Jump to content

חליאלה

בוזגלו

Recommended Posts

עוד מהמשחק הקודם הייתי מבסוט על האטיטיוד שלו. היום זה רק התחזק לי. הוא הטריד ולחץ את ההגנה שלהם, עשה תנועה כל הזמן, משך את בלמים החוצה והוריד לשחקנים כמו פיבוט ואפילו הצליח להסיט את הכדורי הייל מארי של הרננדז ולייצר חצאי מצבים. הגולים היו כמובן הכי משמעותיים למשחק והם חשובים לביטחון שלו, אבל מבחינתי כל מה שתיארתי לפני הוא סופר קריטי להמשך. חלוץ שעובד משפר את כל הקבוצה ונותן תפוקה גם כשהגולים לא נכנסים.

בתחושה שלי הוא מבין את גודל השעה. הוא יודע שהוא קיבל הזדמנות של פעם בחיים והולך לעשות הכל כדי לתפוס אותה בשתי ידיים. הלוואי ויצליח.

אוהב אותו,מזכיר לי שחקנים של פעם מבחינת הגישה והאהבה למשחק,לוחץ סבבה,מחויב,יש לו מה שנקרא "פלפל בתחת",משחק קבוצתי ועוד לא מעט פעולות קטנות.

יש הרבה שירי שחקן שניתן להלחין עליו חלייילה - לילה (יש לפחות 5 שירים)..

ויש עוד שיר אחד על השם הפרטי..

״אוסממה אוסממה אוסה-אוסה-אוסממה״

(על משקל-  ״פיג׳ממה פיג׳ממה, פיג׳ה-פיג׳ה פיג׳ממה״..  

״בבוקר יום א׳, חלאיילה  קם הא!..

לבש את המדים  ו.. 

עלה למגרש

ונתן את הנשמה-מה

...

אוסממה - אוסממה- אוסה-אוסה-אוסממה״... 

* סתם יצא לי ספונטני* ;) 

(אבל יכול להיות נחמד, אם כבר משתמשים בשיר של בנאי ׳רכבת לילה לקהיר׳.... אז אפשר לבחון גם את זה).. 

הלוואי ויונתן היה נלחם חצי ממה שחלאיילה נלחם.

לא מפסיק לרוץ, מתאבד על כל כדור, תנועה בלתי נגמרת, מוריד כדורים יפה וסיומת נהדרת. שרק ימשיך ככה. אוהב אותו מאוד והוא היה נראה חמוד מההתחלה.

הרשים אותי מאוד. עובד קשה וחרוץ.

מאוד ורסטילי, תנועות יפות לעומק וגם משחק לרגל לא רע בכלל (היו לו נגיעות יפות מאוד עם הגב) ומשחק ראש מרשים.

רק גורם לעמדת ה10 להיראות הרבה יותר דחופה (!!!!!)

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

עוד מהמשחק הקודם הייתי מבסוט על האטיטיוד שלו. היום זה רק התחזק לי. הוא הטריד ולחץ את ההגנה שלהם, עשה תנועה כל הזמן, משך את בלמים החוצה והוריד לשחקנים כמו פיבוט ואפילו הצליח להסיט את הכדורי הייל מארי של הרננדז ולייצר חצאי מצבים. הגולים היו כמובן הכי משמעותיים למשחק והם חשובים לביטחון שלו, אבל מבחינתי כל מה שתיארתי לפני הוא סופר קריטי להמשך. חלוץ שעובד משפר את כל הקבוצה ונותן תפוקה גם כשהגולים לא נכנסים.

בתחושה שלי הוא מבין את גודל השעה. הוא יודע שהוא קיבל הזדמנות של פעם בחיים והולך לעשות הכל כדי לתפוס אותה בשתי ידיים. הלוואי ויצליח.

התחושה שאני מקבל בינתיים, גם מלשמוע אותו במסיבת העיתונאים אחרי המשחק, היא שמדובר במקצוען, שנראה שגם חשוב לו להשתלב חברתית בקבוצה - ונראה שגם השחקנים וגם פטריק מעריכים את זה. הוא גם נשמע מאוד שקול ובוגר, מצד אחד נחוש ומשדר ביטחון ומצד שני נראה שלא עף על עצמו ושהוא עם הרגליים בקרקע. זה לגמרי שחקן שאתה רוצה במועדון שלך, כיף שהבקיע פעמיים.

זאת רק ההתחלה ולכו תדעו איך ימשיך מכאן, אבל לפחות מבחינת הגישה שלו הוא נראה גם בחור חיובי וגם לוחם שקל מאוד לאהוב.

שחקן מעולה, תנועה ללא כדור פשוט מעולה, סיומת טובה, משקיען, רץ ומטריד הגנות בצורה מאוד טובה והכי חשוב - רוצה להוכיח לעצמו לכולנו שהוא שווה את המקום בהרכב.

אני מתחיל לאהוב אותו, והיום צרחתי את השם שלו ביחד עם סידי.

לגבי זה שהוא ערבי - על הזין!

כל עוד הוא שחקן טוב שנותן את התפוקה שאנחנו רוצים וכובש עבור מכבי ומשמח אותנו האוהדים, אני מבסוט עליו.

מבחינתי מכבי זה המקום היחידי שאין לי שום עניין להכניס בו פוליטיקה וכל בושליט כזה או אחר.

ואם כבר שיר, יש שיר שיושב על השם שלו כמו כפפה על יד - מכירים דורון מירן?

ככה זה הולך:

״אם במרום האיר לכם כוכב

אז תשירו יא חלאילה ועכשיו

יא חליאלה, יא חליאלה

איזה קצב

יא חלאילה

יא חלאילה

זה מהלב

יא חלאילה

אותך אוהב!״