Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה במזיז המזיזים | הפסד לחיפה, הפסד "תואר", יכולת רעה - פתיחה קשה לעונה

Sawyer

Recommended Posts

לפני4 שעות , אליהו_הנביא said:

לא יודע איך אומרים שהם חלשים, עזבו רגע את השופט כי הוא מסיט מהעניין. אנחנו לא היינו בכלל במשחק נגדם וזה נראה ברוב הזמן לא כוחות בכלל.

האמצע שלהם נהיה הרבה יותר חזק משלנו וזה עוד בלי נטע שהיא השחקנית הכי טובה שלהם בקישור. 

עופרי ארד לא שיחק והוא הבלם השני הכי טוב שלהם ועדיין לא הגענו למצבים ,שזה כמובן מתקשר לקישור האפור למות שלנו, לעומת שרי ומוחמד .

בכנפיים מספיק לראות לכמה מצבים אצילי הגיע ואיך יונתן וגררו נראים לעומתו (וזה בלי התוכי) כדי להבין כמה אנחנו חלשים (כרגע) לעומתם. אז הרבה מזה בגללנו אבל חלק מבוטל זה החוזק שלהם ולדעתי הם לא יפסידו השנה הרבה נקודות לקטנות, לעומתינו שנראים מאוד שבירים.

.....

לפני1 שעה , Keano said:

ההבדל שאצלנו החוסרים הרבה יותר משמעותיים, ברמה שאנחנו בקושי מצליחים לבעוט לשער

דן ביטון, גולסה וחלוץ זר זה עולם אחר לגמרי

דן ביטון לא פה, גולסה השם יודע מתי יהיה פה בסגל וחלוץ זר זה לא עולם אחר לגמרי כי הכל תלוי איזה חלוץ זר ינחת פה..

2 דקות לפני, erantheking21 said:

דן ביטון לא פה, גולסה השם יודע מתי יהיה פה בסגל וחלוץ זר זה לא עולם אחר לגמרי כי הכל תלוי איזה חלוץ זר ינחת פה..

תבין מה אתה קורא. הכל בהנחה שזאת התכנית (אחרת זה באמת הזייה) וגולסה יחזור לפי הצפי.

7 דקות לפני, Keano said:

תבין מה אתה קורא. הכל בהנחה שזאת התכנית (אחרת זה באמת הזייה) וגולסה יחזור לפי הצפי.

אני מבין מה אני קורא

אל תבנה על גולסה , הוא לעולם לא נותן עונה שלמה

דן ביטון גם אם יחתום יכול לשפר אותנו אבל הוא לא קוסם, יש לו הרבה מגרעות כשחקן גם.

אני רק מבהיר לך את המצב כרגע..

17 דקות לפני, erantheking21 said:

אני מבין מה אני קורא

אל תבנה על גולסה , הוא לעולם לא נותן עונה שלמה

דן ביטון גם אם יחתום יכול לשפר אותנו אבל הוא לא קוסם, יש לו הרבה מגרעות כשחקן גם.

אני רק מבהיר לך את המצב כרגע..

ברור לי המצב כרגע, אבל כדי להשוות לחיפה ניסיתי להעריך מה יהיה בסוף החלון

אגב, גולסה עם 37 ו-31 משחקים ב-2 העונות האחרונות.

2 דקות לפני, Keano said:

ברור לי המצב כרגע, אבל כדי להשוות לחיפה ניסיתי להעריך מה יהיה בסוף החלון

אגב, גולסה עם 37 ו-31 משחקים ב-2 עונות האחרונות.

מתוכם כמה שלמים?

לפני9 שעות , חומץ בלסמי said:

לא. זה לא נכון, וזה מהדהד היסטריה כללית מופרזת. חיפה לא הייתה עליונה עלינו ב(כמעט) כל סיטואציה, ותוצאת הסיום הייתה משקפת.  אין צורך להפוך את הבעיות בקבוצה לקטסטרופה קולוסאלית. יש במכבי כמה בעיות מקצועיות, נקודתיות, וזהו. עשינו תיקו מטופש מחוץ לישראל במשחק ראשון לעונה והפסדנו לקבוצה שעדיפה עלינו, בוודאי לא פי 3. שום דבר יוצא דופן במחזור החיים הרגיל של קבוצה כדורגל.

תוצאת הסיום לא הייתה משקפת. חיפה ישבו עלינו ואנחנו לא הגענו לשער שלהם. באמצע ובכנפיים היינו חושך - לא מדויקים, מפוחדים, חסרי תיאום ובעיקר חסרי ביטחון לעומת חיפה ששיחקו בביטחון ובאו לקחת את התואר. פי 3 הגיעו יותר לשער. פי 3 יותר איכויות. פי 3 יותר מצבים מסוכנים. פי 3 יותר רעבים. פי 3 חזקים מנטלית. פי 3 הרכב וסגל חזק משלנו. ואעצור פה כי אפשר להמשיך עם זה עד מחר. בוא לא נשלה את עצמנו - חיפה קבוצה טובה בהרבה ממכבי וכרגע הקבוצה שלנו שידעה לאיים על השער ולהילחם במגרש מציגה קטסטרופה קולוסאלית וזה לא נוגד את העובדה שזה חלק ממחזור החיים של הקבוצה.

