Jump to content

איילון אלמוג המצב מתסכל, האם הפתרון זה למכור לפתח תיקווה/נתניה ?

הצבר

Recommended Posts

איילון אני חושב היה התקווה הכי גדולה של כולנו מהדור שלו

אין טעם להכנס לכל הסיפור מספיק לראות את הקללות שחוגג קיבל כשהציע 1.5 מיליון יורו על חצי כרטיס של שחקן בן 19. 

עובדתית כבר שנה וחצי הוא כמעט לא משחק

הוא קיבל השנה פרורים והוא לא מסתדר עם זה אם בעבר הוא היה ברוטציה אחרי יוני כהן (שזה סביר) היום הוא רביעי ואחרון כשלפניו שחקנים כמו טב"ח חוזז !

אם הסגל נשאר ככה אלמוג יכול להיות אופטימי, קצת פוש מאמן שאוהב אותו ותחרות די קלה על ההרכב ( זה עוד לפני עומס ופציעות ) 

אבל אם מביאים שחקן כנף זר ועוד את צ'יבוטה

זה הופך את אלמוג לשחקן אגף 6 ברוטציה ולחלוץ מרכזי רביעי ברוטציה ( בכקבוצה שמשחקת עם חלוץ 1) במקורה הטוב הוא שחקן רוטציה רביעי בכנף. 

הסיכוי שזה יעבוד נמוך ושחקן בגילו חייב לשחק והרבה אחרת תגמר לו הקריירה, הפתרון של מכבי במצבים האלה הוא השאלה לאיזה קבוצת עולם שלישי כמו חיפה/חדרה וגו'

אבל אולי כדאי לחשוב על פתרון אחר, יש בליגה שניים שאנחנו יודעים שמתים עליו לוזון מפ"ת ואטפלד מנתניה

אז אפשר להשאיל להאטפלד ולראות מה הוא מוציא ממנו ( אבל סגל לא פרייר וידרוש אופציית רכישה ) 

אפשר גם למכור ללוזון חצי כרטיס במחיר מופחת, פתח תיקווה חייבת חלוץ לוזון אומר שהוא יעשה מאילון עבדה 2, ואללה אולי כדאי להמר? אפשר להגיד על הנבלות האלה הרבה

אבל הלוזונים יש להם תביעת עין בשחקנים, הם יודעים לפתח שחקנים (ע"ח הקבוצה) ויודעים למכור ביוקר

לא יודע מה אתכם אותי המצב הזה מתסכל

אני חושב שואן לייבן בונה עליו באמצע  בעיקר כ 9 מחליף (דהיינו חלוץ שלישי ברוטציה) או אפילו מתחת לחלוץ במצבים מסויימים (ואן לייבן עבר לשחק ככה גם העונה עם גררו/אלמוג מתחת לחלוץ

הבן אדם לא מצליח לעשות את המעבר המנטלי הדרוש לשחקן במכבי. נראה שכל פעולה שהוא מנסה לעשות לא הולך לו אז במקום לנסות לצבור ביטחון דרך הגנה לחץ וחטיפות הוא ממשיך ללכת ראש בקיר

7 דקות לפני, Sawyer said:

לא קראתי מה כתבת אבל לשאלתך אם מישהו מוכן לשלם, למכור. 

לא יודע אם לא יצליח בוודאות, אבל במכבי זה לא יקרה. 

השלמתי את זה בהמשך, אני יודע שפתח תיקווה מוכנים לשלם אני הייתי מוכר בזול חצי כרטיס ומהמר שהם יעשו עליו אקזיט, הם טובים בלפתח שחקנים (גם עח הקבוצה) 

8 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שואן לייבן בונה עליו באמצע  בעיקר כ 9 מחליף (דהיינו חלוץ שלישי ברוטציה) או אפילו מתחת לחלוץ במצבים מסויימים (ואן לייבן עבר לשחק ככה גם העונה עם גררו/אלמוג מתחת לחלוץ

פריצה, חלאילהף, גררו ואולי גם צ'בוטה (שמשחק גם מרכזי) ... זה מעט מידי דקות לדעתי

חתיכת אניגמה הבחור הזה.

