Jump to content

מוות לשופטים (עונת 21/22)

אקיטה

Recommended Posts

קודם אומר שהחכמולוג שיגיע ויגיד "לא בגללו הפסדנו", שחרר מעכשיו.

3 פנדלים ברורים כשמש לא נשרקו לנו אתמול, כשאחד מהם היה משאיר את חיפה עם 10 שחקנים.

היד ברורה, לא צמודה ולא נעליים.

הפנדל על חוזז ברור וליאני בן שרמוטה.

הפנדל על יונתן כהן, גם 100%, גלישה ברחבה, 2 רגליים קדימה ומורמות! פגע בו עם הפקקים בירך, איך זה לא עבירה?? איך זה לא אדום ישיר!?

לא היה פה אפילו מקרים גבוליים, זה פשוט פנדלים אחד אחרי השני שלא נשרקו לנו.

זה היה מצחיק שהפנדל עם היד היה כלכך ברור ואפילו סאן מנחם תפס את היד שלו שנייה אחרי, האמת שאני כבר לא מצפה לכלום מהשופטים בארץ. 

מי שעוד ממשיך להיות מופתע או עצבני חבל כי ככה יהיה כל העונה וכל עונה.

הבעיה עם גלזר שהצהוב שלו לא רק שהיה לא נכון ולא הייתה אפילו עבירה, הבעיה שהוא הפך את גלזר שהיה מעולה עד אותה שניה לשחקן רך, כל פעם שמישהו עבר לידו הוא בקושי נכנס לתאקל מהפחד, זה מה שעושה לך צהוב שנתנו על פאול שלא היה, מהרגע של הצהוב המשחק במרכז השדה השתנה וחיפה לקחה שליטה.

אבל כן הייתי ממאמן טוב לראות את זה ולהגיב במשחק, קשר אחורי עם צהוב צריך להיות מוחלף למישהו אחר שיכול לכסח.

כל מה שנאמר נכון.

אני כבר שנה אומר לחברים שסאן מנחם קופץ לנגיחות עם עיניים עצומות ובגלל זה הוא נפצע מזה 3 פעמים במשחק. לא יאמן שבגלל שהוא לא ראה לאן הכדור הולך לא שרקו לפנדל למרות שהיד שלו עצרה את הכיוון של הכדור בלי קשר לראש.

זה צריך להיות נושא עם מעקב קבוע לכל המשחקים העונה שיעודכן גם בהודעה הראשית. 
אם אפשר להוסיף גם קטעי וידאו ערוכים אז בכלל טוב. פעם אחת נפמפם בכל מקום אפשרי כמה דופקים את מכבי וכמה הבכי של הקופים זה גניבת הדעת הכי גדולה בהיסטוריה אולי אולי זה יעשה משהו. עונה שעברה זה עבד להם יפה, פמפמו בכל מקום שדופקים אותם ונותנים לנו מתנות בעוד שההיפך היה נכון ורק איבדנו נקודות בגלל השופטים ובפלייאוף זיינו אותנו עוד יותר משזיינו אותנו בעונה הסדירה. 

ידוע מי היה בואר?

האם תכונס ועדת השופטים לדון באירועים הרבים שהיו במשחק? האם מכבי ידרשו את זה?

ליאני גם לא נתן שריקה אחת לחלייאלה שהוכשל מספר פעמים.

לפני6 שעות , ebibo said:

הבעיה עם גלזר שהצהוב שלו לא רק שהיה לא נכון ולא הייתה אפילו עבירה, הבעיה שהוא הפך את גלזר שהיה מעולה עד אותה שניה לשחקן רך, כל פעם שמישהו עבר לידו הוא בקושי נכנס לתאקל מהפחד, זה מה שעושה לך צהוב שנתנו על פאול שלא היה, מהרגע של הצהוב המשחק במרכז השדה השתנה וחיפה לקחה שליטה.

