Jump to content

רשמים מהניצחון על שחטאר קרגנדי בבלומפילד בפלייאוף קונפרנס | 2-0 קל וחלק, המשימה הושלמה. יש עונה אירופית נוספת

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, זיפו said:

וואלה אתה מצחיק, אם שער 8-13 היה מעודד כמו שהוא שורק בוז בשירים האלה היינו הקהל הכי טוב בעולם.

אז בוא נשיר נגד ערבים כשהשחקן הערבי שלנו במגרש בגלל זה? אני באמת מת לדעת מה הקו המנחה מאחורי זה?

6 דקות לפני, זיפו said:

וואלה אתה מצחיק, אם שער 8-13 היה מעודד כמו שהוא שורק בוז בשירים האלה היינו הקהל הכי טוב בעולם.

את הקללות והבוז קיבלתם גם משער 11, הרסתם את העידוד עם הזבל הגזעני המטומטם הזה, כל מיני אפסים פתאום משחקים אותה פטריוטים וימניים 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה? ג'ראדלש לא יודע להרים? 

לא אמרתי שלא שרו אותם בכלל, אמרתי ששרו אותם בקושי ועכשיו הם הפכו לשירים קבועים פתאום (בוודאות שרו אותם בכל משחק). זה לא מקרי.

אז אני אומר לך שלא שרו אותם בקושי, שרו אותם בדיוק באותה תדירות 

59 דקות לפני, הצבר said:

קהל מביך, עסוק בשירים מטומטמים

טב"ח משחק עצב ( ואני אוהב אותו ) 

משחק ההגנה ממשיך להדאיג

משחק ההתקפה.... מדכ"

רק מאמן הזוי מתעקש לשחק עם שחקני אגף שלא יודעים להרים כדור, משחק שלם הייתה אולי הרמה אחת טובה. 
גררו , אני עדיין חושב שהוא לא לרמה ולא יהיה לרמה אין לו טכניקה הוא לא מסוגל להרים כדור נורמלי ובטח לא בתנועה והכי גרוע איטנלגנציית המשחק שלו לא קיימת. 
בכל מקרה ששחקן אגף שלא מרים לא בועט מבחוץ לא מסוגל לעשות דבל פס והדריבל שלו מוגבל זה...... בעייתי 

( אולי 4:4:2 בתור חלוץ נוסף ) 

פריצה 2.0, זה לא הפריצה, אבל מחצי שעה אפשר לראות שזה כנ' שיפור של מה שהיה לנו ( בשליפה אני אומר אם קיראטנסון זה סידרה S של סמסונג את פריצה 2 זה סדרה A ) 

מתפרצות ( אחד הנשקים החזקים בקבוצות כדורגל שהן לא מכבי ) 
1)  חליאלה וגררו מובילים מתפרצת שני שחקנים עם הרבה כשרון אבל אינטלגנציה משחק של נעל בית (שניהם יחד) שניהם הולכים לכיוונים הלא נכונים שניהם מסתכלים אחד על השני במבט של "מה אתה אהבל" 
2) סטיפה פריצה? מוביל מתפרצת , לא מוסר בזמן ולא מכניס את ריקן פנימה אלה נותן לו כדור החוצה ( בעיטה מעניינת של ריקן ) מה שמעניין זה למה בכלל למסור המגנים הלכו לסגור את קווי המסירה יכל להמשיך עד השוער. 
3) גם פריצה 2  וגם גררו כל הזמן מנסים להתחיל תנועה מקו ההגנה הגבוהה של היריב לכיוון הרחבה, לא קיבלו כדור אחד לשטח הזה כל המשחק. 

עקרונית כל עוד זה המאמן, נראה שנמשיך לטחון את היריבות במשחק משמעמם עד שמהגורן או מהיקב ( או מהשמיים ) יפול לנו הגול
אבל אם יבקיעו לנו ראשונים נראה לי שאנחנו בצרה צרורה

דן ביטון הוביל את המתפרצת לריקן

בן חיים עם עוד משחק שנראה כאילו הוא פרש ממשחק ולא סיפר לאף אחד.

