ולא אותו. זה אנשי מקצוע בכל הארץ אמרו. הפער שנוצר היום בין שני השחקנים הוא רק המחשה לטיפול הלא טוב של מכבי בשחקנים שלה.

- היו מספיק רגעים בהם היה אפשר וצריך להשתמש בשני השחקנים האלה. מכבי ת"א אינה מכבי פ"ת ואני גם לא מצפה ממנה להיות. אבל בכל זאת יש סקאלה די רחבה בין להשתמש בהם בכל מחיר, לבין לתת להם רבע שעה פעם בארבעה משחקים ולהתעצבן שהם לא נראים כמו כוכבים.

- מכבי צריכה תמיד לשאול את עצמה שאלה לגבי כל שחקן צעיר. האם היא מאמינה בו או לא. אם לא, אז אין על מה לדבר. שישחררו אותו. אם כן - לכל הרוחות, איך הוא יתקדם אם לא תקדמו אותו?

- אתה צריך להחליף גישה. מכבי לא צריכה לתת לצעירים דקות על חשבון הצלחה, אלא לתת לצעירים דקות למען ההצלחה. מה שמוביל את הדעה שלי כאן זה לא איזו אלטרואיסטיות כלפי שחקנים צעירים. אני אוהב את זה כמו כולם, אבל אני בעיקר מתעניין בהצלחת המועדון. אם תתן לשחקנים שלך דקות, והם יצליחו לממש את הפוטנציאל שלהם (וזה לא יקרה בלי דקות. פשוט לא יקרה), אתה בסופו של דבר מחזק את הקבוצה שלך, מה שבהכרח יוביל להצלחה, ולא סתם להצלחה, אלא להצלחה לטווח ארוך. עקבית. בה שחקני צעירים כל הזמן מקבלים דקות, כל הזמן משתפרים, כל הזמן הופכים לכוכבים, כל הזמן נמכרים בסכומים גבוהים שמאפשר רכש (זר ומקומי) טוב יותר ומפנים מקום לצעירים חדשים. האם זה מובטח? לא. האם יכול להיות שתשלם מחיר לטווח קצר בעונה נתונה? כן. אבל ככה, רק ככה, הקבוצה תתקדם מהרף שהיא הגיע אליו.

15 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

קארצב היה פצוע לפחות פעם אחת  (נ"ל פעמיים בנוער אבל לא זוכר בוודאות)  לתקופה לא קצרה (בתור שחקן צעיר זה מעלה תמרור אזהרה) 

עוד פעם בחצי עונה לפני שהושאל לחדרה וגם בחדרה (אבל שיחק תו"כ) 

גם בק"ש ופעמיים שנה שעברה 

ואבו פאני בן זונה מסכים זה היה קיצוץ שלדעתי אם לא זה היינו מדברים היום על האם לקבל את ההצעה עליו מאירופה או לאבד אותו בחינם בסוף העונה.. 

ואני לרגע לא טענתי שקארצב ואלמוג עצלנים 

מסכים שזה טיפשי (כי זה הרגשה- בלי לשים אצבע על הנקודה) אבל מרגיש (בעיקר בעידו שחר) שזה יותר מהסגנון של השחקנים שמצליחים אצלנו מקווה לא לנאחס 

4 דקות לפני, קמחי said:

1100 דק׳. זה לא מעט

3 שערים 2 בישולים, שניים מהם בדחיקה מרחבת השש. לא מתנועה התקפית טובה, חילופי מסירות או משחק מסודר, כמעט סקראפר.

יחד עם גררו, חילץ הכי מעט בחצי היריבה.

יחס איומים למסגרת אל מול שערים נמוך

הייתה לו עונה רעה. 

אין לי ויכוח איתך. בכלל. אלמוג איכזב גם אותי בדקות שהוא קיבל. זו טענה הוגנת. אבל זה לא סותר את מה שאני מנסה לומר.

ד"א, בדקות הלא רבות שהוא שיחק העונה הוא היה טוב.

6 דקות לפני, המכבייה said:

יש מחיר בלהיות תחרותי(תארים ובתים אירופים). אבל זה מחיר שכדאי לשלם, לא? מסכים לגמרי על ריקן וטבח. ראוי היה ששחר וחנצ'יס יתפסו את מקומם גבוה יותר ברוטציה. יש לי הרגשה שבניגוד לאילון וקארצב, להם יש את זה באמת. האניגמה המוחלטת כאן הוא פטריק. אני פשוט לא מבין כלום מבחינה אידיאולוגית. 

אני מסכים, ואין לי באמת בעיה בקניה של שחקנים שדרכו בקבוצת הנוער והבוגרים אחרי שלא מצאו את מקומם, אבל דווקא העונה, דווקא עם מאמן שניהל את מערכת הנוער במשך שנים ומכיר אותם אישית ומקצועית, דווקא לאור הבנייה האיטית של הסגל-ציפיתי ליותר.

יותר הבנה מי צריך להיות מושאל, יותר הבנה את מי פודים במכירה או בעסקה סיבובית, ואת מי מריצים בצורה רצינית לאור הוואקום שנוצר.

לא מעט ילדים, כמו תורג׳מן, בר כהן, מירושי ונוספים עדיין לא מצאו מקום לעונה הקרובה.

חוזז מסרב להאריך חוזה וממשיך לקבל דקות על חשבון פרוספקטים לא פחות מרשימים ממה שחוזז היה כשנכנס לקבוצה הבוגרת.

לא חיכו רק עם הרכש, המתינו עם החלטות מקצועיות שאני בספק שמיטש הוא הגורם המעכב.

