Jump to content

רשמים מהניצחון על קרגנדי בפלייאוף קונפרנס | תוצאה טובה במגרש לא פשוט, להשלים את העבודה בבלומפילד.

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי נראית בדרך כלל רע במוקדמות. גם עם ג'ורדי, שוטה, בוודאי איביץ. סוזה היה היוצא מהכלל וזה לא היה רק קשור אליו אלא להבשלה של סגל נדיר. צריך רק לעבור. האם יש מקום לדאגה אצל פטריק? ברור אבל צריך לסמן ווי על המטרה הראשונה שיש.

אני לרוב אופטימי וכל עונה שהדיון הזה על היכולת הרעה עולה אני מזכיר לכולם שזאת פתיחת עונה ותמיד זה נראה ככה ובסוף זה מתייצב. 

לרוב מכבי פותחת עונה עם מאמן חדש, סגל חדש, המון פצועים, זה לא המצב העונה.

צריך שכל כך הרבה דברים יקרו כדי שנהיה רלוונטים,  שכל בר דעת שעושה רגע חישוב מהיר בראש מבין שהמצב לא מזהיר.

9 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי נראית בדרך כלל רע במוקדמות. גם עם ג'ורדי, שוטה, בוודאי איביץ. סוזה היה היוצא מהכלל וזה לא היה רק קשור אליו אלא להבשלה של סגל נדיר. צריך רק לעבור. האם יש מקום לדאגה אצל פטריק? ברור אבל צריך לסמן ווי על המטרה הראשונה שיש.

להוציא גם את העונה של יוקאנוביץ.

לי זה נראה עכשיו יותר כמו העונה של ג'ורדי, גם אז הוא עלה עם שחקנים אפורים ומנוסים (שוינפלד בכנף) כדי לעלות בכח ובסוף בקושי נתנו גול אחד בבתים.

1 דקה לפני, nirnir20 said:

אני לרוב אופטימי וכל עונה שהדיון הזה על היכולת הרעה עולה אני מזכיר לכולם שזאת פתיחת עונה ותמיד זה נראה ככה ובסוף זה מתייצב. 

לרוב מכבי פותחת עונה עם מאמן חדש, סגל חדש, המון פצועים, זה לא המצב העונה.

צריך שכל כך הרבה דברים יקרו כדי שנהיה רלוונטים,  שכל בר דעת שעושה רגע חישוב מהיר בראש מבין שהמצב לא מזהיר.

לא מזהיר זה נכון. עדיין חשוב לשים ווי על המטרה הראשונה. היא שווה כסף, ניקוד  וזה גורם להמשכיות. אבל אנחנו ניהיה יותר טובים ממה שזה נראה היום. 

2 דקות לפני, Keano said:

להוציא גם את העונה של יוקאנוביץ.

לי זה נראה עכשיו יותר כמו העונה של ג'ורדי, גם אז הוא עלה עם שחקנים אפורים ומנוסים (שוינפלד בכנף) כדי לעלות בכח ובסוף בקושי נתנו גול אחד בבתים.

ואצל דוניס עלינו לטופ 32 במפעל יותר מאתגר. נבטיח ניקוד, הכנסה קבועה ומשם ננסה להתקדם. זה לא אתה שמדבר על חשיבות העניין הזה כל הזמן? 

לא מבין את התלונות על ריקן.

האם הוא טוב? לא. אבל הוא משחק בדיוק בגלל שהוא השחקן שמסכן הכי הרבה את השער כרגע ובשביל גול כמו של היום

Just now, המכבייה said:

ואצל דוניס עלינו לטופ 32 במפעל יותר מאתגר. נבטיח ניקוד, הכנסה קבועה ומשם ננסה להתקדם. זה לא אתה שמדבר על חשיבות העניין הזה כל הזמן? 

צריך להפריד, ברור שזה חשוב, אבל לא חושב שזה נכון לשחק כל כך שמרני בטח נגד יריבות נחותות כאלה.

