Jump to content

מכבי - טרנאבה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, itan17 said:

וואי וואי איזה הגזמות יש פה, כאילו מישהו הבטיח לכם שהאהדה למכבי תמיד תבוא עם הצלחה.
יאללה חלאס זה מה יש, אחרי 10 שנים של הטופ מהטופ יש גם עונות כאלה בתקווה שזו רק עונה אחת.

סבבה, אז שיגידו כדי שננמיך ציפיות.

6 דקות לפני, Dalembert said:

הסגל רע, אבל אני באמת מאמין שאפשר להיראות הרבה יותר טוב. מה שרואים פה ב-5 משחקים רשמיים מאז שנפתחה העונה זה פשוט זבל טהור (כש-4 מתוך ה-5 נגד קבוצות לאומית). 

מסכים איתך שגם סגל כזה צריך להראות יותר טוב, ברור שפטריק הוא לא חלק מהפתרון אלא חלק מהבעיה, 

אבל בלי 4 שחקנים להרכב שכולם סבוריטים לצורך העניין, זה לא יספיק.

6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מכבי חייבת שידוד מערכות רציני . לא קונה את הסיפור על צעירים . יש כמה כישרונות שצריכים להשתפשף בקבוצות אחרות.

איזה צעירים שצריכים השתפשות ראית? הבן אדם לא נותן להם צאנס

ב5 דקות ששחר שיחק הוא נראה בכמה רמות מעל ריקן+פיבן

1 דקה לפני, itan17 said:

וואי וואי איזה הגזמות יש פה, כאילו מישהו הבטיח לכם שהאהדה למכבי תמיד תבוא עם הצלחה.
יאללה חלאס זה מה יש, אחרי 10 שנים של הטופ מהטופ יש גם עונות כאלה בתקווה שזו רק עונה אחת.

מה זה קשור לניהול כושל? תחשוב על הארכת חוזה לטיבי ושכטר ושחרור של ריקן וטבח.

היית במצב הרבה הרבה יותר נוח בכל החלון הזה. פשוט הזייה

4 דקות לפני, itan17 said:

זה לא רק עונה אחת חלאס עם השטות הזאת של להפקיר עונה כל קיץ כזה זה עוד פערים שנפתחים אף אחד לא מבטיח שפתאום יחליטו להתנהל שוב בצורה טובה ויהיו שחקנים לסגור את הפער. גם יש לא לקחת ולהתמודד על אליפות ויש פשוט להיראות נורא מפתיחת העונה וכאוס ניהולי ומקצועי אי אפשר ככה.

זה היה בלתי נסבל אבל הכי חשוב זה לעבור. אין לי מושג איך פטריק תופס כדורגל. דניאל פרץ זה חתיכת וואו ולו רק בשל השליטה המוחלטת שלו ברחבה(כמו שמכבייה גור כתב כאן כבר לפני ארבעה חודשים וצדק ביג טיים). יש בקבוצה הזאת יותר כדורגל ממה שהיא מראה ואני מרגיש שפטריק עושה ברקס על כל דבר טוב

שיכול להתפתח. לא רוצה להתעכב על הגרועים אבל בג'ינג'י המרגש יש יותר כדורגל בחמש דקות מאשר יש לחברים שלו ב90 דקות. 

Just now, oshri1992 said:

מה זה קשור לניהול כושל? תחשוב על הארכת חוזה לטיבי ושכטר ושחרור של ריקן וטבח.

היית במצב הרבה הרבה יותר נוח בכל החלון הזה. פשוט הזייה

קשור להכל, יש עונות גם החלטות ממש רעות כמו השנה. לא דיברתי נטו על השקעה ברכש יותר או פחות, זה שילוב של הכל וזה קורה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה היה בלתי נסבל אבל הכי חשוב זה לעבור. אין לי מושג איך פטריק תופס כדורגל. דניאל פרץ זה חתיכת וואו ולו רק בשל השליטה המוחלטת שלו ברחבה(כמו שמכבייה גור כתב כאן כבר לפני ארבעה חודשים וצדק ביג טיים). יש בקבוצה הזאת יותר כדורגל ממה שהיא מראה ואני מרגיש שפטריק עושה ברקס על כל דבר טוב

שיכול להתפתח. לא רוצה להתעכב על הגרועים אבל בג'ינג'י המרגש יש יותר כדורגל בחמש דקות מאשר יש לחברים שלו ב90 דקות. 

כל מילה

ברקס על כל דבר טוב זו לגמרי התחושה

1 דקה לפני, itan17 said:

קשור להכל, יש עונות גם החלטות ממש רעות כמו השנה. לא דיברתי נטו על השקעה ברכש יותר או פחות, זה שילוב של הכל וזה קורה.

סבבה אז אם זורקים את העונה לפחות תשחרר את ריקן,טבח, יאניוטיס, ניקוליץ ועוד כמה ותן את הדקות והמקום בסגל לשחקנים צעירים שיהצלו את העונה הזאת להשתפשף ואולי נרוויח 2-4 שחקנים לעתיד. לפחות שיצא מזה משהו, מה יתן לי להמשיך עם ריקן וטב"ח אם בלאו הכי מוותרים על העונה? ואפשר גם להחליף את פטריק במאמן נורמלי שירוץ עם הקבוצה בעונה ויתחיל כבר בינואר לבנות את הקבוצה לעונה הבאה. עדיף מאשר סתם לשרוף עונה עם כדורגל רע ושחקנים גמורים, תנסה לפתח צעירים, תן למאמן הבא להכנס לעניינים בעונה שאין לו מה להפסיד בה. 

