Jump to content

רשמים מהניצחון על טרנבה בבלומפילד | 1-0 קטן ששולח אותנו לפלייאוף

Sawyer

Recommended Posts

14 דקות לפני, Yellow_Hell said:

בלטקסה מגן, לא בלם. אני לא מבין למה הוא מועדף על פיבן או נחמיאס. סבוריט לא ישחק פה לנצח, אז הגיע זמן להריץ אותו בעמדה שלו, לא?

כנראה מאותה סיבה שריקן מועדף על פני שחר.

נראה שפטריק מעדיף כרגע ללכת על המוכר.

לא בלתי נתפס בהתחשב בזה שכל משחק עד עכשיו היה משחק נוקאאוט.

19 דקות לפני, Yellow_Hell said:

בלטקסה מגן, לא בלם. אני לא מבין למה הוא מועדף על פיבן או נחמיאס. סבוריט לא ישחק פה לנצח, אז הגיע זמן להריץ אותו בעמדה שלו, לא?

פטריק רוצה אותו בגלל רגל שמאל. ופה אני חושב שקיבלנו את החוסר בדמות מקצועית רצינית שמקבלת החלטות קשות ולא פופולריות.

חשוב לפטריק בלם רגל שמאל? שחרר את הרננדז, לך תביא בלם עם רגל שמאל. אין יצירתיות בחלק שאחראי על הרכש, על בניית הסגל. אין מעוף. 

לפני9 שעות , Brandon Roy said:

בלם זה אופי. אין לו אופי של בלם.

זה מתבטא קודם כל בבסיס שהוא לא שומר את השחקן עם הגוף בינו לבין השער אלא תמיד תוקף אותו - זו התנהלות של מגן או קיצוני.

כשאתה בלם, אתה לא יכול להמר כל כך הרבה בלי שיגנבו לך פעם או פעמיים וזה קורה כל משחק. בלי קשר, אני לא אתפלא אם יאמרו לי שהוא עבר פציעה רצינית בעבר כי הבחור נמנע ממגע עם הגוף, הוא תמיד יעדיף לשלוח רגל קדימה. אני מניח שפטריק עושה את השיקולים שלו והוא אומר שהוא חייב אותו בגלל רגל שמאל שגורמת למשחק הנעת הכדור שלנו טיפה יותר לזרום. אחרת, מבחינת יכולת הגנתית נטו בתור בלם, הוא לא טוב.

לגבי גררו והאמצע, אתם לא חושבים שהוא מאבד הרבה כדורים בשביל להיות באמצע המגרש? קבוצות עם קצת איכות, עושה מכל איבוד כזה התקפה מסוכנת. יש הבדל בין לאבד כדור על הקו לבין לאבד כדור בלב המגרש. הוא איבד שלוש כאלו בחמש דקות כי במשחק שלו חסרה אחריות. ובבקשה שיפסיק עם התנועות ידיים שלא מוסרים לו או שלא מצליחים להשתלט על כדור שהוא מסר כאילו הוא הביא 2 אליפויות. תנוח ילד. 

מילים חכמות.