בעונה אחת הוא איבד את כל מה שייחד אותו מהחלוץ השני\ווינגר הישראלי הממוצע-תנועה לעומק, דריבל יעיל במקומות הנכונות, חריצות ועבודה קשה על המגרש והפך להיות שחקן האגף הישראלי הממוצע-מחפש את הכדור לרגל, לא מבצע את הפעולות ברגע ובמקום הנכון, ובעיקר עצלן.

אני לא איבדתי תקווה לגביו, עדיין.

1 hour ago, הצבר said:

השלמתי את זה בהמשך, אני יודע שפתח תיקווה מוכנים לשלם אני הייתי מוכר בזול חצי כרטיס ומהמר שהם יעשו עליו אקזיט, הם טובים בלפתח שחקנים (גם עח הקבוצה) 

אחלה, דבר איתם. אני אשיג אישור ממכבי. 

במליון אני משיג לך את האישור עוד היום. אם הם רוצים יכולים לקבל איזה בר כהן בהשאלה בלי אופציה יחד איתו על חשבון הבית.

לפני1 שעה , הצבר said:

נותן להם אותו בהשאלה לעונה שתיים ואם מביאים הצעה של מעל 3 נותן להם 25%, שווה להם ולנו 

אגב גם עם גררו הייתי עושה את זה

בלי קשר לאם יש או אין תקווה, הבעיה היא יותר במועדון מאשר באלמוג לדעתי. מכבי לא מצליחה להפוך את שחקני הנוער שלה מהבטחות למימוש.

18 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בלי קשר לאם יש או אין תקווה, הבעיה היא יותר במועדון מאשר באלמוג לדעתי. מכבי לא מצליחה להפוך את שחקני הנוער שלה מהבטחות למימוש.

כן 

דניאל פרץ, גלזר, דור פרץ ויונתן כהן

תראה לי עוד קבוצה עם מחלקת נוער ללא זרים שמשלבת כ"כ הרבה שחקנים ומצליחה לממש פוטנציאל לכ"כ הרבה שחקנים ובו זמנית להציג קבוצה תחרותית שאולי שכחת אבל בשביל זה התכנסנו כאן 

6 דקות לפני, Dr. Caligari said:

כן 

דניאל פרץ, גלזר, דור פרץ ויונתן כהן

תראה לי עוד קבוצה עם מחלקת נוער ללא זרים שמשלבת כ"כ הרבה שחקנים ומצליחה לממש פוטנציאל לכ"כ הרבה שחקנים ובו זמנית להציג קבוצה תחרותית שאולי שכחת אבל בשביל זה התכנסנו כאן 

א. אם קארצב ואלמוג היו מקבלים את כמות הדקות והזמן (!) שדור פרץ קיבל לפני שהפך לשחקן מוביל - אחלה. אתה באמת משווה?

ב. דניאל פרץ משחק כי טננבאום פצוע. לא משום סיבה אחרת.

ג. יונתן כהן שיחק לא טוב במשך דקות ארוכות, משחקים ארוכים, תקופות ארוכות - ועדיין קיבל קרדיט, ועוד אחרי תקופת השאלה מוצלחת (וזו נקודה חשובה), בבני יהודה. באמת אתה חושב שיש פה איזה דמיון לסיפור של אלמוג?

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

א. אם קארצב ואלמוג היו מקבלים את כמות הדקות והזמן (!) שדור פרץ קיבל לפני שהפך לשחקן מוביל - אחלה. אתה באמת משווה?

ב. דניאל פרץ משחק כי טננבאום פצוע. לא משום סיבה אחרת.

ג. יונתן כהן שיחק לא טוב במשך דקות ארוכות, משחקים ארוכים, תקופות ארוכות - ועדיין קיבל קרדיט, ועוד אחרי תקופת השאלה מוצלחת (וזו נקודה חשובה), בבני יהודה.שוב, אתה באמת משווה למה שאלמוג קיבל?

