Jump to content

רשמים מהתיקו מול טרנבה בקונפרנס (חוץ) | משחק טוב, תוצאה מאכזבת אך סבירה להמשך

Sawyer

Recommended Posts

הסגל של מכבי רחוק מלהיות שלם, השחקנים עדיין לא מגיעים ורק עוד שחקנים הולכים/נפצעים. עם זאת באירופה אין מקום לתקן והמשחק היום מול טרנבה הוא משחק שאסור להפסיד כדי לסגור סיפור בבית.

פטריק זורק למגרש את מה שיש לו, הפעם זה כבר נראה מעט יותר יציב במיוחד בזכות חזרתו של שרן לקישור, ההתקפה מפחידה עם חוזז וטבח.

שופט: טוב- (היו לו כמה טעויות שיפוט אבל היתרון של לתת לשחק, לשרוק באופן אחיד, לא ליפול לשטויות הוא עצום. משנה משחקים. מעט נסחף בויתור לצהוב פעם ושם אבל זה שווה את זה)

שחקנים: פרץ ממשיך עם הניצוצות שמר על שער נקי והוסיף עצירה נאה אחת. ההגנה לא נראתה יציבה כלל למרות שלא ספגנו, סבוריט רשם טעות בכל מחצית, מלבד זאת היה מהטובים בקבוצה אבל לא מספיק מבריק כדי לעשות את ההבדל, בלטקסה בלם עם הרבה יתרונות גם בהגנה וגם ביציאה קדימה אבל מבצע מספר טעויות בלתי נסלח לשחקן במעמד זה, חייב להתאפס עם הטעויות. הרננדז היה הבלם היציב שלנו מהשניים היום במשחק לא מושלם אבל זה מה שיש כרגע. ג'ראלדס היה די בסדר, סולידי בהגנה עשה כמה פעולות טובות בהתקפה, קיוויתי לקצת יותר. גלזר לא במשחק מרשים ועדיין אולי החשוב במכבי, חילץ כדורים, עזר לנצח במרכז. גם ביום כזה. שרן ראו שהוא עוד לא פיט לחלוטין אבל עדיין היה שיפור מפיבן בעמדה הזאת, שיחזור בכל הכוח לפחות עד שגולסה/רכש מגיע. ריקן אחד המשחקים האנמים של ריקן, לא אופייני לו ובטח לא חיובי. ההתקפה דווקא פעלה יותר חזק משציפיתי, טבח פתח טוב את המשחק עם בעיטה לקורה ועוד 2-3 מהלכי כדורגל חיוביים אבל לא עלה כלל למחצית השניה, חוזז גם היה פעיל וטוב ברוב הדקות, בשלב מסוים התחיל לקבל החלטות רעות ולהתעייף ועדיין לא הביא את השער/בישול. חלאיילה משחק פחות טוב שלו, היה לא מספיק מעורב ולא מספיק מדויק כשכבר נגע בכדורים.

פיקנטריה:

- 3 קורות במשחק אחד (0 שערים)

בסה"כ זה היה משחק טוב שלנו, שלטנו ברוב הדקות של המשחק, לא איימו עלינו הרבה והגענו לפחות ל4-5 מצבים לשער ודאי (3 מהם קורות) ועוד כמה מצבים טובים נוספים, משחק של לפחות 2-0 שלצערנו נגמר ב0-0, עם זאת התוצאה לא רעה להמשך ואין ספק שצריכים לגמור את זה בבית עם ניצחון חלק ולעבור לשלב הבא.

חמישי, 20:30, בלומפילד. נתראה שם

- החילופים היו נוראיים. לצערי הרב, חילופים שהזכירו לי אחד שניסינו לשכוח. 

- סאבוריט הוא השחקן הכי טוב בסגל, אבל היה נוראי היום. הגנתית והתקפית. 

- הכושר הגופני של השחקנים מתחת לכל ביקורת. 

- עצוב לי. 

Just now, ביג ליבובסקי said:

זה ככה מאז שהוא מונה

אהבתי את ההסבה של אלמוג לחלוץ. אם כי נראה שמתאים לו יותר חלוץ שני.

אין לו מהירות לשחקן אגף, אבל הוא פיזי, טכניקה טובה וגולר.

ברור שבמכבי הנוכחית חסרה איכות, אני משוכנע שיגיעו כמה שחקנים השאלה אם יהיו בינגו (קשה מאוד). 

3 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

- סאבוריט הוא השחקן הכי טוב בסגל, אבל היה נוראי היום. הגנתית והתקפית. 

- הכושר הגופני של השחקנים מתחת לכל ביקורת. 

- עצוב לי. 

אני אמרתי את זה שבוע שעבר כולם בלבלו פה תמח

השיפור ביכולת של מכבי נמשך.

חבל שלא הצלחנו להבקיע, אבל תוצאה טובה סה״כ למשחק נוקאאוט.

מצד שני השליליות בפורום הולכת ומתדרדרת ממשחק למשחק.

ממש נהיה מעיק לקרוא את התגובות למשחק.

- לא ברור לי איך ראו שיפור במשחק הזה. השיפור היחיד שהיה זה התוספת של שרן, שקצת שיפרה את הקישור. חוץ מזה הדבר היחיד שאנחנו עושים בהתקפה אלה הגבהות חסרות תכלית ובעיטות לשמים של ריקן / חוזז.