היה במשחק הזה שלושת רבעי מגרש להשכרה במגרש חוץ ועוד על דשא סינתטי.

3 דקות לפני, Keano said:

צריך להפריד, ברור שזה חשוב, אבל לא חושב שזה נכון לשחק כל כך שמרני בטח נגד יריבות נחותות כאלה.

מה היה שמרני?

משחק טיפוסי לחלוטין למכבי תחת פטריק כולל שנה שעברה.

המטרה בשלבים האלה היא אך ורק לעבור.

כל דבר אחר שולי.

6 דקות לפני, Keano said:

והשגת את התוצאה שאפילו חוטאת למה שהיה שם באמת לאחר שני שערים וארבעה מצבים. היינו צריכים לייצר יותר, אוקיי, הבנתי את זה מצפיה במשחק. סבבה. אפשר להתקדם? איביץ לא הצליח עם סגל טוב פי 2, פעמיים ברצף(שלוש כי הוא הפסיד 3 נוק אאוטים לא 2).  נתקדם...

5 דקות לפני, שי123 said:

מה היה שמרני?

כל דבר אחר שולי.

עידו שחר נכנס פעמיים דקה 90 למשל, אולי לפתוח גם עם חוזז וגם עם גררו מאחורי החלוץ.

אם היו יריבות ברמת סבירה הייתי מסכים, אבל מה שהיה היום זה אולי פלייאוף תחתון בלאומית.

לא חושב שפטריק יתהפך פתאום אחרי שנעפיל ונתחיל לשחק התקפי.

3 דקות לפני, המכבייה said:

והשגת את התוצאה שאפילו חוטאת למה שהיה שם באמת לאחר שני שערים וארבעה מצבים. היינו צריכים לייצר יותר, אוקיי, הבנתי את זה מצפיה במשחק. סבבה. אפשר להתקדם? איביץ שילשל עם סגל טוב פי שתיים, פעמיים ברצף. נתקדם...

מההרגשה שלי זה הולך לקראת עונת ג'ורדי, אלא אם נפגע בול בזרים ואז אולי ניתן פייט, לא בטוח שיספיק.

זה פשוט נראה בדרך להיות העתק של העונה של גורדי, סגל אפור מאמן שהיה מנהל מקצועי הולנדי יורד לקווים והופך להיות מאמן אפור. 

נהיה צמודים  כל העונה ליריבה ובפלייאוף נתרסק ולאחר מכן יבוא החריש הגדול. 

4 דקות לפני, שי123 said:

מה היה שמרני?

כל דבר אחר שולי.

משחק רגיל של מכבי בתקופה הזאת של השנה, ונכון שיש בקבוצה הזאת פחות כישרון. אין ויכוח. אבל זה היה משחק רגיל גם בהשוואה לשוטא, ג'ורדי, ובטח איביץ. צריך להשתפר. 

אני בהחלט מבין מאיפה המרמור של הרבה אוהדים מגיע.

העובדה שלא זכינו באליפות בעונה שעברה ושחיפה עדיין נראית חזקה כי שימרה את רוב הסגל. אורך חיים של קבוצה אלופה בישראל הוא 2 עונות בממוצע, לאחר מכן הישראלים הטובים עוזבים.

אבל אני מאמין שהצעדים האחרונים שעשינו ועוד נעשה יחזירו אותנו למאבק למרות שעדיין לא נהיה פייבוריטים.

1 דקה לפני, Keano said:

עידו שחר נכנס פעמיים דקה 90 למשל, אולי לפתוח גם עם חוזז וגם עם גררו מאחורי החלוץ.

אם היו יריבות ברמת סבירה הייתי מסכים, אבל מה שהיה היום זה אולי פלייאוף תחתון בלאומית.

מההרגשה שלי זה הולך לקראת עונת ג'ורדי, אלא אם נפגע בול בזרים ואז אולי ניתן פייט, לא בטוח שיספיק.

עונת ג'ורדי זה לא נורא. חוויתי זוועות גדולות יותר בימי חיי. 

