Jump to content

רשמים מהתיקו מול טרנבה בקונפרנס (חוץ) | משחק טוב, תוצאה מאכזבת אך סבירה להמשך

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, thunderbolt said:

במכבי ת"א משוכנעים: "היינו צריכים לנצח 0:5"

מביך

איך אפשר להיות מרוצים מהמשחק הזה. נראה שמסתפקים העונה בבינוניות מקום 2-3

לפני7 שעות , turgi said:

ענו יפה במקומי

זה מה שצריך להיות ולהיעשות. מיטש דיבר על זה וגם פטריק דיבר על זה. בפועל, איטריות מחוממות מלפני שלוש שנים. 

לפני4 שעות , erantheking21 said:

לצערי הרב כל מה שכתבת נכון וידוע

ברוך הבא למצטרפי אנטי ואן לויבן

היתי מעדיף לאכול את הכובע, אבל כבר אמרתי, פטריק זה לא זה, זה לא רק המשחק, זה הרבה דברים, לא סתם שחקנים לא כאלה מתלהבים להשאר פה.

מיץ' טעה במינוי שלו , קורה, יש זמן לתקן לפני תחילת הליגה, זה לא מאוחר....כבר טעינו עם מאמנים ותיקנו

לצערי האיש הזה גם אם יהיה לו מסי ורונאלדו לא יכול להוביל מועדון כמו מכבי, היה פלסטר לרגע, מודים לו על הכל אבל מפה והלאה זה חייב להפסק.

אני לא אנטי של אף אחד ובוודאי שלא מחפש מראש אף אחד.  

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא אנטי של אף אחד ובוודאי שלא מחפש מראש אף אחד.  

הוא במרתון אמרתי לכם אעלק ואתה השלישי בערך שכבר נותן לו ברקס ומייבש אותו 

4 דקות לפני, אקיטה said:

הוא במרתון אמרתי לכם אעלק ואתה השלישי בערך שכבר נותן לו ברקס ומייבש אותו 

בטח שיקבל ברקס, הוא חתום על קביעות? ראשי ממשלה מקבלים ברקס אז גם פטריק ירום הודו יקבל ברקס אם זה מה שאני רואה- קל. 

מי שאומר שהקבוצה משתפרת טועה ובגדול.

אם הקבוצה משתפרת איפה הגולים?? להחזיק כדור באחוזים גבוהים זה כלום היום.

ראיתם את המחצית השנייה אתמול?? מחצית חלשה! היינו קרובים ולא היה חסר הרבה לקבל גול.

3 משחקים מתוך 4 בלי שער זה להשתפר?

זה שהבאנו איזה 20 דקות סבירות מול יריבה חלשה זה מספיק?

בנוסף, במחצית השנייה במשחק בבלומפילד גם הייתה זוועה - לתת פה ושם איזה מחצית טובה מול יריבות חלשות זה נחשב להשתפר?

2 דקות לפני, המכבייה said:

בטח שיקבל ברקס, הוא חתום על קביעות? ראשי ממשלה מקבלים ברקס אז גם פטריק ירום הודו יקבל ברקס אם זה מה שאני רואה- קל. 

לא דיברתי על פטריק אלא על היוזר

סגל פח יש לנו.כן כן.

אין שום שיפור ביכולת!!

שיחקנו נגד נגרים,ועם סגל נורמאלי מינוס אנחנו מביסים אותם בעיניים עצומות.

אז אתם יכולים להמשיך לספר לעצמכם סיפורים,אבל בשורה התחתונה,אנחנו נמצאים במצב רע מאוד,

ואם לא ינחיתו כאן 4-5 תותחים, העונה נלך לים כבר בחודש ינואר.

שבת שלום

1 hour ago, turgi said:

גררו - התחיל לשחק רק כשיוני נפצע ולא נשארה לואן לוין ברירה.

רז אמר כל הקיץ שבונים על פארפה וחנציס. רק בשבועיים האחרונים זה התהפך.

