Jump to content

רשמים מהניצחון על סוטייסקה בקונפרנס בבלומפילד | גדולים בבית על קבוצת ליגה לאומית, יאללה לשלב הבא

Sawyer

Recommended Posts

0-0 בסיבוב הקודם הוא לא תוצאה רעה באופן אבסולוטי אבל מול יריבה כזאת אין שום תירוצים, חייבים לסיים את המשחק בבית (ועדיף בצורה חלקה) ולהתקדם לשלב הבא.

פטריק מנסה להתחיל לייצב הרכב עם מה שיש בנתיים ובהתאם לכך ה11 שלו היום, רחוק מלהרשים אך חייב להספיק.

שופט: סביר- (פשוט עוד שיפוט חלש, אהבתי את זה שהוא נתן לשחק אבל פשוט יותר מדי טעויות שאי אפשר לעשות, גם בגדולות פשע)

שחקנים: פרץ לא אשם בשער, ממשיך להראות ניצוצות של שוער גדול. ממשיך לעקוב אחריו בתקווה. סבוריט מלבד מכירה אחת בהגנה היה מהטובים במכבי, הפריצות שלו קדימה שוות שערים קלים מול קבוצות כאלו. רמה מעל. הרננדז לא נקי במחדלים שלנו בקרנות, בסה"כ היה בסדר חוץ מהחלק הזה. בלטקסה טעות אחת גדולה, שותף למחדלים בקרנות, סביר. ג'ראלדס לרגעים הזכיר את ג'ראלדס הטוב, שרף את הקו ונקווה שזאת ההתחלה של הגרף השתפרות שלו. פיבן מחוייב מאוד, רשם כמה פעולות לא רעות, עדיין לוקה בחלקים חשובים בתפקיד. גלזר ממשיך להיות הסלע היחיד של מכבי ת"א במגרש עם עוד משחק טוב (לא מדהים), היחיד כמעט שמחלץ כדורים ולרגעים גם דוחף קדימה. ריקן לא משחק רע של ריקן אבל מבאס שזאת מחמאה לכושר הנוכחי שלו. גררו למעט פעולת הכנה נפלאה להחטאת העונות של חוזז פשוט היה לא טוב, כמעט בכל אספקט. יוני בניגוד לגררו הצליח לרשום 2-3 נגיעות טובות ואף שותף בשערים. אבל משחק רע ולא מחוייב של יוני שלא נראה שהראש שלו כאן. חלאיילה ללא ספק נקודת האור של הקבוצה, משחק לא רע בכללי אבל החלק המרכזי כמובן הוא הצמד, גול טוב בראש וגול מעולה של חלוץ לאחר מכן, יופי אוסמה.

*לא שותף להתלהבות מעידו שחר, היה לא קיים הגנתית (ממש רך), לפעמים טוב בהתקפה לפעמים לא מדוייק. בכלל לא התרשמתי מאוד לחיוב מאף אחד מהמחליפים.

פיקנטריה:

- ניצחון ראשון ל20/21

- בכורה לחלאיילה בבלומפילד

- שער (וצמד) בכורה לחלאיילה

קהל:

לא מספיק אוהדים הגיעו היום לדחוף את הקבוצה במשחק נוקאאוט, אני מבין את המצב רוח אבל זה לא צריך להשליך ככה על כמות הצופים. מי שהגיע הפתיע מאוד לטובה עם אווירה יחסית חיובית ביציעים, עידוד חיובי לאורך כל המשחק, תמיכה בקבוצה ואפילו רגעים של כיף - שאפו למי שדואג שזה מה שיקרה.

אני חושב שהמשחק היום לא מקדם אותנו לשום מקום מבחינת ההכנה לעונה, נראנו לא רע בכלל מול קבוצה ברמה של ליגה לאומית, לא נותן תקווה להמשך העונה וגם לא משרת את התאוריה של חלקכם שאם נתרסק פתאום יתעוררו ויגיעו ערמות רכש, אז קשה לי להגיד איך אני מרגיש ביציאה מהמשחק מלבד השמחה (וההקלה) על העפלה לשלב הבא.

בכל מקרה יש לנו קצת זמן לנוח עכשיו עד ליום חמישי הבא, בואו נקווה שלמשחק הבא נגיע כבר עם שאלות על האם הרכש הקרוב ישחק בגומלין.

