Jump to content

ברוך הבא עדן שמיר

Recommended Posts

לפני15 שעות , אלק נילאש said:

זה הגיוני בהתחשב בזה שרצו את עלי מוחמד. אם רק זה היה מתעכב זה היה מובן. היות והכל מתעכב, בכל קיץ כמעט, יותר סביר שמכבי פשוט עובדת לאט.

ברור שמכבי עובדת לאט בלי קשר. ספציפית לגבי העסקה הזאת אני חושב שאפשר להבין את העיכוב. 

דן ביטון וחלוץ זר היו אמורים להיות פה כבר לפני חודשיים לגבי זה אין ספק.

8 דקות לפני, קובי השועל said:

כדי להבין שמיץ' מושך עסקאות לסוף החלון לא צריך להיות אינשטיין. הקניה של חלאילה הייתה דחופה כי נשארנו בלי חלוצים בסגל.

עם כל זה, צר לי לאכזב אתכם אבל זה יגמר בדן ביטון ווינגר שיכול לשחק חלוץ. אולי אולי עוד איזה מלמד או משהו..

אז אולי זה יהיה ישראלי במקום זר. זה לא ישנה את העובדה שעל כל מי שהלך בא שחקן במקומו. זה בדיוק פטריק, שבלוני ומתודי.

לא מרגיש לי שנראה יותר מדי 10 אצל פטריק.

שמיר הוא המחליף של פרץ ואני מקווה שהוא יוכל לתת חצי ממנו במספרים וביכולת.

מצד שני זה אומר שביטון מגיע לאגף וזה גם לא מתאים כל כך לפטריק, נראה מה יוציאו מזה.

בכל מקרה אני חושב שגלזר קארצב גולסה ושמיר זו אחלה רוטציה לקישור בניגוד לרוב.

הבעיה מתחילה כשפטריק נצמד לריקן ופיבן.

לפני6 שעות , הישראלי היפה said:

האמת, מלבד עונה אחת טובה בקרית שמונה בשאר העונות הוא היה די בינוני.

במצבנו אנחנו לא צריכים בינוני, צריך הרבה יותר מזה.

יכול להיות שאצלנו הוא יפרח, מי יודע?

דעתי שאנחנו צריכים מישהו טוב יותר על הנייר

אם אתה שואל אותי, לדעתי קניקובסקי (למשל) טוב ממנו בהפרש.

להמתין קיץ שלם ואז להביא שחקן בסימן שאלה זה מאכזב

אבל מאחל לו בהצלחה ואמן שיצליח

הכוונה שלי היתה שהוא ארוז בעטיפה אפורה (גדל בקריות, דודו דהאן, שם של אשכנזי, לוק הילד של השכנים)

אבל בתאכלס על הדשא נטו הוא בסגנון יותר דינאמי, פורץ, מחפש ליצור, משתף את ומפרה את אלו שלצידו.

הוא הנגטיב של ג'ו ביזארה.

שחקן אורוגוואי-איטלקי מקועקע עם לוק של עלילת פורנו רך וארומה הוליוודית.

הוא היה עומד במרכז ההגנה עם דליים של טמבור בצבע אפור-עכבר וממש שופך אותם על הדשא.

יש לאנשים פה פנטזיות מין לא ממומשות לזכות ברכש על תקן פלייבוי, מצידם שינחיתו להגנה את דניס רודמן וגילי מוסינזון.

פחות רלוונטי איך זה יתבטא בזמן אמת על הדשא.

לפני5 שעות , turgi said:

קניקובסקי לא יבוא.

לדעתי זה ביטון ועוד זר.

לא מבין למה, יש בהחלט מקום לשניהם, אנחנו לא שופעים בשחקנים יצירתיים. חלילה פציעה של דן ביטון ושוב אנחנו תקועים.

22 דקות לפני, ששון הצהוב said:

הוא הנגטיב של ג'ו ביזארה.

חח ענק

18 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מבין למה, יש בהחלט מקום לשניהם, אנחנו לא שופעים בשחקנים יצירתיים. חלילה פציעה של דן ביטון ושוב אנחנו תקועים.

