Jump to content

מכבי - טרנאבה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, GoldenAxe said:

כל אלה שאומרים שיש גם עונות כאלה, החשיבה לטווח הרחוק והעבודה על תשתיות של גולדהר היו אמורים להעלים עונות כאלה!

לא חושב שגם מי שאומר את השטות הזאת מאמין לעצמו שאפשר לראות ככה את הקבוצה עונה שלמה.

Just now, itanar said:

הוא הכניס אותו כדי לעזור בצד שמאל כי סבוריט היה עייף וכל ההתקפות של הסלובקים הגיעו משם.

היה יותר מדוייק מחוזז וטבח.

חילץ כמה כדורים טובים ויצא קדימה.

השאיר את גררו מול שוער.

סאבוריט עייף? תוציא אותו. 

איך היה יותר מדוייק אם את כל הכדורים שלו הוא מסר לבלמים של היריבה? או במהלך שהוא הלך לבד וניסה לבעוט כאילו הוא מסי. 

היה לו המון שטח והוא לא עשה מזה הרבה. לא באשמתו כמובן, באשמת המאמן עם החילופים ההזויים. חנצ׳יס כל כך חלש שהוא היה עושה פחות?

1 דקה לפני, המכבייה said:

אתה באמת מצפה ממיטש לפטר את פטריק עכשיו? זה לא מציאותי וישים. 

זה ברור שזה יגיע מתישהו. לצערי זה יקרה מאוחר מדי.

Just now, הנדון said:

לא חושב שגם מי שאומר את זה מאמין לעצמו שאפשר לראות ככה את הקבוצה עונה שלמה. 

אלף אלפי הבדלות, נראנו ככה שנתיים עם איביץ באירופה. 

מקווה שהיכולת תביא להסקת מסקנות של יצחקי והחברים ויחזקו באגרסיביות.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

קל לצלוב את פטריק. אבל צריך גם להגיד את האמת, אין לו שחקנים לכדורגל שהוא מאמין בו. בין אם אנחנו אוהבים את הכדורגל הזה או לא. חוץ מזה, אין לו גם איכות בהתקפה אז הכל מקבל עוצמה כפולה. אם השחקנים שלא יודעים לשים כדור ברשת היו מבקיעים חצי מהמצבים זה היה נגמר כבר בסלובקיה וכולנו מדברים אחרת.

לגבי שחר באמת שאין לי מושג מה קורה שם. הזיה גדולה.

שידרוש את השחקנים המתאימים לאג'נדה שלו ובינתיים שיעשה התאמות למה שיש. איזה שחקנים חסרים לכדורגל שלו?

4 דקות לפני, המכבייה said:

אתה באמת מצפה ממיטש לפטר את פטריק עכשיו? זה לא מציאותי וישים. 

למה לא הוא כבר הראה שהוא יודע לחתוך אנשים בשביל מה למרוח את זה עד מחזור עשר? ולפני זה מעיף את יצחקי ושם מישהו רציני שיחזיר אותנו למסלול הנכון. כרגע נראה שאין שום דרך מקצועית ופואנטה למה שעושעים פה או יותר נכון לא עושים. אנחנו כבר אחרי חמש משחקים שהקבוצה נראית נורא ולא יהיו פה קסמים בלי שינויים רציניים.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

קל לצלוב את פטריק. אבל צריך גם להגיד את האמת, אין לו שחקנים לכדורגל שהוא מאמין בו. בין אם אנחנו אוהבים את הכדורגל הזה או לא. חוץ מזה, אין לו גם איכות בהתקפה אז הכל מקבל עוצמה כפולה. אם השחקנים שלא יודעים לשים כדור ברשת היו מבקיעים חצי מהמצבים זה היה נגמר כבר בסלובקיה וכולנו מדברים אחרת.

לגבי שחר באמת שאין לי מושג מה קורה שם. הזיה גדולה.