מסכים לגבי עידו שחר. יכולות מסירה והבנת משחק ברמה גבוהה אבל הוא לא יכול להשלים קישור עם גלזר בלבד ועוד קשר התקפי. גם לדעתי הוא לא מספיק דפנסיבי למערך של פטריק. כנראה דגם פטריק הבין וישלב אותו איכשהו כ-10.

לא פופולרי להגיד אבל הרננדס התקפית מצוין. יודע איך לקדם את הכדור למקום הנכון עם טכניקה מצוינת. הגנתית, מפחיד מאוד. 

באופן כללי, מכבי השתפרה משבוע שעבר לפחות ביצירת המצבים ובמשחק השוטף. רק שילך ויתגבר.

1- פס אגדי של יוני בגול השני, צריך להגיד את זה.

2- אם עידו שחר ישפר נוכחות הגנתית זה יהיה מרהיב כי הוא הקו הראשון בהגנה של הקישור ומשחק עם הפנים לשער ומוסר מהר, תכלס וקדימה. 

3- שמח כל כך בשביל חלאיילה.  

4- החילוף של יוני זה סטייטמנט? לסיים משחק נזיל בתוצאה עם חוזז, טבח ואיילון זה פחד אלוהים.

5- גלזר היה מצויין. 

שיחקנו מול קבוצה סופר חלשה. רמה של ליגה לאומית.

אגב כמו כל היריבות של הישראליות בסיבוב הזה.

נמתין לראות את הסגל שיהיה פה כדי לחוות דיעה סופית לגבי הסיכויים. חבל לי על גלזר, סבוריט וג׳ראלדש שהם שחקני על בליגה שלנו, שיבנו סגל טוב מסביבם.

המשחק הזה בנוסף לשני המשחקים שקדמו לו שכנעו אותי שחייבים להשתמש בחומר הקיים,גם אם הוא חסר נסיון ולא בשל עדיין.

מבחינתי פארפה/מירושי חייבים לשחק במשחק הבא, עוד משחק של קישור שלא מסוגל להחזיק בכדור ולנהל את המשחק ההתקפי ואני דופק את הראש בקיר. 

כן אין מה לדבר על רכש, מספיק לראות את הדברים שפטריק אמר אחרי המשחק כדי להבין ששוב יגיע לפה רכש ברגע האחרון...

במחצית השנייה הם שיחקו על פיבן ועבד להם.

במצבנו, להחזיק שלושה זרים בהגנה זה יותר מדי. הייתי מביא קשר זר לאמצע (או ישראלי) הרבה לפני חלוץ.

אלמוג, חוזז וטבח זה פשוט שלישייה חלשה

חוזז לפעמים יכול לתת איזה בישול אבל גם קשה לסמוך על זה

אלמוג פשוט חלש, לא קונה אותי התרגילי פיפא לאינסטגרם. תתחיל מהבסיס וזה לגמור מצב של 1 על אחד מול שוער. קשה לי איתו. למכור אותו לחוגג במיליון וחצי יורו היה יכול להיות עקיצה יפה.

קשה לי גם עם פטריק.

חבל שנבזבז מדים מדהימים על עונה כזאת חלשה

- מפיבן ודרומה - כולם היו בסדר. ריקן וצפונה (להוציא את חלאיילה), כולם היו לא בסדר.

- המשך הסיפור הזה עם ריקן קצת מייאש.

-  מקריאה זריזה בפורום, פיבן ממשיך להיות הכליא ברק של אוהדי מכבי על פראייר. הוא היה אחלה.  הוא משלים די יפה את גלזר. אם מישהו באמת התייחס למה שקרה על הדשא במקום הדעה מהבית, היה אפשר לראות שבאופן כללי ששני הקשרים היותר אחוריים שלנו דווקא הניעו את הכדור יפה קדימה. זה שהחבר'ה באזור הזה לא ידעו מה לעשות עם זה, זו כבר בעיה אחרת.

- אלמוג נתן את הדקות הכי טובות של במכבי. הגול עוד מילא (הגיע אחרי בעיטה נוראית, אבל תיקן בקור רוח ראוי לציון), אבל כמעט כל הנגיעות שלו בכדור, וגם התנועה, היו טובות.

- טב"ח היה מתחת לכל ביקורת. באמת. זה היה נורא ואיום. לא מבין מה קורה שם. כשהוא חזר מחו"ל הוא היה בינוני (שזה מובן), ומאז זה רק הולך ומדרדר.