אחי גם אם יביאו את דן ביטון והוא לא ייפצע אנחנו תקועים מבחינה התקפית 

לפני10 שעות , אלק נילאש said:

זו כבר אמירה אחרת.  

פטריק מאמין יותר בפיזיות מאשר בכישרון. בעונה שעברה זה הוכיח את עצמו. העונה בינתיים פחות. בוא נראה איך היא תתפתח בהמשך. אני לא יכול להגיד שאני אוהב את זה, אבל זה מה יש.

גם איביץ. אתה מעלה בדעתך קישור של קניקובסקי, ביטון, גלזר? זה יותר רך מחמאה והפקרה מוחלטת של גלזר. לא רק שאתה לא יכול להגן, גם להניע לא תוכל. 

1 hour ago, המכבייה said:

גם איביץ. אתה מעלה בדעתך קישור של קניקובסקי, ביטון, גלזר? זה יותר רך מחמאה והפקרה מוחלטת של גלזר. לא רק שאתה לא יכול להגן, גם להניע לא תוכל. 

לדעתי קניקובסקי יכול וצריך לשחק בעמדה של יונתן כהן, כנף שמאל.

לפני1 שעה , המכבייה said:

נכון, אבל אחד מהם בהרכב זה סבבה לגמרי.

לפני1 שעה , המכבייה said:

יהיה מוגזם ולא אחראי לעלות עם קישור כזה ואני חושב שאף אחד לא מצפה לזה, מצד שני התרגלנו לעלות בשיטה של 3 קשרים עם אופי הגנתי, צריך למצוא את האיזון בין הגנה ויצירתיות.

מותר גם לאיים דרך המרכז ולא רק מהאגפים, קיבעון בצורת התקפה אחת רק תקשה עלינו.

אני חושב שקישור של גלזר, גולסה/שמיר וקניקובסקי יכול לעבוד יפה מאוד בלי לפגוע במשחץ לחץ ובאגרסיביות, השאלה אם באמת מכבי תביא את קניקובסקי ואם פטריק יתגמש וינסה לשחק עם קשר אחד שמסוגל ליצור לאחרים או שיעדיף לשחק איתו ועם ביטון באגפים.

1 דקה לפני, Naor23 said:

יהיה מוגזם ולא אחראי לעלות עם קישור כזה ואני חושב שאף אחד לא מצפה לזה, מצד שני התרגלנו לעלות בשיטה של 3 קשרים עם אופי הגנתי, צריך למצוא את האיזון בין הגנה ויצירתיות.

אני חושב שקישור של גלזר, גולסה וקניקובסקי יכול לעבוד יפה מאוד בלי לפגוע במשחץ לחץ ובאגרסיביות, השאלה אם באמת מכבי תביא את קניקובסקי ואם פטריק יתגמש וינסה לשחק עם קשר אחד שמסוגל ליצור לאחרים או שיעדיף לשחק איתו ועם ביטון באגפים.

אחד מהם בהרכב בקישור? כן. זה הכל עניין של איזונים. קניקובסקי מרגיש לי יותר קשוח אבל עסקה יותר מסובכת כנראה. לביטון יש יתרון בהכרת המאמן והמערכת. בהנחה שהמשאבים מוגבלים כי יש עוד העברה אחת לעשות מעבר וגם היא לא תיהיה זולה, אני מנחש שהפור נפל וכל אחת מהבחירות תיהיה לא מושלמת.  

4 דקות לפני, Naor23 said:

אני חושב שקישור של גלזר, גולסה/שמיר וקניקובסקי יכול לעבוד יפה מאוד בלי לפגוע במשחץ לחץ ובאגרסיביות, השאלה אם באמת מכבי תביא את קניקובסקי ואם פטריק יתגמש וינסה לשחק עם קשר אחד שמסוגל ליצור לאחרים או שיעדיף לשחק איתו ועם ביטון באגפים.

נכון, אגב בניגוד לביטון קניקובסקי עושה לחץ והגנה.

