Jump to content

מכבי - הפועל י-ם | יש צחוקים ויש חלאס

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מאמין שאתם אשכרה מנתחים ברצינות את המשחק הזה שבו שיחקנו עם שחקני נוער בני 17 שעלו לראשונה על הדשא. בחיאת, גם לטרחנות יש גבול

חחחח הזייה.

21 דקות לפני, קמחי said:

נחיה ונראה יואב.

ההצלחה שלנו לא תגרום לי להרגיש רע שטעיתי, אני אשמח לאכול כובע אחרי כובע.

אני יודע קמחי, לא מפקפק בך לשניה אחת, יו נואו דאט. 

דברים טובים שצריך לקחת בעיקר קשורים לשחקנים שיכולים וצריכים להיות ברוטציה:

עידו שחר, בעיקר של המחצית הראשונהס אבל לא רק.

עדן שמיר, נראה לא רע בכלל.

חנציס - לא מבין איך הוא לא מקבל צ'אנס כשרואים את ערימת הכלום שיש לנו באגפים. 

דור תורג'מן - יש לו כח מתפרץ יפה מאוד, צריך לקבל דקות בסופי משחקים 

סורי, קארצב, חוזז, אלמוג לא להרכב בשום אופן

23 דקות לפני, erantheking21 said:

לי לא איכפת מההפסד, ההפך..כבר כתבתי פה 80 פעם שזה משחקים טובים לבחון צעירים, הצעירים הרשימו, הצעירים המנוסים יותר הרבה פחות וההרגשה שהמקום שלהם פה על בסיס קבע לא משנה מה הם יעשו צריך להשתנות, גם ואן לויבן אמר שזה משחק לראות שחקנים, פחות התוצאה בגלל זה אני מפנה טיפה את הכעס על שחקנים מסוימים ששיחקו בהתאם למשחק אימון ולא לקחו את זה ברצינות.

מי אכזב אותך כל כך היום בהתייחס לזה שזה הרכב משני? מה הדרמה הזאת? 

במחצית השניה שיחקנו עם הנוער (שאגב רובם שיחקו אתמול ) מחוזק בבית״ר תל אביב. אי אפשר (ולא צריך) לקחת מהמשחק הזה שום דבר חוץ מאת הדקות בכורה של הצעירים . 

נקסט

22 דקות לפני, אלק נילאש said:

איכשהו, לא יודע לשים את אצבע בדיוק מהן כל הסיבות למה, יש הלימה גבוהה בין היכולת של ההרכב הראשון לשני/שלישי. היסטורית, כשמכבי רצה טוב אז גם ההרכב השני נראה טוב. ולהפך. כנ"ל לגבי ב"ש בתקופה היפה שלה וחיפה הנוכחית. 

לא מפתיע אותי שנראינו רע היום. לא ציפיתי אחרת. שמח מנקודת האור של חנצ'יס ולא מופתע מחוזז-אלמוג-קארצב.

בעיני זה נראה בסדר גמור. ממש בחלק העליון של הציפיות שלי. אין לי מושג על מה אתה מדבר. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

מי אכזב אותך כל כך היום בהתייחס לזה שזה הרכב משני? מה הדרמה הזאת? 

גם בהרכב משני אני מצפה לגישה של שחקנים להוכיח שהם מכבי מאשר לחשוב שזה משחק אימון

אצל איביץ' למשל חלק מהשחקנים היו עולים ליציע עד לפלייאוף גם משחק כזה ואתה יודע את זה:-)

20 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מאמין שאתם אשכרה מנתחים ברצינות את המשחק הזה שבו שיחקנו עם שחקני נוער בני 17 שעלו לראשונה על הדשא. בחיאת, גם לטרחנות יש גבול

פה היא כבר שברה שיאים

מבלבלים את המוח על שמיר וסתמו את הפה אחרי הקזחים. זילזלו כאן בצ׳יבוטה עכשיו מתחננים שיחתום. מעדיפים צעירים ולשלם שכר לימוד במשחק חסר חשיבות (וגם במשחקים באירופה) אבל מוציאים אנרגיות של הפסד במשחק עונה.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

גם בהרכב משני אני מצפה לגישה של שחקנים להוכיח שהם מכבי מאשר לחשוב שזה משחק אימון

אצל איביץ' למשל חלק מהשחקנים היו עולים ליציע עד לפלייאוף גם משחק כזה ואתה יודע את זה:-)

נו ומה זה קשור מה ?

פטריק הוא לא איביץ׳, מספיק כבר עם ההשוואות חסרות תוכן האלו. שחקני נוער עלו לדשא ושיחקו לא רע בכלל, הלכו לפנדלים וסלאמת כולה משחק אימון מסריח ששידרו אותו בשביל לגזור כמה שקלים בחסות גביע השוקו. 

שחררו כבר.

יש לכם עונה שלמה להוציא קיטור תעשו את זה בטאקט

הדבר היחידי שאפשר ללמוד מהמשחק הזה זה שההרכב השלישי של מכבי לא יכול להתחרות על האליפות בליגה. כואב מאוד, ממש שברון לב, אבל נצטרך להיות חזקים.

17 דקות לפני, erantheking21 said:

והם הוכיחו. היה אחלה משחק שלהם. לא יודע על מה אתה מדבר באמת. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

והם הוכיחו. היה אחלה משחק שלהם. לא יודע על מה אתה מדבר באמת. 

