Jump to content

התחקירים על שי אביטל

Omer

Recommended Posts

וואו. אחד הדברים המזעזעים שראיתי. לא זוכר מתי לאחרונה איחלתי לבן אדם שרק יסבול עד יום מותו.

אם כי יש לי חשש שהוא יתאבד בטורקיה, יבחר בדרך הקלה.

לא ראיתי בחיים כזאת צביעות

כל האנשים מסביב ידעו, היו עליו מלא ידיעות ומלא תיקים

פתאום כל החברה שלו שהיו מסתובבים איתו שתקו ואלה שהיו מיוצגים על ידו פשוט ברחו ממנו כי זה טרנד לברוח

בקשר אליו? לא מתפלא כל הברנז'ה ככה

מתקדמים בצורות האלה, אני לא אתפלא אם אלה שמיוצגות על ידו והם חזקות התקדמו בדיוק כמוהם רק שהם מתפדחות או מדחיקות כבר שמעתי הרבה כאלה שאומרים אם את רוצה להתקדם את צריכה לתת משהו מעצמך ולא רק ממנו מהרבה אנשים חזקים 

סלבס בשקל וכדאי להצטרף אליםה אתה צריך להיות צבוע וחלק מהאילומינטי שלהם

סעמק קראתי את זה בתור שי אבוטבול ואמרתי לעצמי סוף סוף השרמוטה קיבל את שלו 
הייתי מוסיף לכותרת: לא ההוא מהפועל

מעבר לצביעות של כל המיוצגות ה״כבדות״ שלו ושאר המקורבים, שוב 0 אחריות לנשים מבחינת כולם.

כל זה כמובן לא מוריד מהיותו חלאת אדם אבל כשהפנים של הפרשה, שהיא הבחורה שהתראיינה בפנים גלויות וסיפרה שהיא הגיעה אליו לחדר במלון, הריצו קוק ביחד ושתו יין, והיא לא יכלה לסרב לו כשהוא הציע לה למצוץ כי זה היה תוקע לה את ההתקדמות וכולם מחבקים אותה כי היא אישה ולא מצופה ממנה לסרב.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

מעבר לצביעות של כל המיוצגות ה״כבדות״ שלו ושאר המקורבים, שוב 0 אחריות לנשים מבחינת כולם.

כל זה כמובן לא מוריד מהיותו חלאת אדם אבל כשהפנים של הפרשה, שהיא הבחורה שהתראיינה בפנים גלויות וסיפרה שהיא הגיעה אליו לחדר במלון, הריצו קוק ביחד ושתו יין, והיא לא יכלה לסרב לו כשהוא הציע לה למצוץ כי זה היה תוקע לה את ההתקדמות וכולם מחבקים אותה כי היא אישה ולא מצופה ממנה לסרב.

היו כנראה כמה שזה נוח שהתפוצץ הפרשה הזאת לצד אלו שבאמת החלאה פגע בהן גם היו בנות שהלכו על הדרך הקלה ועכשיו רוכבות על זה. ראיתי ראיון עם מישהי שלא זוכר את שמה שאמרה שהכל נראה לה חשוד מהתחלה, שהזמין אותה לראיון וכל הזמן הזה לא דיבר על שום דבר שקשור למשרה אותה הוא הציע ואז לחץ להמשיך את ה"ראיון" במרפסת בבית שלו. היא ראתה מה קורה והעדיפה לברוח משם באלגנטיות. היא פרסמה עליו פוסט עם הוכחות וצילומי מסך בסוף תבעו אותה. איפה כל הברנזה הזאת הייתה אין סיכוי שלא ידעו מה הולך שם.

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

מה מה מה? זאת עדות של מתלוננת? אני חייב לראות את זה. יש לך קישור לראיון הזה?

מעבר לדברים הנוראיים שמפורסמים עליו, אני חושב שזה בעיקר תעודת עניות לכל מי שהיה איתו בקשר כלשהו, ידע ופשוט הכחיש כי זה היטיב עם האינטרס האישי של כל מקורב או מקורבת אליו 

לפני12 שעות , antonio_margheriti2 said:

עברו אצלו כל כך הרבה דוגמניות, מעניין את מי הוא באמת קידם בעקבות כל הניצול הזה.

