Jump to content

דן ביטון חתם

liron981s

Recommended Posts

Just now, פנחס שוף said:

יפה איך הארכת חוזה שאמורה להיות מאסט, נראית כמו רכש נוצץ

הנדסת תודעה 10/10

אגב מעניין אם ישחק כ-10 ולא רק ילבש 10

אפשר לפרגן שצריך פנחס

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

709032177_Screenshot2021-08-18211851.png.9a5822575a41738070a448ac4eb9a9ff.png

1867611451_Screenshot2021-08-18212000.thumb.png.f9a241d8aa5f7cdf23a65ebe867f0027.png

*לא טוען שביטון ברמה של אצילי, אבל ההשוואה הזאת בהחלט מראה עד כמה ביטון אנדרייטד.

כן אבל ההתרון המשמעותי של אצילי הוא בחילוצי כדור בחצי של היריבה וחילוצי כדור מוצלחים וזה מה שהפך את אצילי לשחקן חשוב במכבי

קשה למצוא שחקן כזה, קניקובסקי ממה שזכור לי יודע לעשות את זה יפה.

הבונוסים ישולמו במקרה של עלייה של הצהובים לשלב הבתים בקונפרנס העונה או זכייה באליפות.

חחח ממש יהיה חלק חשוב בעלייה לקונפרס

9 דקות לפני, erantheking21 said:

כן אבל ההתרון המשמעותי של אצילי הוא בחילוצי כדור בחצי של היריבה וחילוצי כדור מוצלחים וזה מה שהפך את אצילי לשחקן חשוב במכבי

קשה למצוא שחקן כזה, קניקובסקי ממה שזכור לי יודע לעשות את זה יפה.

צודק זה מה שהפך את הבן זונה לשחקן כל כך מיוחד, אבל הוא לא נולד כזה. היה לו מאמן ענק שהפך אותו לכזה ואת אותו דבר יצטרך פטריק לעשות עם ביטון.

קניקובסקי עולה על ביטון בתיקולים ובחילוצי כדור, אבל מבחינת מספרים הוא נתן 9 ו9 ב1300 דקות יותר מדן ביטון (4 ו9) ועוד בקבוצה שלא משחקים נגדה סגור. זה רק מראה שעם מספיק דקות ועם העמדה הנכונה ביטון יכול להגיע למספרים יפים מאוד. 

בלי קשר כמובן שהייתי רוצה לראות פה גם את קניקובסקי, אבל זה ככל הנראה כבר לא יקרה.

31 דקות לפני, oshri1992 said:

הבונוסים ישולמו במקרה של עלייה של הצהובים לשלב הבתים בקונפרנס העונה או זכייה באליפות.

חחח ממש יהיה חלק חשוב בעלייה לקונפרס

מפתיע איך לא מכבי חיכו שבועיים כדי לחסוך את הבונוס הזה

53 דקות לפני, מכביסט לעד said:

709032177_Screenshot2021-08-18211851.png.9a5822575a41738070a448ac4eb9a9ff.png

1867611451_Screenshot2021-08-18212000.thumb.png.f9a241d8aa5f7cdf23a65ebe867f0027.png

*לא טוען שביטון ברמה של אצילי, אבל ההשוואה הזאת בהחלט מראה עד כמה ביטון אנדרייטד.

את ההבדל רואים בעיקר בחלק ההגנתי.

תראה את ההבדלים בתיקולים ובחילוצי כדור,

כנראה שאצילי הוא השחקן התקפה עם הלחץ הכי טוב בארץ.

36 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צודק זה מה שהפך את הבן זונה לשחקן כל כך מיוחד, אבל הוא לא נולד כזה. היה לו מאמן ענק שהפך אותו לכזה ואת אותו דבר יצטרך פטריק לעשות עם ביטון.

קניקובסקי עולה על ביטון בתיקולים ובחילוצי כדור, אבל מבחינת מספרים הוא נתן 9 ו9 ב1300 דקות יותר מדן ביטון (4 ו9) ועוד בקבוצה שלא משחקים נגדה סגור. זה רק מראה שעם מספיק דקות ועם העמדה הנכונה ביטון יכול להגיע למספרים יפים מאוד. 

בלי קשר כמובן שהייתי רוצה לראות פה גם את קניקובסקי, אבל זה ככל הנראה כבר לא יקרה.

