Jump to content

מכבי - סוטייסקה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, kutomer said:

לא מבין את הטענות לפטריק יש לו סגל מזעזע.

אם עד עכשיו לא הבנתם בראיונות של פטריק המילה שלו גבוהה לא פחות מיצחקי בקשר לרכש ואם הוא כל הזמן מרוצה בראיונות זה אומר שהוא קבע את הסגל

טענות? עם סגל כזה הוא היה צריך לדלג בקלילות 3-0 על קבוצת דייגים, השיטה, הרמת אימון המביכה, חילופים וכ'ו מראים משהו עליו.

9 דקות לפני, erantheking21 said:

זה הרבה אספקטים נשמה

זה עמידה לא נכונה, זה חוסר לחץ, שחקנים דקה 60 כמו סבוריט נגמר להם הסוס, הכושר גופני גרוע

מה הם עשו בפגרה הזאת? זה הרבה דברים

בקשר לשחקני רכש? זה ברור שבלי 5 שחקני רכש בהול אין פה שום דבר, אתה לא צריך להגיד לי אבל אתה צריך גם מאמן

ואן לויבן היה חבל הצלה בעונה שעברה ופה הוא סיים את תפקידו.

ברגע שהוא מרוצה ממה שיש לו זה מתחיל להראות כבר בעיה נפשית

סבוריט לא עשה הכנה. 

8 דקות לפני, kutomer said:

ניהול המשחק שלו מזוויע. 15 דק לסוף כשאתה מוביל 2-1 ויכול להסתבך פה אתה מכניס לי את איילון וטב"ח? נגיד והסתבכנו ואנחנו בהארכה, מהשלישייה הזאת קדימה תגיע הישועה? 

11 דקות לפני, kutomer said:

אתה רציני? לדוניס היה סגל לא פחות גרוע בכל המוקדמות והוא עדיין הצליח לעלות. היינו עם טיבי ובלטקסה בלמים (קצת פחות טוב מהיום), סאבוריט וקנדיל מגנים (היום יש את ג׳ראדלש שהיה המצטיין), קישור של גלזר, פרץ וריקן (פרץ של תחילת העונה עדיין לא היה פרץ של הסוף שלה, אבל ברור שהוא עדיף על פיבן) והתקפה של גררו (שאז היה חלש), אלמוג ובלקמן (יונתן היה פצוע, היום יש אותו ואת חלאיילה שזה שדרוג).

היום אנחנו נראים הרבה יותר גרוע, עם הגנה מבולבלת, התעקשות בלתי נסבלת על הרכבים וזיוני שכל במסיבות עיתונאים פעם אחר פעם. אין תבניות משחק, אין לחץ מאורגן, אין סדר. הכל מקרי.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

זה הרבה אספקטים נשמה

זה עמידה לא נכונה, זה חוסר לחץ, שחקנים דקה 60 כמו סבוריט נגמר להם הסוס, הכושר גופני גרוע

בקשר לשחקני רכש? זה ברור שבלי 5 שחקני רכש בהול אין פה שום דבר, אתה לא צריך להגיד לי אבל אתה צריך גם מאמן

דווקא במחצית הראשונה חנקנו אותם. הם בקושי עברו את החצי. זה אמנם לא חכמה מול נגרים כאלה אבל להגיד שלא היה לחץ זה ממש רחוק מהאמת. כושר גופני לא קשור אליו בכלל, בטח לא סבוריט שחצי מהקיץ היה פצוע. אני יכול להגיד שממה שמעתי אימונים לא אינטנסיביים זה ממש לא בעיה אצלו. לפחות לא בעונה הקודמת.

אני באמת לא יודע אם הוא איזה מאמן יוצא דופן או סתם עוד אחד (תהיתי לגבי זה בסוף העונה שעברה), אני כן יודע שהבנאדם הראה רק לפני חודשיים, לאורך תקופה, שהוא יודע להוציא מהקבוצה כדורגל איכותי וגם תוצאות יפות. להגיד שאין לו מושג זה פשוט מופרך. הוא אולי לא עילוי אבל זה לא הופך אותו לכלום. כרגע, הבעיה העיקרית זה הסגל שלנו. לחפש אשמים אחרים זה לחטוא לאמת. 

לגבי הראיונות, וואלה לא הייתי מייחס להם יותר מדי חשובות. מה שמשנה זה מה שנאמר בחדרי חדרים. היה פה מאמנים שלא הפסיקו להתבכיין על רכש וקיבלו כינים.

Just now, בראון said:

ניהול המשחק שלו מזוויע. 15 דק לסוף כשאתה מוביל 2-1 ויכול להסתבך פה אתה מכניס לי את איילון וטב"ח? נגיד והסתבכנו ואנחנו בהארכה, מהשלישייה הזאת קדימה תגיע הישועה? 

דווקא עם החילופים האלו אין לי בעיה.

גררו וחלייאלה לא נשמו כבר. החילופים האלו הביאו כמה מצבים.

הבעיה שהוא מקובע. הקטע עם פיבן מטריף. 

עם סגל טוב יותר הוא עשה עבודה טובה יותר בעונה שעברה.

14 דקות לפני, erantheking21 said:

@המכבייה תקשיב לבן :wub_anim:

אני לא שונה כל כך מדעתו נכון לעכשיו. האם היה צריך לקבל חוזה? חד משמעית כן. האם הוא ישפט כמו כל אחד אחר מעכשיו? חד משמעית כן. אני רק מדמיין אם הקיץ הזה היה כולל גם סאגת מאמן ובא לי לקפוץ מהחלון. 

25 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זה נכון שהוא אמר שמזג האוויר הקשה עלינו???

עכשיו אמר גם את זה???

