Jump to content

חליאלה

בוזגלו

Recommended Posts

3 דקות לפני, דקסטר said:

אלי אתה בין היוזרים היותר מסתלבטים פה על הכל כולל הקטינות של אצילי ואיזה משהו שפספסתי על אבישג סמברג, דווקא זה ככ פגע בך?

ראיתי את הציוץ שלו שלשום על זה שאם חליאלה ישים צמד הוא ידפיס את זה וצחקתי אז גם אני גזען?

סתם מיותר לדעתי כי לא יהיה לו מה לעשות עם החולצה מלבד התמונה אבל סהכ מחוייבות לדאחקה 

הבחור לא קרוב להיות גזען ולא נעליים

צבוע בקיצור. בן אדם קטן

8 דקות לפני, דקסטר said:

אלי אתה בין היוזרים היותר מסתלבטים פה על הכל כולל הקטינות של אצילי ואיזה משהו שפספסתי על אבישג סמברג, דווקא זה ככ פגע בך?

ראיתי את הציוץ שלו שלשום על זה שאם חליאלה ישים צמד הוא ידפיס את זה וצחקתי אז גם אני גזען?

סתם מיותר לדעתי כי לא יהיה לו מה לעשות עם החולצה מלבד התמונה אבל סהכ מחוייבות לדאחקה 

הבחור לא קרוב להיות גזען ולא נעליים

אתה רציני שאתה משווה סתלבט על אדם ששכב עם קטינות לבין "סתלבט" על גזע\דת של שחקן שלך שלא עשה כלום? לא מתאים לך בכלל. 
אין שום בעיה עם סתלבט אבל לא לבוא ולהשוות שחקן שלך למחבל מתועב שרצח אלפים, 
בוא נגיד שאם לקוח היה מגיע אליי לעמדה ומבקש להדפיס דבר כזה הוא היה מסיים עם בעיטה לפנים + מכתב התפטרות באהבה. 
אני אדאג גם להעביר את זה לשירין האחראית על החנויות של המועדון שתדע שזה קרה בזהב ותבדוק מי עבד שם. מהיכרות איתה זה לא יעבור לסדר היום.  אין לי ספק שהמוכר ידע בדיוק מה הוא מדפיס והוא לא סירב לעשות את זה.
אין לי טיפת כבוד או סבלנות לגזענים וזה עוד בצורה כללית, כשאתה מוסיף לזה שחקן של מכבי שרק לפני רגע הציל לך את העונה האירופית זה עוד יותר מטורף בעיניי, אתה מבין שעכשיו כל אלו שטוענים שהקהל של מכבי גזען יקחו את התמונה הזאת כהוכחה לזה? תזכור את ההודעה הזאת, אתה תראה את התמונה הזאת מסתובבת המון ומשמשת כנשק נגד מכבי, 
כבר לא יצטרכו להמציא כתובות גזעניות על קירות כשחקן מוסלמי יהיה מועמד אלינו, פשוט ישלפו את התמונה הזאת. 
אז עזוב, אולי אני לא בסדר שאני לא מבין מה מצחיק בגזענות, למה לפגוע במכבי? 
זה מטורף בעיניי, רק לפני כלום זמן שהוא חתם פה ניסו למנוע את החתימה שלו במכבי עם הפחדות שאנחנו קהל של גזענים ויקללו אותו והוא יסבול פה ורק בגלל שהוא ואבא שלו גברים בני גברים הם שמו פס ובאו וזאת התודה? 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא ייאמן איך כבר אחרי המשחק הראשון שחלאיילה כובש חזרו הדיונים המעייפים האלה. שחררו.

הביקורת שלך צריכה להיות כלפיי אוהדי מכבי שמצייצים את מגדלי התאומים + מדפיסים חולצת אוסמה 9/11 אחרי שהוא כובש וצמד ולא כלפיי אלו שלא מעבירים את הגזענות המסריחה הזאת באהלן אהלן כאילו זה "גאג" לא מוצלח.

אשמח מאוד שהמעורבים יגישו נגדי תביעת דיבה על לשון הרע, הם יכולים על פי חוק לתבוע עד 50 אלף ש"ח ואפילו לא יצטרכו להוכיח שנגרם להם נזק. אז בבקשה, שיעשו את זה. 
אני רוצה לראות את השופט בארץ שלא יראה תמונת "אוסמה 9/11 + מגדלי התאומים" כראיה לגזענות. 
רק תחשוב מה היו התגובות אם היו עושים דבר כזה לשחקן ישראלי בחו"ל, זה היה ממלא כותרות. 