2 דקות לפני, itan17 said:

אוקי מסכים איתך ,חשבתי דיברת על ציפיות מבחינת השקעה. השקעה יש ועם החלטות נכונות היינו בקלות במצב הרבה יותר טוב היום גם בלי להביא זרים עד לנקודה הזאת של החלון.

קודם סגל לפני מאמן.

החילופים שלו היו טובים היום.

ריקן, שרן, חוזז, חלייאלה וטבח, למרות שהיה בסדר היום, אלו שחקני סגל במקרה הטוב.

אה וג׳ראלדש חזר לעצמו, מצויין.

Just now, itanar said:

קודם סגל לפני מאמן.

החילופים שלו לא היו טובים.

במחצית ריקן היה חייב לצאת ביחד עם חוזז,

שחר היה חייב להכנס מוקדם הרבה יותר כי כרגע הוא הקשר ההתקפי הכי טוב שיש לנו ובכלל הוא לא היה צריך לגרור את כל החילופים לדקה 80.

1 דקה לפני, itanar said:

קודם סגל לפני מאמן.

אה וג׳ראלדש חזר לעצמו, מצויין.

חילופים טובים? מה...? אתה שמת לב שדוידזאדה החליף את בן חיים, בכנף? שעידו שחר נכנס בדקה 89? 

1 דקה לפני, Dalembert said:

חילופים טובים? מה...? אתה שמת לב שדוידזאדה החליף את בן חיים, בכנף? שעידו שחר נכנס בדקה 89? 

כן, דוידזאדה היה מצויין בדקות ששיחק.

עידו שחר ישחק, אני גם תופס ממנו.

הוא מאמן סופר זהיר בשלב הזה, ולי זה מובן.

9 דקות לפני, turgi said:

יש מאמן כושר?

רק זיגדון. כבר אמרתי השבוע שצריך להחזיר את טוריחו שרשם שהוא ישמח לבוא. 

חצי קבוצה תופסת את הצד כבר בדקה 60. מביך.

1 דקה לפני, Dalembert said:

זה בגלל שלא היה לו את קנדיל להכניס לכנף כמו שאוהב לעשות בדרך כלל

אני רואה את מכבי מתחילת שנות ה-90 ונהניתי וסבלתי איתה מספיק, חשבתי שמה שגולדאר עשה שהביא לפה דבר שלא נראה בביצה המקומית, משהו שהוא ההפך משכונה והיהיה בסדר הישראלי.

בגלל זה אולי מאוד קשה לראות את הקבוצה ככה, כאילו מישהו שם עשה ריסט לקבוצה והחזיר אותה בטעות לשמירה לפני איזשהו בוס שהפיל לך במזל חפץ סופר נדיר.

כל אלה שאומרים שיש גם עונות כאלה, החשיבה לטווח הרחוק והעבודה על תשתיות של גולדהר היו אמורים להעלים עונות כאלה!

8 דקות לפני, המכבייה said:

קל לצלוב את פטריק. אבל צריך גם להגיד את האמת, אין לו שחקנים לכדורגל שהוא מאמין בו. בין אם אנחנו אוהבים את הכדורגל הזה או לא. חוץ מזה, אין לו גם איכות בהתקפה אז הכל מקבל עוצמה כפולה. אם השחקנים שלא יודעים לשים כדור ברשת היו מבקיעים חצי מהמצבים זה היה נגמר כבר בסלובקיה וכולנו מדברים אחרת.

לגבי שחר באמת שאין לי מושג מה קורה שם. הזיה גדולה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דחוף תן לי ממה שלקחת רק זה ירגיע אותי

הוא הכניס אותו כדי לעזור בצד שמאל כי סבוריט היה עייף וכל ההתקפות של הסלובקים הגיעו משם.

היה יותר מדוייק מחוזז וטבח.

חילץ כמה כדורים טובים ויצא קדימה.

השאיר את גררו מול שוער.

Just now, אלק נילאש said:

קל לצלוב את פטריק. אבל צריך גם להגיד את האמת, אין לו שחקנים לכדורגל שהוא מאמין בו. בין אם אנחנו אוהבים את הכדורגל הזה או לא. חוץ מזה, אין לו גם איכות בהתקפה אז הכל מקבל עוצמה כפולה. אם השחקנים שלא יודעים לשים כדור ברשת היו מבקיעים חצי מהמצבים זה היה נגמר כבר בסלובקיה וכולנו מדברים אחרת.

לגבי שחר באמת שאין לי מושג מה קורה שם. הזיה גדולה.

אין לו שום קשר לבניית הסגל?

8 דקות לפני, Eli basa said:

סבבה אז אם זורקים את העונה לפחות תשחרר את ריקן,טבח, יאניוטיס, ניקוליץ ועוד כמה ותן את הדקות והמקום בסגל לשחקנים צעירים שיהצלו את העונה הזאת להשתפשף ואולי נרוויח 2-4 שחקנים לעתיד. לפחות שיצא מזה משהו, מה יתן לי להמשיך עם ריקן וטב"ח אם בלאו הכי מוותרים על העונה? ואפשר גם להחליף את פטריק במאמן נורמלי שירוץ עם הקבוצה בעונה ויתחיל כבר בינואר לבנות את הקבוצה לעונה הבאה. עדיף מאשר סתם לשרוף עונה עם כדורגל רע ושחקנים גמורים, תנסה לפתח צעירים, תן למאמן הבא להכנס לעניינים בעונה שאין לו מה להפסיד בה. 

אתה באמת מצפה ממיטש לפטר את פטריק עכשיו? זה לא מציאותי וישים.