Jump to content

רשמים מהניצחון על שחטאר קרגנדי בבלומפילד בפלייאוף קונפרנס | 2-0 קל וחלק, המשימה הושלמה. יש עונה אירופית נוספת

Sawyer

Recommended Posts

לפני2 שעות , The yellow Toms said:

פיקנטריה: רגע לפני הגול של גלזר צעקתי לו לא לבעוט(:doh:)

@Krishi יכול לאשר זאת 

אני דווקא הייתי בטוח שגלזר הולך לבעוט ושהוא גם יבקיע. 

לפני12 שעות , מכביסט לעד said:

שרו אותם כל משחק? בחייאת קרישי את השיר על אלעקצא היו שרים פעם בהרבה זמן וגם זה בחימום. גם לא כידונים לא היה שיר קבוע. 

מתחילת העונה שניהם קבועים פתאום.

מה הבעיה בלא כידונים?

לפני1 שעה , idan8 said:

חחח מה זה מגנים עליו או מחכים שתהיה תמיכה גדולה יותר מהקהל.

רק הם הבעייתיים… אתה לא באמת מאמין למה שאתה כןתב

הם לא מושלמים, אבל במקרה הזה הם לא הבעיה. הם אולי לא מספקים את הפיתרון, אבל מצד שני הם לא חייבים. 

עודדנו מצוין את דאבור כשהיה פה, את ראדי לפני שהתחיל עם השטויות. נעודד מצוין גם את אוסמה. 

לפני3 שעות , nirnir20 said:

וחוץ מזה שזאת גזענות מיותרת כשיש לך שחקן ערבי בקבוצה

ולפני שהגיע ערבי זה לא היה גזענות לדעתך?

ואני לא מדבר בכלל על זה שאין שום דבר גזעני בכלל בשורה הזאת. 

3 דקות לפני, Krishi said:

הם לא מושלמים, אבל במקרה הזה הם לא הבעיה. הם אולי לא מספקים את הפיתרון, אבל מצד שני הם לא חייבים. 

עודדנו מצוין את דאבור כשהיה פה, את ראדי לפני שהתחיל עם השטויות. נעודד מצוין גם את אוסמה. 

סמנטיקה. אז לא גזעני, מתריס.

ואם השורה תהיה "בא לי לזרוק חזיז על הקרמלין במוסקבה"? אתה סבבה עם זה?

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

סמנטיקה. אז לא גזעני, מתריס.

ואם השורה תהיה "בא לי לזרוק חזיז על הקרמלין במוסקבה"? אתה סבבה עם זה?

אם אוקראיני ישיר את זה אני אבין אותו 

21 דקות לפני, Krishi said:

ברור שזה מיותר, ואפילו פוגע במכבי גם אם אין שחקן ערבי, פשוט הפגיעה עכשיו היא הרבה יותר ישירה, יש לך שחקן שמשחק עם החולצה שלך ושומע חצי משער 11 שר שבא לו לזרוק חזיז למסגד אל עקצא, זה מביך.

מה זה עושה עליך רושם לצעוק שבאלך לזרוק חזיזים למסגדים אה? אתה חושב שאנשים סביבך שרואים אותך צועק מחזיקים ממך גבר עכשיו? חחח 

כל מי שעם IQ מעל הדו ספרתי מבין כמה זה מביך, אם אתה כל כך שונא ערבים בוא תתגייס תעשה מילואים תריב עם ערבים שבאמת שווה לריב איתם, לקלל ערבים במגרש כדורגל מול יריבה באירופה זה להיות חייזר אח. 

אני גם לא איזה יפה נפש ולא מצפה שכל אוהד שבא למשחק כדורגל יחשוב 10 פעמים לפני כל שורה שהוא מוציא מהפה, כל עוד זה לא נהיה מוגזם, ומה שקורה העונה ביציע נהיה מוגזם.  

6 דקות לפני, nirnir20 said:

ברור שזה מיותר, ואפילו פוגע במכבי גם אם אין שחקן ערבי, פשוט הפגיעה עכשיו היא הרבה יותר ישירה, יש לך שחקן שמשחק עם החולצה שלך ושומע חצי משער 11 שר שבא לו לזרוק חזיז למסגד אל עקצא, זה מביך.

מה זה עושה עליך רושם לצעוק שבאלך לזרוק חזיזים למסגדים אה? אתה חושב שאנשים סביבך שרואים אותך צועק מחזיקים ממך גבר עכשיו? חחח 

כל מי שעם IQ מעל הדו ספרתי מבין כמה זה מביך, אם אתה כל כך שונא ערבים בוא תתגייס תעשה מילואים תריב עם ערבים שבאמת שווה לריב איתם, לקלל ערבים במגרש כדורגל מול יריבה באירופה זה להיות חייזר אח. 

אני גם לא איזה יפה נפש שחושב שצריך להפסיק לגמרי ולא מצפה שכל אוהד שבא למשחק כדורגל יחשוב 10 פעמים לפני כל שורה שהוא מוציא מהפה, כל עוד זה לא נהיה מוגזם, ומה שקורה העונה ביציע נהיה מוגזם.  