דווקא ריקן עם משחק הרבה יותר טוב.

ביטון הראה קצת ניצוצות עם פעולות אישיות שאף אחד אצלנו אפילו לא מתקרב אליהן.

18 דקות לפני, הצבר said:

את הקללות והבוז קיבלתם גם משער 11, הרסתם את העידוד עם הזבל הגזעני המטומטם הזה, כל מיני אפסים פתאום משחקים אותה פטריוטים וימניים 

שמעתי בוז יותר משער 8, כן השער שבקושי עודד כל המשחק, רק בשיר האונס שרק בוז.

בשורה של החזיז לא שמעתי בוז בכלל, דווקא המון שרו את זה.

את החזיז אפשר להפסיק לשיר כי זה באמת לא יפה כי יש ערבי בקבוצה, אבל זה לא גזענות..

לגבי שיר האונס? מה הבעיה פה? מה הבעיה לשיר אותו?

וואלה את השיר הכי טוב שלנו הפסקנו לשיר בגלל אנשים ״נאורים״(ללב נכנסת).

תכף תגיד גם להפסיק לשיר קלינגר לא רואה.. 

נראה אם נשמע את הבוז הזה בדוחא, בקרית שמונה, באשדוד, נוף הגליל וכל המשחקים הפחות חשובים.

עם כל האהבה שלי לטל בן חיים ויש לי המון זכרונות טובים מהשחקן הזה, הוא פשוט לא מסוגל יותר לשחק ברמות האלה, הערך מוסף שלו נעלם לגמרי ועצוב לי עליו אבל זה כדורגל

12 דקות לפני, Krishi said:

בוא אתה יודע שאני אוהב אותך, אבל עזוב אותך שנה שלמה בשער 8 לא שמעו את הזבל הזה פעם אחת 

9 דקות לפני, זיפו said:

את החזיז אפשר להפסיק לשיר כי זה באמת לא יפה כי יש ערבי בקבוצה, אבל זה לא גזענות..

נראה אם נשמע את הבוז הזה בדוחא, בקרית שמונה, באשדוד, נוף הגליל וכל המשחקים הפחות חשובים.

בסכנין לא יהיה את הבוז הזה מסיבה מאוד פשוטה ואני אגיד על עצמי, אני בא לעודד את הקבוצה ולא ללכת מכות עם שום אדם ששר את השירים האלה, בכוונה אני לא אומר אוהד, כי באמיתי את חלקם אף פעם לא ראיתי (ואני בא לכל משחק)

ריקן היה אחלה, שיפור גדול מהמשחקים הקודמים.

נחמיאס עם משחק הגנתי סביר אבל גול גדול, מצד שני הרננדז מלבד מכירה קבועה עם משחק טוב מאוד.

יופי מכבי, וחבל על העימותים בקהל, חלאס לכל ההקנטות המיותרות.

9 דקות לפני, erantheking21 said:

עם כל האהבה שלי לטל בן חיים ויש לי המון זכרונות טובים מהשחקן הזה, הוא פשוט לא מסוגל יותר לשחק ברמות האלה, הערך מוסף שלו נעלם לגמרי ועצוב לי עליו אבל זה כדורגל

זה דיי מדהים שהעונה הוא נראה עוד פחות חד מעונת הקאמבק שלו (העונה הקודמת) שאליה הגיע לאחר שנתיים בלי כדורגל.

אני מניח שזה קשור להכנה אישית לא מספיק טובה לעונה. במצבו, הוא צריך להיות מוכן להקריב אקסטרה מעבר לשאר וזה לא נראה כמו משהו שהוא עשה. 

13 דקות לפני, Krishi said:

שרו אותם כל משחק? בחייאת קרישי את השיר על אלעקצא היו שרים פעם בהרבה זמן וגם זה בחימום. גם לא כידונים לא היה שיר קבוע. 

מתחילת העונה שניהם קבועים פתאום.

