Jump to content

מכבי - טרנאבה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, הנדון said:

איך שופטים אותו לפי תוצאה אם עד עכשיו עברנו את כל הסיבובים? עקשנות זאת לא תמיד תכונה טובה.

עקשנות למאמן בוגרים (במיוחד של קבוצה גדולה) תכונה רעה.

הוא עדיין חושב שהוא מאמן נוער, חייב לעשות שינוי מחשבתי.

5 דקות לפני, כהן said:

צריך לזכור שביטון נמחק כליל בעונה שעברה מאז הגעת פטריק, ככה שלא מבין למה כולם בטוחים שפתאום המצב ישתפר ודן יהפוך לבאנקר שלנו בהרכב?, מה עוד שלמרות שכן חושב שיש בו יותר ממה שהציג לנו עד כה, לא מדובר במישהו שיקח על גבו קבוצה בינונית ויהפוך אותה לאדירה, מקסימום יקפיץ אותנו לסבירה. נכון שכל אחד יהיה שדרוג לעומת הקישור הנוכחי שלנו, אבל לא חושב שאלו הם השחקנים שישנו את המצב מקצה לקצה..

ביטון שחקן מצויין ובדיוק מה שאנחנו צריכים להתקפה האנמית שלנו אבל אף שחקן בודד לא יצליח לשדרג אותנו לקבוצה אדירה (חוץ מזהבי), צריך 2-3 השביל זה וגם אז זה לא יקרה ביום אחד.

מה לא ברור?

אצילי על חוזז

יוני על טבח

מיכה על ריקן

פשיץ' על חלאילה

כשיגיע החיזוק(ויגיע) תוכלו לשפוט אותו.

לפני זה? אתם סתם מביכים אם אתם לא מאשימים את המצב בסגל.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

מה לא ברור?

אצילי על חוזז

יוני על טבח

מיכה על ריקן

פשיץ' על חלאילה

כשיגיע החיזוק(ויגיע) תוכלו לשפוט אותו.

לפני זה? אתם סתם מביכים אם אתם לא מאשימים את המצב בסגל.

יש פה שתי בעיות שהן בלתי תלויות אחת בשנייה.

- בעיית האיכות בסגל היא קיימת. אולי היא תפתר אם יגיע רכש נוסף. בסדר, בגדול כולם מסכימים על זה.

- אבל במסגרת הסגל שכן יש, השחקנים שזמינים לרשות המאמן כרגע, במסגרת בחירת ההרכבים שכן אפשרייים, החילופים ותזמונם  -שם  זו נראית כמו בעיה נפרדת, והיא רק אצל המאמן.

האחת לא קשורה לשנייה.

19 דקות לפני, הנדון said:

איך שופטים אותו לפי תוצאה אם עד עכשיו עברנו את כל הסיבובים? עקשנות זאת לא תמיד תכונה טובה.

איך שופטים? לא עברנו את באזל וזלצבורג. עברנו שתי קבוצות בינוניות או אפילו חלשות שכולם ציפו שניתן להן 4-5 חתיכות. בטח כשהיריבות שלנו לליגה עושות את זה במקביל. אם מה שמשנה זו רק ההעפלה אז למה אין חגיגות בפורום? אז כן, שופטים נטו לפי תוצאות.

פטריק היה עקשן גם בשנה שעברה. הוא עקשן מהרגע שהוא נחת בישראל. זה האיש. היו כתבות ודיבורים על זה כבר מהימים הראשונים שלו כאן. אין כאן שום דבר חדש. רק שהזרקור של הקהל מופנה אליו אז פתאום שמים לב לזה (מי שלא שם לב עד עכשיו).

7 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

יש פה שתי בעיות שהן בלתי תלויות אחת בשנייה.

- בעיית האיכות בסגל היא קיימת. אולי היא תפתר אם יגיע רכש נוסף. בסדר, בגדול כולם מסכימים על זה.

- אבל במסגרת הסגל שכן יש, השחקנים שזמינים לרשות המאמן כרגע, במסגרת בחירת ההרכבים שכן אפשרייים, החילופים ותזמונם  -שם  זו נראית כמו בעיה נפרדת, והיא רק אצל המאמן.

האחת לא קשורה לשנייה.