אבל כן הייתי ממאמן טוב לראות את זה ולהגיב במשחק, קשר אחורי עם צהוב צריך להיות מוחלף למישהו אחר שיכול לכסח.

ואחר כך אבו פאני המלוכלך עשה הצגה כאילו רצחו אותו כדי לנסות להוציא צהוב שני על כלום.

שחררו, זה מביך. 

אנחנו כלום ויש לנו 0 השפעה. אני כבר לא מתעצבן אפילו. יודע שזה מה יש. תתרגלו כי זה לא שתקום כאן צעקה ובעקבותיה שינוי..

ההופעה של ליאני עוד הייתה איכשהו סבירה, החלטות שנויות במחלוקת אבל אנחנו כבר רגילים לזה בליגה שלנו.

מה שהלך ביום חמישי נגד סוטייסקה היה פי 1000000 יותר גרוע, מכירה אמיתית על המגרש. המועדון חייב להתלונן על החרא הזה לאופ''ה.

לפני23 שעות , אקיטה said:

קודם אומר שהחכמולוג שיגיע ויגיד "לא בגללו הפסדנו", שחרר מעכשיו.

3 פנדלים ברורים כשמש לא נשרקו לנו אתמול, כשאחד מהם היה משאיר את חיפה עם 10 שחקנים.

היד ברורה, לא צמודה ולא נעליים.

הפנדל על חוזז ברור וליאני בן שרמוטה.

הפנדל על יונתן כהן, גם 100%, גלישה ברחבה, 2 רגליים קדימה ומורמות! פגע בו עם הפקקים בירך, איך זה לא עבירה?? איך זה לא אדום ישיר!?

לא היה פה אפילו מקרים גבוליים, זה פשוט פנדלים אחד אחרי השני שלא נשרקו לנו.

מה זה יד ברורה, הוא עשה כמעט כמו מראדונה ירד עם הראש ונתן מכה עם היד. איך דבר כזה בולט לא זכה למינימום התייחסות.

On 26.7.2021 at 18:10, itanar said:

ידוע מי היה בואר?

האם תכונס ועדת השופטים לדון באירועים הרבים שהיו במשחק? האם מכבי ידרשו את זה?

ליאני גם לא נתן שריקה אחת לחלייאלה שהוכשל מספר פעמים.

ב Var היו עידן לייבה ומשה בוחבוט

• 3 weeks later...
צטט

שלומי בן אברהם לא ישפוט יותר את משחיקה של מכבי תל אביב. כך הודיע היום (שלישי) יו"ר הוועדה המקצועית של איגוד השופטים, לירן וקסברגר, בראיון ל" 5 באוויר".

כזכור, בגמר גביע המדינה האחרון, בן אברהם נצפה ביציע עם ילדים, שעטו צעיפי מכבי תל אביב, ו-וקסברגר אמר על כך: "הוא התנהל באופן שלא מצופה משופט בליגת העל. היו לנו שיחות איתו והוא יודע שטעה. במקרה הזה אין פה עניין משמעתי וענישה, הענישה היא שיגבילו את השיבוצים שלו - בעניין הזה הוא שגה והוא מבין את זה. שלומי מעד פה, והתשלום פה כואב. דניאל בר נתן למשל לא יכול לשפוט את בני יהודה".

דווקא טוב לי שהבן זונה הזה לא ישפוט אותנו, לא הפסיק למכור נגדנו 

הבעיה היא שכולם כאן מפחדים מהתקשורת שסתם ממציאים נגדנו ומהאוהד ב"ש שאחראי על השיבוץ 

הבן אדם הלך עם אחותו ואחיין שלו שהוא אוהד מכבי. הילד רצה לשבת על הברכיים שלו וכל חטאו היה שהוא צולם כמובן בדיוק ברגע זה.

לא שאכפת לי אם הוא ישפוט אותנו או לא אבל לדעתי ההתנהלות של איגוד השופטים במקרה הזה מפגרת לגמרי.