8 דקות לפני, Eli basa said:

אתה רציני שאתה משווה סתלבט על אדם ששכב עם קטינות לבין "סתלבט" על גזע\דת של שחקן שלך שלא עשה כלום? לא מתאים לך בכלל. 
אין שום בעיה עם סתלבט אבל לא לבוא ולהשוות שחקן שלך למחבל מתועב שרצח אלפים, 
בוא נגיד שאם לקוח היה מגיע אליי לעמדה ומבקש להדפיס דבר כזה הוא היה מסיים עם בעיטה לפנים + מכתב התפטרות באהבה. 
אני אדאג גם להעביר את זה לשירין האחראית על החנויות של המועדון שתדע שזה קרה בזהב ותבדוק מי עבד שם. מהיכרות איתה זה לא יעבור לסדר היום.  אין לי ספק שהמוכר ידע בדיוק מה הוא מדפיס והוא לא סירב לעשות את זה.
אין לי טיפת כבוד או סבלנות לגזענים וזה עוד בצורה כללית, כשאתה מוסיף לזה שחקן של מכבי שרק לפני רגע הציל לך את העונה האירופית זה עוד יותר מטורף בעיניי, אתה מבין שעכשיו כל אלו שטוענים שהקהל של מכבי גזען יקחו את התמונה הזאת כהוכחה לזה? תזכור את ההודעה הזאת, אתה תראה את התמונה הזאת מסתובבת המון ומשמשת כנשק נגד מכבי, 
כבר לא יצטרכו להמציא כתובות גזעניות על קירות כשחקן מוסלמי יהיה מועמד אלינו, פשוט ישלפו את התמונה הזאת. 
אז עזוב, אולי אני לא בסדר שאני לא מבין מה מצחיק בגזענות, למה לפגוע במכבי? 
זה מטורף בעיניי, רק לפני כלום זמן שהוא חתם פה ניסו למנוע את החתימה שלו במכבי עם הפחדות שאנחנו קהל של גזענים ויקללו אותו והוא יסבול פה ורק בגלל שהוא ואבא שלו גברים בני גברים הם שמו פס ובאו וזאת התודה? 

אם כבר דברים כאלה קורים בגלל אנשים כמוך שמנפחים כל דבר והומור זה לא משהו שאתה מכיר. אתה לא חייב לאהוב אבל בטח שלא לצאת על בן אדם בגלל בדיחה. 

אלי באסה בין היוזרים הכי יצורים בפורום כבר כמה שנים עם עוד 5 יוזרים בדויים אחרים ו2 מתוכם שמורחקים לצמתות, די מספיק

בלומפילד שאג את שמו אתמול(עם סידי) לפחות פעמיים. אין באמת גזענות במכבי(מלבד קומץ קטן ולא נחשב), מכבי מועדון עיניני מידי לניואנסים שלא קשורים לכדורגל. אני מכיר את הבחור, אולי זאת לא הבדיחה הכי מצחיקה אבל כמו שדקסטר כתב- אין בו גזענות מלבד מחוייבות לגאג והוא גם כותב את זה בעצמו. פיס אנד לאב חברים...

Screenshot_20210730-170447_Twitter.jpg

3 דקות לפני, המכבייה said:

בלומפילד שאג את שמו אתמול(עם סידי) לפחות פעמיים. אין באמת גזענות במכבי, מכבי מועדון עיניני מידי לנואנסים שלא קשורים לכדורגל. אני מכיר את הבחור, אולי זאת לא הבדיחה הכי מצחיקה אבל כמו שדקסטר כתב- אין בו גזענות מלבד מחוייבות לגאג והוא גם כותב את זה בעצמו. פיס אנד לאב חברים...

Screenshot_20210730-170447_Twitter.jpg

אתה אחד האנשים שהם הכי  אוהבי מכבי שאני מכיר, אני לא מדבר על אהדה נטו, עידוד וכו' אלא על אהבה אמיתית ואיכפתיות מהמועדון הזה שנקרא מכבי ת"א, 
אפשר להתווכח איתך עד מחר בין אם אתה צודק או אני צודק אבל אין שום עוררין על האהבה והמחוייבות שלך למכבי. 
תגיד לי אתה, ביושרה, אם זה לא חסר טעם בצורה מזעזעת?
אם "בדיחה" כזאת לא נוטפת גזענות? תנסה להתנתק רגע, תחשוב שאוהדי קבוצה אחרת היו עושים את זה  לצורך הדיון.
ואם זה לא ישמש עכשיו בתור תחמושת לשונאי מכבי להוכיח שאנחנו קהל של גזענים? 