החילופים היום היו בסדר גמור. קצת מאוחרים אבל נהיינו מסוכנים אחרי החילופים ופחות חשופים.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך שופטים? לא עברנו את באזל וזלצבורג. עברנו שתי קבוצות בינוניות או אפילו חלשות שכולם ציפו שניתן להן 4-5 חתיכות. בטח כשהיריבות שלנו לליגה עושות את זה במקביל. אם מה שמשנה זו רק ההעפלה אז למה אין חגיגות בפורום? אז כן, שופטים נטו לפי תוצאות.

פטריק היה עקשן גם בשנה שעברה. הוא עקשן מהרגע שהוא נחת בישראל. זה האיש. היו כתבות ודיבורים על זה כבר מהימים הראשונים שלו כאן. אין כאן שום דבר חדש. רק שהזרקור של הקהל מופנה אליו אז פתאום שמים לב לזה (מי שלא שם לב עד עכשיו).

בינוניות?

כל שבוע מפתיע אותי מחדש כמה חלשות היריבות שקיבלנו.

5 דקות לפני, itanar said:

החילופים היום היו בסדר גמור. קצת מאוחרים אבל נהיינו מסוכנים אחרי החילופים ופחות חשופים.

ייני היה צריך לצאת דקה 50 לטובת שחר.

חוזז היה צריך לצאת במקום בן חיים.

אלמוג היה צריך להיכנס 15 דקות קודם לכן, ולא במקום חלאיילה.

חלאיילה היה צריך להישאר על המגרש כשסוף כל סוף יש לו עם מי לעבוד.

כן. בסדר גמור.

נהיית מסוכן, וגם זה בחצי כח, כי היריבה שלך עשתה אול אין. לא בגלל החילופים.

2 דקות לפני, turgi said:

בינוניות?

כל שבוע מפתיע אותי מחדש כמה חלשות היריבות שקיבלנו.

המונטנגרים היו ממש ממש חלשים. הסלובקים לא כל כך גרועים. סדר גודל קבוצה של פלייאוף תחתון בליגת העל. לא זכור לי ששנה שעברה (או בתקופת איביץ') חילקנו רביעיות לכל קבוצת פלייאוף תחתון שפגשנו. אנחנו קבוצה אפורה. כבר כמה שנים טובות. לא יודע מה כולם פה התעוררו פתאום. אני יכול רק לנחש שזה קשור הרבה לחיפה וב"ש.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

המונטנגרים היו ממש ממש חלשים. הסלובקים לא כל כך גרועים. סדר גודל קבוצה של פלייאוף תחתון בליגת העל. לא זכור לי ששנה שעברה (או בתקופת איביץ') חילקנו רביעיות לכל קבוצת פלייאוף תחתון שפגשנו. אנחנו קבוצה אפורה. כבר כמה שנים טובות. לא יודע מה כולם פה התעוררו פתאום. אני יכול רק לנחש שזה קשור הרבה לחיפה וב"ש.

לא חושב שהם פלייאוף תחתון בליגת העל.

לא השוויתי לאיביץ' ולא לחיפה. יש להיות אפורים ויש לכבוש שני שערי שדה בחמישה משחקים.

Just now, turgi said:

לא השוויתי לאיביץ' ולא לחיפה. יש להיות אפורים ויש לכבוש שני שערי שדה בחמישה משחקים.

לא מדבר עליך חבר. אתה עקבי בעגמומיות שלך. מדבר על אחרים שרואים חוליית התקפה של טב"ח, חוזז וחלאיילה מתוגברים בקישור של גלזר,שרן וריקן ולא מבינים איך אין מבול של שערים.

גם כשסופסוף היו שטחים כשהם עשו אול אין, נכנס אלמוג שלא מסוגל לבצע פעולה אחת פשוטה כמו שצריך. כמה יתרונות מספריים היו לנו בחצי שעה האחרונה ולא הצלחנו לייצר מצב אחד. סליחה, הצלחנו. היחיד שעשה את זה כמו שצריך זה פאקינג דוידזאדה. זה אומר הכל.

מצד שני, אתה פותח תקציר של ב"ש, רואה את מיכה נותן כדור שחותך את כל ההגנה ומעמיד שחקן מול שוער ומבין שאין אף שחקן בסגל כרגע שמסוגל לתת כדור כזה. אולי אחד מהצעירים. 