הגדיל ועשה בשבוע שעבר שהתחיל להאשים את הקהל בחוסר סבלנות, גם זה התהפך הבוקר טור הדעה שלו בוואן.

הוא גם לא מפסיק להגן על יצחקי בצורה מוזרה

16 דקות לפני, צהובעולה said:

סגל פח יש לנו.כן כן.

אין שום שיפור ביכולת!!

שיחקנו נגד נגרים,ועם סגל נורמאלי מינוס אנחנו מביסים אותם בעיניים עצומות.

אז אתם יכולים להמשיך לספר לעצמכם סיפורים,אבל בשורה התחתונה,אנחנו נמצאים במצב רע מאוד,

ואם לא ינחיתו כאן 4-5 תותחים, העונה נלך לים כבר בחודש ינואר.

שבת שלום

בסגל הזה לא בטוח שנגיע לינואר בכלל

מה הבעיה אני לא מבין? אם לא ידעו להעמיד כאן קבוצה שתתחרה על כל התארים כמו תמיד אנחנו נדרוש את הראש של יצחקי ופטריק, זה ברור.

לדעתי מיץ' עושה מבחן קטן ואם זה לא יצליח אז במקסימום הלכה העונה וזה השכר לימוד.

יצחקי דווקא סגר את חלאילה ונחמיאס במחירים שפויים ובמו"מ מהיר של כמה ימים. אני נותן להם את ההזדמנות בקלות.

1 דקה לפני, העכבר הצהוב said:

בגלל חוסר מזל מטורף לא נצחנו 2-3 אפס לא מבין את מחול השדים בפורום.

גם דרך להסתכל על המציאות. יש כאלה שיגידו לך שבגלל מזל מטורף לא הפסדנו 2 אפס כתוצאה מהטעויות של בלטקסה. אבל בסדר. 

3 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

שיחקנו בסדר גמור יחסית, בטח עד ששרן יצא

אבל לא חושב שזה קשור למזל שלמכבי קשה מאוד לשים גול, זה יותר חוסר ביכולת 

1 דקה לפני, matis said:

בסדר....3 קורות עם קצת יותר מזל לפחות אחד נכנס,ועדיין זה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה.

31 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

27 דקות לפני, matis said:

זה ממש לא קשור ליכולת מבחינתי.

במחצית הראשונה הופתעתי מאוד לטובה מהיכולת, שיחקנו מהר וקדימה והיינו בסדר גמור עד לפעולות בשליש האחרון, כמובן שלא ציפיתי לאיזה התעלות של שני הקיצוניים שלנו כך שלא הייתה אכזבה והם אפילו היו במשחק טוב יחסית אליהם. מאמין שהשיפור נבע מההצבה של שרן שהיה במשחק טוב מאוד במקום פיבן שפשוט לא יכול לדחוף קדימה כי זאת לא העמדה שלו.

מאז החילוף של פיבן בשרן פשוט חושך, חזרנו לאותה יכולת כמו ב2 המשחקים הקודמים והתחלנו ללכת אחורה.

אבל מה שהכי הפריע לי זאת הגישה של פטריק: לעשות הכל העיקר לא לספוג פה - זאת המטרה, הגענו למצבים שלנו וזה מספיק, פעם אחרת ננצח.

זה לא מכבי. חילופים הזויים וגישה עלובה.

וכמובן שהייתי חותם על 0-0 לפני המשחק בגלל המצב המחריד של הסגל ותחושה רעה אבל ציפיתי ליריבה יותר חזקה מרמה של צמרת ליגה לאומית, התוצאה לא הבעיה וגם לא היכולת במחצית הראשונה. 

הגישה והחילופים.

4 דקות לפני, Naor23 said:

במחצית הראשונה הופתעתי מאוד לטובה מהיכולת, שיחקנו מהר וקדימה והיינו בסדר גמור עד לפעולות בשליש האחרון, כמובן שלא ציפיתי לאיזה התעלות של שני הקיצוניים שלנו כך שלא הייתה אכזבה והם אפילו היו במשחק טוב יחסית אליהם. מאמין שהשיפור נבע מההצבה של שרן שהיה במשחק טוב מאוד במקום פיבן שפשוט לא יכול לדחוף קדימה כי זאת לא העמדה שלו.