11 דקות לפני, Coolio said:

אלי באסה בין היוזרים הכי יצורים בפורום כבר כמה שנים עם עוד 5 יוזרים בדויים אחרים ו2 מתוכם שמורחקים לצמתות, די מספיק

חחח מגן על הבן זוג הגזען שלך אה?  כלב.

7 דקות לפני, Eli basa said:

אתה אחד האנשים שהם הכי  אוהבי מכבי שאני מכיר, אני לא מדבר על אהדה נטו, עידוד וכו' אלא על אהבה אמיתית ואיכפתיות מהמועדון הזה שנקרא מכבי ת"א, 
אפשר להתווכח איתך עד מחר בין אם אתה צודק או אני צודק אבל אין שום עוררין על האהבה והמחוייבות שלך למכבי. 
תגיד לי אתה, ביושרה, אם זה לא חסר טעם בצורה מזעזעת?
אם "בדיחה" כזאת לא נוטפת גזענות? תנסה להתנתק רגע, תחשוב שאוהדי קבוצה אחרת היו עושים את זה  לצורך הדיון.
ואם זה לא ישמש עכשיו בתור תחמושת לשונאי מכבי להוכיח שאנחנו קהל של גזענים? 

אולי זה גאג שיצא משליטה(עניין של טעם, הומור שחור וכאלה) אבל אני באמת חותם על הבחור. אוהד מכבי אדיר שכל השנה האחרונה היה צריך(כמו רובנו שם) להתמודד עם הקנטות אינסופיות בטוויטר למה אין ערבים במכבי. החתמת חלאיילה היא ניצחון קטן עבורנו. אני חושב שאת הציוץ המקורי הוא כתב מיאוש על מיעוט המצבים ואפס גולים שהיו בשני המשחקים הקודמים. "אני מוכר כליה אם זה וזה יקרה", משהו בסטייל הזה. ואז זה קרה וכולם חזרו לציוץ המקורי לראות אם יעמוד בזה(בשלושער הוא הבטיח לחטוף מטוס). מכאן זה יתגלגל. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אולי זה גאג שיצא משליטה(עניין של טעם, הומור שחור וכאלה) אבל אני באמת חותם על הבחור. אוהד מכבי אדיר שכל השנה האחרונה היה צריך(כמו רובנו שם) להתמודד עם הקנטות אינסופיות בטוויטר למה אין ערבים במכבי. החתמת חלאיילה היא ניצחון קטן עבורנו. אני חושב שאת הציוץ המקורי הוא כתב מיאוש על מיעוט המצבים ואפס גולים שהיו בשני המשחקים הקודמים. "אני מוכר כליה אם זה וזה יקרה", משהו בסטייל הזה. ואז זה קרה וכולם חזרו לציוץ המקורי לראות אם יעמוד בזה(בשלושער הוא הבטיח לחטוף מטוס). מכאן זה יתגלגל. 

שיוכיח (לא לי, אני שם עליו פס, הוא מוזמן לשים עליי פס גם באהבה) שהוא אוהד מכבי ויעלים את זה מהאינטרנט לפני שזה יגיע לידיים הלא נכונות שיעשו שימוש בזה כדי לפגוע במכבי, 
זה פיגוע תדמיתי, העולם הוא במליון מעלות יותר PC מאשר ישראל דבר כזה זה פגיעה רצינית במכבי, 
עשה מה שעשה, קיבל את הלייקים שרצה, עכשיו למחוק כדי לצמצם פגיעה במכבי.  להעלם לגמרי זה כבר לא יעלם ברגע שזה עלה לאינטרנט אבל אם פועלים מהר אפשר לצמצם נזקים. 
וזה כשאני מסתכל על הפן הפרקטי הצר של טובת מכבי, 
את הדיון על מוסר וגזענות נעזוב כרגע כי כבר כולם אמרו מה שהיה להם להגיד וזה סתם יחזור על עצמו, 
לפחות לא לפגוע במכבי ובשחקן עצמו כמובן ולהעלים את זה. 

גאג לא גאג הוא לא היה צריך ללכת ולהוציא חולצה כזאת.