הטיי הזה היה צריך להסתיים 4, 5 במצטבר. אוקיי, זה לכשעצמו מעיד על בעיית איכות אבל וואלה, מאמין שמאד נשתפר. נקודת ה0 של העונה הזאת יותר נמוכה, אבל הפאדיחות עם איביץ בשלב הזה היתה על שחקנים מוכחים יותר גם מאלה שהיו לדוניס בעונה שעברה. כן חשוב לעבור, כן חשוב לצבור ניקוד ולהכניס 30 מיליון. וכן חשוב לשפר את הקיים. 

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מדבר עליך חבר. אתה עקבי בעגמומיות שלך. מדבר על אחרים שרואים חוליית התקפה של טב"ח, חוזז וחלאיילה מתוגברים בקישור של גלזר,שרן וריקן ולא מבינים איך אין מבול של שערים.

גם כשסופסוף היו שטחים כשהם עשו אול אין, נכנס אלמוג שלא מסוגל לבצע פעולה אחת פשוטה כמו שצריך. כמה יתרונות מספריים היו לנו בחצי שעה האחרונה ולא הצלחנו לייצר מצב אחד. סליחה, הצלחנו. היחיד שעשה את זה כמו שצריך זה פאקינג דוידזאדה. זה אומר הכל.

מצד שני, אתה פותח תקציר של ב"ש, רואה את מיכה נותן כדור שחותך את כל ההגנה ומעמיד שחקן מול שוער ומבין שאין אף שחקן בסגל כרגע שמסוגל לתת כדור כזה. אולי אחד מהצעירים. 

זה סימפטומים מהעונה שעברה.

בדרבי בגמר הגביע זה הגיע לשיא.

1 hour ago, אלק נילאש said:

הכוונה שלי שאם שופטים אותו לפי תוצאות אז המטרה כיביכול צריכה להיות אך ורק שלב בתים בלי קשר ליכולת ונכון לכרגע הוא עומד בתוצאות של לעלות שלבים. אם זאת היכולת שאנחנו עולים שלבים אף אחד לא חושב שהיא טובה מספיק לליגה ושאנחנו נראים טובים או קרובים לזה.

ה4-4-2 החמיא מאוד לגררו, במקום שהוא תקוע באגף. הוא מוכשר מידי לרדוף אחרי מגנים ומצד שני בשפיץ הייתי רוצה לראות 9 אמיתי. חתיחת כאב ראש לפאטריק.

לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

עקשנות למאמן בוגרים (במיוחד של קבוצה גדולה) תכונה רעה.

הוא עדיין חושב שהוא מאמן נוער, חייב לעשות שינוי מחשבתי.

זה לא המקרה. הוא לא חושב שהוא מאמן נוער בחייאת. הוא מאד סולידי וחסר ניסיון אבל הוא יודע מול איזה כרישים בבוגרים הוא מתמודד. הוא מודע לגמרי. איביץ היה נפלא וסולידי גם וקיבל פעמיים שפיץ מקבוצות נחותות ממנו ועם חומר שחקנים הרבה יותר מרשים ממה שהיה לדוניס. 

לפני8 שעות , maccabi-king said:

גולדאהר אחראי

מי רוצה להיות זה שאומר לך ללכת "מהר ככל הניתן"?

גולדאהר ממש אבל ממש לא אחראי. הוא מעמיד אחלה תקציבים ועם הכסף שהוא שם פה היה אפשר להראות אחרת לגמרי.

נראה כאילו הצוות המקצועי ישן כבר שנתיים.

מתגעג לתקופת ג'ורדי תמיד העמיד אחלה סגל ודאג שרוב הישראלים הכי טובים יהיו אצלנו, היום רוב הישראלים הכי טובים לא אצלנו וזאת כל הבעיה 

נראה לי שעד היום הוא היה המנהל המקצועי שידע הכי הרבה לדבר ללב של מיטש ולדאוג שדברים יקרו (ואני לא אומר שהוא חף מטעויות)

21 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מתגעג לתקופת ג'ורדי תמיד העמיד אחלה סגל ודאג שרוב הישראלים הכי טובים יהיו אצלנו, היום רוב הישראלים הכי טובים לא אצלנו וזאת כל הבעיה 

