Jump to content

חליאלה

בוזגלו

Recommended Posts

עשה יותר ממה שאפשר לצפות.

מקווה שכשיביאו חלוץ ראשון הוא ידע לעלות מהספסל ולשמור על כשירות שיא כשנצטרך אותו.

33 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

עשה יותר ממה שאפשר לצפות.

מקווה שכשיביאו חלוץ ראשון הוא ידע לעלות מהספסל ולשמור על כשירות שיא כשנצטרך אותו.

לפני שמביאים חלוץ צריכים להביא מישהו לאמצע שידע לתת פס קדימה אחרת גם אם תביא את אגוארו זה לא יעזור לך

20 דקות לפני, thunderbolt said:

חחחחחחחחח אוי ואבוי

קח בחשבון שמי שהדפיס את זה לא יקבל יותר בחיים ויזה לארה"ב.

ובכל מקרה אני חושב שהיה אפשר לעשות מחווה לאוסמה בלי להזכיר את 9.11 כי זה בעצם למראית עין לעודד את מבצעי ההתקפה או מראה תמיכה בהם (לצורך העניין אני אקצין למקרה של מישהו שהיה כותב הימלר ו 88 בתור מספר). היה אפשר לכתוב OSAMA THE KING עם המספר 2 לטובת שני הגולים..

מדהים איך שקצת יחס ברשתות חברתיות גורם לאנשים לעשות דברים כאלה מפגרים.

פשוט מביך, באותה שורה עם הטמבל שאוהד חיפה שהדביק סטיקר על האוטובוס של מכבי וקרא לנהג סגן נהג.

לפני10 שעות , Hararihr said:

שחקן מעולה, תנועה ללא כדור פשוט מעולה, סיומת טובה, משקיען, רץ ומטריד הגנות בצורה מאוד טובה והכי חשוב - רוצה להוכיח לעצמו לכולנו שהוא שווה את המקום בהרכב.

אני מתחיל לאהוב אותו, והיום צרחתי את השם שלו ביחד עם סידי.

לגבי זה שהוא ערבי - על הזין!

כל עוד הוא שחקן טוב שנותן את התפוקה שאנחנו רוצים וכובש עבור מכבי ומשמח אותנו האוהדים, אני מבסוט עליו.

מבחינתי מכבי זה המקום היחידי שאין לי שום עניין להכניס בו פוליטיקה וכל בושליט כזה או אחר.

ואם כבר שיר, יש שיר שיושב על השם שלו כמו כפפה על יד - מכירים דורון מירן?

ככה זה הולך:

״אם במרום האיר לכם כוכב

אז תשירו יא חלאילה ועכשיו

יא חליאלה, יא חליאלה

איזה קצב

יא חלאילה

יא חלאילה

זה מהלב

יא חלאילה

אותך אוהב!״

חח כבר כשהוא חתם הצעתי את זה.

בדיוק הטייפ של החלוצים שהגנות בישראל לא מצליחות להתמודד ואם יתפתח נכון, יהיה מפלץ.

כיף לשמוע שפטריק מפרגן לו על העבודה הקשה. יאללה שיביאו כבר רכש.

לפני2 שעות , אורלנדו בלוף said:

מביך, לא מבין למה זרמו איתו. ממתי בכלל מדפיסים 3 ספרות?

אכן מביך, הייתי מוסיף גם חתיכת גזען מגעיל, גם אם מסווה את זה בתור "גאג".
מעניין אם אוהדי סלטיק היו "חוגגים" את השער של ליאל עבדה במצות עם קטשופ שמדמה דם של גויים גם זה היה "גאג". אפס מאופס.
אכן מדפיסים רק 2 ספרות, זה בניגוד לנהלים של מכבי להדפיס 3 ספרות בגלל שהצטלם מול העמדה וברקע של מקדולנדס לא יתקשו להבין שזה נעשה בעמדה בזהב ובהצלחה לטמבל שעשה את זה.  בגלל שזה לא סתם מקרה שהדפיס למישהו 3 ספרות גנריות אלא עם אוריינטציה גזענית, יש מצב טוב שבקרוב נראה מודעת דרושים על מוכר בזהב.

8 דקות לפני, Eli basa said:

מעניין אם אוהדי סלטיק היו "חוגגים" את השער של ליאל עבדה במצות עם קטשופ שמדמה דם של גויים גם זה היה "גאג". אפס מאופס.
אכן מדפיסים רק 2 ספרות, זה בניגוד לנהלים של מכבי להדפיס 3 ספרות בגלל שהצטלם מול העמדה וברקע של מקדולנדס לא יתקשו להבין שזה נעשה בעמדה בזהב ובהצלחה לטמבל שעשה את זה.  בגלל שזה לא סתם מקרה שהדפיס למישהו 3 ספרות גנריות אלא עם אוריינטציה גזענית, יש מצב טוב שבקרוב נראה מודעת דרושים על מוכר בזהב.

