Jump to content

חליאלה

בוזגלו

Recommended Posts

בדיחה שחורה מצחיקה 

ברגע שאתה שם את זה במרחב ציבורי כמו טוויטר אתה יוצא גזען

בקטנה, לא יותר מבדיחה שזלגה החוצה.

אני מקווה מאוד שנראה בקרוב שיר שחקן, זה יהיה תעודת כבוד לקהל שהתבגר בעשרים שנה האחרונות.

3 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

בדיחה שחורה מצחיקה 

ברגע שאתה שם את זה במרחב ציבורי כמו טוויטר אתה יוצא גזען

בקטנה, לא יותר מבדיחה שזלגה החוצה.

אני מקווה מאוד שנראה בקרוב שיר שחקן, זה יהיה תעודת כבוד לקהל שהתבגר בעשרים שנה האחרונות.

מחיאות כפיים בשלב הזה זה סבבה,תוסיף לבחור שיר ויש סיכוי שאתה מקבל שחיטת כבש לפני משחק(הישאם זועבי)

יש אנשים שיכולים לקבל תראומה לכל החיים..

אני ממש לא חושב שזה גזענות, זה גאג, אבל באמת שמאוד לא מצחיק.

אוסמה? אוסמה בן לאדן חחחחחחחח איזה צחוקים...

בחייאת זה בדיחות של ילדודס, שוב מציין באותה שורה עם הטמבל החיפאי והאוטובוס.

לפני2 שעות , העכבר הצהוב said:

לי הספיק לראות בחילוף שלו את המחיאות כפיים שהוא קיבל מהקהל ולהבין שאנחנו כקהל יותר חזקים מכמה ילדי נזלת מושפעים.

קבל סקופ: זה שהלך ועשה היום את החולצה שלו, אתמול עמד ומחא לו כפיים ועודד אותו לאורך כל המשחק.

9 דקות לפני, בראון said:

קבל סקופ: זה שהלך ועשה היום את החולצה שלו, אתמול עמד ומחא לו כפיים ועודד אותו לאורך כל המשחק.

לא דיברתי עליו ספציפית,דיברתי באופן כללי על הקהל של מכבי,מהתחלה לא חשבתי שהוא גזען או שונא ערבים.

24 דקות לפני, בראון said:

הבעיה היא לא הבחור הזה ואם הוא גזען או לא. הבעיה שהבדיחת פיפי-קקי הזאת תתן דלק ל'מכבי גזענים' ואולי תעליב את חלאיילה (גם אם זאת לא היתה הכוונה)

לפני4 שעות , המכבייה said:

בלומפילד שאג את שמו אתמול(עם סידי) לפחות פעמיים. אין באמת גזענות במכבי(מלבד קומץ קטן ולא נחשב), מכבי מועדון עיניני מידי לניואנסים שלא קשורים לכדורגל. אני מכיר את הבחור, אולי זאת לא הבדיחה הכי מצחיקה אבל כמו שדקסטר כתב- אין בו גזענות מלבד מחוייבות לגאג והוא גם כותב את זה בעצמו. פיס אנד לאב חברים...

Screenshot_20210730-170447_Twitter.jpg

"חוטא להומור". מי שישמע איזה תחכום. לא חושב שיש פה טיפה של גזענות ובכלל מצידי שאוהדים ישירו שx מחבל ו y גרמני נאצ*. זה באמת לא מזיז לי. אבל אחרי כמה שנים שלא היה שחקנים מוסלמים במכבי ונוצר כבר דיבור סביב העניין, אז לכתוב את השם של השחקן עם ייחוס לפיגוע,  כמו שאמרתי לא גזענות אבל כן טמטום מוחלט. לפחות תשלח בוואטספ לחברים,תקבל שם את התשומת לב.  אבל למה להעלות לטוויטר? קצת מחשבה.

האמת שלא ראיתי שום דבר גזעני בזה

אולי בדיחה לא הכי בטוב טעם זה כן, אבל מה הקשר לגזענות. 

פשוט ניצול של השם שלו שהוא אותו שם משפחה כמו של הארכי מחבל בשביל גאג זה הכל. 

הצעתם פה שירים טובים, חבל שבציבור כי זה שורף.

אגב "פיג'מה" שייך למיכאל זנדברג.

*וכותבים חלאילה בכותרת.

למי אני שולח רעיון לשיר שחקן?