לדעתי הוא לא מדבר על עידו שחר וחנצ׳יס, אלא יותר על חוזז, קארצב ואלמוג.

Just now, מכביסט לעד said:

הם היו סבירים. אף אחד מהם לא אמור לנצוץ בהרכב כזה. אלמוג עשה סיבוב אדיר אבל ברור לנו שהוא צריך להשתפר. קארצב החזיק את האמצע לא רע וחוזז זה חוזז. זה לא היה נורא, ולא מאכזב ולא כל מיני. זה היה גוד ראן אאוט לשחקנים שלא מקבלים צ'אנסים וזה היה סבבה לגמרי. לי אישית, לא היו טענות. 

11 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הדבר היחידי שאפשר ללמוד מהמשחק הזה זה שההרכב השלישי של מכבי לא יכול להתחרות על האליפות בליגה. כואב מאוד, ממש שברון לב, אבל נצטרך להיות חזקים.

אפשר ללמוד עוד דברים
לשמוע את השדר טוען שאנשים שצפו בהפועל י-ם מהמרים עליה כקבוצה עם סיכוי לפלייאוף עליון- גורם לי לחשוב שהקבוצות שפגשנו במוקדמות מתמודדות כאן על מקום לאירופה

31 דקות לפני, המכבייה said:

בעיני זה נראה בסדר גמור. ממש בחלק העליון של הציפיות שלי. אין לי מושג על מה אתה מדבר. 

הלוואי ואתה צודק יואב. הלוואי וזה נובע רק מהתחושה הכללית עד כה ולא ממה שהיה היום. באמת שלא היה לי ציפיות לראות איזה כדורגל גדול. אפילו ההרכב הראשון כרגע לא מצליח בזה. מרגיש לי שמשהו במכונה שהייתה פה בשנים האחרונות כבר לא דופק כמו שצריך. אני לא מהפסימיים שמתלוננים כל היום אבל משהו פשוט מריח לי לא טוב. פעם ההרכב השני שלנו היה מנצח כל קבוצה שהיא לא מקום 2-4. היום חוץ משמיר, שחר וחנצ'יס לא ראיתי הבדל גדול בין שאר השחקנים ששיחקו בצהוב לאלה בלבן. 

אני באמת מקווה שהשחקנים החדשים יהיו חיזוק משמעותי לקבוצה הזו כמו ששמיר נראה עד עכשיו.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן אחי אבל הביקורת שהם לא התאמצו וזה לא נכון

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

הלוואי ואתה צודק יואב. הלוואי וזה נובע רק מהתחושה הכללית עד כה ולא ממה שהיה היום. באמת שלא היה לי ציפיות לראות איזה כדורגל גדול. אפילו ההרכב הראשון כרגע לא מצליח בזה. מרגיש לי שמשהו במכונה שהייתה פה בשנים האחרונות כבר לא דופק כמו שצריך. אני לא מהפסימיים שמתלוננים כל היום אבל משהו פשוט מריח לי לא טוב. פעם ההרכב השני שלנו היה מנצח כל קבוצה שהיא לא מקום 2-4. היום חוץ משמיר,שחר וחנצ'יס לא ראיתי הבדל גדול בין שאר השחקנים ששיחקו בצהוב לאלה בלבן. 

אני באמת מקווה שהשחקנים החדשים יהיו חיזוק משמעותי לקבוצה הזו כמו ששמיר נראה עד עכשיו.

מביטון אתה יודע מה תקבל, רק חבל שיתופקד באגף (ועדין יהיה טוב יותר מכל מה שראינו). פריצה זו תעלומה, נראה שיהיה תלוי בשחקנים האחרים שייצרו עבורו מצבים.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

הלוואי ואתה צודק יואב. הלוואי וזה נובע רק מהתחושה הכללית עד כה ולא ממה שהיה היום. באמת שלא היה לי ציפיות לראות איזה כדורגל גדול. אפילו ההרכב הראשון כרגע לא מצליח בזה. מרגיש לי שמשהו במכונה שהייתה פה בשנים האחרונות כבר לא דופק כמו שצריך. אני לא מהפסימיים שמתלוננים כל היום אבל משהו פשוט מריח לי לא טוב. פעם ההרכב השני שלנו היה מנצח כל קבוצה שהיא לא מקום 2-4. היום חוץ משמיר, שחר וחנצ'יס לא ראיתי הבדל גדול בין שאר השחקנים ששיחקו בצהוב לאלה בלבן. 

לא מרגיש כמוך. ראיתי שליטה מוחלטת כל עוד היה אוויר ולא התחילו חילופים. ראיתי משחק אימון מעולה על רטוב שחידד מה שהיה צריך לחדד. עידו שחר הוא דבר, חנצ'יס הוא עניין, וזה כל מה שאתה רוצה לדעת כאן. 

מבאס מאוד ההתקדמות של קארצב ואיילון, פרוספקטים ברמה הכי גבוהה שיש לנו להציע ומשהו שם לא עובד, אני מקווה שהמועדון מפיק לקחים מהסיפור הזה.

לפני4 שעות , kutomer said:

מבאס מאוד ההתקדמות של קארצב ואיילון, פרוספקטים ברמה הכי גבוהה שיש לנו להציע ומשהו שם לא עובד, אני מקווה שהמועדון מפיק לקחים מהסיפור הזה.

לא התקדמו במ"מ.