לא עושה עלי שום רושם אבל גם לא משתתף בפסטיבל הטרחנות הזה עד כדי דרישה מאנשים להפסיק לשיר את זה. וגם מעניין ת'תחת מה אנשים מסביב חושבים עלי. לא מבין מאיפה אתה מביא את השטויות האלה. כאילו אתה לא חי בישראל ולא מודע למציאות סביבנו ולהיסטוריה שלנו. 

תחשוב שזה מביך עד מחר, לדעתי זה לא וברוך השם הIQ שלי מעל דו ספרתי. ואין פה קשר לשנאה לערבים. לא מהסוג שאתה מתכוון אליו לפחות. 

עד כאן דעותיי בנושא שניה לפני שזה הופך לעוד ויכוח פוליטי. 

הדיון כאן נגרר לכיוונים אחרים.. הבעיה היא לא בשירים האלה שרצים ביציע כבר המון שנים.

וואלה גם אם אותם אנשים ששרים את אותן שורות ביניים היו מצטרפים לכל השירה הייתי אומר לעצמי "פאדיחה" אבל זו הייתה דעתי האישית והייתי בולע את זה. מה שמעצבן זה שאחוז מאוד גדול מכל אלה ששרים "בא לי לזרוק חזיז" או "אבל ראדי ערבי" וכו' סותמים בכל שאר השירים ומצטרפים לעידוד רק כשמגיע הזמן לשורות הנ"ל.

וואלה זה מרתיח ואותם אנשים הם פשוט לא אוהדי מכבי ואין לי מושג מה הם מחפשים בשער 11

אולי נדבר על הבעיה האמיתית באמת?

ב-11 הישן זה היה פחות מורגש אבל בבלומפילד החדש?

חצי משער 11 לא מעודד בכלל, בצדדים יושבים ולפעמים גם באמצע מעל הגוש כמה שורות מעל הגוש.

בלומפילד החדש לא מתאים לקהל שלנו.

מתגעגע ל-15 אלף אוהדים.

לי אישית יותר כיף במשחקי חוץ.

לפני1 שעה , nirnir20 said:

אני גם לא איזה יפה נפש ולא מצפה שכל אוהד שבא למשחק כדורגל יחשוב 10 פעמים לפני כל שורה שהוא מוציא מהפה, כל עוד זה לא נהיה מוגזם, ומה שקורה העונה ביציע נהיה מוגזם.  

אם היו שרים מה סלים עושה פה לא יודע, הוא לא נביא.. הייתי יכול להבין אותך ואפילו מצדיק אותך.

אבל וואלה שרים אבל ראדי ערבי. השחקן כבר בפנסיה עם חצי רגל בקבר, אנשים לא באמת שרים את זה מתוך גזענות. בתקופה שראדי היה היית מצדיק אותך.

אז למה כל הגזענים שאתה אומר לא משנים במקום ראדי ״אבל אוסמה ערבי״?

(למרות ששמעתי בודדים שאומרים אוסמה ואלה הגזענים).

וואלה לי לא מתאים שאנשים מדברים על סמים, אדולן, ״ולעשן״ חשיש וכל סוגי הסמים, אגיד להם לשיר?

גם כל האלה ששרים ״ולעשן״ הם ״גברים״ ומכיר לפחות אחד ששר והוא לא מעשן בכלל.

ראיתי את חוזז המון בנוער.

אם מישהו היה אומר לי שחמש שנים אחרי הוא יהפוך להיות שחקן אנרגיות וכזה שחי מבלגן, לא הייתי מאמין. באמת.

היה לו כל כך הרבה כדורגל בנוער וגם בנבחרת הצעירה כשהוא שיחק שם. 

42 דקות לפני, Brandon Roy said:

ראיתי את חוזז המון בנוער.

אם מישהו היה אומר לי שחמש שנים אחרי הוא יהפוך להיות שחקן אנרגיות וכזה שחי מבלגן, לא הייתי מאמין. באמת.

היה לו כל כך הרבה כדורגל בנוער וגם בנבחרת הצעירה כשהוא שיחק שם. 

יש לו המון כדורגל. אבל הוא נחות פיזית בבוגרים ומחמיצן ענק.

אני חושב שהוא בסהכ אס טוב מהספסל 

On 27.8.2021 at 00:31, Krishi said:

הוא ידע לאן הוא מגיע. שיתמודד

לא מתאים לך קרישי

הוא מגיע למועדון כדורגל, הוא בא לתת גולים ולעזור למכבי הוא לא צריך להיבחן בכאלה סיטואציות מטומטמות

לפני4 שעות , פנחס שוף said:

לא מתאים לך קרישי

הוא מגיע למועדון כדורגל, הוא בא לתת גולים ולעזור למכבי הוא לא צריך להיבחן בכאלה סיטואציות מטומטמות

ברור שהוא לא צריך. אבל יש מציאות בפועל שהייתה ידועה מראש. גם לו, אני בטוח. 

חלאיילה צריך עידוד כמו כל השחקנים. חלאס עם השטויות האלה כבר. אי אפשר לאכול תראס על זה שמכבי לא מעמידה קבוצה לאליפות ומצד שני להרים דציבלים לשירים שפוגעים בחלוץ שלנו ולגרום לו לוייב פחות טוב על המגרש. דחילק