ואן לוון: "בשל המלחמה קשה להחתים שחקנים"

16 דקות לפני, erantheking21 said:

זה הרבה אספקטים נשמה

כושר גופני בשלב הזה זה שטויות והוא לא אמור להיות מקסימלי. רחוק מזה. 

3 דקות לפני, itanar said:

דווקא עם החילופים האלו אין לי בעיה.

גררו וחלייאלה לא נשמו כבר. החילופים האלו הביאו כמה מצבים.

הבעיה שהוא מקובע. הקטע עם פיבן מטריף. 

עם סגל טוב יותר הוא עשה עבודה טובה יותר בעונה שעברה.

המצבים האלה היו כי המונטנגרים יצאו עם מה שנשאר להם קדימה והשאירו 2 שחקני הגנה. וגם זה לא עזר לך ואיילון כמעט מחטיא את ה3.

אני מאוד מודאג מהשחקנים שכביכול צריכים להיות בכירים אצלך.. נותן לצעירים שמראים שהם "רעבים" לצאנס לעלות לפני טב"ח

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

דעה לא פופלרית 

פיבן היה סבבה לגמרי ואני לגמרי יכול לראות אותו משחק כקשר אחורי החלק ממשחקי הליגה כדי לתת מנוחה לגלזר

הבעיה הגדולה שמי שדוחף לך את הכדור קדימה זה שני הבלמים. פיבן וגלזר עם אפס מחשבה קדימה. זה מסרס.

בנוגע ליונתן-- 

גם אותי הוא מעצבן רצח, ולא מהיום. הלוואי והיכולת שלו הייתה כמו המניירות. אבל ברצינות עכשיו: הגול הראשון זה קרן קצרה שהוא שם על הראש של חלאיילה. הגול השני זה דאבל פס בנגיעה שהוא העביר לג׳ראלדש. אין לנו אף שחקן אחר שיכול לעשות את זה כרגע. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

כושר גופני בשלב הזה זה שטויות והוא לא אמור להיות מקסימלי. רחוק מזה. 

אבל מול קבוצה כזאת בחיאת יואב? הקולגות לתואר בכושר גופני יותר טוב במצב הזה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

כושר גופני בשלב כזה ועומס של החום זה דבר מובן, פחות אמור להדאיג.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

רוב הקבוצות בשלב הזה של העונה חוות פציעות שנובעות כושר לקוי, קובעים הגבלת דקות ומנוחות תו"כ הגברת הסיבולת.

מכל נושאי הביקורת הדי מוצדקים שעלו כאן, זה לא ממש מחזיק מים.

7 דקות לפני, דרור שווץ said:

דעה לא פופלרית 

פיבן היה סבבה לגמרי ואני לגמרי יכול לראות אותו משחק כקשר אחורי החלק ממשחקי הליגה כדי לתת מנוחה לגלזר

הבעייתיות שלי זה ריקן ולא פיבן. שחר הוא אילתור סביר כשאין שרן או קארצב. אני חושב שפטריק מחפש עכשיו בעיקר ניסיון ולהיות סולייד הגנתית כדי לשרוד את החודש הזה.

7 דקות לפני, דרור שווץ said:

דעה לא פופלרית 

מול נגרים הפיזיות שלו הספיקה, אבל כמה פעולות טובות התקפית היו לו? אפילו גלזר חילק כמה כדורים מעניינים קדימה. 

מול חיפה זה היה ברור שהוא לא צריך לשחק שם והוא בעצמו אמר שפחות נוח לו בעמדה הזאת.

17 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

א. אין לו סגל "מזעזע". יש לו סגל בעייתי. זה הבדל מהותי.

ב. גם במסגרת הבעיות בסגל, שפחות או יותר ידועות, היכולת של הקבוצה ובעיקר ניהול הסגל מעוררי תהיות.

מזעזע זה עניין של פרספקטיבה, יש לו את הסגל הכי רע בעשור האחרון ולדעתי בפער די ניכר.

אמי לא חושב שהוא מאמן בחסד עליון, אבל שנה שעברה הוא הוציא מים מהאבן והשנה הסגל הדי בינוני של שנה שעברה נחלש דרמטית.

יש לו סגל למקום רביעי בליגה וככה אנחנו נראים.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

לא יודע, לא ראיתי אותן. משער שהן השתמשו בכל חמשת החילופים כי זה צורך בשלב הזה של העונה ובלחות הזאת. פאקינג בלתי נסבל להיות בבלומפילד כצופה, לא כשחקן.  

2 דקות לפני, המכבייה said:

הבעייתיות שלי זה ריקן ולא פיבן. שחר הוא אילתור סביר כשאין שרן או קארצב. אני חושב שפטריק מחפש עכשיו בעיקר ניסיון ולהיות סולייד הגנתית כדי לשרוד את החודש הזה.

ריקן עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה פתאום מקבל צו 8 כי אין שחקנים והופך להיות שחקן פותח זאת תעודת עניות ומזכיר לי מהלכים של קבוצות אחרות.

בהלם על ריקן.

הבנתי לאן הקיץ הזה הולך כשעשו איתו סיבוב פרסה אבל לא חשבתי שיהיה מולחם להרכב.

שניים וחצי משחקים של כלום!

Just now, turgi said:

בהלם על ריקן.

הבנתי לאן הקיץ הזה הולך כשעשו איתו סיבוב פרסה אבל לא חשבתי שיהיה מולחם להרכב.

שניים וחצי משחקים של כלום!

נחלש. 

4 דקות לפני, הנדון said:

ריקן עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה פתאום מקבל צו 8 כי אין שחקנים והופך להיות שחקן פותח זאת תעודת עניות ומזכיר לי מהלכים של קבוצות אחרות.

פטריק מאד שמרן כאן, אין בזה ספק.