חייב לשנות דיסק בראש...מפריע לי ששחקנים כמוהו וכמו חוזז(וגם בזמנו חביב אוחיון) משתמשים יותר מדי ברשת החברתית לעשות פוזה ומניירות..צריך להיות צנועים, להקשיב לותיקים, פשיץ' ניסה ללמד אותו דברים הוא לא היה מוכן לשמוע..

אם הוא לא יהיה פה בסוף העונה אני לא אתפלא, אבל היתי מוכר אותו רק תמורת זרגרי

18 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לגבי השילוב - כן. מכבי משלבת. באיחור. באופן לא מספק ובלי שהיא ממקסמת את היכולת המקצועית של השחקנים שלה וכתוצאה מזה את היכולת המקצועית והכלכלית של עצמה, וכתוצאה מזה בנגזרת שנייה שוב - את היכולת המקצועית שלה דרך שחקני רכש שיגיעו בכסף של שחקני בית שנמכרים.

בקצרה - למכבי יש וקטור שיפור משמעותי שהיא פשוט מפקששת אותו, ואלמוג/קארצב הם דוגמאות חיות.

יכול להיות שבגלל זה התחילו לעלות את הצעירים (במקום שנה שנייה בנוער) לבית"ר מוקדם יותר 

6 דקות לפני, קמחי said:

מתנצל, ציטטתי בטעות ולא מצליח למחוק 

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

- לפני שסולומון נמכר, דיברו עליהם ביחד. סולומון עצמו אמר שהוא מצפה שאלמוג יהיה הבא בתור אחריו. זה לא אני אמרתי, אני לא הכרתי לא אותו ולא אותו. זה אנשי מקצוע בכל הארץ אמרו. הפער שנוצר היום בין שני השחקנים הוא רק המחשה לטיפול הלא טוב של מכבי בשחקנים שלה.

- היו מספיק רגעים בהם היה אפשר וצריך להשתמש בשני השחקנים האלה. מכבי ת"א אינה מכבי פ"ת ואני גם לא מצפה ממנה להיות. אבל בכל זאת יש סקאלה די רחבה בין להשתמש בהם בכל מחיר, לבין לתת להם רבע שעה פעם בארבעה משחקים ולהתעצבן שהם לא נראים כמו כוכבים.

- מכבי צריכה תמיד לשאול את עצמה שאלה לגבי כל שחקן צעיר. האם היא מאמינה בו או לא. אם לא, אז אין על מה לדבר. שישחררו אותו. אם כן - לכל הרוחות, איך הוא יתקדם אם לא תקדמו אותו?

- אתה צריך להחליף גישה. מכבי לא צריכה לתת לצעירים דקות על חשבון הצלחה, אלא לתת לצעירים דקות למען ההצלחה. מה שמוביל את הדעה שלי כאן זה לא איזו אלטרואיסטיות כלפי שחקנים צעירים. אני אוהב את זה כמו כולם, אבל אני בעיקר מתעניין בהצלחת המועדון. אם תתן לשחקנים שלך ודקות, והם יצליחו לממש את הפוטנציאל שלהם (וזה לא יקרה בלי דקות. פשוט לא יקרה), אתה בסופו של דבר מחזק את הקבוצה שלך, מה שבהכרח יוביל להצלחה, ולא סתם להצלחה, אלא להצלחה לטווח ארוך. עקבית. בה שחקני צעירים כל הזמן מקבלים דקות, כל הזמן משתפרים, כל הזמן הופכים לכוכבים, כל הזמן נמכרים בסכומים גבוהים שמאפשר רכש (זר ומקומי) טוב יותר ומפנים מקום לצעירים חדשים. האם זה מובטח? לא. האם יכול להיות שתשלם מחיר לטווח קצר בעונה נתונה? כן. אבל ככה, רק ככה, הקבוצה תתקדם מהרף שהיא הגיע אליו.

איביץ ששילב את פיבן על חשבון טיבי ואמאדור, לא שילב את אילון לדעתך- זה טעות של מכבי? סתם השאירו אותו למרות שלא היה לו מקום? 

בראייה קצת יותר רחבה על הכדורגל בעולם מול הכדורגל הישראלי, רק כאן בביצה המקומית מעטים הפרוספקטים שמקבלים הזדמנות אמיתית מתחת לגיל 21. גם בקבוצות בסדר דומה וגדול משלנו. בתכלס, אין שום סיבה.

אם יש משהו שאני מצפה מכל ההשקעה הרבה במועדון ומכל פרוייקט ההשבחה דרך בית״ר ת״א, זה שידעו לבטוח בכל ההליך הזה וידעו לערב לשתף ולהריץ את מה שגדל כאן.

5 דקות לפני, Dr. Caligari said:

יכול להיות שבגלל זה התחילו לעלות את הצעירים (במקום שנה שנייה בנוער) לבית"ר מוקדם יותר 

מתנצל, ציטטתי בטעות ולא מצליח למחוק 

איביץ ששילב את פיבן על חשבון טיבי ואמאדור, לא שילב את אילון לדעתך- זה טעות של מכבי? סתם השאירו אותו למרות שלא היה לו מקום? 

פיבן, כבר אמרתי, הוא לא חלק מהדיון הזה. הוא חזר בגיל מאוחר יחסית למכבי ובלי ציפייה גדולה. אין קשר בין המקרה שלו למקרה של אלמוג. איביץ' שילב אותו בגלל אכזבה מקצועית מאמאדור בעונה הראשונה שלו. כאמור - זה סיפור אחר (ונחמד) שאי אפשר להשליך ממנו על מדיניות צעירים במכבי.

ולגבי אלמוג תחת איביץ' - אני לא בטוח שהבנתי את השאלה, אבל אם מכבי חשבו שאלמוג הוא כשרון גדול, וככה נראה, אחרת הוא היה נמכר לבית"ר בסכום קצת מופרע, אז לא לשלב אותו יותר בעונת איביץ' הייתה טעות, כן.