39 דקות לפני, זיפו said:

צעירים כמוך שחושבים שהם המציאו את מכבי אנחנו שומעים כבר עשרות שנים, הם פשוט מתחלפים כשהם מתחתנים או מקסימום שנולד להם ילד
אז בוא תעצור קצת עם הפוזה, תסתכל קצת על שער 13 ותן כבוד לאנשים שם. כי מה שהם ראו מכבי בחיים, אתה לא תראה גם בטלוויזיה ובמנג'ר ביחד

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

שרו אותם כל משחק? בחייאת קרישי את השיר על אלעקצא היו שרים פעם בהרבה זמן וגם זה בחימום. גם לא כידונים לא היה שיר קבוע. 

חרטא בפיתה

17 דקות לפני, Mentel said:

דן ביטון הוביל את המתפרצת לריקן

מה אתה מגיב לא לא הבנת הוא בטריפ?

הוא נותן פה ניתוח לתנועות עומק של פריצה אחרי רבע שעה בקבוצה, עזוב נו..

5 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

ריקן היה אחלה, שיפור גדול מהמשחקים הקודמים.

נחמיאס עם משחק הגנתי סביר אבל גול גדול, מצד שני הרננדז מלבד מכירה קבועה עם משחק טוב מאוד.

יופי מכבי, וחבל על העימותים בקהל, חלאס לכל ההקנטות המיותרות.

ריקן יופי ( יחסית למצבו, ולזה שהוא כבר לא ילד )  מתחילת השנה. 

זה שיש פה ילדים טיפשים שלא מסוגלים לעשות 1+1 זה לא בעיה של השחקן. 
מה אפשר לדרוש משחקן שעלה להרכב כשהוא עוד סובל מהאפקט של הקורונה ושלא עשה הכנה עם הקבוצה ( כי לא רצו להחתים אותו ) 
פתאום זרקו אותו במצבו להרכב הראשון ולשחק 90 דקות... נתן מה שיכל 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה חרטא? לא שרים אותם בכל משחק מתחילת העונה? די להיתמם

כל מה שרשמת זה 100 אחוז המצאה גם לגביי מה ששרים וגם לגביי מה שלא

9 דקות לפני, הצבר said:

בוא אתה יודע שאני אוהב אותך, אבל עזוב אותך שנה שלמה בשער 8 לא שמעו את הזבל הזה פעם אחת 

קודם כל לא הייתה לנו אף עונה מלאה עד עכשיו ביציע מאז שחזרנו לבלומפילד. 

דבר שני שרנו את "הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי" מלא פעמים במשחקים שכן היינו בהם ותמיד היו כאלה שהוסיפו את השורה הזאת. 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראה תשובתי מעלה. 

וגם איך פתאום זה הפך ל"השיא על אלעקצא"?! זה בכלל לא חלק מהשיר. רק אל תמציא לי תיוגים עכשיו בבקשה אני מתחנן. 

לא כידונים אחושרמוטה היה שיר קבוע. כבר חלמתי עליו בלילות מרוב הפעמים ששרנו אותו. 

אני באמת לא מבין למה ללכת בכח ולנסות למצוא פה יד מכוונת כשאין, פשוט אין. 

אם יש משהו שקורה זה בפועל במשחק כשהקהל מסביב פתאום מתעורר ומחליט לפתוח את הפה שלו כדי לשרוק בוז לארגון, אז כן, הם יעשו דווקא וישירות את זה יותר. ילדותי לא ילדותי אני יכול להבין אותם. במקום ששאר הקהל יעודד איתם כל המשחק הם מתעסקים בלהשתיק ולצעוק בוז. בשביל זה יש להם כח לפתוח את הפה פתאום. 

1 דקה לפני, Krishi said:

קודם כל לא הייתה לנו אף עונה מלאה עד עכשיו ביציע מאז שחזרנו לבלומפילד. 

דבר שני שרנו את "הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי" מלא פעמים במשחקים שכן היינו בהם ותמיד היו כאלה שהוסיפו את השורה הזאת. 

ראה תשובתי מעלה. 

וגם איך פתאום זה הפך ל"השיא על אלעקצא"?! זה בכלל לא חלק מהשיר. רק אל תמציא לי תיוגים עכשיו בבקשה אני מתחנן. 

