Jump to content

לקראת ספרטק טרנאבה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, אקיטה said:

מי שמתהפך עליו או חושב לקחת ברצינות דברים שהוא אומר במסיבת עיתונאים כזלזול בקהל אז הוא אדיוט גמור. עושה את זה גם מעונה שעברה, למעשה הרבה מאמנים במכבי עשו את זה פתאום זה שובר את גב הגמל? 

מי מהמאמנים הקודמים יתייחס אל הקהל כחבורה של טמבלים ברמה כזאת?

1 דקה לפני, snufkin said:

מי מהמאמנים הקודמים יתייחס אל הקהל כחבורה של טמבלים ברמה כזאת?

אף אחד, גם לא עכשיו, מה שהוא אומר במסיבת עיתונאים לא נועד לקהל.

משחק קלאסי לפתוח עם חמישה בהגנה. הבעיה שיש יותר סיכוי שניקוליץ׳ חוזר לשחק מאשר שפטריק העקשן משנה שיטה. 

דניאל

סאבוריט/חוזז, סאבוריט/נחמיאס, בלטקסה, הרננדס, ג׳ראדלש

גלזר 

קארצב   שחר 

אלמוג, חלאיילה 

משהו כזה היה טוב. להתעקש על ה4-3-3 כשהאגפים מביכים ועם חוסרים זה טיפשי.

לפני11 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

זה מדאיג. בעיקר כי זו "נבואה שמגשימה את עצמה". במקום שאנשים יתאפקו טיפה ויתנו למערכת את הזמן שהיא מבקשת, כל אחד ביציע יודע מה נכון לעשות.   יש מציאות והיא שגולדהאר מכתיב את הקצב של בניית הקבוצה בקיץ, לא משנה אם זה ג'ורדי שבוכה לו בטלפון, סוזה או פאקו שמאיימים לעזוב או יצחקי , כל שנה יש אכילת סרטים פה בקיץ יותר או פחות ואז מביאים רכש נוצץ שמשתיק את הפסימי ומחזור 8 הם אוכלים את הכובע, ובפועל למדנו בעשור האחרון שהדברים מתחברים במוקדם או במאוחר ואנחנו גאים בשחקנים ובמועדון. 

הדאגה היחידה שלי היא לא ואן לאוון, לא יצחקי ולא יונתן כהן, הדבר היחיד שיכול לאיים על המועדון זה שהקהל ילחיץ את השחקנים והמאמן וזה יגרום להיחלשות מנטלית.

די נו אי אפשר להאשים את התנהלות המועדון אז כבר מתחילים לבנות על האשמת הקהל ותירוצים? 18 אלף מנויים בקיץ זוועה שאף אחד לא יודע מה קורה במועדון זאת כמות שרק הקהל שלנו יכול לעשות.

לפני7 שעות , turgi said:

אני חושב שלמדנו כבר מג'ורדי שיש הבדל בין להכנס לקבוצה באמצע אחרי כשלון מקצועי לבין להתחיל מאפס.

אני הייתי מאוד בעד להמשיך איתו אבל ההתבטאויות שלו מחרפנות אותי ואני בטוח שאני לא היחיד.

אתה סתם מוציא עליו את העצבים, אני לא יכול להאמין שהוא באמת לא רוצה רכש נוסף, שהוא חושב שהמצב תקין, אף אחד לא באמת רוצה להיכשל.

ואן ליוון מאמן טוב או לא, הוא בטוח מבין כדורגל ובטוח מבין את הסיטואציה ואיכות הסגל שיש לו, הוא פשוט איש מערכת ניווט פה כבר המון שנים והוא לא יישרף את הסגל הקיים שלו אני מעריך אותו על זה.

התנאי פתיחה שלו הגרועים ביותר בעשור האחרון.

צריכים התעלות של המגנים שלנו היום, ושאוסמה ימשיך ביכולת המצוינת שלו ואפשר לחלום על תוצאה טובה. 

הכי חשוב לא להפסיד היום, לא יודע מה הרמה שלהם אבל אם הדייגים שבוע שעברה הלחיצו אותנו הכל אפשרי.

המצב יותר פשוט ממה שכולם עושים מזה.

מכבי ממשיכה עם האסטרטגיה להביא זרים בסוף החלון כי מסתבר שאפשר להביא זרים יותר טובים יחסית. 

ההבדל משנים אחרות זה שהשנה עזבו יותר שחקנים משמעותיים מבדרך כלל, כך שלהשאיר את הקבוצה ללא חיזוק עד סוף החלון זה עוד יותר הימור מבדרך כלל, בנוסף לכך השנה שוק הישראלים דל במיוחד.

בסופו של דבר אם בסוף נעלה לבתים וכן נביא זרים טובים זה יחשב כהצלחה, אבל אני ועוד רבים כמוני לא חושבים שזה נכון לקחת סיכון כזה גדול, במיוחד בשנה כזאת אחרי שעזבו אותנו כ"כ הרבה שחקנים משמעותיים. 

מה גם שלא בטוח שעדיף שחקנים שעל הנייר יותר טובים אבל מגיעים בסוף החלון ועד שהם "מתחברים" לקבוצה אנחנו כבר במחזור 5 בליגה.

11 דקות לפני, R24 said:

המצב יותר פשוט ממה שכולם עושים מזה.

מכבי ממשיכה עם האסטרטגיה להביא זרים בסוף החלון כי מסתבר שאפשר להביא זרים יותר טובים יחסית. 

ההבדל משנים אחרות זה שהשנה עזבו יותר שחקנים משמעותיים מבדרך כלל, כך שלהשאיר את הקבוצה ללא חיזוק עד סוף החלון זה עוד יותר הימור מבדרך כלל, בנוסף לכך השנה שוק הישראלים דל במיוחד.

בסופו של דבר אם בסוף נעלה לבתים וכן נביא זרים טובים זה יחשב כהצלחה, אבל אני ועוד רבים כמוני לא חושבים שזה נכון לקחת סיכון כזה גדול, במיוחד בשנה כזאת אחרי שעזבו אותנו כ"כ הרבה שחקנים משמעותיים. 

מה גם שלא בטוח שעדיף שחקנים שעל הנייר יותר טובים אבל מגיעים בסוף החלון ועד שהם "מתחברים" לקבוצה אנחנו כבר במחזור 5 בליגה.

מדויק. לא מתלהם ולא מעלה ספקולציות. 

לפני8 שעות , אקיטה said:

מי שמתהפך עליו או חושב לקחת ברצינות דברים שהוא אומר במסיבת עיתונאים כזלזול בקהל אז הוא אדיוט גמור. עושה את זה גם מעונה שעברה, למעשה הרבה מאמנים במכבי עשו את זה פתאום זה שובר את גב הגמל? 

חוץ מזה, כפיים לחבר'ה פה שכבר מריצים בראש תסריטים של פיטורים, אוהבי התקרבנות ובכי, כמה ליצנים לא מצחיקים ומאוסים יש פה, אומללות ומסכנות 10/10.

הו! סופסוף...

תודה @אקיטה.

אמנם על מכבי עובר קיץ קשה, אבל ההתפרקות בפורום הזה היא מפוארת.

רמות לוזריות מהמרשימות שנחשפתי אליהן.

2 דקות לפני, nirnir20 said:

הו! סופסוף...

תודה @אקיטה.

אמנם על מכבי עובר קיץ קשה, אבל ההתפרקות בפורום הזה היא מפוארת.

רמות לוזריות מהמרשימות שנחשפתי אליהן.

גמרתם אותי עם ההתראות