Jump to content

רשמים מהניצחון על סוטייסקה בקונפרנס בבלומפילד | גדולים בבית על קבוצת ליגה לאומית, יאללה לשלב הבא

Sawyer

Recommended Posts

לפני3 שעות , erantheking21 said:

תאמת שעידו שחר איכזב אותי בפאן ההגנתי אבל אני מאמין בו

חוסר ניסיון ואובר מוטיבציה. הוא כל כך מפוצץ אדרנלין, כשהוא בא ליריב מהר מידי. זה לגמרי אספקט שניתן לשיפור תוך כדי צבירת ניסיון לדעת מתי ואיפה ואיך לתעל את האנרגיה שלך בצורה מבוקרת ונכונה יותר. אבל הוא מראה את עצמו, הוא לא בורח, הוא לא מתמזמז עם הכדור שניה מיותרת, יש פה חומר גלם מעולה. 

44 דקות לפני, Dan eran said:

אבל הייתה שם משפחה ולא נעים לי עכשיו להסתיר לילד בן 5 שגם אם עומד אין מצב שייראה

בדיוק בגלל זה עדיף שילדים יהיו יותר בשערים 7/2 (יציע משפחות)

שיעמוד על הכיסא. הילדים של היום לא שמעו על זה?

זה כבר מרגיש שאני משוחד לגביו אבל לא מסכים בכלל לגבי גררו שעושה טעויות שמצופות ממנו, כמו שמצופה ממנו לשפר אותן.

מאכזב כי היה צריך לסיים לפחות עם גול אחד, גם הבישול לחוזז היה חייב להוסיף לו מספר.

בגדול הוא שווה פה גול או בישול כל משחק לדעתי (לאור המצבים שהוא מגיע ומייצר מדי משחק) אוהב מאוד שהוא משחק מהר ובנגיעה, נראה שריקן ופיבן פשוט לא משחקים באותו קצב שלו.

לא ראיתי גם איבודים לא אחראיים שלו, כשלוקחים זה בעבירה.

היו לו יותר מדי ראש בקיר אבל זה לא שהשאר עושים תנועה טובה בדגש על קו הקישור.

ובאופן כללי, אי אפשר לשפוט את ההתקפה לרעה כל עוד הקישור לא דוחף כמו שצריך, פיבן וריקן (הוא במיוחד) פשוט רעים מאוד באספקט הזה.

לפיבן יש יתרון של פיזיות והגנה, ריקן פשוט שחקן פחות, ככה פשוט.

לא חושב שיש שחקן מהצעירים של מכבי שיראה פחות טוב ממה שריקן נראה, וזה מה שמאכזב אותי הכי הרבה עד כה בפטריק.

לפני17 שעות , אקיטה said:

זה כבר מרגיש שאני משוחד לגביו אבל לא מסכים בכלל לגבי גררו שעושה טעויות שמצופות ממנו, כמו שמצופה ממנו לשפר אותן.

מאכזב כי היה צריך לסיים לפחות עם גול אחד, גם הבישול לחוזז היה חייב להוסיף לו מספר.

בגדול הוא שווה פה גול או בישול כל משחק לדעתי (לאור המצבים שהוא מגיע ומייצר מדי משחק) אוהב מאוד שהוא משחק מהר ובנגיעה, נראה שריקן ופיבן פשוט לא משחקים באותו קצב שלו.

ובאופן כללי, אי אפשר לשפוט את ההתקפה לרעה כל עוד הקישור לא דוחף כמו שצריך, פיבן וריקן (הוא במיוחד) פשוט רעים מאוד באספקט הזה.

לא חושב שיש שחקן מהצעירים של מכבי שיראה פחות טוב ממה שריקן נראה, וזה מה שמאכזב אותי הכי הרבה עד כה בפטריק.

אני דווקא חושב שעושים לגררו עוול.

אני מנסה לחשוב על שחקן זר, התקפי, בגיל כזה שאחרי חצי שנה שמים לו כל כך הרבה על הגב ואני מדבר על אחת משתי הקבוצות הבכירות באותה נקודת זמן בליגה, לא מצליח.

אולי יעקובו? אני לא חושב שהוא מספיק מוכשר. הוא בטח לא מספיק יציב בגיל הזה וזה לגטימי. שמים עליו כל כך הרבה לחוץ בעוד הוא קלאסי לעמדת הזר השישי, לעלות מהספסל לעונה ארוכה. לדעתי בכלל עונת השאלה בליגת העל בקבוצה אחרת תעשה לו טוב. קשה לי לראות איך העונה הזאת תהפוך למשהו יוצא דופן סביבו ולא יוביל למיאוס כלשהו של הצדדים אחד על השני עוד טרם סופה.

לפני18 שעות , אקיטה said:

ממש ככה.. מאמין (ומקווה) שקארצב יתפוס מקום בקישור .

