Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה במזיז המזיזים | הפסד לחיפה, הפסד "תואר", יכולת רעה - פתיחה קשה לעונה

Sawyer

Recommended Posts

38 דקות לפני, Dr Hopmann said:

אכלנו אותה לשנה הזאת בטוח הפערים גבוהים נכון לכרגע. נקווה שלא תהיה פה שושלת ירוקה כמו בב"ש.

לפני שנה וקצת היינו במצב מעולה הכל התהפך לנו...מבאס.

לפני שנה וקצת היה לנו מנג'ר מקצוען אמיתי - זה בעצם כל ההבדל בהתנהלות. מאז שמנספורד עזב חזרנו להיות שכונה וחבל.

הדבר הכי אופטימי שלי שהכדור השלג הזה נערם עכשיו ולא בפתיחת הליגה במשחקים לא חשובים יחסית ואני מקווה שנצחון מקרי מול המונטנגרים לא יגנוב את הדעת שוב ופטריק יגיד הנה הפירות שהוא נטע (עלק) מתחילים להניב פירות

אני מקווה שאולי הדברים חלחלו שם שיש שם מעבר לבעיית שחקנים , זה גם ואן לויבן.

23 דקות לפני, Dan eran said:

גלישה עם הפקקים לערך של יונתן

זה היה גבולי , ה2 האחרים 100 אחוז , פשוט ביזיון , יד של מאה אחוז וגלישה לרגליים 

אני לא רואה איך בסגל הנוכחי אפשר לתת יותר מ-40/50 גולים בעונה.

עם ההגנה נסתדר, יש לנו בעיה קשה מאוד בקישור ובהתקפה - וזה היה בולט עוד מהעונה הקודמת.

לא חושב שזה ייפתר העונה, הבור שם יותר מדי גדול. הולכים לעונה בינונית.

מדכא להיות הטוב ביותר ואז להתרסק ככה, שהבעיות היו ברורות לכולם, אבל להנהלה לא.

מה קשה להביא עוד 3 שחקנים חדשים, מה?! כאילו... בחייכם, מה נסגר, לא יודעים לנהל משא ומתן?

9 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מדכא להיות הטוב ביותר ואז להתרסק ככה, שהבעיות היו ברורות לכולם, אבל להנהלה לא.

מה קשה להביא עוד 3 שחקנים חדשים, מה?! כאילו... בחייכם, מה נסגר, לא יודעים לנהל משא ומתן?

נכון

לפני10 שעות , Armagedon said:

קיארטנסון

פשיץ'

שכטר

עטר

חלאיילה

לא ראיתי את המשחק , אבל איך ממצב שתמיד היה חלוץ ברמה טובה - מכבי מסתפקת בפאקינג חלייאלה בחודש יולי?

פשיץ חתם שנה שעברה באוקטובר...
וידאר חתם ב30 באוגוסט...

1 דקה לפני, karambola said:

פשיץ חתם שנה שעברה באוקטובר...
וידאר חתם ב30 באוגוסט...

רק שווידאר קיבל צ'ק שמן+מאלמו קיבלה נתח יפה מהבוננזה על זהבי+היינו אחרי עונת צ'מפיונס ככה שכסף+מוניטין פחות היו הבעיות שלנו.

במקרה של פשיץ' הוא היה גניבה ביחס לפרופיל הזרים שבד"כ מגיעים לישראל אבל האיש אוהב כסף והרבה ככה שהוא הרוויח למעשה 600 אלף אירו בעונה שעברה(מכבי שילמה פיצוחים והסעודים השלימו את שאר החוזה בגלל שהם רצו להיפטר ממנו דחוף) ועבר לטורקיה בגלל שלא הסתדר לו כאן+מניח שקיבל צ'ק יפה מהטורקים(אם ישלמו לו את החוזה שהובטח זה עניין אחר אבל אני לא נכנס לזה).

Just now, Raumdeuter said:

רק שווידאר קיבל צ'ק שמן+מאלמו קיבלה נתח יפה מהבוננזה על זהבי+היינו אחרי עונת צ'מפיונס ככה שכסף+מוניטין פחות היו הבעיות שלנו.

במקרה של פשיץ' הוא היה גניבה ביחס לפרופיל הזרים שבד"כ מגיעים לישראל אבל האיש אוהב כסף והרבה ככה שהוא הרוויח למעשה 600 אלף אירו בעונה שעברה(מכבי שילמה פיצוחים והסעודים השלימו את שאר החוזה בגלל שהם רצו להיפטר ממנו דחוף) ועבר לטורקיה בגלל שלא הסתדר לו כאן+מניח שקיבל צ'ק יפה מהטורקים(אם ישלמו לו את החוזה שהובטח זה עניין אחר אבל אני לא נכנס לזה).