(על מי אני עובד לא באמת יהיה לו)

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

הצעתם פה שירים טובים, חבל שבציבור כי זה שורף.

אגב "פיג'מה" שייך למיכאל זנדברג.

*וכותבים חלאילה בכותרת.

למי אני שולח רעיון לשיר שחקן?

(על מי אני עובד לא באמת יהיה לו)

ב.מ 

כולל לחן בחצוצרה.

:wub:

לפני1 שעה , קובי השועל said:

מציק הקטע שהפנאטיקס לא קןרא לו יחד עם כל השחקנים

בהחלט, מבאס מאוד.

היה מנקודות האור הדי בודדות אתמול.

24 דקות לפני, kutomer said:

בהחלט, מבאס מאוד.

היה מנקודות האור הדי בודדות אתמול.

מילא היה ערבי שמשמיע עמדה כמו דאבור.. אבל כל עוד הוא לא לוקח צד פוליטי זה ממש מיותר וילדותי.

1 hour ago, קובי השועל said:

מילא היה ערבי שמשמיע עמדה כמו דאבור.. אבל כל עוד הוא לא לוקח צד פוליטי זה ממש מיותר וילדותי.

אני חושב שאולי זה נעשה בכוונה בקטע טוב, הם יודעים שיש ביניהם שם  (וגם מסביב) כאלה שישרקו בוז ויקללו, אז מעדיפים בינתיים להימנע, בטח במשחק שאין כמעט את הקהל הרחב שיגבה.

17 דקות לפני, Krishi said:

אני חושב שאולי זה נעשה בכוונה בקטע טוב, הם יודעים שיש ביניהם שם  (וגם מסביב) כאלה שישרקו בוז ויקללו, אז מעדיפים בינתיים להימנע, בטח במשחק שאין כמעט את הקהל הרחב שיגבה.

אין כמוך כרישי. הלוואי תמיד כולם היו מסתכלים על הצד החיובי והאופטימי בכל דבר.

26 דקות לפני, Krishi said:

לצערי אתה טועה

בהתחלה התבאסתי שלא מעודדים אותו, ששמעתי את הקטנות בשירים הבנתי שאני צריך להיות מבסוט שהם לא מקללים אותו

לפני5 שעות , Zizou said:

הבעיה היא לא הבחור הזה ואם הוא גזען או לא. הבעיה שהבדיחת פיפי-קקי הזאת תתן דלק ל'מכבי גזענים' ואולי תעליב את חלאיילה (גם אם זאת לא היתה הכוונה)

גם נעשתה פנייה לחלאילה בפרטי מיד לאחר הפוסט כדי להסביר את המצב. 

אז שידברו מסביב נו ו? המועדון שלנו הוא מועדון גזען? במועדון שלנו יש קומץ כמו בכל מועדון בערך של גזענים והלוואי התופעה הזאת תיעלם

כשאני רואה דבר כזה אני חושב שאו שהבחור גזען מגעיל או שהבחור לא מודע להשלכות של מה שהוא עושה. ובגלל שבראון וכמה חברים אחרים אומרים שהם מכירים אותו וחותמים עליו שכוונה גזענית לא הייתה כאן (אני מאמין להם), המסקנה המתבקשת היא שלא היה לו מושג מה הוא עשה. אני לא מבין למה שחקן חדש שבא למועדון, שצריך להסתובב בעולם עם שם של רוצח המונים ובטח לא מרוצה מזה, צריך לחטוף את החרא הזה מאוהד שלנו. טעויות עושים - אנחנו בני אדם. הוא חשב שהוא מצחיק ויצא גועל נפש. אבל שייתקן. האוהד הזה צריך להתנצל בפני חלאיילה ולהסביר שהמוח שלו לא עבד כשהוא עשה את זה, ובטח שאף אחד לא צריך לתקוף אוהדים שלנו שמבקרים אותו. 

את האמת, אני פחות מפחד ממה שזה יעשה לנו כמועדון - יציגו אותנו כגזענים עם או בלי המקרה הזה, כי ככה הם עושים תמיד. לא מזיז לי. אני יותר דואג למה שזה יעשה לחלאיילה עצמו. לא מגיע לו דבר כזה (ולא משנה איך הוא משחק), ואם הוא יישבר ויגיב לדברים כאלה תתחיל הדרדרות עם הקהל והסיפור ייגמר רע מאוד.