לפני3 שעות , Brandon Roy said:

אני מנסה לחשוב על שחקן זר, התקפי, בגיל כזה שאחרי חצי שנה שמים לו כל כך הרבה על הגב ואני מדבר על אחת משתי הקבוצות הבכירות באותה נקודת זמן בליגה, לא מצליח.

אולי יעקובו? אני לא חושב שהוא מספיק מוכשר. הוא בטח לא מספיק יציב בגיל הזה וזה לגטימי. שמים עליו כל כך הרבה לחוץ בעוד הוא קלאסי לעמדת הזר השישי, לעלות מהספסל לעונה ארוכה. לדעתי בכלל עונת השאלה בליגת העל בקבוצה אחרת תעשה לו טוב. קשה לי לראות איך העונה הזאת תהפוך למשהו יוצא דופן סביבו ולא יוביל למיאוס כלשהו של הצדדים אחד על השני עוד טרם סופה.

אני מסכים באופן כללי ששמים עליו יותר מדי אבל זה גם נובע מהמחסור בשחקנים בהתקפה, ברור שמשהו חייב לבוא גם על העמדה שלו, הוא לבד וגם עם יוני בצד השני זה לא יספיק.

אני בכלל לא מסכים לגבי עונת השאלה, 7 גולים ו4 בישולים בממוצע של מספר ל 90 דק בשנה שעברה, אסור היה שלא יישאר במכבי לטעמי.

39 דקות לפני, אקיטה said:

אני מסכים באופן כללי ששמים עליו יותר מדי אבל זה גם נובע מהמחסור בשחקנים בהתקפה, ברור שמשהו חייב לבוא גם על העמדה שלו, הוא לבד וגם עם יוני בצד השני זה לא יספיק.

אני בכלל לא מסכים לגבי עונת השאלה, 7 גולים ו4 בישולים בממוצע של מספר ל 90 דק בשנה שעברה, אסור היה שלא יישאר במכבי לטעמי.

היה חייב להישאר. אין שאלה בכלל.  

גררו חומר גלם טוב, אפילו ממש טוב.

עדיין אני חושב שאלמוג חומר יותר טוב ולשניהם כרגע אין את האיכות שאנחנו צריכים שם.

מכבי צריכה תואם יוני/אצילי/חזיזה בצד השני(אולי בשניהם) או קפיצה סטייל פיבן גלזר של 18/19 של הכנפיים שלנו.

אני אישית לא הייתי לקוח את ההימור הזה על הכנפיים שלנו, מסתמן שמכבי יקחו הימור חלקי על זה 

לפני8 שעות , Brandon Roy said:

מסכים לגמרי שזה עוול שמפילים עליו את ההתקפה אבל אין עוד אף אחד בכנפיים שנראה נורמלי (בטח אם מוכרים את יונתן) אז בטח אחרי הפריצה של אשתקד הוא לא צריך להיות מושאל ובמקרה כזה עם הסגל ההתקפי שלנו הוא באנקר
ואציין גם שיעקובו מעבר לזה שהגיל שלו זה שקר והוא הרבה יותר מבוגר הוא הושאל להפועל כפ"ס לעונה- זוכר משחק נגדנו שהוא היה מדהים

לפני3 שעות , Almogl said:

גררו חומר גלם טוב, אפילו ממש טוב.

עדיין אני חושב שאלמוג חומר יותר טוב ולשניהם כרגע אין את האיכות שאנחנו צריכים שם.

מכבי צריכה תואם יוני/אצילי/חזיזה בצד השני(אולי בשניהם) או קפיצה סטייל פיבן גלזר של 18/19 של הכנפיים שלנו.

אני אישית לא הייתי לקוח את ההימור הזה על הכנפיים שלנו, מסתמן שמכבי יקחו הימור חלקי על זה 

אצילי יוני וחזיזה לא נולדו כוכבים. הם קיבלו הזדמנות כי הם מוכשרים והפכו לכאלה. גם גררו צריך לקבל את ההזדמנות, הוא הרבה יותר מרשים משלושתם כשהם היו בגילו.

19 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך אפשר להגיד על שחקן שנתן פה ברבע עונה שעברה 5 ו-7 שצריך להשאיל אותו? אם זו לא הוכחה שיש לו מקום בסגל של מכבי אז מה כן?

נסתרות דרכי הפורום. גאים בשחקנים מהבית וגם רוצים רק שחקנים בשלים ובשיאם. אי אפשר לנצח את זה.  

אי אפשר להגיד שהוא לא היה הכי חלש בחמישי, אבל אחרי שהאריך חוזה אין טעם לדון בהשאלה כי הוא כאן כדי להישאר. מקווה שאיכשהו יגיע עוד חיזוק לאגף כי זה לא מספיק.