- נמאס לי כבר לדבר על ריקן וטבח. זה פשוט בזיון.

- אין שום הסבר הגיוני לזה שעם כזה סגל אנחנו משחקים עם רוטציה של 14 שחקנים סה"כ.

- אם כבר אלמוג משחק, שזה יהיה רק כחלוץ.

2 דקות לפני, duss21 said:

- לא ברור לי איך ראו שיפור במשחק הזה. השיפור היחיד שהיה זה התוספת של שרן, שקצת שיפרה את הקישור. חוץ מזה הדבר היחיד שאנחנו עושים בהתקפה אלה הגבהות חסרות תכלית ובעיטות לשמים של ריקן / חוזז.

- נמאס לי כבר לדבר על ריקן וטבח. זה פשוט בזיון.

- אין שום הסבר הגיוני לזה שעם כזה סגל אנחנו משחקים עם רוטציה של 14 שחקנים סה"כ.

- אם כבר אלמוג משחק, שזה יהיה רק כחלוץ.

אל תחפשו איפה שאין.

יתר הסגל מקדימה לא יותר טוב ממי ששיחק היום.

וכן, גם אני אהבתי את אלמוג חלוץ.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מכבי לא השתפרה, היריבה הייתה חלשה יותר.

לדעתי היא כן השתפרה. אפילו משמעותית. יותר מזה - ביחס לרמה שאנחנו רגילים לראות מהקבוצה במוקדמות, זה מפתיע לטובה.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

לדעתי היא כן השתפרה. אפילו משמעותית. יותר מזה - ביחס לרמה שאנחנו רגילים לראות מהקבוצה במוקדמות, זה מפתיע לטובה.

לדעתי זאת בעיקר היריבה. ציפיתי למשהו אחר לגמרי. אולי החזרה של ייני קצת עזרה, אבל לא הרבה יותר מזה. מדקה 30 הפסקנו לשחק.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

לדעתי היא כן השתפרה. אפילו משמעותית.

מסכים.

אנשים כאן ראו את השביעיה של חיפה נגד החוטבי עצים ובאים לפרק תסכול על המקלדת.

תנו כבר את האמון במערכת. עוד לא הבנתם שמכבי עושים עסקים רק לקראת סוף החלון? זה מה יש. אם באמת לא יגיע כלום אני הראשון עם כידונים בקריץ שלום.

1 דקה לפני, gilad-b said:

מוקדמות אירופאיות זה מאני טיים

צבירה ושימור הניקוד באירופה זה דבר קדוש

עלוב ביותר שככה זה נראה במעמד הזה

עלוב ביותר שהגעת ל6-7 מצבים של גול בטוח ושוער ביום טוב ומגנטים בקורות רק מנעו מאיתנו לילה יותר מאושר.

Just now, מכביסט לעד said:

לדעתי זאת בעיקר היריבה. ציפיתי למשהו אחר לגמרי. אולי החזרה של ייני קצת עזרה, אבל לא הרבה יותר מזה. מדקה 30 הפסקנו לשחק.

זה לא נכון. למעט ה-20 דקות האחרונות, שגם הן לא היו בשליטה של היריבה, אלא משהו קצת יותר שקול, מכבי הייתה עליונה על היריבה שלה באופן ממש מוחלט, וזה קורה בסגל מאוד בעייתי.

זה לא מוריד מהבעיות בסגל (איפה ה-10 שלנו, איפה), ההרכב (ריקן? שוב?) וכו', אבל בהתחשב - הקבוצה הייתה בסדר גמור. אני הייתי מופתע לטובה.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

עלוב ביותר שהגעת ל6-7 מצבים של גול בטוח ושוער ביום טוב ומגנטים בקורות רק מנעו מאיתנו לילה יותר מאושר.

לא הצלחנו לתת גול 

מי היה מנחש

מכבי נראיתה טיפה יותר טוב במחצית הראשונה.

אני זוקף את זה לזכות שרן שנכנס במקום פיבן.

אני לא יכול לקחת שום דבר טוב מהמשחק הזה כי זו באמת יריבה יותר מוגבלת מזו שקיבלנו בסיבוב הקודם.

Just now, gilad-b said:

לא הצלחנו לתת גול 

מי היה מנחש

פעם ראשונה בהיסטוריה של מכבי בכלל ובחודש האחרון בפרט.

אלמוג משחק שני מפתיע מאוד כחלוץ מהספסל. נראה עם רצון להוכיח, דינמי, דריבל , מגיע למצבים, יותר מעורב מכל העונה שעברה. כרגע ממשיך איתו כחלוץ והלוואי שימשיך בקו הזה

1 דקה לפני, turgi said:

מכבי נראיתה טיפה יותר טוב במחצית הראשונה.

אני זוקף את זה לזכות שרן שנכנס במקום פיבן.

אני לא יכול לקחת שום דבר טוב מהמשחק הזה כי זו באמת יריבה יותר מוגבלת מזו שקיבלנו בסיבוב הקודם.

אז כן צריך לקחת את זה לבעיתיות של מצב הסגל ולא להאשים את הצוות אימון.

לא חושב שמיץ' היה נותן את המפתחות לפטריק אם לא היה מאמין בו. אני חושב שמגיע לו את הצ'אנס הזה.