Jump to content

מכבי - טרנאבה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

פטריק הוא לא מוח כדורגל מבריק או לפחות זה לא בא לידי ביטוי באימון שלו. הוא וואן טריק פוני. ראינו את זה כל העונה שעברה. וואלה הפוני הזה שנה שעברה עבד לא רע בכלל. זה מה שהוא יודע ומאמין בו, ואין לו את הכלים לזה כרגע. לכן, לא הייתי ממהר לשפוט אותו.

הוא הרוויח חוזה בזכות על ריצה גדולה שבכל עונה תקינה ללא איבוד נקודות כזה גדול מביאה אליפות.

נוכח המצב ביטון פשוט רכש חובה בעיקר בשל העובדה שהוא מכיר את השחקנים והמאמן וההתאקלמות תהיה מהירה. 

מתפלל שנראה אותו ואת שמיר בסגל כבר במשחק הבא. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו עוד דקה אחת עם הקישור הנוכחי.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לאאאא יכולללל לראותתתת אתתתת המאמן הזההההה

הוא ויצחקי גמרו על הקבוצה

באתי למגרש היום בתחושה מבאסת כי ידעתי שנראה קבוצה חלשה

איפה כל מי שאמר פה בשבוע שעבר שיש שיפור??? איפה???

עכשיו אתה מסכים איתי שטוב שהביאו את שמיר? :)

1 דקה לפני, itanar said:

עכשיו אתה מסכים איתי שטוב שהביאו את שמיר? :)

חחח

ממש

שמיר יוציא אותנו מהבוץ :)

דרך אגב, אני בכלל לא סומך על ואן לוון ויצחקי.

הם לא הראו סיבה למה לסמוך.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

חחח

ממש

שמיר יוציא אותנו מהבוץ :)

דרך אגב, אני בכלל לא סומך על ואן לוון ויצחקי.

הם לא הראו סיבה למה לסמוך.

כמובן ששמיר לבד לא יוציא אותנו. אבל שוב הוכח שהרעיון מאחורי ההבאה שלו הוא נכון. 

שרן, פיבן וריקן לא יכולים לפתוח אצלנו.

33 דקות לפני, oshri1992 said:

אוקי מסכים איתך ,חשבתי דיברת על ציפיות מבחינת השקעה. השקעה יש ועם החלטות נכונות היינו בקלות במצב הרבה יותר טוב היום גם בלי להביא זרים עד לנקודה הזאת של החלון.

אין ספק
אפילו ברמה של טיבי נשאר וטבח עוזב, כבר יריגיש אחרת

10 דקות לפני, המכבייה said:

אין לי מושג האמת. 

באחד הדיוניים שלנו בשעון אוסטרליה לפני איזה חודש-חודש וחצי תורג'י אמר שמרוב שבשנה שעברה האשמנו את דוניס במצב של הקבוצה לא שמנו לב שזו הייתה קבוצה פשוט לא טובה. אז עכשיו, כולם שמים לב שיש קבוצה לא טובה. אבל משום מה ממשיכים לשפוך ערמות של קיטור על פטריק כאילו שאם בכר/איביץ'/יו ניים איט היו פה היינו רואים את מכבי הגדולה והמפוארת. זה הבדל בין גרוע לגרוע+. 

אני באמת לא יודע אם הוא מאמן מספיק טוב, ואמרתי את זה הרבה לפני שזה היה כל כך פופולארי פה. אני כן יודע שהוא לא הבעיה הכי גדולה שלנו כרגע.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

באחד הדיוניים שלנו בשעון אוסטרליה לפני איזה חודש-חודש וחצי תורג'י אמר שמרוב שבשנה שעברה האשמנו את דוניס במצב של הקבוצה לא שמנו לב שזו הייתה קבוצה פשוט לא טובה. אז עכשיו, כולם שמים לב שיש קבוצה לא טובה. אבל משום מה ממשיכים לשפוך ערמות של קיטור על פטריק כאילו שאם בכר/איביץ'/יו ניים איט היו פה היינו רואים את מכבי הגדולה והמפוארת. זה הבדל בין גרוע לגרוע+. 

הסגל של שנה שעברה טוב בכמה רמות על הנוכחי.

1 דקה לפני, itanar said:

כמובן ששמיר לבד לא יוציא אותנו. אבל שוב הוכח שהרעיון מאחורי ההבאה שלו הוא נכון. 