לא כידונים אחושרמוטה היה שיר קבוע. כבר חלמתי עליו בלילות מרוב הפעמים ששרנו אותו. 

אני באמת לא מבין למה ללכת בכח ולנסות למצוא פה יד מכוונת כשאין, פשוט אין. 

אם יש משהו שקורה זה בפועל במשחק כשהקהל מסביב פתאום מתעוררו מחליט לפתוח את הפה שלו כדי לשרוק בוז לארגון, אז כן, הם יעשו דווקא וישירות את זה יותר. ילדותי לא ילדותי אני יכול להבין אותם. במקום ששאר הקהל יעודד איתם כל המשחק הם מתעסקים בלהשתיק ולצעוק בוז. בשביל זה יש להם כח לפתוח את הפה פתאום. 

איזה תיוגים יא קרישי? 

מרגיש לי שאין פה תמימות ובוחרים את השירים האלה בכוונה, הלוואי שאני טועה.

מסכים גם לגבי החבר׳ה שנזכרים לעשות רעש בשורות הבעיתיות ובשאר הזמן שותקים.

19 דקות לפני, זיפו said:

וואלה את השיר הכי טוב שלנו הפסקנו לשיר בגלל אנשים ״נאורים״(ללב נכנסת).

שמע אני באמת אחד שמשתדל לעודד 90 דקות כל המשחק.

אבל כשיש שירים שבכוונה שרים אותם אז אני לא אזרום עם זה.

כמו למשל בכוונה לשיר שירים על ערבים כשיש לך עכשיו שחקן ערבי בקבוצה. כאילו בחיאת מתחילת העונה הוא השחקן היחידי שנראה נורמלי אצלנו בהתקפה.

ודי אחי בוא נגיד את האמת השיר על החזיז היה פעם באף פעם ביציע. (אני מהעונה של פאקו יושב ב 11 אז אי אפשר להגיד שאני לא שומע מה הקהל שר. לפני זה ישבתי ב 2 ו -7).

לגבי שיר האונס - השיר סתם מפלג את הקהל . יש לא מעט אנשים אצלנו בקהל שמגיעים עם בנות למשחק (אני מגיע עם אחותי למשל וזה מפריע לה) אז אני והחברים שאיתי לא נשיר את זה.

Just now, מכביסט לעד said:

איזה תיוגים יא קרישי? 

מרגיש לי שאין פה תמימות ובוחרים את השירים האלה בכוונה, הלוואי שאני טועה.

מסכים גם לגבי החבר׳ה שנזכרים לעשות רעש בשורות הבעיתיות ובשאר הזמן שותקים.

אתה אומר לי "השיר על אלעקצא". אין כזה שיר. יש "הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי". שבתוכו חלק מהאוהדים מוסיפים משפט שלא היה חלק מהשיר במקור. כמו התוספת של ה"אבל ראדי ערבי" או "לא רוצים אותו איתנו זה לא המדינה שלו". זה לא השיר, זה לא במקור של השיר. זה תוספת רקע/ביניים של חלק מהקהל. 

לסיכום - לא בוחרים שום דבר בכוונה, שרים את אותם שרים שאנחנו שרים תמיד, באותה תדירות. רק שעכשיו יש שחקן ערבי בקבוצה אחרי הרבה זמן אז פתאום התחיל לגרד לאנשים בשריר הPC שלהם אז כולם מתעוררים. 

10 דקות לפני, הצבר said:

צעירים כמוך שחושבים שהם המציאו את מכבי אנחנו שומעים כבר עשרות שנים, הם פשוט מתחלפים כשהם מתחתנים או מקסימום שנולד להם ילד
אז בוא תעצור קצת עם הפוזה, תסתכל קצת על שער 13 ותן כבוד לאנשים שם שמה שהם ראו מכבי בחיים אתה לא תראה גם בטלוויזיה ובמנג'ר ביחד

שער 13 לא יקבל ממני שום כבוד, המקסימום זה ** ענק.

הזבל שיושב שם שרק בוז לסמל הכי גדול של מכבי.

אין לי שום כבוד לאנשים בשער הזה.