לפני3 שעות , המכבייה said:

אצילי יוני וחזיזה לא נולדו כוכבים. הם קיבלו הזדמנות כי הם מוכשרים והפכו לכאלה. גם גררו צריך לקבל את ההזדמנות, הוא הרבה יותר מרשים משלושתם כשהם היו בגילו.

נכון, פשוט הם תפסו מקום בהרכב של מכבי אחרי שהוכיחו את עצמם(יוני עד החצי השני של 19/20 עוד התנדנד).

על זה שגררו מוכשר אין עוררין, פשוט אני אישית חושב שהוא לא מוכשר יותר מאלמוג ואת שניהם כרגע קשה לי להשוות לכל כנף שמאל במכבי ב10 שנים האחרונות.

לגררו מגיע וגם למכבי מגיע שהוא יהיה חלק מהסגל שלה, פשוט אני בכלל לא בטוח שמה שיש שם מספיק לנו אל מול המטרות ושוב, תמיד בתאוריה הוא יכול לעשות קפיצה מטאורית ולהמם את כולם.

הלוואי שזה יקרה

54 דקות לפני, Almogl said:

נכון, פשוט הם תפסו מקום בהרכב של מכבי אחרי שהוכיחו את עצמם(יוני עד החצי השני של 19/20 עוד התנדנד).

על זה שגררו מוכשר אין עוררין, פשוט אני אישית חושב שהוא לא מוכשר יותר מאלמוג ואת שניהם כרגע קשה לי להשוות לכל כנף שמאל במכבי ב10 שנים האחרונות.

לגררו מגיע וגם למכבי מגיע שהוא יהיה חלק מהסגל שלה, פשוט אני בכלל לא בטוח שמה שיש שם מספיק לנו אל מול המטרות ושוב, תמיד בתאוריה הוא יכול לעשות קפיצה מטאורית ולהמם את כולם.

הלוואי שזה יקרה

גררו לא משחק בתפקיד שלו

הוא לא שחקן אגף,הוא מוכרח לשחק רק בשפיץ.

חבל מאוד שמכבי לא מנסים להחזיר את ציבוטה ועל הדרך משחררים את טבח. 

1 hour ago, Almogl said:

הלוואי שזה יקרה

זה לא עובד ככה- לקנות 10 בשלים ומוכנים. לא יודע מה יספיק מול המטרות, יוני גם בבני יהודה היה רחוק מלהלהיב אותי והיום הוא כוכב בליגה הזאת. אי אפשר לייצר יש מאין. גררו לגמרי זר ראוי בעיני. 

1 hour ago, המכבייה said:

זה לא עובד ככה- לקנות 10 בשלים ומוכנים. לא יודע מה יספיק מול המטרות, יוני גם בבני יהודה היה רחוק מלהלהיב אותי והיום הוא כוכב בליגה הזאת. אי אפשר לייצר יש מאין. גררו לגמרי זר ראוי בעיני. 

גררו זר ראוי למכבי, יהיה טוב תמיד שנוכל לשלב בבוגרת שחקנים צעירים שמיועדים לפרוץ.

את זה אני מפריד לחלוטין מהשאלה האם גררו מספיק להרכב שלנו בעת הנוכחית וזו שאלה מאוד גדולה לפי מה שראיתי מכל דקה ודקה שלו במכבי מאז שעלה לבוגרים.

כשאני משווה את כנף שמאל שלנו לזו של חיפה אני מזהה נחיתות אובייקטיבית מול חזיזה ודוד/שרי, מספרית ואיכותית וזה מתווסף לעוד מספר איזורים נחותים שלנו מולם שאפילו סגנון משחק ורוח קבוצתית לא יכולים לסגור.

גררו טוב למכבי, אבל אם אני אקבל שחקן כנף שמאל שנמצא בסטטוס של פשיץ אז אני אנצל את הלגיטימציה שיש לי להשאיל את גררו ואלך על זה בכל הכוח(במידת הצורך בהתאם למצבת הזרים)

גררו באגף שמאל זה כמו בלטקסה בלם או חלאילה בחוד, אלו שאלות, הימורים בדרגות כאלה ואחרות. הוא לא הנושא אבל הוא עוד סימן שאלה בתוך הסגל שלנו מול סגל עם מלא סימני קריאה ואנחנו צריכים כמה סימני קריאה, אולי לא 10 אבל ל3 הייתי מאוד שמח.

לפני1 שעה , hen34 said:

גררו לא משחק בתפקיד שלו

הוא לא שחקן אגף,הוא מוכרח לשחק רק בשפיץ.

חבל מאוד שמכבי לא מנסים להחזיר את ציבוטה ועל הדרך משחררים את טבח. 

אופציה נפלאה אבל לא נראה לי שהולכים על ציבוטה ועוד פחות נראה לי שהולכים לשחרר את טבח