Jump to content

השתקה הרואית

ששון הצהוב

Recommended Posts

On 19.8.2021 at 17:49, ששון הצהוב said:

תשמעו

הייתי בנתניה נגד בית"ר כשנוסא איגייבור סחב עליו את הקבוצה למהפך בהשתקה הכי הרואית שאני זוכר לקהל.

אצבע מונפת כביזיון נגד הקהל.

זו היתה ההשתקה ההרואית מספר 1.

עד זו של היום.

אשכרה ריקן

ופאקינג עדן שמיר שפשוט הוכפשו פה על לא עוול בכפם.

הייתי טס לקזחסטאן ומקלל אותם בשמכם רק כדי לראות אותם עושים את "הנוסא" עם אצבע שמסמנת משהו אחד:

ששששש....

ש--ק--ט !!

שלב בתים אירופי (שוב) על הפנים שלכם.

קודם כל אני רוצה להגיד לך שאתה מלך. ריגשת אותי.

דבר שני, אל תקח ללב את כל הפסימיים וחסרי המושג בפורום, הם רק מתרבים עם השנים. מי שמתבטא בכזאת כפיות טובה כלפי ריקן, שחקן שכל שנה מחדש הוכיח את עצמו, הוא לא אוהד. הוא אולי אוהב לראות קבוצה שתמיד מנצחת, אבל הוא לא באמת אוהב את הקבוצה שלו. והייתי משתמש במילים יותר קשות. על שחקן שעוד לא שיחק דקה (שמיר), כבר באמת אין לי מילים, זו רשעות במלוא מובן המילה.

אנשים מקלידים לשם ההקלדה. הם לא באמת מכירים את השחקן. נו שוין, ככה זה כשגודלים על קבוצה שזוללת תארים. הכל צריך להיות נוצץ ומושלם כל הזמן. אני הפסקתי מזמן להתייחס לכל השוטים פה.

לפני14 שעות , Yellow_Hell said:

קודם כל אני רוצה להגיד לך שאתה מלך. ריגשת אותי.

דבר שני, אל תקח ללב את כל הפסימיים וחסרי המושג בפורום, הם רק מתרבים עם השנים. מי שמתבטא בכזאת כפיות טובה כלפי ריקן, שחקן שכל שנה מחדש הוכיח את עצמו, הוא לא אוהד. הוא אולי אוהב לראות קבוצה שתמיד מנצחת, אבל הוא לא באמת אוהב את הקבוצה שלו. והייתי משתמש במילים יותר קשות. על שחקן שעוד לא שיחק דקה (שמיר), כבר באמת אין לי מילים, זו רשעות במלוא מובן המילה.

אנשים מקלידים לשם ההקלדה. הם לא באמת מכירים את השחקן. נו שוין, ככה זה כשגודלים על קבוצה שזוללת תארים. הכל צריך להיות נוצץ ומושלם כל הזמן. אני הפסקתי מזמן להתייחס לכל השוטים פה.

אשריך, תודה.

שבת שלום.

ובמאמר מוסגר: אני גם לא רוצה להתרגש מההתבטאויות.

אבל הן מחלחלות אל חדר ההלבשה ואל הדשא.

פעם נטיתי לחשוב שהפריחה בתרבות האינטרנט תנתק אותה ממציאות הרחוב ותיצור בועת אינטרנט ובועת מציאות שמנותקות.

אנחנו מגלים, בהקשר הספציפי של פורום אוהדים, שהתרבות הזו חילחלה חזק גם ברמת השחקן, וגם בשיח האוהדים.

אתן דוגמה: קבוצות הוואטסאפ שלי עם אוהדי מכבי סובלות מאותה "מרמרת" שמתקיימת פה.

זה מתחיל ב"יצחקי נכשל" (ביקורת לא מבוססת אך לגיטימית).

ממשיך "הקנדי ישן" (לא לגיטימי- אבל סוג של הוצאת קיטור)

ונגמר ב"איכס הקירח הזה, תחזיר את הפצוע הזה לצ'כיה".

זו בבואה מוחלטת של השיח ברשתות.

והתופעה הזו מתקיימת בתוך הקבוצת וואטסאפ.

אני יושב עם חברים ב- 8 ומקבלים הודעה מחבר שיושב ב- 13 שאיילון אלמוג הוא זבל.

ואז הכדור מגיע לאלמוג שמאבד אותו ליד 13 ואז אתה שומע איוושת בוז מרפרפת ביציע שליד.