מאז החילוף של פיבן בשרן פשוט חושך, חזרנו לאותה יכולת כמו ב2 המשחקים הקודמים והתחלנו ללכת אחורה.

אבל מה שהכי הפריע לי זאת הגישה של פטריק: לעשות הכל העיקר לא לספוג פה - זאת המטרה, הגענו למצבים שלנו וזה מספיק, פעם אחרת ננצח.

וכמובן שהייתי חותם על 0-0 לפני המשחק בגלל המצב המחריד של הסגל ותחושה רעה אבל ציפיתי ליריבה יותר חזקה מרמה של צמרת ליגה לאומית, התוצאה לא הבעיה וגם לא היכולת במחצית הראשונה. 

הגישה והחילופים.

אתה כותב פה קצת דברים סותרים - 

מצד אחד לא קשור ליכולת מבחינתך, אבל מצד שני, תראה מה כתבת במודגש. 

7 דקות לפני, Brandon Roy said:

אתה כותב פה קצת דברים סותרים - 

מצד אחד לא קשור ליכולת מבחינתך, אבל מצד שני, תראה מה כתבת במודגש. 

לא הבנתי איפה סתרתי את עצמי, אני הופתעתי לטובה מהיכולת במחצית הראשונה לעומת 2 המשחקים המזעזעים שקדמו להם ומצד שני מהחולשה של היריבה שציפיתי שתהיה חזקה יותר. שורה תחתונה עוד יכלנו לנצח פה, אבל בגלל הפחדנות של פטריק הלכנו אחורה ודווקא ביקשנו לקבל גול.

18 דקות לפני, Naor23 said:

הגישה והחילופים.

תיקו במשחק הראשון בחוץ בצמד משחקי נוקאאוט זאת תוצאה טובה בלי קשר לסגל או כל דבר אחר.

המטרה היחידה היא לעבור לשלב הבא, כל היתר שולי.

3 דקות לפני, Naor23 said:

לא הבנתי איפה סתרתי את עצמי, אני הופתעתי לטובה מהיכולת במחצית הראשונה לעומת 2 המשחקים המזעזעים שקדמו להם ומצד שני מהחולשה של היריבה שציפיתי שתהיה חזקה יותר. שורה תחתונה עוד יכלנו לנצח פה, אבל בגלל הפחדנות של פטריק הלכנו אחורה ודווקא ביקשנו לקבל גול.

כי אם אתה אומר שלא ציפית שהם יתעלו ואומר שביחס לעצמם הם אפילו היו במשחק טוב - אנחנו מדברים על שני שחקני התקפה מתוך שלושה וזה משחק שבו לא הבקיעו - אז מלכתחילה אתה לוקח בחשבון שהיכולת שלהם נמוכה. ואז זה כן קשור ליכולת. לא? 

1 hour ago, העכבר הצהוב said:

זה לא חוסר מזל, זה חוסר איכות בחלק הקדמי. יכולת ניצול מצבים זה לא נטו מזל, זה איכות שחסרה לנו מאוד בסגל. גם יכולת ליצור מצבים חסרה לנו ורק בגלל ששיחקנו נגד רבוצה חלשה מאוד הצלחנו לייצר כמה מצבים לא רעים

49 דקות לפני, Naor23 said:

הגישה והחילופים.

בצר לי, אני נאלץ להגן על פיבן שוב: מכבי החלה להחלש (וגם זה יחסית למחצית הראשונה) עוד לפני החילוף. יתרה מזו, הסיבות לחולשה הזו לא היו קשורות לפיבן כי אם לעייפות המובנת של גלזר, להחלשות של חוזז, בן חיים וחלאיילה (שמראש היה בינוני) לעומת המחצית הראשונה והעובדה שסבוריט החליט להחליף צדדים באיזה שלב. אין קשר לפיבן ולחילוף.