Jump to content

רשמים מהניצחון על סוטייסקה בקונפרנס בבלומפילד | גדולים בבית על קבוצת ליגה לאומית, יאללה לשלב הבא

Sawyer

Recommended Posts

34 דקות לפני, Sawyer said:

אני דווקא אוהב כשאתה בונה נראטיב לטובת שחקן של מכבי אבל פשוט אין שום דרך שדוידזאדה היה עושה את 2 הפריצות של סבוריט (+מסיים בפעולה איכותית כמוהו) כמו בהתקפה שהובילה לגול השני והבישול ליוני שהחטיא מזוויע בתחילת המחצית השניה. 

ואם בדרך נס היה עושה אותם היה מקבל קללות רק על איך הוא מסוגל לעשות את זה ולא עושה ולמה רק מולם הוא נותן דברים כאלו. 

אני אוהב את זה שאתה אוהב את זה, אבל רק במשחק הקודם נגדם, דוידזאדה היה טוב, ובעצם עשה את שתי הפעולות ההתקפיות הכי טובות שלנו במחצית הראשונה. זה לא הפריע לאנשים לדרוש את קנדיל באגף שמאל במקומו. כי למה לא. פיבן סובל בימים אלה מאותה הבעיה בדיוק.

טבח יכל להשאיר את אלמוג לבד מול שער ריק ובחר שלא לעשות את זה. מעצבן ממש.

פיקנטריה- השופט (הווארד ווב?) נותן ספרינט אחרי כל שריקה כאילו הוא עומד להוציא שלושה אדומים ובסוף רק מצביע איפה להניח את הכדור

לפני5 שעות , חומץ בלסמי said:

אני אוהב את זה שאתה אוהב את זה, אבל רק במשחק הקודם נגדם, דוידזאדה היה טוב, ובעצם עשה את שתי הפעולות ההתקפיות הכי טובות שלנו במחצית הראשונה. זה לא הפריע לאנשים לדרוש את קנדיל באגף שמאל במקומו. כי למה לא. פיבן סובל בימים אלה מאותה הבעיה בדיוק.

חייב שתאיר את עיני איזה פעולות טובות הוא עשה, אני ראיתי שחקן שלא מצליח להתשלט על כדור פעם אחת

1. הלוואי שהייתי אופטימי כמו חלק מכם.

2. שיחקנו נגד קבוצה מאוד חלשה וגם נגדם נראינו חלשים מאוד.

3. יונתן היה זוועה, אבל גם שהוא חלש היה אחראי לשני הגולים שלנו. אסור למכור בפחות מ-2 מיליון.

3. חלאיילה, גלזר וג'ראלדש היחידים שנראו שעשו הכנה לעונה ולא התעייפו בדקה 50.

4. במצב הקישור שלנו, חייבים להריץ את עידו שחר.

5. אם נגד קבוצה כזו בקושי היו תבניות התקפה ומשחק זורם זה אומר שיש לנו הרבה עבודה, השאלה אם יצליחו לסגור את הפער לפני שיהיה מאוחר מדי?

לפני7 שעות , YoniC said:

ליצחקי הייתה בול אותה החמצה של חוזז בגביע לפני כמה שנים (לא זוכר אם אשקלון או רמת השרון)

זה היה בגביע נגד רמת השרון ברמת השרון, הייתי במשחק הזה, החמצה הזויה. למרות שלדעתי ההחמצה של חוזז יותר גדולה

לפני9 שעות , turgi said:

במחצית השנייה הם שיחקו על פיבן ועבד להם.

במצבנו, להחזיק שלושה זרים בהגנה זה יותר מדי. הייתי מביא קשר זר לאמצע (או ישראלי) הרבה לפני חלוץ.

על המגנים אי אפשר לוותר

על הבלם כן במידה והיינו משאירים את טיבי ומסתפקים ב: פיבן, בלטקסה, ייני, נחמיאס וטיבי ומפנים עוד מקום לזר

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא הייתי לוקח כלום מהמשחק הזה, קבוצה כל כך חלשה ועוד קיבלנו מהם גול

איך הספרטק טרנבה האלה? יש ממה לחשוש או שזה אותו רמה

אנחנו לא בעמדה לתפוס תחת על אף קבוצה.

22 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא אותה רמה, אבל אתה אמור לעבור אותם בלי להסתבך

53 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא אותה רמה. לא יהיה פשוט בסגל הנוכחי 

למי ששאל לגבי היריבה הבאה, ממה שראיתי בכמה מילים:

ספרטק טרנבה מסלובקיה, סיימו את הליגה בעונה הקודמת במקום ה 3.

יש להם עבר אירופי ובליגה (מתקופת צ'כוסלובקיה) די עשיר כולל הגעה לשלבים מאוחרים של תחרויות אירופיות.

יש להם איצטדיון מודרני של 19,000 מקומות.

לפי טרנספר מרקט השווי של הקבוצה 8 מיליון אירו (אל מול 18 מיליון שלנו, אבל עם 10 שחקנים פחות בסגל).