אני לא מבין את הכדורגל שהוא מאמין בו ואני גם לא צולב. אני לא רוצה ללכלך על אינדבדואלים, אבל חלקם מסיימים פה 90 דקות באהלן אהלן כי המאמן החליט והם נוראיים כרגע ומסריחים את הדשא. יש גם הפתעות חיוביות(שרן, זאדה). לא הכל רע רק מאד מגומגם ומאד מפוחד. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סאבוריט עייף? תוציא אותו. 

איך היה יותר מדוייק אם את כל הכדורים שלו הוא מסר לבלמים של היריבה? או במהלך שהוא הלך לבד וניסה לבעוט כאילו הוא מסי. 

היה לו המון שטח והוא לא עשה מזה הרבה. לא באשמתו כמובן, באשמת המאמן עם החילופים ההזויים. חנצ׳יס כל כך חלש שהוא היה עושה פחות?

זה לא נכון. הוא לא מסר לבלמים.

סבוריט זה עוגן שלא מוציאים.

די נו חנציס רמה של פלייאוף תחתון במקסימום כרגע.

שלא ישתמע שאני מרוצה, אבל זה הסגל, המאמן לא משהו. אבל לא בטוח שאם עידו שחר היה פותח במקום ריקן זה היה נראה טוב יותר. אבל אני מאמין שעם שמיר, גולסה, ביטון ועוד שני זרים מקדימה זה יראה טוב יותר.

בעולם אידיאלי, היינו מוותרים על הסבל של שלושת החודשים עד שההבנה שצריך מאמן אחר תחלחל למערכת ולמיטש.

במציאות, זה מה שאנחנו הולכים לראות פחות או יותר עד אמצע החורף.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה ברור שזה יגיע מתישהו. לצערי זה יקרה מאוחר מדי.

זה יקרה לאחר שיבינו שזה לא זה. זה מאד מוקדם, מיטש לא מזגזג בצורה כזאת ומפטר מאמן אחרי ארבעה משחקים מהמינוי שלו. וטוב שכך. 

1 דקה לפני, הנדון said:

למה לא הוא כבר הראה שהוא יודע לחתוך אנשים בשביל מה למרוח את זה עד מחזור עשר? ולפני זה מעיף את יצחקי ושם מישהו רציני שיחזיר אותנו למסלול הנכון. 

מעולם הוא לא פיטר מאמן לפני תחילת הליגה, חודש וחצי מהמינוי שלו. 

3 דקות לפני, קמחי said:

בעולם אידיאלי, היינו מוותרים על הסבל של שלושת החודשים עד שההבנה שצריך מאמן אחר תחלחל למערכת ולמיטש.

במציאות, זה מה שאנחנו הולכים לראות פחות או יותר עד אמצע החורף.

מקווה שהפורטוגלי (?) מהנוער שיחליף אותו שווה משהו

1 דקה לפני, itanar said:

זה לא נכון. הוא לא מסר לבלמים.

סבוריט זה עוגן שלא מוציאים.

די נו חנציס רמה של פלייאוף תחתון במקסימום כרגע.

תבדוק שוב. כל ההרמות הגיעו לשום מקום. אם סאבוריט עייף הוא צריך לצאת כמו שקרה בשני המשחקים הראשונים.

חנצ׳יס רמה של פלייאוף תחתון? היריבה שלך רמה של לאומית ודוידזאדה באגף לא רחוק מזה.

Just now, המכבייה said:

טכנית. אבל בפועל זה לא אחרי 4 משחקים הוא פה מאז מחזור 11(?) של עונה שעברה

Just now, snufkin said:

שידרוש את השחקנים המתאימים לאג'נדה שלו ובינתיים שיעשה התאמות למה שיש. איזה שחקנים חסרים לכדורגל שלו?

קודם כל קשרים. הוא אוהב קשרים פיזיים שעובדים. לא מפתיע שהחתים את שמיר. מבטיח לך שעם קישור של גולסה-שמיר-גלזר אנחנו נראים אחרת.