שרן, פיבן וריקן לא יכולים לפתוח אצלנו.

הרעיון נכון הביצוע רע.

שחקן שלא מתאים לנו, ככה אני חושב - מצטער

אם כבר היה דחוף יותר להביא שחקנים להתקפה, העיקר איתו מיהרו לסגור ולהביא אותו

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הרעיון נכון הביצוע רע.

שחקן שלא מתאים לנו, ככה אני חושב - מצטער

אם כבר היה דחוף יותר להביא שחקנים להתקפה, העיקר איתו מיהרו לסגור ולהביא אותו

הוא עדיף על מה שיש כעת בקישור.

את היצירתיות אמורים לקבל מביטון, גולסה ובתקווה שני הזרים.

2 דקות לפני, itan17 said:

הסגל של שנה שעברה טוב בכמה רמות על הנוכחי.

ברור. אנחנו קבוצה בינונית מאוד כרגע. בגלל זה לא מבין מה הקטע ללכת ולהוציא את כל העצבים על פטריק.

אני רוצה לראות איך מכבי של איביץ' הייתה נראית אם כל ההרכב היו בדיוק אותו דבר רק ששני הווינגרים היו חוזז וטב"ח במצבם הנוכחי. 

בינתיים הבעיה העיקרית שלנו זה גולים. גולים משיגים מאיכות של שחקנים. 

3 דקות לפני, itanar said:

הוא עדיף על מה שיש כעת בקישור.

את היצירתיות אמורים לקבל מביטון ושני הזרים.

טוב, לא רוצה לפתוח שוב את הדיון על שמיר, זה מה שבא ועם זה נצטרך להתמודד.

גם אם יבואו 7 שחקנים יצירתיים עדיין עם המאמן הזה לא נגיע רחוק.

עוד דבר חשוב - מתי הם יגיעו? שנהיה בליגה עם 4 נקודות מתוך 12???

די, אני התייאשתי מכל המצב.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

ברור. אנחנו קבוצה בינונית מאוד כרגע. בגלל זה לא מבין מה הקטע ללכת ולהוציא את כל העצבים על פטריק.

אני רוצה לראות איך מכבי של איביץ' הייתה נראית אם כל ההרכב היו בדיוק אותו דבר רק ששני הווינגרים היו חוזז וטב"ח במצבם הנוכחי. 

בינתיים הבעיה העיקרית שלנו זה גולים. גולים משיגים מאיכות של שחקנים. 

נכון.

צריך לבחון את את פטריק בסוף החלון עם השחקנים שרצה.

כרגע ה4-3-3 שלו מפורק עי שני ווינגרים לא חכמים שני קשרי 50-50 מחליפים וחלוץ שיכול להיות מחליף טוב.

26 דקות לפני, Eli basa said:

טכנית. אבל בפועל זה לא אחרי 4 משחקים הוא פה מאז מחזור 11(?) של עונה שעברה

וצריל להית הוגנים בשקלול הכללי הוא בפלוס גדול וקיבל חוזה חדש בצדק רב. 

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני באמת לא יודע אם הוא מאמן מספיק טוב, ואמרתי את זה הרבה לפני שזה היה כל כך פופולארי פה. אני כן יודע שהוא לא הבעיה הכי גדולה שלנו כרגע.

לא איבדתי תקווה בקשר אליו. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא איבדתי תקווה בקשר אליו. 

הבעיה שחלק גדול מהאנשים פה שופטים נטו לפי תוצאה. כל מה שראינו עד עכשיו ראינו אחד לאחד בעונה שעברה. אז זה הביא תוצאות טובות אז הוא היה המשיח. היום פחות, אז חייבים להעיף אותו.

פטריק, זה אחד מהאנשי מקצוע הכי עקביים ועקשנים שיצא לי להכיר. זה מגובה גם מסיפורים עליו מתוך הקבוצה, ולא רק ממה שרואים על הדשא. אפילו באינסטגרם שלו הבנאדם כל יום פותח עם תמונה של הכוס הקפה המחוברנת הזו של רולדין. זה איש שאוהב ללכת רק בקו ישר ובדרך שלו. אל תזיז אותו ס"מ ימינה או שמאלה.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

הבעיה שחלק גדול מהאנשים פה שופטים נטו לפי תוצאה. כל מה שראינו עד עכשיו ראינו אחד לאחד בעונה שעברה. אז זה הביא תוצאות טובות אז הוא היה המשיח. היום פחות, אז חייבים להעיף אותו.

