Jump to content

לקראת ספרטק טרנאבה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

11 דקות לפני, Keano said:

שאלו את פטריק במסיבת עיתונאים אם יש חוסרים, אמר "לא, כל השחקנים שנבחרו למשחק נמצאים פה" 

כמעט חצי הרכב פצוע

חרטטן

57 דקות לפני, turgi said:

אחלה ואן לוין.

הוא מרחק סנטימטר מזה ש-18 אלף מנויים מתהפכים עליו. בהצלחה לנו עם זה.

בלי רכש ובלי תוצאות טובות מחזור 8 הוא כבר גמור.

59 דקות לפני, turgi said:

אחלה ואן לוין.

מדהים.

על מה רק אם אפשר לשאול?

(ונניח שאני שוכח מה היה שנה שעברה עם זה שהחזיר אותנו למאבק האליפות )

4 דקות לפני, קובי השועל said:

אני כיוונתי למחזור 4 דווקא

3 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מדהים.

על מה רק אם אפשר לשאול?

(ונניח שאני שוכח מה היה שנה שעברה עם זה שהחזיר אותנו למאבק האליפות )

דברים שהוא אומר והיכרות שלי עם הקהל

זה מדאיג. בעיקר כי זו "נבואה שמגשימה את עצמה". במקום שאנשים יתאפקו טיפה ויתנו למערכת את הזמן שהיא מבקשת, כל אחד ביציע יודע מה נכון לעשות.   יש מציאות והיא שגולדהאר מכתיב את הקצב של בניית הקבוצה בקיץ, לא משנה אם זה ג'ורדי שבוכה לו בטלפון, סוזה או פאקו שמאיימים לעזוב או יצחקי , כל שנה יש אכילת סרטים פה בקיץ יותר או פחות ואז מביאים רכש נוצץ שמשתיק את הפסימי ומחזור 8 הם אוכלים את הכובע, ובפועל למדנו בעשור האחרון שהדברים מתחברים במוקדם או במאוחר ואנחנו גאים בשחקנים ובמועדון. 

הדאגה היחידה שלי היא לא ואן לאוון, לא יצחקי ולא יונתן כהן, הדבר היחיד שיכול לאיים על המועדון זה שהקהל ילחיץ את השחקנים והמאמן וזה יגרום להיחלשות מנטלית.

17 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

זה מדאיג. בעיקר כי זו "נבואה שמגשימה את עצמה". במקום שאנשים יתאפקו טיפה ויתנו למערכת את הזמן שהיא מבקשת, כל אחד ביציע יודע מה נכון לעשות.   יש מציאות והיא שגולדהאר מכתיב את הקצב של בניית הקבוצה בקיץ, לא משנה אם זה ג'ורדי שבוכה לו בטלפון, סוזה או פאקו שמאיימים לעזוב או יצחקי , כל שנה יש אכילת סרטים פה בקיץ יותר או פחות ואז מביאים רכש נוצץ שמשתיק את הפסימי ומחזור 8 הם אוכלים את הכובע, ובפועל למדנו בעשור האחרון שהדברים מתחברים במוקדם או במאוחר ואנחנו גאים בשחקנים ובמועדון. 

הדאגה היחידה שלי היא לא ואן לאוון, לא יצחקי ולא יונתן כהן, הדבר היחיד שיכול לאיים על המועדון זה שהקהל ילחיץ את השחקנים והמאמן וזה יגרום להיחלשות מנטלית.

לחיפה לקח עשור להתנקות מהחרא הזה של הלחץ הפסיכי מהקהל שיתכן ויחליש מנטלית את הקבוצה כמו שכתבת.

לפני2 שעות , turgi said:

אחלה ואן לוין.

ממש אחלה, כבר אמרתי בעבר, הוא ממש לא הבעיה שלנו.

הדבר היחיד שמפריע לי מבחינת רמת האימון זה ההגנה שלנו בנייחים שלוקה בחסר עוד מאז ימי דוניס והוא פשוט לא הצליח לשפר.

חוץ מזה הוא עושה מה שאפשר עם הכלים המועטים שיש לו העונה, שנה שעברה לדעתי עשה מאוד קרוב למקסימום.

20 דקות לפני, kutomer said:

ממש אחלה, כבר אמרתי בעבר, הוא ממש לא הבעיה שלנו.

הדבר היחיד שמפריע לי מבחינת רמת האימון זה ההגנה שלנו בנייחים שלוקה בחסר עוד מאז ימי דוניס והוא פשוט לא הצליח לשפר.

חוץ מזה הוא עושה מה שאפשר עם הכלים המועטים שיש לו העונה, שנה שעברה לדעתי עשה מאוד קרוב למקסימום.

אני חושב שלמדנו כבר מג'ורדי שיש הבדל בין להכנס לקבוצה באמצע אחרי כשלון מקצועי לבין להתחיל מאפס.

אני הייתי מאוד בעד להמשיך איתו אבל ההתבטאויות שלו מחרפנות אותי ואני בטוח שאני לא היחיד.

אם יש משהו שמחרפן אותי זה הספיגות, איביץ הרגיל אותי ליותר מידי טוב ונמאס כבר מלספוג בכל משחק

תכניסו למשוואה שאנחנו נכים התקפית ובכלל יהיה חגיגה

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

תוסיף התנהלות במשחקים ותוצאות

אפשר להיכשל ואף אחד לא הבטיח לנו שעד סוף החיים ניקח אליפות.

מאמן שמתייחס לאוהדים שלו כמו טמבלים ומזלזל בהם - סופו שיתהפכו עליו. לצערי זה לא רק המאמן אלא התנהלות של כל המועדון.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

לפני7 שעות , turgi said:

אני כיוונתי למחזור 4 דווקא

מחזור 3, כשהקטר הירוק מהכרמל יגיע לבלומפילד

לפני2 שעות , turgi said:

אפשר להיכשל ואף אחד לא הבטיח לנו שעד סוף החיים ניקח אליפות.

מאמן שמתייחס לאוהדים שלו כמו טמבלים ומזלזל בהם - סופו שיתהפכו עליו. לצערי זה לא רק המאמן אלא התנהלות של כל המועדון.

מי שמתהפך עליו או חושב לקחת ברצינות דברים שהוא אומר במסיבת עיתונאים כזלזול בקהל אז הוא אדיוט גמור. עושה את זה גם מעונה שעברה, למעשה הרבה מאמנים במכבי עשו את זה פתאום זה שובר את גב הגמל? 

חוץ מזה, כפיים לחבר'ה פה שכבר מריצים בראש תסריטים של פיטורים, אוהבי התקרבנות ובכי, כמה ליצנים לא מצחיקים ומאוסים יש פה, אומללות ומסכנות 10/10.

לפני7 שעות , turgi said:

דברים שהוא אומר והיכרות שלי עם הקהל

הוא הופך לבלנדר רציני וחבל. אפשר להבין את המצב, את היעדר הרכש שסביר שלא הוא האשם בו, אבל את הניסיון לחשוב שכל מי ששומע אותו טיפש ("אין לנו חיסורים למשחר" וזו רק דוגמא אחת), זה ממש מעצבן