להיות אוהד זו אחריות.

אתה דרמטי ורגיש מידי

אומנם כוונתך היא טובה לתמיכה ללא תנאים ובכל הפלטפורמות אבל בכל זאת צריך לעשות הפרדה בין הרשת לבין המציאות באיצטדיון וגם להוריד מהאובר ביקורת עצמית לקהל שלנו.

המציאות במגרש מראה שעל אף התנהלות כבדה, רשלנית ולא שאפתנית של הנהלת המועדון האווירה במשחקים הייתה תומכת וחיובית בעודנו מגמגמים (במקרה הטוב) על הדשא נגד קבוצות ברמה ירודה מאוד. וכמובן במקביל למספר שיא של מנויים.

קבוצות הוואטספ מתמרמרות כרגע כי יש על מה להתמרמר (וביננו כולנו מרשים לעצמנו לפתוח חופשי בוואטספ עם חברים) מי שרוצה לא לחלחל עם זה לתוך האיצטדיון פשוט שיצטרף לשירה של שער 11 זה פיתרון הרבה יותר אפקטיבי מנושא השתקה (חח) ל5 יוזרים שגלשו קצת בביקורת על אבי ריקן תוך כדי משחק.

לפני7 שעות , gilad-b said:

אתה דרמטי ורגיש מידי

אומנם כוונתך היא טובה לתמיכה ללא תנאים ובכל הפלטפורמות אבל בכל זאת צריך לעשות הפרדה בין הרשת לבין המציאות באיצטדיון וגם להוריד מהאובר ביקורת עצמית לקהל שלנו.

המציאות במגרש מראה שעל אף התנהלות כבדה, רשלנית ולא שאפתנית של הנהלת המועדון האווירה במשחקים הייתה תומכת וחיובית בעודנו מגמגמים (במקרה הטוב) על הדשא נגד קבוצות ברמה ירודה מאוד. וכמובן במקביל למספר שיא של מנויים.

קבוצות הוואטספ מתמרמרות כרגע כי יש על מה להתמרמר (וביננו כולנו מרשים לעצמנו לפתוח חופשי בוואטספ עם חברים) מי שרוצה לא לחלחל עם זה לתוך האיצטדיון פשוט שיצטרף לשירה של שער 11 זה פיתרון הרבה יותר אפקטיבי מנושא השתקה (חח) ל5 יוזרים שגלשו קצת בביקורת על אבי ריקן תוך כדי משחק.

אחרי כזה מהפך דרמטי, אז אני דרמטי.

רגיש? וואללה לא.

מוכן לקבל אלף טענות מקצועיות, וכך גם ביחסיי האישיים.

עד לרגע שבו זה מתבטא ברעל.

אפשר כדבריך "לפתוח" ועדיין שהשיח יישמר ענייני.

זה נכון בפורום, ולצורך הדיון גם בוואטסאפ וכאמור בשיח בין אישי.

אבל ברגע שנשמעות הערות פוגעניות שמכוונות נגד שחקנים באופן אישי עם מטרה לפגוע- אז פה אני מתקומם.

מכבד את דעתך, אבל הניסיון למזער את זה על רקע של תופעה שולית או לצמצם את זה לקומץ של 5 מצחיקנים בפורום היא היתממות של ממש.

אני בטוח שאתה מזהה בעצמך את רוחב התופעה גם בלי שאצטרך לאסוף פה ציטוטים.

זו "מנגינה" שקיימת בפורום.

מבלי להיכנס לציון העצמי שלי לקהל כי זה לא הנושא-

רק אגיד שמרירות, ארס ומקאבריזם נחת זרועם של אוהדי כדורגל שמור בקודש כגנאי נגד היריב/שופט.

אצלנו השתרשה איזו נורמה של האוהדים להיכנס דווקא בעצמנו, בזמן שאיזה חיידק כמו אצילי מדלג על הדשא להנאתו.

ירים את ידו מי שלא מזהה מתוך שינה את המיית האכזבה המפורסמת שבוקעת מפאתי הגג של היציעים המערביים במשחקי הבית של מכבי.

כמו איזו איבחה מרוגזת של ציבור.

פצצה מתקתקת.

אתה פוגש אותה ברחוב, בכביש, בתור בסופר-

רק שבכל אלו אין עליך את המחוייבות לאהוד.

פה לאוהדים יש תפקיד.

יש פה רבים, שמהשיעור הזה- במקרה נעדרו.