Jump to content

דן ביטון חתם

liron981s

Recommended Posts

הקשר בן ה-26 חתם על חוזה ל-3 שנים לאחר שסיכום על העברתו הושג עם לודוגורץ. ביטון: "עכשיו זה הזמן שלי להוכיח את האמון שנתנו בי ולעזור לקבוצה להשיג את כל המטרות שהציבה לעצמה

דן ביטון (26), השלים את העברתו מקבוצת לודוגורץ ראזגראד הבולגרית לאחר שעבר בהצלחה בדיקות רפואיות במועדון וחתם על חוזה חדש עד תום עונת 2023/24.

ביטון, שילבש החולצה מספר 10, אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני שמח להמשיך במכבי תל אביב, מועדון שנחשפתי לעוצמות שלו בעונה שעברה ושהתחברתי אליו, לכל מה שהוא מייצג ולשחקנים. עכשיו זה הזמן שלי להוכיח את האמון שנתנו בי ולעזור לקבוצה להשיג את כל המטרות שהציבה לעצמה".

מנהל מחלקת הכדורגל במכבי, ברק יצחקי, אמר לאתר הרשמי: "אנחנו שמחים לצרף את דן ובטוחים כי יצליח להביא לידי ביטוי את הכישרון שלו ולסייע לנו בשנים הקרובות".

במהלך העונה שעברה בה שיחק ביטון במכבי כמושאל מלודוגורץ, כבש שבעה שערים, ארבעה מהם ב-28 הופעות במסגרת הליגה. ביטון, שיחק תפקיד משמעותי במהלך הקמפיין המוצלח של מכבי באירופה ליג כשכבש 3 שערים ב-12 הופעות במסגרות האירופיות השונות

היה צריך להיות פה לפני 3 חודשים

מעניין כמה עלה בסוף

עדין חסר לי עוד דן ביטון במכבי, שחקן שיודע לתת פס לגול שדן ביטון לא במשחק הרי בשביל מה יש 5 חילופים

2 דקות לפני, הנדון said:

מקווה לראות ממנו יכולת יציבה

הוא פתח יפה מאוד את העונה הקודמת (ההקפצה נגד זלצבורג...) הקורונה וההצבה במגרש פגעו בו מאוד ועדיין הוא נתן אחלה מספרים. קצת שיפור בריכוז ובאינטנסיביות ואני מאמין שנראה ממנו עוד הרבה דברים יפים 

10 דקות לפני, wddani said:

יאללה עכשיו קניקובסקי וקיצוני זר ואפשר להחזיר את מה ששייך לנו

אחרי העזיבה של יונתן צריך 2 שחקני כנף. זה וקניקובסקי ואני באמת אוכל להגיד שחזרנו סופית לעניינים. 

ואם דן באמת ישחק בעמדה 10 ולא רק עם המספר אז זו החתמה מעולה. רק שפטריק יפסיק עם הניסויים איתו ויהיה טוב. בהצלחה! 

מבין הישראלים הוא ההחתמה הראשונה שבאמת מיועד להרכב הראשון. נקווה שכ10. 

יש לו הכל. בעונה שעברה הוא הראה ניצוצות, מאמין שאם הוא ישחק בתפקיד שלו נראה יותר מזה. ליכולת שלו יש השפעה גדולה על רמת המשחק של מכבי. 

מקווה שהוא נרשם לגומלין כי גם אם הוא לא בכושר או משחק על רגל אחת הוא עדיף בהרבה על ריקן. בעונה שעברה הוא שיחק יומיים אחרי שחתם והיה נהדר.