אין ולא תיהיה לביטון את הקשיחות המובנית של אצילי. איביץ שיפר תכונה שכבר היתה לאצילי כי שיטת המשחק שלו דרשה את זה וכדי לשרוד בה אתה עושה התאמות. לעומת זאת, לביטון יש פס ובעיטה מעולה. אבל יש עבודה איתו. הוא חייב להיות צלע שווה במשולש הקישור מבחינת אחזקת כדור, מעורבות, ניידות, עירנות ובוודאי אחריות. ותמיד להיות קרוב לארועים ולכדור, בטח כשאנחנו משתחררים מלחץ של יריב. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אין ולא תיהיה לביטון את הקשיחות המובנית של אצילי. איביץ שיפר תכונה שכבר היתה לאצילי כי שיטת המשחק שלו דרשה את זה וכדי לשרוד בה אתה עושה התאמות. לעומת זאת, לביטון יש פס ובעיטה מעולה. אבל יש עבודה איתו. הוא חייב להיות צלע שווה במשולש הקישור מבחינת אחזקת כדור, מעורבות, ניידות, עירנות ובוודאי אחריות. ותמיד להיות קרוב לארועים ולכדור, בטח כשאנחנו משתחררים מלחץ של יריב. 

לא מצפה מביטון לחלץ ברמה של אצילי, הוא צריך להשתפר ביחס לעצמו והוא ישפר את זה ואת שאר הדברים שרשמת אם יהיה לו רצון ומאמן שיכוון אותו כמו שצריך. 

28 דקות לפני, פנחס שוף said:

מפתיע איך לא מכבי חיכו שבועיים כדי לחסוך את הבונוס הזה

לשאלתך

דן ביטון וסטיפה פריצה נרשמו בסגל של מכבי ת"א לקונפרנס ליג. יוכלו לשחק בגומלין. המספר של פריצה יהיה 9.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מצפה מביטון לחלץ ברמה של אצילי, הוא צריך להשתפר ביחס לעצמו והוא ישפר את זה ואת שאר הדברים שרשמת אם יהיה לו רצון ומאמן שיכוון אותו כמו שצריך. 

לא היתה בעיה בכיוןן של פטריק לשלישית הקישור הקלאסית שלו. וזאת לא היתה עונת וינטאז' של גלזר. מאד תלוי בביטון, יש בייסיק שהוא חייב לעמוד בו גם עם בועז רימון מאמן את מכבי. המערכת רצתה אותו והוא רצה לחזור. נתפלל שהפוטינציאל ימוצה.  

האופציה על ביטון הייתה 1.2 מיליון דולר. עכשיו אנחנו (כנראה) משלמים 700 אלף לפני בונוסים. אני לא יודע מה טיבם של הבונוסים - בשלב הזה קשה לי להאמין שנשלם עוד 300 אלף על עליה לבתים בקונפרנס, אבל גם אם כן מדובר בעליה שתכניס הרבה לקופה של הקבוצה, כך שהכל יהיה שונה. ואם לא, חסכון של חצי מיליון דולר הוא חסכון משמעותי, וכמה שהייתי מעדיף שהוא היה חותם בתחילת הקיץ - היה שווה לחכות. 

כל זה בצד, אני מאוד שמח על ההחתמה. אנחנו מתחילים להיראות כמו קבוצה. מחכה לראות מי יהיה הקיצוני שלנו. 

1 דקה לפני, רויקלה said:

האופציה על ביטון הייתה 1.2 מיליון דולר. עכשיו אנחנו (כנראה) משלמים 700 אלף לפני בונוסים. אני לא יודע מה טיבם של הבונוסים - בשלב הזה קשה לי להאמין שנשלם עוד 300 אלף על עליה לבתים בקונפרנס, אבל גם אם כן מדובר בעליה שתכניס הרבה לקופה של הקבוצה, כך שהכל יהיה שונה. ואם לא, חסכון של חצי מיליון דולר הוא חסכון משמעותי, וכמה שהייתי מעדיף שהוא היה חותם בתחילת הקיץ - אני מבין למה חיכו. 

כל זה בצד, אני מאוד שמח על ההחתמה. אנחנו מתחילים להיראות כמו קבוצה. מחכה לראות מי יהיה הקיצוני שלנו. 

מסכים, לפחות לא הפסדנו מבחינת ההישגים כלום. ( אלוף האלופים לא באמת מעניין )