לפני2 שעות , Naor23 said:

אם מכבי יביאו את קניקובסקי וביטון יחד, ייעשה עוול לאחד מהם וגם למכבי. אין סיבה להביא את שניהם ולמקם אחד בכנף. אחד מהם צריך להיות כאן פלוס ווינגר וחלוץ זרים. 

חבל מאוד אם זה לא יקרה.

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

אם מכבי יביאו את קניקובסקי וביטון יחד, ייעשה עוול לאחד מהם וגם למכבי. אין סיבה להביא את שניהם ולמקם אחד בכנף. אחד מהם צריך להיות כאן פלוס ווינגר וחלוץ זרים. 

חבל מאוד אם זה לא יקרה.

לא חושב שקניקובסקי יהיה פחות טוב מאף שחקן אגף אצלנו. 

לדעתי החתמה של שניהם הייתה טובה גם לרוטציה בקישור וגם לאיכות בכנפיים. בלי קשר צריך להביא שני זרים.

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי החתמה של שניהם הייתה טובה גם לרוטציה בקישור וגם לאיכות בכנפיים. בלי קשר צריך להביא שני זרים.

מסכים אבל צריך להיות ריאלי.

אני בכלל לא חושב שינחתו כאן 4 שחקנים (ביטון, קניקובסקי + 2 זרים) לכן זו לא אופציה לדעתי.

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

מסכים אבל צריך להיות ריאלי.

אני בכלל לא חושב שינחתו כאן 4 שחקנים (ביטון, קניקובסקי + 2 זרים) לכן זו לא אופציה לדעתי.

ברור שזה לא יקרה, אבל לדעתי כן צריך לקרות.

לפני22 שעות , antonio_margheriti2 said:

שחקן בן 26 שלא בלט מעולם, אפילו לנבחרת פח שלנו לא הוזמן.

אני כל כך מעוצבן על העבודה העצלנית של יצחקי, גועל נפש שזה החיזוק שמגיע לנו בקישור, החתמה הזויה כמו חידוש החוזה לריקן.

אולי מספיק עם זה כבר?

מה צריך לעשות כדי שתבינו שלא מגיע מי שיצחקי רוצה אלא מי שהוא יכול להביא מבחינת השוק, הבקשות של ואן לוון ומה שגולדהאר מאפשר לו?

כל הזמן כל הטרולים פה ובפייסבוק מאשימים את יצחקי כי הנה מצאו פרצוף שאפשר לכוון אליו את האש. 

לא יצחקי אשם בזה ששחקנים זרים לא רוצים להגיע לכאן או שמיץ' לא מאפשר, ויצחקי לא יסרב אם המאמן שלו מבקש את עדן שמיר כשהוא נמצא בשוק וחצי מהקישור שלו על קביים. חלאס.

ולא, גם אני לא מת על זה שנחת שחקן במשבצת של קארצב ועידו שחר אבל אני כן יכול להבין את ההיגיון והמחשבה מאחורי המהלך. בעיקר אם זה בהשאלה.

לפני1 שעה , MTA For Ever said:

חבל מאוד אם זה לא יקרה.

מסכים איתך שהצבה של אחד מהם בכנף תהיה כמעט בזבוז, מצד שני אני די בטוח שאף על פי שזאת עמדה משנית בשבילם הם יתרמו הרבה יותר מהקיים שיש בעמדות הכנף.

בכל מקרה לטעמי אנחנו צריכים להתחזק ב2 שחקנים לכנפיים כי זאת העמדה הבעייתית ביותר שלנו. בנוסף במידה ואתה רוכש רק אחד מהם והוא נפצע אין לך מחליף שיחלק מסירות במקומו ויצור לאחרים.

עריכה:

כמובן שצריך להיות ריאלים לגבי הרכש, ועסקה על דן ביטון נראית כמו משהו נגיש, תוסיף לזה את ההעדפות הטקטיות של פטריק וזה נראה די הגיוני שאם דן ביטון יגיע אז את רוב הדקות שלו גם ככה הוא ישחק באגף, לא שאני בעד אבל זה הרע במיעוטו עם השאיפות של מכבי הקיץ.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

ברור.