אמרת שמכבי לא מצליחה לממש שחקנים מהנוער הבאתי לך דוגמאות שהיא מימשה (3 מהשלוש שנים האחרונות) 

ואתה חוזר למקרה פרטי וממנו מסיק (בניגוד למה שקרה במציאות)  על הכל 

וזה עוד בלי לדבר על זה שכן נתנו לאלמוג הזדמנויות וגם לקארצב ואפילו לגררו וזה למרות שהוא זר

ופיבן 

וואלה לא מבין איך בכלל אפשר לטעון חצי טענה על החוסר שילוב צעירים אצלנו אם כבר ההיפך הוא הנכון 

34 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אמרת שמכבי לא מצליחה לממש שחקנים מהנוער הבאתי לך דוגמאות שהיא מימשה (3 מהשלוש שנים האחרונות) 

ואתה חוזר למקרה פרטי וממנו מסיק (בניגוד למה שקרה במציאות)  על הכל 

מקרה פרטי? אנחנו מדברים פה על אלמוג. ועל קארצב על הדרך. והנה, אתה בדיוק נותן דוגמאות לתהליכים שקרו במכבי שלא קרו עם השחקנים המדוברים.

ואוסיף - העתיד במכבי נראה מאוד מעורפל כרגע גם עבור שחר, גם עבור חנצ'יס, גם עבור בר כהן, גם עבור גויאגון וגם עבור נידם. דווקא השנה הייתה הזדמנות פז לעשות פה משהו.

13 דקות לפני, Dr. Caligari said:

וזה עוד בלי לדבר על זה שכן נתנו לאלמוג הזדמנויות וגם לקארצב ואפילו לגררו וזה למרות שהוא זר

ופיבן 

וואלה לא מבין איך בכלל אפשר לטעון חצי טענה על החוסר שילוב צעירים אצלנו אם כבר ההיפך הוא הנכון 

כן. מעניין לראות כמה גררו יראה דקות אחרי קניקובסקי ומי יודע מי עוד.

ופיבן, עם כל הכבוד, הוא אנומליה שאינה חלק מהדיון. הוא חזר למכבי בגיל לא צעיר, הגיע ונשאר כשחקן רוטציה. אני מדבר על שחקנים שלפני שלוש שנים כולם אמרו שהם יהיו הדבר הבא בכדורגל.

על איילון אלמוג דיברו באותה נשימה עם סולומון. אפשר לדבר על ההבדלים באופי (שזה קשקוש, אף אחד פה לא יודע על האופי של אף אחד מהם כלום), ואפשר לדבר על האמת - ההבדלים בדקות משחק והזדמנויות.

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מקרה פרטי? אנחנו מדברים פה על אלמוג. ועל קארצב על הדרך. והנה, אתה בדיוק נותן דוגמאות לתהליכים שקרו במכבי שלא קרו עם השחקנים המדוברים.

ואוסיף - העתיד במכבי נראה מאוד מעורפל כרגע גם עבור חנצ'יס, גם עבור בר כהן, גם עבור גויאגון וגם עבור נידם. דווקא השנה הייתה הזדמנות פז לעשות פה משהו.

זה רק "בגללנו" או בגלל הרצון של המועדון להישגים. מילא אם היינו מוכנים לוותר על אליפות בשביל לחשל את החבר'ה האלה יחד עם שחר וגררו (או שהיו נשברים מכמות הלחץ והקללות שהקהל היה מרעיף עליהם) אבל זה לא המצב. 

לא נוכל לשלב כמות כזאת של צעירים בבת אחת כשיש רצון להישגיות (לא יודע איך לעזאזל גרנט עשה את זה ב95) 

דור פרץ קיבל הזדמנות אמיתית אבל לידו היו שחקנים מעולים אז היה לו מרווח טעות. קארצב ואילון לא קיבלו הזדמנות אמיתית לרוץ יותר מחודש בהרכב.

שורה תחתונה. צריך סבלנות כמועדון וכקהל. אבל צריך לבחור במי להשקיע אותה כי אי אפשר לזרוק את כולם להרכב בלי שיהיו שחקנים מנוסים לידם. ככה לא ניקח כלום ונשבור את הצעירים...