חוץ מזה, אין אף שחקן שיודע לתת פאקינג פס. אין אף קשר התקפי שיודע לתת מספרים. יש שני ווינגרים שלא יודע מה זה למסור ומצד שני לא יודעים גם לשים כדור ברשת.

אז כן, לא ברור מה ריקן עושה בהרכב או בכלל על המגרש. לא ברור למה שחר לא מקבל יותר קרדיט ולא ברור הקטע עם המגנים ווינגרים הזה. אבל זה לא ההבדל בין המכבי הנוכחית למכבי שכולנו מפנטזים עליה.

זה לא שאין לי טענות לפטריק. ממש לא. אפילו אמרתי אותם. רק נראה לי שאתם שוב תולים את כל האשמה במאמן ומפספסים את הנקודה - אין לנו קבוצה מספיק טובה.

Just now, המכבייה said:

אם לא רוצים חיזוק רציני אין טעם לחכות עם זה מה ישתנה עד סוף הסיבוב?

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה יקרה לאחר שיבינו שזה לא זה. זה מאד מוקדם, מיטש לא מזגזג בצורה כזאת ומפטר מאמן אחרי ארבעה משחקים מהמינוי שלו. וטוב שכך. 

אני חושב שאפשר לראות שזה לא זה כבר עכשיו ולא לחכות שנאבד סיכוי להשיג משהו העונה. 

Just now, מכביסט לעד said:

תבדוק שוב. כל ההרמות הגיעו לשום מקום. אם סאבוריט עייף הוא צריך לצאת כמו שקרה בשני המשחקים הראשונים.

חנצ׳יס רמה של פלייאוף תחתון? היריבה שלך רמה של לאומית ודוידזאדה באגף לא רחוק מזה.

היריבה לא ברמה של ליגה לאומית. מעריך משהו כמו פלייאוף תחתון אצלנו. 

היריבה הקודמת ליגה לאומית.

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא מבין את הכדורגל שהוא מאמין בו ואני גם לא צולב. אני לא רוצה ללכלך על אינדבדואלים, אבל חלקם מסיימים פה 90 דקות באהלן אהלן כי המאמן החליט והם נוראיים כרגע ומסריחים את הדשא. יש גם הפתעות חיוביות(שרן, זאדה). לא הכל רע רק מאד מגומגם ומאד מפוחד. 

פטריק הוא לא מוח כדורגל מבריק או לפחות זה לא בא לידי ביטוי באימון שלו. הוא וואן טריק פוני. ראינו את זה כל העונה שעברה. וואלה הפוני הזה שנה שעברה עבד לא רע בכלל. זה מה שהוא יודע ומאמין בו, ואין לו את הכלים לזה כרגע. לכן, לא הייתי ממהר לשפוט אותו.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שאפשר לראות שזה לא זה כבר עכשיו ולא לחכות שנאבד סיכוי להשיג משהו העונה. 

אני לא בטוח. ובטח שמיטש עוד הרבה פחות בטוח ממני(:

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

פטריק הוא לא מוח כדורגל מבריק או לפחות זה לא בא לידי ביטוי באימון שלו. הוא וואן טריק פוני. ראינו את זה כל העונה שעברה. וואלה הפוני הזה שנה שעברה עבד לא רע בכלל. זה מה שהוא יודע ומאמין בו, ואין לו את הכלים לזה כרגע. לכן, לא הייתי ממהר לשפוט אותו.

אין לי מושג האמת. 

לאאאא יכולללל לראותתתת אתתתת המאמן הזההההה

הוא ויצחקי גמרו על הקבוצה

באתי למגרש היום בתחושה מבאסת כי ידעתי שנראה קבוצה חלשה

איפה כל מי שאמר פה בשבוע שעבר שיש שיפור??? איפה???