Jump to content

אקדמיית הנוער 2021/22

דקסטר

Recommended Posts

1 hour ago, פנחס שוף said:

טוב בואו נחכה 4 שנים כדי שישחק פה שנה וחצי במקרה הטוב

לא אמרתי לחכות 4 שנים, זה לא שחור או לבן.

ממליכים פה ילד בן 17 עם פוטנציאל מדהים כשחקן סגל לעונה הבאה רק בגלל חרמנות. הוא צריך שקט ודקות משחק. להיות החנצ׳יס של העונה הבאה לא יקדם אותו בכלום.

קודם שיתאמן עם הבוגרת, ייסע עם הקבוצה למחנה האימון בטרום עונה וישתתף במשחקים שם, גם בגביע הטוטו.

ואז לפי זה יהיה יותר קל לראות האם הוא מוכן לשחק בבוגרת.

כמובן שלא למרוח את זה יותר מדי, כמו במקרה חנציס.

אני בעיקרון בעד וחושב שלפעמים צריך לצאת מהדרך האוטומטית והרובוטית של השאלה מיידית לכל שחקן שמסיים גיל נוער.

יש שחקנים שהם יוצאי דופן ולא זקוקים למסלול כזה.

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

לא אמרתי לחכות 4 שנים, זה לא שחור או לבן.

ממליכים פה ילד בן 17 עם פוטנציאל מדהים כשחקן סגל לעונה הבאה רק בגלל חרמנות. הוא צריך שקט ודקות משחק. להיות החנצ׳יס של העונה הבאה לא יקדם אותו בכלום.

אם על הנייר הוא לא חנצ'יס אלא משהו יותר מיוחד מזה, הוא צריך לקבל קיצור דרך כאן הנקודה

19 דקות לפני, Emmanuel said:

אם על הנייר הוא לא חנצ'יס אלא משהו יותר מיוחד מזה, הוא צריך לקבל קיצור דרך כאן הנקודה

אבל חנצ׳יס בגיל 20 ולא קיבל דקה. גלוך עונה הבאה יהיה בן 18, גם אם הוא יותר מיוחד מחנצ׳יס הפריצה לא חייבת להיות כבר בגיל הזה. 

אני לא אומר שחייב לעשות איתו את כל התהליך, אם יש קבוצה בליגה שתרצה אותו אז אין מה להשאיל קודם ללאומית ואז לשנתיים השאלה בליגה ורק אז בוגרים, אבל לא מאמין שהוא יקבל דקות בעונה הבאה אם ישאר בבוגרים וזה רק יהרוס לו את ההתקדמות.

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

אבל חנצ׳יס בגיל 20 ולא קיבל דקה. גלוך עונה הבאה יהיה בן 18, גם אם הוא יותר מיוחד מחנצ׳יס הפריצה לא חייבת להיות כבר בגיל הזה. 

אני לא אומר שחייב לעשות איתו את כל התהליך, אם יש קבוצה בליגה שתרצה אותו אז אין מה להשאיל קודם ללאומית ואז לשנתיים השאלה בליגה ורק אז בוגרים, אבל לא מאמין שהוא יקבל דקות בעונה הבאה אם ישאר בבוגרים וזה רק יהרוס לו את ההתקדמות.

יכול להיות שהשאלה דוך לליגת הכל תעשה לו טוב, לא יודע אני לא קלאדיו בראגה. הנקודה שלי הייתה שאם הוא מיוחד מעבר לטובים האחרים הוא לאו דווקא צריך לעבור את כל המסלול הרגיל

10 דקות לפני, Emmanuel said:

יכול להיות שהשאלה דוך לליגת הכל תעשה לו טוב, לא יודע אני לא קלאדיו בראגה. הנקודה שלי הייתה שאם הוא מיוחד מעבר לטובים האחרים הוא לאו דווקא צריך לעבור את כל המסלול הרגיל

אז אנחנו מסכימים

1 hour ago, Emmanuel said:

הוא חייב להעלות את הרף ולהמשיך להשתפר. להתאמן עם הבוגרים זו התחלה טובה.

אני כמעט בטוח שראיתי כמה חבר׳ה מהנוער אתמול בכניסה ל 11. אם אני לא טועה זיהיתי את גלוך ועילאי תומר. כיף לדעת שיש לילדים האלה חיבור חיבור למועדון 

5 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אני כמעט בטוח שראיתי כמה חבר׳ה מהנוער אתמול בכניסה ל 11. אם אני לא טועה זיהיתי את גלוך ועילאי תומר. כיף לדעת שיש לילדים האלה חיבור חיבור למועדון 

אכן היו אתמול ב11. נוער מרגש.

On 19.2.2022 at 13:06, דקסטר said:

5-0 לנוער על נס ציונה

מכבי ואשדוד עם 48 נק', חיפה 49, הפועל 50 - 11 מחזורים לסיום העונה

2-0 על נשר

חיפה ניצחה את ב"ש דקה 90, הפועל 0-0

חיפה 52

הפועל 51

מכבי 51

לפני7 שעות , דקסטר said:

2-0 על נשר

חיפה ניצחה את ב"ש דקה 90, הפועל 0-0

חיפה 52

הפועל 51

מכבי 51

צמד של החלוץ הזר שהתחיל רע מאוד וב-12 המשחקים האחרונים כובש 8 שערים.

• 2 weeks later...

מכבי ניצחה, חיפה והפועל הפסידו

28 דקות לפני, דרור שווץ said:

מאבק של 5 קבוצות על התואר 

אשדוד 54

מכבי 54

חיפה  52

פתח תקווה 52

הפועל 51

שבוע הבא: חיפה - מכבי

באייה וגלוך פוטנציאל רציני להיות חלק מסגל הבוגרת כבר בשנה הבאה.

יש להם נתונים שמאוד חסרים אצלנו ולא נפסיד כלום עם הניסיון לשלב אותם, לכל הפחות את אוסקר.