פטריק, זה אחד מהאנשי מקצוע הכי עקביים ועקשנים שיצא לי להכיר. זה מגובה גם מסיפורים עליו מתוך הקבוצה, ולא רק ממה שרואים על הדשא. אפילו באינסטגרם שלו הבנאדם כל יום פותח עם תמונה של הכוס הקפה המחוברנת הזו של רולדין. זה איש שאוהב ללכת רק בקו ישר ובדרך שלו. אל תזיז אותו ס"מ ימינה או שמאלה.

אני לא איבדתי תקווה בגלל מראה עיניים מול שחטאר וההצגה בחצי הגמר בלי זרים. אם הוא הצליח להביא את הקבוצה לגבהים כאלה כדורגל ווייז, אני לא ממהר לזרוק אותו. ואני חושב שגם חדר ההלבשה חי איתו בשלום. וברגע שיש גיבוי מלמעלה למעמד שלו במועדון, זה עוזר לצלוח תקופות יותר מורכבות. 

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

אז זה הביא תוצאות טובות אז הוא היה המשיח. היום פחות, אז חייבים להעיף אותו.

בינתיים אנחנו בפלייאוף אז להגיד שאין תוצאות טובות זה לא מדויק.

אם היו החתמות מפוארות והיינו נראים אותו דבר, אנשים פה היו מגיבים אחרת.

משליכים את האכזבה מהרכש על המשחק.

31 דקות לפני, MTA For Ever said:

נוכח המצב ביטון פשוט רכש חובה בעיקר בשל העובדה שהוא מכיר את השחקנים והמאמן וההתאקלמות תהיה מהירה. 

מתפלל שנראה אותו ואת שמיר בסגל כבר במשחק הבא. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו עוד דקה אחת עם הקישור הנוכחי.

צריך לזכור שביטון נמחק כליל בעונה שעברה מאז הגעת פטריק, ככה שלא מבין למה כולם בטוחים שפתאום המצב ישתפר ודן יהפוך לבאנקר שלנו בהרכב?, מה עוד שלמרות שכן חושב שיש בו יותר ממה שהציג לנו עד כה, לא מדובר במישהו שיקח על גבו קבוצה בינונית ויהפוך אותה לאדירה, מקסימום יקפיץ אותנו לסבירה. נכון שכל אחד יהיה שדרוג לעומת הקישור הנוכחי שלנו, אבל לא חושב שאלו הם השחקנים שישנו את המצב מקצה לקצה..

נכון שזה בערך הבעיה האחרונה שלנו,

אבל אני ממש אשמח אם גררו יפסיק עם התנועות ידיים של הילד זין אחרי שמישהו לא מצליח למסור לו או להשתלט על מסירה שלו. 

כאילו עושה כבר 6 עונות דו ספרתי ויש לו 4 אליפויות...שונא את זה. 

30 דקות לפני, אלק נילאש said:

:thumbs:

מתחנן שיפסיקו להגיד "העיקר לעבור".

לא, זה לא העיקר. אם אתה הולך ונראה פחות טוב ממשחק למשחק. מה עשינו בזה?

השחקנים שהיו בינוניים בעונה שעברה נראה גרוע.

השחקנים שהיו טובים נראים בינוניים.

Just now, כהן said:

צריך לזכור שביטון נמחק כליל בעונה שעברה מאז הגעת פטריק, ככה שלא מבין למה כולם בטוחים שפתאום המצב ישתפר ודן יהפוך לבאנקר שלנו בהרכב?, מה עוד שלמרות שכן חושב שיש בו יותר ממה שהציג לנו עד כה, לא מדובר במישהו שיקח על גבו קבוצה בינונית ויהפוך אותה לאדירה, מקסימום יקפיץ אותנו לסבירה. נכון שכל אחד יהיה שדרוג לעומת הקישור הנוכחי שלנו, אבל לא חושב שאלו הם השחקנים שישנו את המצב מקצה לקצה..

אני רוצה להאמין שאנחנו לא יכולים לשחק יותר רע מזה. 

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך שופטים אותו לפי תוצאה אם עד עכשיו עברנו את כל הסיבובים? עקשנות זאת לא תמיד תכונה טובה.