בחר לצאת "גבר" וטיפש במקום להבין את המשמעות של השטות הזאת

לא רוצה לחשוב איך חלאילה יגיב אם יראה את הדבר הזה,

מישהו חושב שזה יצחיק אותו? או שהעובדה שהבחור שהוציא את החולצה הזאת "לא גזען כי מכיר אותו אישית" תעניין אותו?

ואני אחד שמאוד אוהב הומור שחור אבל פשוט יש גבול דק שלא חוצים,  לדעתי הוא הלך צעד אחד רחוק מדי עם ה"גאג"

19 דקות לפני, משה פרימו said:

גאג לא גאג הוא לא היה צריך ללכת ולהוציא חולצה כזאת.

בחר לצאת "גבר" וטיפש במקום להבין את המשמעות של השטות הזאת

לא רוצה לחשוב איך חלאילה יגיב אם יראה את הדבר הזה,

מישהו חושב שזה יצחיק אותו? או שהעובדה שהבחור שהוציא את החולצה הזאת "לא גזען כי מכיר אותו אישית" תעניין אותו?

ואני אחד שמאוד אוהב הומור שחור אבל פשוט יש גבול דק שלא חוצים,  לדעתי הוא הלך צעד אחד רחוק מדי עם ה"גאג"

בדיוק, זה הרי יגיע אליו בסוף וסתם יפגע בו.

Just now, אורלנדו בלוף said:

בדיוק, זה הרי יגיע אליו בסוף וסתם יפגע בו.

ברור, וגם שלא יהיה לך ספק שמחר אם ימצאו פתאום ווינגר טוב או חלוץ טוב שהוא במקרה ערבי\מוסלמי,
הפשכצקים\תומר לוי'ם\אוהדי יריבות ישלפו את התמונה הזאת מהר מאוד. 
אז זה לא רק לפגוע בשחקן שלך בנק' רגישה מבחינתו, אלא גם לעשות נזק גדול למועדון לעתיד. 

שיהיה גבר וימחק לפחות את זה, חייב לצמצם נזקים.

1 דקה לפני, העכבר הצהוב said:

לי הספיק לראות בחילוף שלו את המחיאות כפיים שהוא קיבל מהקהל ולהבין שאנחנו כקהל יותר חזקים מכמה ילדי נזלת מושפעים.

במשחק עשו לו כבוד כמו שצריך אין ספק, אני מקווה שזה יעזור לו להתעלם מהשוליים

5 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

לי הספיק לראות בחילוף שלו את המחיאות כפיים שהוא קיבל מהקהל ולהבין שאנחנו כקהל יותר חזקים מכמה ילדי נזלת מושפעים.

רק התקשורת ואוהדים של קבוצות אחרות ניסו להדביק לנו גזענות שבפועל ידוע ש99 אחוז מהקהל שלנו מעניינת רק הצלחת הקבוצה ולא צריך לדון יותר בעניין הזה.

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא יודע על איזה שוליים אתם מדברים, קיבל את כל הכבוד במשחק וגם אחריו

עובד קשה והוא יקבל את כל מה שיגיע לו

השוליים שלא איכפת להם לפגוע לשחקן מכבי בנק' רגישה בשביל לקושש לייקים ברשת חברתית ועל הדרך לעשות פיגוע תדמיתי למכבי (כי ברור לך שפשכצקי ותומר לוי לא יעברו על זה לסדר היום ברגע שיחשפו לתמונה, כן?) ובעולם יש הרבה פחות סבלנות לדברים כאלו מאשר בישראל, אפילו בצורה מוגזמת הפי.סי שולט שם,, גם מעבר לרמה הנדרשת של התחשבות ורצון לא לפגוע באחר, אז דבר כזה הוא רע מאוד למכבי.  וייתכן מאוד שגם פיגוע מקצועי כי ראינו את זה קורה כבר ברצון להביא את קבהא, עזוב שהוא שחקן חלש ויצא טוב שהוא לא בא, תיאורטית זה שחקן שמכבי רצתה ואז המציאו כתובות גזעניות והבריחו אותו, הפעם אפילו לא צריך להמציא, זה קיים ולא רק שזה קיים גם מתגאים בזה.  וראינו גם שמנסים להשתמש בקלף הזה בהחתמה של אוסמה עצמו, 
אז אין לי ספק שבפעם הבאה שיהיה מועמד מוסלמי\ערבי זה ישלף ומה נגיד עכשיו שאין קיר כזה? התמונה ברורה מאוד. 
תמונה אחת שווה אלף מילים, אף אחד לא יכנס לפורום ויקרא תגובות שהן ברובן מגנות את זה ותומכות בחלאילה, אלא מה שידבר זה התמונה הזאת. 
אבל אתה יודע מה? עזבו את הפגיעה התדמיתית\פוטנציאל לפגיעה מקצועית במכבי, כואב על חלאילה בעיקר, מקווה שהוא לא יחשף לזה. 

