Jump to content

שחטאר קרגנדי - מכבי | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

עכשיו הייתי מעלה את יצחקי אולי היה גורם לי לפחות לזוז מהספה אחרי עקב מעניין, אין שום תחכום במשחק שלנו וזה כבר משחק שישי העונה, מדאיג מאוד

כמו שכתבו די ניכר שהמשחק כל כך שבלוני כדרך הוראה של מאמן, כמו שזה נראה מה שפטריק רוצה מהמשחק הזה זה לא לקבל גול ואולי לגנוב איזה 1-0, העיקר לא לעשות טעויות שיגרמו להתקפות מעבר.

עם כל כמה שחוזז ואלמוג יכולים להיות מעצבנים, אני לא מבין איך טב"ח עולה לפניהם. זה שחקן עבר. הדבר היחיד שיותר חלש ועייף ממנו זה הנייחים שלו

אין לי מושג מה המאמן הזה עושה במכבי, אין לו מושג מצטער. ריקן וייני בקישור זה שיחה עצובה, הרבה זמן שחקן של מכבי לא גרם לי לבכות מעצבים כמו ריקן מתחילת השנה וגם אם הוא נותן צמד עכשיו אני לא מעלה אותו דקה עד סוף העונה. כל הקישור שלנו נוראי בורח מהכדור. 

אגב, מי שאומר שיביאו כנף טוב ואז עם גררו אנחנו מסודרים, חסר מושג בכדורגל, גררו לא.יכול זר פותח אצלינו בחיים, אלוהים איזה ''לא חכם'' הוא ובכלל משחק כאילו הוא בטיול עם הכלב. 

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

לא מובן למה הפסיקו לפתוח, אולי ביטלו את העניין? מוזר שאף אחד לא מדבר על זה.

48 דקות לפני, YoniC said:

לא אמורים לפתוח את הערוץ למשחק כי זה משחק חוץ?

פיסקה ראשונה בפניות לתיקונים ברשימת האירועים המרכזיים.

מניח שקיבלו את הבקשה שלהם..

Screenshot_20210727-193432.png

זה מאוד מאוד מאכזב חוסר האמביציה והשאפתנות, שנה שעברה גררו השתרבב בסופו של דבר לסגל לאחר שהיה נראה שהכוונה היא להשאיל אותו, ובסוף הוכיח שהוא יותר טוב מרוב הקיים. אז למה לעזאזל לא למדו מזה לתת לפחות הזדמנות לצעירים להוכיח שהם שווים יותר כשהקיים כל כך חלש?

Just now, אליהו_הנביא said:

אין לי מושג מה המאמן הזה עושה במכבי, אין לו מושג מצטער. ריקן וייני בקישור זה שיחה עצובה, הרבה זמן שחקן של מכבי לא גרם לי לבכות מעצבים כמו ריקן מתחילת השנה וגם אם הוא נותן צמד עכשיו אני לא מעלה אותו דקה עד סוף העונה. כל הקישור שלנו נוראי בורח מהכדור. 

אגב, מי שאומר שיביאו כנף טוב ואז עם גררו אנחנו מסודרים, חסר מושג בכדורגל, גררו לא.יכול זר פותח אצלינו בחיים, אלוהים איזה ''לא חכם'' הוא ובכלל משחק כאילו הוא בטיול עם הכלב. 

אף שחקן של מכבי לא בורח מהכדור, והשחקן היחידי בקישור שמשחק לא טוב זה ריקן.

כאילו יש פה תחרות נושאת פרסים בה יזכה מי שמצליח לתת תאורים גרועים יותר למה שקורה.

Just now, חומץ בלסמי said:

כאילו יש פה תחרות נושאת פרסים בה יזכה מי שמצליח לתת תאורים גרועים יותר למה שקורה.

איזה בדיחות חמודי

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

עזוב עזוב

לא יודע איך ומה אתה רואה.

תבדוק שאתה על המשחק הנכון