Jump to content

מכבי - טרנאבה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

חברים, אני מציע שתפנו למיץ' במייל ותגישו קורות חיים (אשלח למי שרוצה בפרטי), עושה רושם שיש פה עשרות שיודעים איך לאמן יותר טוב מואן לאוון.

*להזכירכם מיץ' צופה במשחקים, ורואה מה שאנחנו רואים. כנראה שהוא יותר סבלני לדרך עבודה ותהליכים, ומאמין במועדון שלו. הוא תמיד מכוון להיות הכי טוב, הכי גדול והכי חכם. אני רגוע כרגיל

מעבירים פה ביקורת לגיטימית. אתה מעביר ביקורת בחיים שלך רק על אנשי מקצוע שגם עסקת במקצוע שלהם? אם אני הולך למסעדה והשירות גרוע, אני חייב להיות עם ניסיון במלצרות בשביל להגיד שצריך לשפר את השירות?

אני עוד לא גיבשתי דיעה לגבי וואן ליוון. הסגל כרגע חלש מידי כדי לשפוט אותו נחרצות אבל אין ספק שיש בעיות והוא הסמכות המקצועית, הגיוני שיספוג אש.

9 דקות לפני, zion8 said:

מעבירים פה ביקורת לגיטימית. אתה מעביר ביקורת בחיים שלך רק על אנשי מקצוע שגם עסקת במקצוע שלהם? אם אני הולך למסעדה והשירות גרוע, אני חייב להיות עם ניסיון במלצרות בשביל להגיד שצריך לשפר את השירות?

אני עוד לא גיבשתי דיעה לגבי וואן ליוון. הסגל כרגע חלש מידי כדי לשפוט אותו נחרצות אבל אין ספק שיש בעיות והוא הסמכות המקצועית, הגיוני שיספוג אש.

אני חושב שחלק מהאוהדים כאן מסתכלים על הביקורת בצורה חד גוונית מדי.

זה שיש ביקורת זה לא אומר שצריך לשרוף את קריית שלום, לקלל שחקנים או להפסיק להגיע למשחקים.

אפשר להיות אוהד "שרוף" ובו בעת לבקר את התנהלות המועדון, האמת זה נראה לי אפילו טבעי, אם המועדון כל כך חשוב לך לא לראות את כמות האיכות שאבדנו בשנתיים האחרונות בעייני זה פשוט עצימת עיניים.

ההולנדים אוהבים גם את ה4-4-2. ראה תקופת ברגקאמפ קלייברט. 

גם יהלום אפשרי בסגל הנוכחי במידה מסויימת, במיוחד אם איכשהו נצליח להביא את ביטון וגם את קניקובסקי.

כרגע לא משחקים 4-3-3 אלא 4-2-1-3 שמאוד לא מחמיא לסגל הנוכחי.