גזען או לא גזען, מניח שהוא לא.

אבל דברים כאלה לא עושים (גם בצחוק), לחשוב טוב טוב לפני.

ידוע לכם שיש כמה "עיתונאים" שאוהבים לעשות מזה רעש, כותרת כדי להוציא אותנו רע.

לא לתת להם תחמושת

9 דקות לפני, Eli basa said:

השוליים שלא איכפת להם לפגוע לשחקן מכבי בנק' רגישה בשביל לקושש לייקים ברשת חברתית ועל הדרך לעשות פיגוע תדמיתי למכבי (כי ברור לך שפשכצקי ותומר לוי לא יעברו על זה לסדר היום ברגע שיחשפו לתמונה, כן?) ובעולם יש הרבה פחות סבלנות לדברים כאלו מאשר בישראל, אפילו בצורה מוגזמת הפי.סי שולט שם,, גם מעבר לרמה הנדרשת של התחשבות ורצון לא לפגוע באחר, אז דבר כזה הוא רע מאוד למכבי.  וייתכן מאוד שגם פיגוע מקצועי כי ראינו את זה קורה כבר ברצון להביא את קבהא, עזוב שהוא שחקן חלש ויצא טוב שהוא לא בא, תיאורטית זה שחקן שמכבי רצתה ואז המציאו כתובות גזעניות והבריחו אותו, הפעם אפילו לא צריך להמציא, זה קיים ולא רק שזה קיים גם מתגאים בזה.  וראינו גם שמנסים להשתמש בקלף הזה בהחתמה של אוסמה עצמו, 
אז אין לי ספק שבפעם הבאה שיהיה מועמד מוסלמי\ערבי זה ישלף ומה נגיד עכשיו שאין קיר כזה? התמונה ברורה מאוד. 
תמונה אחת שווה אלף מילים, אף אחד לא יכנס לפורום ויקרא תגובות שהן ברובן מגנות את זה ותומכות בחלאילה, אלא מה שידבר זה התמונה הזאת. 
אבל אתה יודע מה? עזבו את הפגיעה התדמיתית\פוטנציאל לפגיעה מקצועית במכבי, כואב על חלאילה בעיקר, מקווה שהוא לא יחשף לזה. 

אותו בחור, הוא מהאחרונים שינסו לפגוע במכבי. זה לא בא משם בכלל כמו שכבר הסברתי. 

Just now, המכבייה said:

אותו בחור, הוא מהאחרונים שינסו לפגוע במכבי. זה לא בא משם בכלל. 

אז אפשר למחוק את זה כדי לא לפגוע בחלאילה + לא לתת תחמושת לתקשורת\שונאי מכבי? 
אולי עוד אפשר לעצור את זה. 

די נו אתם עושים מזבוב פיל, בסדר יצא לא חכם במיוחד

אבל ככול שאתם מדברים על זה אתם עושים את זה יותר "סיפור", יאללה עוד גאג לא מוצלח ואפשר לעבור הלאה

תנו לזה לשקוע וזהו

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

די נו אתם עושים מזבוב פיל, בסדר יצא לא חכם במיוחד

אבל ככול שאתם מדברים על זה אתם עושים את זה יותר "סיפור", יאללה עוד גאג לא מוצלח ואפשר לעבור הלאה

תנו לזה לשקוע וזהו

אנחנו מדברים על זה בנושא מקצועי שנפתח על חלאילה בפורום, מי שלא נכנס לפה לא יודע על מה אנחנו מדברים בעמודים האחרונים, זה לא כזה בולט, 
לעומת זאת דבר כזה בטוויטר זה חומר נפץ, זה יעשה את הדרך לפשכצקים משם ולא מהפורום. 
בין אם אתה בצד של מי שחושב שזה מצחיק וזורם עם זה ובין אם אתה בצד שחושב שזה אקט גזעני ומגעיל - שני הצדדים, אני מניח, לא רוצים לראות את מכבי\השחקן נפגעים, 
אז למה לא למחוק את התמונה הזאת וזהו?  בשביל מכבי לא בשביל אף אחד אחר.