נראה לי שעד היום הוא היה המנהל המקצועי שידע הכי הרבה לדבר ללב של מיטש ולדאוג שדברים יקרו (ואני לא אומר שהוא חף מטעויות)

הוא הפך את כל המועדון משכונה למקצועי בחודשיים.
כן, הוא עזב אחרי כישלונות מקצועיים (וצריך לזכור שגם הוא סבל מקיבעון מסוים בשיטות העבודה), אבל היה ברור לי שנתגעגע אליו.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

ה4-4-2 החמיא מאוד לגררו, במקום שהוא תקוע באגף. הוא מוכשר מידי לרדוף אחרי מגנים ומצד שני בשפיץ הייתי רוצה לראות 9 אמיתי. חתיחת כאב ראש לפאטריק.

משחק ההגנה שלנו לא משהו 

הווינגרים לא שווים סגל בכושר הנוכחי שלהם 

השליטה שלנו באמצע (וגם בכדור) היא אופטית ואנחנו לא נכבוש ממשחק מסודר

יש לנו 3 שחקני התקפה ששווים משהו וכולם עדיפים באמצע

הקשרים שלנו (להוציא את דן ושרן שהייתי מחזיר להגנה לייצב אותה)  מאוד מפוזרים במשחק

אנחנו מפסידים את היכולות ההתקפיות של המגינים בגלל הווינגרים 

לכן למרות שאני לא מבין כלום ההמלצה שלי זה לנסות 4-4-2 יהלום 

אומנם נפסיד את האמצע אבל נגיע ליותר הזדמנויות מהבלאגן ויותר תבניות התקפה מאשר סתם הרמות לרחבה

פרץ

סאבוריט  הרננדז ייני ג'ראלדס 

גלזר

עדן שמיר (קארצב)    עידו שחר (ריקן) 

דן ביטון (גררו) 

חלאיילה - גררו (אלמוג) 

יודע שזה שינוי שיקח זמן ליישם ומסוכן מאוד לבצע אותו במשחקי הכרעה אבל זה יחמיא לשחקנים שלנו ויגרום לנו באמת להיות מסוכנים מקדימה

לפני9 שעות , אלק נילאש said:

זה פחות או יותר נקודת הפתיחה שאני מסתכל עליה, כלומר עונה שעברה כבר היינו בחסרון של מיכה, אצילי... גולסה חלש/פצוע, דן ביטון כמעט לא משחק ולא בדיוק הושיע ברוב העונה, את הריצה שלך עשית עם שחקנים שלא פה כבר(פרץ ופשיץ'). 

אז עונה שעברה זה היה נס שסחטנו מקום שני וגביע עם סגל של מקום 3, 4. 

רק שכחתם שב''ש ובית''ר שניסו לבנות על לפחות לרוץ כשלו ובענק איפה שואן לוון כן סחט את הלימון. 

עכשיו לואן לוון יש לימון סחוט עם כמה גרעינים על הרצפה ואתם מצפים ממנו להוציא מיץ? נו באמת. 

הקבוצה כרגע נראת בדיוק מה שהיא שווה, לפחות היא עושה את זה כאשר עוברים שלבים. 

*ההפסד של חיפה מביך יותר מרמת הסנטה קולומה, אבל התקשורת תעלים את זה. 

לפני10 שעות , אלק נילאש said:

תוצאות בשלב הזה לעבור שלבים באירופה נגד קבוצות קקמיקה לשפוט לא לפי התוצאות זה שאנחנו נראים נורא בכל המשחקים האלו והמצב לא ישתנה למרות שבדרך לבתים.

לפני9 שעות , turgi said:

פלייאוף תחתון בליגה שלנו זה גם נוף הגליל, בני יהודה של העונה שעברה וכאלו. אני לא חושב שהסלובקים פחות טובים מהקבוצות שהזכרתי.

חברים, אני מציע שתפנו למיץ' במייל ותגישו קורות חיים (אשלח למי שרוצה בפרטי), עושה רושם שיש פה עשרות שיודעים איך לאמן יותר טוב מואן לאוון.

*להזכירכם מיץ' צופה במשחקים, ורואה מה שאנחנו רואים. כנראה שהוא יותר סבלני לדרך עבודה ותהליכים, ומאמין במועדון שלו. הוא תמיד מכוון להיות הכי טוב, הכי גדול והכי חכם. אני רגוע כרגיל