- גררו היה הגרסה הקצת פחות גרועה של בן חיים. הוא בעצם לא רשם ולו משחק אחד טוב מתחילת העונה. הוא לא רשם 10 דקות טובות מתחילת העונה.

- ניסיון לאופטימיות ספציפית - חוזז הגיע לשפל שלו בהחמצה הזו (שכנראה הוציאה אותו לגמרי מהמשחק). מפה אפשר רק לעלות, או לפחות ככה אני מספר לעצמי.

- וניסון לאופטימיות כללית - היו בערך 20 דקות שבהם יוני תפקד טוב, ובהם כבשנו שני שערים. זה לא כ"כ קשור לכהן. מכבי באמת חסרה שני שחקנים טובים מלהיות קבוצה טובה עד מעולה. מנהל משחק טוב יקפיץ את הרמה של כל החלק הקדמי. השחקן השני פשוט צריך לחלוק את העומס עם חלאיילה.

פיבן חלש. מחצית ראשונה היה טוב הגנתית מול הנגרים האלו, התקפית מזעזע.

מחצית שנייה מדקה 60 בערך פירק לנו את הקישור ההגנתי עם  סגירות לא טובות, ליווי גרוע של שחקני היריבה ואף חלם בגול שלהם בקרן.

מזכיר לי את מישאלוב וכל אלו כקשרים אחוריים. גם אז היו לי ויכוחים עם כאלו שאמרו שהוא טוב.

הוא בלם שלישי במקסימום בקבוצה עם שאיפות וזהו.

המגנים שלנו טובים בצורה קיצונית משאר החלקים בקבוצה. מדהים הקטע הזה.

ג׳ראדלש שלא הפסיקו לקטול אחרי שני המשחקים האחרונים הראה מה הוא שווה כשמשחקים דרך האגף שלו ולא הפסיק לרוץ. גם כשמסר לא טוב רץ לתקן במקום להסתכל ולעשות פוזות כמו אלה שהוא מסר להם (אלמוג ויוני). 

לא רגוע בכלל לגבי הבלמים שלנו. לראשונה מאז ג׳ורדי אני לא סומך על אף בלם. אולי נצטרך את שרן חזרה לשם. מה שכן הרננדס מנהל את המשחק טוב.

האגפים שלנו מביכים כמעט כמו הקישור ונהיה בבעיה אם לא נחזק אותם. כל שחקני האגף שלנו שיחקו היום וכולם סיפקו מהלכים מביכים כאלה ואחרים. כנראה שהמנצח זה גררו.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המגנים שלנו טובים בצורה קיצונית משאר החלקים בקבוצה. מדהים הקטע הזה.

ג׳ראדלש שלא הפסיקו לקטול אחרי שני המשחקים האחרונים הראה מה הוא שווה כשמשחקים דרך האגף שלו ולא הפסיק לרוץ. גם כשמסר לא טוב רץ לתקן במקום להסתכל ולעשות פוזות כמו אלה שהוא מסר להם (אלמוג ויוני). 

לא רגוע בכלל לגבי הבלמים שלנו. לראשונה מאז ג׳ורדי אני לא סומך על אף בלם. אולי נצטרך את שרן חזרה לשם. מה שכן הרננדס מנהל את המשחק טוב.

האגפים שלנו מביכים כמעט כמו הקישור ונהיה בבעיה אם לא נחזק אותם. כל שחקני האגף שלנו שיחקו היום וכולם סיפקו מהלכים מביכים כאלה ואחרים. כנראה שהמנצח זה גררו.

לא. לא קיצונית. חלאיילה היה טוב. גלזר היה טוב (הטוב במגרש, לרבות המגנים). פיבן היה טוב. אלמוג כשעלה, היה טוב. המשחק הזה אינו מדד, אבל גם בלטקסה וגם הרננדז היו בסדר גמור במשחק הזה.

המצב של מכבי לא טוב, אבל הוא גם לא כזה רע.

אגב, אם דוידזאדה היה נותן את אותו המשחק בדיוק, היו מדברים פה אך ורק על איך הוא אכל אותה באחד האחד הזה.

Just now, חומץ בלסמי said:

לא. לא קיצונית. חלאיילה היה טוב. גלזר היה טוב. פיבן היה טוב. אלמוג כשעלה, היה טוב. המשחק הזה אינו מדד, אבל גם בלטקסה וגם הרננדז היו בסדר גמור במשחק הזה.

המצב של מכבי לא טוב, אבל הוא גם לא כזה רע.