מכיר אותו אישית והדבר היחיד שאפשר להגיד עליו זה גזען. תנחת חבר

2 דקות לפני, בראון said:

מכיר אותו אישית והדבר היחיד שאפשר להגיד עליו זה גזען. תנחת חבר

שם עליו אלף זין, שיהיה גזען בבית שלו שלא יכניס לי את זה הביתה למכבי, 
יש לי שחקן מוסלמי שהוא אחלה גבר ונתן צמיד שהציל את התחת של הקבוצה הזאת וכך הוא בוחר לחגוג? להשוות אותו לארכי מחבל שרצח אלפים? 
אל תשכח גם לאכול מצות עם קטשופ כשעבדה יכבוש צמד, בשביל הגאג אתה יודע. 
הדבר היחיד שמשמח אותי זה שיש רוב עצום שיוצא נגד הדבר הבזוי הזה.

1 דקה לפני, Eli basa said:

שם עליו אלף זין, שיהיה גזען בבית שלו שלא יכניס לי את זה הביתה למכבי, 
יש לי שחקן מוסלמי שהוא אחלה גבר ונתן צמיד שהציל את התחת של הקבוצה הזאת וכך הוא בוחר לחגוג? להשוות אותו לארכי מחבל שרצח אלפים? 
אל תשכח גם לאכול מצות עם קטשופ כשעבדה יכבוש צמד, בשביל הגאג אתה יודע. 
הדבר היחיד שמשמח אותי זה שיש רוב עצום שיוצא נגד הדבר הבזוי הזה.

הקיץ הקשה של מכבי משפיע עליך מעבר למה שצריך אה? ממליץ על מדיטציה

13 דקות לפני, Eli basa said:

אולי מיטש יבדוק אם אתה פנוי להובלות

10 דקות לפני, בראון said:

הקיץ הקשה של מכבי משפיע עליך מעבר למה שצריך אה? ממליץ על מדיטציה

אתה מביך את עצמך מאוד בתגובות האלו, מגן על גזען שמשפיל שחקן שלך בגלל ש"מכיר אותו", 
ועל הדרך עושה שירות רע מאוד למכבי, אם אתה חושב שהתמונה הזאת לא תטייל באינטרנט כ"הוכחה" לתיאורטיית "אוהדים הגזענים של מכבי\מכבי המועדון הכי גזען בארץ" (ת.לוי) אתה טועה בגדול. 

עכשיו ראיתי:
BA.jpg

זה מראה לי שצדקתי במה שחשבתי לגבי הגזען שצייץ את זה ואז הלך והדפיס את החולצה הזאת וגם על מי שמוצא לנכון לצייץ מחדש את זה ולהגן על דבר כזה.

סע ברכה, אני עם גזענים לא מנהל אינטרקציה. 

תוסיף אותי מפה על מנת לחסום אותי:
https://forum.12p.co.il/index.php?app=core&module=system&controller=ignore
אני אעשה אותו דבר עם היוזר שלך.

8 דקות לפני, Eli basa said:

אתה מביך את עצמך מאוד בתגובות האלו, מגן על גזען שמשפיל שחקן שלך בגלל ש"מכיר אותו", 
ועל הדרך עושה שירות רע מאוד למכבי, אם אתה חושב שהתמונה הזאת לא תטייל באינטרנט כדוגמה לתיאורטיית "אוהדים הגזענים של מכבי\מכבי המועדון הכי גזען בארץ" (ת.לוי) אתה טועה בגדול. 

עכשיו ראיתי:
BA.jpg

זה מראה לי שצדקתי במה שחשבתי לגבי הגזען שצייץ את זה ואז הלך והדפיס את החולצה הזאת וגם על מי שמוצא לנכון לצייץ מחדש את זה. 

סע ברכה, אני עם גזענים לא מנהל אינטרקציה. 

תוסיף אותי מפה על מנת לחסום אותי:
https://forum.12p.co.il/index.php?app=core&module=system&controller=ignore
אני אעשה אותו דבר עם היוזר שלך.

אם אתה חושב שמזיז לי מה יוזר גנרי בפורום חושב עליי אתה טועה. מוזמן להיעלם

אלי אתה בין היוזרים היותר מסתלבטים פה על הכל כולל הקטינות של אצילי ואיזה משהו שפספסתי על אבישג סמברג, דווקא זה ככ פגע בך?

ראיתי את הציוץ שלו שלשום על זה שאם חליאלה ישים צמד הוא ידפיס את זה וצחקתי אז גם אני גזען?

סתם מיותר לדעתי כי לא יהיה לו מה לעשות עם החולצה מלבד התמונה אבל סהכ מחוייבות לדאחקה 

הבחור לא קרוב להיות גזען ולא נעליים