Just now, Keano said:

אם היו יריבות ברמת סבירה הייתי מסכים, אבל זה מה שהיה היום זה אולי פלייאוף תחתון בלאומית.

לא ריקן ולא שחר אמורים להיות שחקני הרכב השנה.

פטריק העדיף לבנות על הניסיון של ריקן,

לגיטימי.

2 דקות לפני, המכבייה said:

משחק רגיל של מכבי בתקופה הזאת של השנה, ונכון שיש בקבוצה הזאת פחות כישרון. אין ויכוח. אבל זה היה משחק רגיל גם בהשוואה לשוטא, ג'ורדי, ובטח איביץ. צריך להשתפר. 

זה בטוח.

אבל במשך כל שנה שעברה שלטנו וכל גול היה כמו לידה.

לא ראיתי היום שום דבר שונה, חוץ מזה שחסר כישרון בהתקפה, וזה אמור להשתפר עם ההחתמה של ביטון ופריצה + ווינגר זר בתקווה.

Just now, המכבייה said:

עונת ג'ורדי זה לא נורא. חוויתי זוועות גדולות יותר בימי חיי. 

לגמרי, אם שחקנים יתקדמו ויבנה פה בסיס לשנים הבאות אני בסדר עם זה.

3 דקות לפני, שי123 said:

לא ריקן ולא שחר אמורים להיות שחקני הרכב השנה.

פטריק העדיף לבנות על הניסיון של ריקן,

לגיטימי.

אין לי בעיה עם העדפה של ריקן, אבל לתת לשחר 2-3 דקות אחרי שנכנס טוב משחקים קודמים זה לא ניהול סגל נכון.

2 דקות לפני, Keano said:

אין לי בעיה עם העדפה של ריקן, אבל לתת לשחר 2-3 דקות אחרי שנכנס טוב משחקים קודמים זה לא ניהול סגל נכון.

מסכים עם שחר. 

4 דקות לפני, Keano said:

אתה מדבר על ניהול סגל, אבל זה לא מעניין עכשיו.

ניצחון ב3 סיבובי נוקאאוט ואתה מבטיח עונה אירופית עם הכנסה גדולה וניקוד.

תהיה עונה שלמה לנהל סגל.

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

במה הרננדס יותר טוב מבלטקסה? 

בגלל שהוא מוציא כדורי חוץ יותר ארוכים?

משמעותית טוב יותר במשחק הראש ועושה פחות טעויות. 

אני מאמין בפוטנציאל של בלטקסה אבל כרגע הרבה יותר מדי טעויות. 

1 דקה לפני, שי123 said:

אתה מדבר על ניהול סגל, אבל זה לא מעניין עכשיו.

ניצחון ב3 סיבובי נוקאאוט ואתה מבטיח עונה אירופית עם הכנסה גדולה וניקוד.

תהיה עונה שלמה לנהל סגל.

זה וייבים של ג'ורדי, אתה לא אמור להיות כזה שמרן ולפחד מול קבוצות כאלה

זה מתחיל בזה ונמשך עם משחק כמו ההוא בב"ש נגד 10 שחקנים.

מקווה שאני טועה.

הרננדז לא בלם גרוע, תהפכו את זה איך שתרצו הוא הבלם הטוב ביותר בסגל כרגע.

נכון, המשחק שלו לא מאוד יציב (מזכיר את טיבי אגב) והוא היה צריך לקחת את הכדור היום, אבל בשאר המשחק הוא ניקה היטב.

הוא לא אמאדור וצריך בהחלט לפעול לשיפור בעמדה הזאת גם בעתיד. אבל חלאס עם הפאניקה ולהציע צמד בלמים שהוא בלטקסה את נחמיאס זאת פאניקה. שניהם צעירים עם פוטנציאל אבל טועים המון.

להגיד על בלטקסה כישרון עם פוטנציאל זה מצחיק אותי.

הוא בן 25, לא בן 19... הוא לא בלם, וגם לא יהיה בלם, בתור מגן שמאלי מעדיף אותו על הפרסי.