Jump to content

מכבי - סוטייסקה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, סיריל מקנאקי said:

הקטע הזה שהפרסומות קוטעות את רמי וייץ באמצע משפט - מצד אחד עצוב שזה מה שאנחנו מקבלים, מצד שני אני מדמיין את רמי ווייץ מקבל קריזה כל פעם שזה קורה... פרייסלס

ממליץ בחום לראות את המשחקים שלנו (ולא רק) על מיוט, מבטיח לך שתהנה יותר, וזה עוד מבלי להזכיר את הפרשנויות החד צדדיות והמגמתיות..

4 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

הקטע הזה שהפרסומות קוטעות את רמי וייץ באמצע משפט - מצד אחד עצוב שזה מה שאנחנו מקבלים, מצד שני אני מדמיין את רמי ווייץ מקבל קריזה כל פעם שזה קורה... פרייסלס

חחחח חשבתי על זה גם

5 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לי 2 מסקות מהמשחק הזה

או שהשחקנים ממש שונאים את ואן לויבן ועושים לו שביתה איטלקית

או  שהוא פשוט מאמן ממש לא טוב עם הכי פחות קארמה שראיתי או שניהם ביחד

לדעתי גולדהאר צריך להבין שזה לא זה, עם כל הכבוד, מול קבוצה ברמה של הליגה השניה או שלישית בישראל אנחנו מובכים בהגנה ובהתקפה פעם אחר פעם 

לא איכפת לי מאירופה מצדי שנודח על חשבון זה שיגיע לפה מאמן ו5 שחקנים, גולדהאר בבקשה, אני לא אוהב להגיד לך את המשפט הזה, אבל אתה צריך להתעורר בנושא הזה, אין קסמים בכדורגל ואנחנו לא מכבי ת"א ולא דומים במיל למכבי ת", בטח לא בימים שלך, אמרת שצריך לתקן, אז תתקן, המוצר הזה מקולקל.

אותם שחקנים שעד לפני חודש עשו את אחת הריצות המטורפות שראינו פתאום עושים סבוטאז' למאמן. דיי אחי. לא סבוטאז', לא קארמה, לא מהפכת צעירים ולא עוד כל מיני שטויות שרצות פה, אין לנו שחקנים מספיק טובים. זהו.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אותם שחקנים שעד לפני חודש עשו את אחת הריצות המטורפות שראינו פתאום עושים סבוטאז' למאמן. דיי אחי. לא סבוטאז', לא קארמה, לא מהפכת צעירים ולא עוד כל מיני שטויות שרצות פה, אין לנו שחקנים מספיק טובים. זהו.

זה ממש לא רק השחקנים, ממש לא

בן חיים, חוזז, ריקן, ואן לוון הביתה.

אם היה לי קמצוץ של תקווה שאם במקרה יגיעו שחקנים שאנחנו צריכים לעמדות שצריכים תהיה לנו קבוצה טובה, היום זה נגמר.

כי עם המאמן הזה לא נגיע רחוק גם אם יגיעו שחקנים מעולים.

חייב לציין את גראלדש שהיה מעולה (מספר 1 במגרש) ואת עידו שחר שהוכיח שמקומו בהרכב, כמובן גם את חלאילה.

3 דקות לפני, סלבה said:

אי אפשר לקרוא לשחקן בן 25 מוכשר, זה קצת מגוחך. אלמוג מוכשר, לא הוא.

עזוב במכבי, אני אומר שהוא לא מתבלט בשום קבוצה בליגה. אין שום קבוצה שהוא כובש בה דו ספרתי, בחיים. שחקן שפסגת הקריירה שלו, פוטנציאלית, זה 7 ו-5, בעונה מטורפת מבחינתו. אין שום קבוצה בליגה שתנחית אותו בה והוא השחקן הטוב ביותר שלה, אולי סכנין כזו, לא מעבר.

כישרון לא תלוי בגיל, כל עוד שאתה שווה משהו בתחום הזה אז יש לך את הכישרון בכדי להמשיך לעסוק בו, וכן, הבנתי שאתה עושה את ההבחנה בין כישרון שמיועד לצעירים, לבין מוכח שמתייחס לבוגרים יותר. עכשיו לגבי חוזז, צודק שהוא לא שחקן של מספרים וזו בדיוק הבעיה, יכול לעשות הכל טוב עד הפעולה האחרונה וזה רק מוסיף לתסכול ממנו. טוב כשחקן משלים לסגל, לא הרבה יותר מזה, אבל נגזר עלינו בשלב הזה בשל דלילות שחקני ההתקפה להסתמך על שחקנים כמוהו. מבאס אבל זה מה שיש..

2 דקות לפני, Naor23 said:

נקודות האור: 

סבוריט, ג'ראלדש, חלאילה וגלזר רמה מעל כולם.

זה בסיס טוב. יחד עם שחר שיכול להיות בסגל.

אבל זה אומר שצריך עוד 4-5 שחקני הרכב טובים, לך תפגע עכשיו..

ביום שבו חיפה וב"ש, שקיבלו שתי יריבות לא פחות טובות משלנו (כנראה יותר), מסיימות ב-6-0 ו-7-2, ואנחנו נמתחים עד הדקה האחרונה של המשחק אי אפשר להיות מבסוטים. עשינו את העבודה וממשיכים לשלב הבא. חוץ מחלאיילה וג'רלדש, לא רואה שום סיבה להיות מבסוט אחרי המשחק הזה. אולי יותר טוב מהקודם אבל עדיין רחוק מאוד מהרמה המצופה. 

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

ביום שבו חיפה וב"ש, שקיבלו שתי יריבות לא פחות טובות משלנו (כנראה יותר), מסיימות ב-6-0 ו-7-2, ואנחנו נמתחים עד הדקה האחרונה של המשחק אי אפשר להיות מבסוטים. עשינו את העבודה וממשיכים לשלב הבא. חוץ מחלאיילה וג'רלדש, לא רואה שום סיבה להיות מבסוט אחרי המשחק הזה. אולי יותר טוב מהקודם אבל עדיין רחוק מאוד מהרמה המצופה. 

בלי חיזוק אנחנו כנראה באיזור מקום 3

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

בול.