אני לא יודע כמה זה נכון אבל ההתנהלות של מכבי עם אילון אלמוג

מעניין אותי ב"האם המכירה לבית"ר" לא התבצעה בגלל הצוות המקצועי או גורמים אחרים בהנהלה (שחשבו שניתן למקסם את אותה עסקה יותר) 

הראיון של איביץ' אז היה בעד מכירה (אבל צריך לזכור שזה בגלל הפייר פליי והרצון להתחזק)

יכול להיות שיצחקי, מנספורד וואן לוובן היו נגד

בכל מקרה להגיד שאלמוג לא קיבל הזדמנויות וזה עוד אחרי בנייה איטית מהנוער (חצי עונה בלאומית וחצי עונה בקבוצת פלייאוף עליון בלי לחץ, זה מזרז את ההתאקלמות אצלנו) זה סתם לחפש את מכבי איפה שאין

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כן. מעניין לראות כמה גררו יראה דקות אחרי קניקובסקי ומי יודע מי עוד.

ופיבן, עם כל הכבוד, הוא אנומליה שאינה חלק מהדיון. הוא חזר למכבי בגיל לא צעיר, הגיע ונשאר כשחקן רוטציה. אני מדבר על שחקנים שלפני שלוש שנים כולם אמרו שהם יהיו הדבר הבא בכדורגל.

על איילון אלמוג דיברו באותה נשימה עם סולומון. אפשר לדבר על ההבדלים באופי (שזה קשקוש, אף אחד פה לא יודע על האופי של אף אחד מהם כלום), ואפשר לדבר על האמת - ההבדלים בדקות משחק והזדמנויות.

שחר פיבן היה בלם הרכב בקבוצה שדרסה את הליגה ב30 הפרש.

12 דקות לפני, tkui said:

אני לא יודע כמה זה נכון אבל ההתנהלות של מכבי עם אילון אלמוג

מעניין אותי ב"האם המכירה לבית"ר" לא התבצעה בגלל הצוות המקצועי או גורמים אחרים בהנהלה (שחשבו שניתן למקסם את אותה עסקה יותר) 

הראיון של איביץ' אז היה בעד מכירה (אבל צריך לזכור שזה בגלל הפייר פליי והרצון להתחזק)

יכול להיות שיצחקי, מנספורד וואן לוובן היו נגד

בכל מקרה להגיד שאלמוג לא קיבל הזדמנויות וזה עוד אחרי בנייה איטית מהנוער (חצי עונה בלאומית וחצי עונה בקבוצת פלייאוף עליון בלי לחץ, זה מזרז את ההתאקלמות אצלנו) זה סתם לחפש את מכבי איפה שאין

מה זה "הזדמנויות"? אלמוג נמצא שנתיים בקבוצה הבוגרת. בתקופה הזו, הייתה חצי שנה , אחרי שנה וחצי של יבוש בהן הוא קיבל דקות שיש בהן משמעות, וזה בעונה שעברה תחת ואן לייבן. כלומר, במשך עונה וחצי (!) מכבי החזיקה את מי שהיה אמור להיות הכשרון הגדול ביותר שלה ותקעה אותו ועל הדרך תקעה את עצמה. אחרי השנה וחצי הזו, אנשים מתפלאים שהוא לא מצליח להיות מה שהם חשבו שהוא יהיה, ועכשיו יש לנו נושא כמו הנושא הזה.

ד"א, אני בזמנו לא התנגדתי למכירה של אלמוג לבית"ר. אבל במכבי חשבו אחרת, וזה בסדר. אז מצד אחד מתעקשים להשאיר את הכשרון במועדון, שזה אחלה, ומצד שני לא עושים איתו כלום. ככה אף אחד לא יתקדם. לא השחקן ולא המועדון.

אגב - אנחנו רואים כבר עכשיו מה קורה עם שחר. אלא אם כן ריקן הולך להיבעט לתחתית הרוטציה ושמיר לא יהיה שחקן דומיננטי, עוד שנתיים נדבר על טרייד בין שחר לקארצב.