חלק ממי שרשמת באמת נתן מחק טוב, אבל שיחקנו נגד קבוצה חלשה מאוד. סאבוריט וג׳ראדלש רק מראים כל פעם מחדש עד כמה הם קרובים ללהיות מושלמים (ביחס למכבי כמובן) בעמדה שלהם. 

מכבי הייתה סבירה היום. בהחלט יכולת לא משכנעת שלא תספיק לכלום העונה ( מה כבר אפשר לצפות מקבוצה שהקישור שלה מורכב מריקן ופיבן?). 

חלאיילה נקודת האור,גם גלזר היה טוב. 

חוזז עם החמצה לא נורמלית שמוכיחה כמה הוא לא גולר (לא סתם הבן אדם לא מסיים עונה עם יותר מ 5 גולים) וחוץ מזה היה נראה לא טוב היום ובעיקר עייף מאוד לקראת סוף המשחק למרות שנכנס כמחליף. 

חוליות ההתקפה והקישור שלנו בנויות מיותר מדי שחקנים שלא מסוגלים לתת מספרים וזה הופך את כל העסק ללא קל לצפייה ואני מקווה שיצחקי ופטריק רואים את זה וכבר עובדים על חיזוק 

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

מכבי הייתה סבירה היום. בהחלט יכולת לא משכנעת שלא תספיק לכלום העונה ( מה כבר אפשר לצפות מקבוצה שהקישור שלה מורכב מריקן ופיבן?). 

חלאיילה נקודת האור,גם גלזר היה טוב. 

חוזז עם החמצה לא נורמלית שמוכיחה כמה הוא לא גולר (לא סתם הבן אדם לא מסיים עונה עם יותר מ 5 גולים) וחוץ מזה היה נראה לא טוב היום ובעיקר עייף מאוד לקראת סוף המשחק למרות שנכנס כמחליף. 

חוליות ההתקפה והקישור שלנו בנויות מיותר מדי שחקנים שלא מסוגלים לתת מספרים וזה הופך את כל העסק ללא קל לצפייה ואני מקווה שיצחקי ופטריק רואים את זה וכבר עובדים על חיזוק 

לא יודע מה זה כלום. אם זה משחק סכום

אפס שהוא אליפות או כישלון אז אני הבעלים הגאה של 35 שנה של כשלונות ו11 אליפויות(במגרשים). כן, זה לא מאד משכנע כרגע. אולי זה יהיה אסון, אולי נלמד מזה, אולי נרוויח שחקנים לסגל. זה לא היאוש של שנות השמונים, זה לא חוסר התקווה עם לוני. זאת פאזה אחרת. 

מרגיש כאילו זה גול ראשון שאנחנו שמים מקרן מזה כמה שנים טובות.

השני גול של כדורגל גדול.

ליצחקי הייתה בול אותה החמצה של חוזז בגביע לפני כמה שנים (לא זוכר אם אשקלון או רמת השרון)

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

אגב, אם דוידזאדה היה נותן את אותו המשחק בדיוק, היו מדברים פה אך ורק על איך הוא אכל אותה באחד האחד הזה.

אני דווקא אוהב כשאתה בונה נראטיב לטובת שחקן של מכבי אבל פשוט אין שום דרך שדוידזאדה היה עושה את 2 הפריצות של סבוריט (+מסיים בפעולה איכותית כמוהו) כמו בהתקפה שהובילה לגול השני והבישול ליוני שהחטיא מזוויע בתחילת המחצית השניה. 

ואם בדרך נס היה עושה אותם היה מקבל קללות רק על איך הוא מסוגל לעשות את זה ולא עושה ולמה רק מולם הוא נותן דברים כאלו. 

יצאתי מהמשחק הזה מודאג מאוד מההגנה. הובכנו במאבקי כדור ושחקני ההגנה קיבלו החלטות רעות והתמקמו רע בלא מעט מצבים.

לגבי החלק הקדמי אין הרבה מה להגיד.

אתם קצת מגזימים, אמנם צריך רכש בדחיפות, אבל תהיו קצת יותר סלחניים עם השחקנים שנמצאים כרגע בסגל. מה גם שהעונה חלק לא קטן יכולים לעשות את קפיצת המדרגה. אני אופטימי לעונה הזאת, עם 3-4 שחקנים טובים תהיה עונה כיפית. מישהו פה באמת חושב שלא יגיע רכש?