בהתחשב בזה שרוב המתלוננות לא מפורסמות, נראה שסתם היה לו דפוס להבטיח לבחורות צעירות (כולל קטינות, בן אלף זונות) דברים שלא התכוון להבטיח. יכול להיות שעם אלה שבאמת מכניסות לו כסף היה יותר מאופק?

כולם ידעו, אף אחד לא אמר מילה, לחלק מהבנות זה בטח היה נוח לזרום עם זה אז ולהתלונן על זה היום, לחלקן אני בטוח שהדבר העיקרי שנפגע זה האגו ולא באמת בוצעה איזו עבירה פלילית. 

וכל הדוגמניות היענו בכירות שלו שיוצאות עליו עכשיו ופוצחות בנאומי פוסטים קורעי לב ורקטומים על איך הן לא ידעו והן מזועזעות וכמובן מנתקות איתו את הקשר פחחחח בחיאת על מי הן חושבות שהן עובדות? ידעו הכל מצוין ושתקו כמו כולם. 

הבן אדם נראה ונשמע סליז בול רציני. מכאן ועד עבירות פליליות שהמשטרה תחקור ואז נדע. 

לפני2 שעות , Krishi said:

כולם ידעו, אף אחד לא אמר מילה, לחלק מהבנות זה בטח היה נוח לזרום עם זה אז ולהתלונן על זה היום, לחלקן אני בטוח שהדבר העיקרי שנפגע זה האגו ולא באמת בוצעה איזו עבירה פלילית. 

וכל הדוגמניות היענו בכירות שלו שיוצאות עליו עכשיו ופוצחות בנאומי פוסטים קורעי לב ורקטומים על איך הן לא ידעו והן מזועזעות וכמובן מנתקות איתו את הקשר פחחחח בחיאת על מי הן חושבות שהן עובדות? ידעו הכל מצוין ושתקו כמו כולם. 

הבן אדם נראה ונשמע סליז בול רציני. מכאן ועד עבירות פליליות שהמשטרה תחקור ואז נדע. 

מבטיח לך שלאף אחת מהמתלוננות לא היה "נוח" לזרום עם זה

אני לא מבין איך אתה יכול בכלל להגיד דבר כזה

3 דקות לפני, ravid said:

כי העולם לא שחור ולבן, ולא חסר אנשים שמחפשים לקדם את עצמם בכל מיני דרכים תמורת כל מיני הבטחות. 

אל תהיה תמים בחיאת... 

18 דקות לפני, ravid said:

אז גם לשי אביטל לא היה ״נוח״ לקדם אותן.

בסוף זו הייתה בחירה שלהן ואף אחד לא הצמיד להן אקדח לרכה.

מצחיק שכל הפמניסטיות התעוררו כשלהמעיט ביכולתה של אישה לסרב נוגד את כל האג׳נדה שלהן.

*מדבר אך ורק על אותן נשים שהחליטו לתפוס טרמפ על הפרשה כדי לקדם את הקריירה.

*שלא ישתמע מדבריי בטעות שאני מגן עליו, אבל הגישה הזאת ששומרת בצמר גפן על כל אישה מעצם היותה אישה מדליקה אותי ועובדה שיש גם עדויות של נשים בפרשה שבאותה סיטואציה בדיוק עזבו את החדר בטריקה.

אני לא אומר שאף אחת מהמתלוננות לא עשתה את זה מבחירה. אבל לטעון שהיה לה "נוח" למצוץ למישהו כדי להתקדם, אתה רציני?

זו תופעה מאוד פסולה שמתרחשת בגלל חולי מין כמו שי אביטל והגיע הזמן שיתלו אחד בכיכר העיר כדי שכל השי אביטלים האחרים יחשבו קצת גם עם הראש.

36 דקות לפני, ravid said:

אני לא אומר שאף אחת מהמתלוננות לא עשתה את זה מבחירה. אבל לטעון שהיה לה "נוח" למצוץ למישהו כדי להתקדם, אתה רציני?

זו תופעה מאוד פסולה שמתרחשת בגלל חולי מין כמו שי אביטל והגיע הזמן שיתלו אחד בכיכר העיר כדי שכל השי אביטלים האחרים יחשבו קצת גם עם הראש.

נוח מבחינת האינטרסים שלה, מטרה אמצעי וכל זה...