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

טובים ב 2 דרגות מהמונטנגרים.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

על הנייר נטו לפי תקציב הם באיזור רמה של צמרת פלייאוף תחתון אצלנו (נתניה, הפועל חיפה).

ההחמצה של חוזז... ואו... הבן אדם לא מסוגל להבקיע גם מטר מול שער ריק... במגרש עוד לא הבנתי את גודל ההחמצה, רק אחרי שחזרתי הביתה וראיתי את התקציר תפסתי שוב את הראש כאילו אני רואה את זה בלייב. איך לעזאזל אפשר להחטיא מצב כזה, איך?!?! זה לגמרי זוכה כבר מעכשיו להחמצת העונה. 

עברנו שלב זה כל מה שחשוב. 

לגבי היכולת המקצועית, אני אסכם את הצעקות של בני בן ה-5 לכיוון השחקנים: "למה אתם הולכים לאט?? תלכו מהר!! אל תלכו לאט! אבא למה הם הולכים לאט?"

אגב ילדים בני 5.

נכנסים לאיצטדיון, אחרי כמה דקות הילד מרים את הראש למעלה ובחיי נשבע לכם ביקר לי מכל זאת השאלה הראשונה שהוא שאל אותי: "אבא למה אין שם כזה למעלה שיסגור?"

חחחחחחחחחחחח

לפני18 שעות , בראון said:

הקבוצה זועקת לקשר התקפי 

מלחים את עידו שחר ליד גלזר.

ומוסיף גם שחקן לקו.

לפני15 שעות , המכבייה said:

עידו שחר איז דה שיט. אבל גם עליו נשלם שכר לימוד ידוע מראש. לא להפסיק להריץ אותו. ליד גלזר עם 10 אמיתי. 

במצב הנוכחי שלנו ושל שחר אני חושב שעדיף לנו שהוא ישחק על תקן הקשר השלישי והקדמי, בדומה לדור פרץ. הוא נראה יותר טוב ויותר מתאים מריקן לעמדה הזאת (ריקן עושה תנועה מעולה ומאיים על השער עם הבעיטות שלו אבל תוקע את המשחק ולא מייצר לאחרים מספיק) ותורם לשטף המשחק עם הדחיפה שלו קדימה והמסירות המדויקות.

אני באמת מקווה שחוזז יקבל קרדיט והזדמנות בהרכב כמו שגררו מקבל כי לטעמי הוא יכול להיות מה שחסר לנו, אבל לא יצליח לבוא לידי ביטוי עם כל כך מעט קרדיט.

39 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

במצב הנוכחי שלנו ושל שחר אני חושב שעדיף לנו שהוא ישחק על תקן הקשר השלישי והקדמי, בדומה לדור פרץ. הוא נראה יותר טוב ויותר מתאים מריקן לעמדה הזאת (ריקן עושה תנועה מעולה ומאיים על השער עם הבעיטות שלו אבל תוקע את המשחק ולא מייצר לאחרים מספיק) ותורם לשטף המשחק עם הדחיפה שלו קדימה והמסירות המדויקות.

אני באמת מקווה שחוזז יקבל קרדיט והזדמנות בהרכב כמו שגררו מקבל כי לטעמי הוא יכול להיות מה שחסר לנו, אבל לא יצליח לבוא לידי ביטוי עם כל כך מעט קרדיט.

כרגע זה כנראה עדיף שישחק את ה10 גם כי הוא טיפה חור הגנתי. 

לפני18 שעות , Dan eran said:

הייתי בשמונה היום ואנשים כל שנייה מושיבים אחרים

בלתי נסבל

לא להתייחס אליהם ופשוט לעמוד אם בא לך אחרי כמה זמן הם מתייאשים.

6 דקות לפני, הנדון said:

לא להתייחס אליהם ופשוט לעמוד אם בא לך אחרי כמה זמן הם מתייאשים.

אבל הייתה שם משפחה ולא נעים לי עכשיו להסתיר לילד בן 5 שגם אם עומד אין מצב שייראה

בדיוק בגלל זה עדיף שילדים יהיו יותר בשערים 7/2 (יציע משפחות)

לפני9 שעות , שמש צהובה said:

זה היה בגביע נגד רמת השרון ברמת השרון, הייתי במשחק הזה, החמצה הזויה. למרות שלדעתי ההחמצה של חוזז יותר גדולה

הבעייה שאם כמה שזה מצב של 100% גול, אצל חוזז זה איכשהוא לא כזה מפתיע, הוא החמיץ ממצבים קלים בעבר, הוא חייב  להשתפר בעניין הזה או שהוא ימשיך להיות שחקן של 2 גולים בעונה

Just now, R24 said:

הבעייה שאם כמה שזה מצב של 100% גול, אצל חוזז זה איכשהוא לא כזה מפתיע, הוא החמיץ ממצבים קלים בעבר, הוא חייב  להשתפר בעניין הזה או שהוא ימשיך להיות שחקן של 2 גולים בעונה

ביום טוב שלו הוא שחקן סגל, ממש לא הרכב.

מועמד מצויין לטרייד.