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

תוצאת הסיום לא הייתה משקפת. חיפה ישבו עלינו ואנחנו לא הגענו לשער שלהם. באמצע ובכנפיים היינו חושך - לא מדויקים, מפוחדים, חסרי תיאום ובעיקר חסרי ביטחון לעומת חיפה ששיחקו בביטחון ובאו לקחת את התואר. פי 3 הגיעו יותר לשער. פי 3 יותר איכויות. פי 3 יותר מצבים מסוכנים. פי 3 יותר רעבים. פי 3 חזקים מנטלית. פי 3 הרכב וסגל חזק משלנו. ואעצור פה כי אפשר להמשיך עם זה עד מחר. בוא לא נשלה את עצמנו - חיפה קבוצה טובה בהרבה ממכבי וכרגע הקבוצה שלנו שידעה לאיים על השער ולהילחם במגרש מציגה קטסטרופה קולוסאלית וזה לא נוגד את העובדה שזה חלק ממחזור החיים של הקבוצה.

לי נראה שלמכבי יש אי אלו בעיות, ושחיפה קבוצה טובה יותר כרגע, וזהו. אולי נסגור את הפער הזה בקרוב ואולי לא. שום דבר דרמטי. אבל אם אתה נהנה להיות בהיסטריה, לך על זה.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

לי נראה שלמכבי יש אי אלו בעיות, ושחיפה קבוצה טובה יותר כרגע, וזהו. אולי נסגור את הפער הזה בקרוב ואולי לא. שום דבר דרמטי. אבל אם אתה נהנה להיות בהיסטריה, לך על זה.

עזוב, אם חיפה עושה משחק רע בחמישי ואנחנו פתאום משתפרים כל הדיבור כאן ישתנה. האי אמון בפטריק ובצוות זה משהו שמרתיח לי את הדם.

אני לא שומר הסף אבל בהחלט לא יכול לשמוע גידופים על צוות ושחקני מכבי שלא לצורך. אנחנו פאקינג חודש לפני פתיחת הליגה ואנשים מצפים שניתן הצגות. תמיד באירופה אנחנו נראים רע ומנסים לעבור בכוח, לפעמים זה הולך ולפעמים לא.

אם באמת אחרי חודשיים מפתיחת הליגה נראה ככה בהחלט יהיו שינויים דרסטיים כמו שהיו עם דוניס. תאמינו לי שכל בורג במערכת של מכבי זז בדיוק כמו שמיץ' רוצה. תנו בו קצת אמון.

1 hour ago, קובי השועל said:

עזוב, אם חיפה עושה משחק רע בחמישי ואנחנו פתאום משתפרים כל הדיבור כאן ישתנה. האי אמון בפטריק ובצוות זה משהו שמרתיח לי את הדם.

אני לא שומר הסף אבל בהחלט לא יכול לשמוע גידופים על צוות ושחקני מכבי שלא לצורך. אנחנו פאקינג חודש לפני פתיחת הליגה ואנשים מצפים שניתן הצגות. תמיד באירופה אנחנו נראים רע ומנסים לעבור בכוח, לפעמים זה הולך ולפעמים לא.

אם באמת אחרי חודשיים מפתיחת הליגה נראה ככה בהחלט יהיו שינויים דרסטיים כמו שהיו עם דוניס. תאמינו לי שכל בורג במערכת של מכבי זז בדיוק כמו שמיץ' רוצה. תנו בו קצת אמון.

צטט

כמות הפעמים שמכבי ת"א בעטה למסגרת רק פעם אחת ב-190 המשחקים שקדמו לעונה הזאת: 1 כמות הפעמים שמכבי ת"א בעטה למסגרת רק פעם אחת העונה: 2

לפני12 שעות , Keano said:

לא יודע כמה שלמים, 67 דקות בממוצע למשחק

זה די טוב בסה"כ לשחקן מועד לפציעות כמו גולסה(אוהב אותו כשחקן,אבל אני ארצה בשבילו מבחינה בריאותית שיפרוש באזור גיל 31-32 בשביל שהוא יוכל לעמוד על הרגליים פיזית בצורה סבירה למשך שאר החיים שלו ולא לפחד מתנועה לא נכונה/אירוע מצער שיגרום לו נזק משמעותי מדי לחיים שאחרי הכדורגל).

וכן,אני רואה בשחקנים של המועדון גם כבני אדם ולא רק מכונות שנועדו לשם בידור לפחות מהזווית שלי כאוהד.

לפני15 שעות , ת"א שלנו said:

הבכנו אותם לא קצת? נשמה אנחנו ראינו את אותו המשחק? חיפה הייתה עליונה כמעט בכל סיטואציה. תגיד תודה שלא נגמר 4-0. אם הם בקושי מנצחים קבוצות של פועלי בניין, הפועלי בניין האלה כרגע ינצחו אותנו. יש לנו הרבה עבודה, עדיף להיות צנועים ולא לזלזל בקבוצה שחזקה ממך כרגע פי 3. 

כן אחי ראינו את אותו משחק. 

אתה מגזים בטירוף, לא מסכים עם כלום ממה שאמרת. עליונה בכל סיטואציה? רוב המשחק אנחנו לחצנו עליהם בכלל. להגיד תודה שלא נגמר 4-0? חחח תן לי את הפנדל לפני הגול הראשון שלהם והם בכלל לא מנצחים (שלא לדבר על העוד 2 שבאו אחריהם). יש לנו הרבה עבודה בלי קשר כדי להיראות יותר טוב בפני עצמנו, אבל בוא, אל תתחיל עם כל מיני האדרות הזויות. איזה חזקה ממך פי 3 בחיאת...  הם קבוצה פח ולא רואה שום סיבה שאני אהיה צנוע מול יריבה חלשה כל כך ואמשיך לזלזל בהם כמה שבא לי. 

לפני5 שעות , ת"א שלנו said:

אין לי מןשג על מה אתה מדבר. סורי. אולי זה יקרה העונה, זה לא מה שראיתי.