לפי איך שזה נראה, גם השנה מנסים להביא חלוץ מבטיח.
צריך לזכור שחייבים פה בינגו בעמדה ואין מקום לטעויות.
מתחיל לאבד את הסבלנות כי זאת עונה אחרי עונה בלי אליפות, אבל ככה אנחנו עובדים שנים לצערי.
העונה של מנספורד באמת הייתה יוצאת דופן עם ניהול עילאי.

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

לא מבין מה החלץ שלך להמשיך עם השטויות האלה שהפסדנו בגלל השופט? 

זה נהיה מנהג וזה מגוחך! אם היינו ברמה גבוהה ומפסידים או מאבדים נק כמו שהיה בעונות הקודמות אז הייתי מבין ומסכים ב100% אבל תתחילו להיות מציאותיים! 

כי אפשר להתלונן על שיפוט גם כשאתה גרוע, מכבי גם ככה לא משהו, לא צריכים גם לשחק נגד השופטים. 

3 דקות לפני, nirnir20 said:

כי אפשר להתלונן על שיפוט גם כשאתה גרוע, מכבי גם ככה לא משהו, לא צריכים גם לשחק נגד השופטים. 

להתלונן על שיפוט זה מוצדק, הגיוני ומבורך, אבל לא להגיד שהפסדנו בגללם.

15 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

להתלונן על שיפוט זה מוצדק, הגיוני ומבורך, אבל לא להגיד שהפסדנו בגללם.

בשורה התחתונה לקחו לך 2 פנדלים של 100%. 

תוסיף 2 גולים למכבי התוצאה היא 2-2. 

זה די פשוט. 

זה לא אומר שהיית מנצח, זה לא אומר שחיפה לא הייתה שמה עוד שערים כי התוצאה הייתה מלחיצה אותה, זה פשוט אומר שלקחו לך 2 פנדלים שזה המון למשחק בודד ולגמרי משנה תוצאה. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

זה די פשוט. 

זה לא אומר שהיית מנצח, זה לא אומר שחיפה לא הייתה שמה עוד שערים כי התוצאה הייתה מלחיצה אותה, זה פשוט אומר שלקחו לך 2 פנדלים שזה המון למשחק בודד ולגמרי משנה תוצאה. 

אפשר להגיד את זה רק על פנדל אחד כי אתה לא יודע איך המשחק היה מתפתח אחרי זה ואם בכלל היה מצב לפנדל שני

Just now, nirnir20 said:

זה די פשוט. 

אבל אתה מבין שאני לא אומר אחרת, השופט היה חרא כרגיל לקח לנו שני פנדלים וזה יכול להיות נכון לכל משחק שיהיה בהמשך העונה(יקחו לנו עוד המון פנדלים) ועדיין הבעיה היא הקבוצה ולא השופט.

משחק ששופט לקח לנו זה היה נגד נתניה לפני שנה וחצי שפסלו לנו 4 שערים כולל שניים חוקיים לגמרי בזמן שבסוף יצא 0:0, ולא מה שהיה אתמול שלא נראנו כמו קבוצה במשך יותר 80 דקות 

1 hour ago, micsho3 said:

מעניין אם איביץ' שמובטל כבר שמונה חודשים היה מוכן לעשות צעד אחורה בקריירה ולחזור למכבי...

הודח מול סודובה אגב, הפסיד להם פעמיים. נראינו לא פחות נורא. אז גם במידה והוא יגיע אתה תתלונן.

לפני2 שעות , I promise said:

זה היה גבולי , ה2 האחרים 100 אחוז , פשוט ביזיון , יד של מאה אחוז וגלישה לרגליים 

בעיניי הכי פנדל מכולם, על רבע מזה פשיץ קיבל אדום ישיר בשנה שעברה.

5 דקות לפני, אקיטה said:

הודח מול סודובה אגב, הפסיד להם פעמיים. נראינו לא פחות נורא. אז גם במידה והוא יגיע אתה תתלונן.

היה לי תלונות על האי רכש גם בתקופתו ולמרות האליפויות האדירות (התלונות לא הופנו כלפיו אלא כלפי מיץ'). בכל מקרה, חזרה שלו תוך כמובן מתן יד פחות או יותר חופשית זה צעד באי הניהול המקצועי של מכבי (אני מאמין שזאת חתיכת ספקולציה שגם ככה לא תקרה לצערי)

לפני3 שעות , עידן מוסקונה said:

אתה שם לב שבכל משחק מישהו פה מחליט שאנחנו מפסידים בכל משחק בגלל השופט? 

אין לנו קבוצה.

אני מקווה שבמכבי לא חושבים כמוך וכמו עוד פה שאולי אין בעיה והסיפור תמיד זה רק השופטים. 

הזיה אתם באמת! 

שוב, בין הצורה שבה שיחקנו לזה שעובדתית הגיע לנו כמה פנדלים (אחד מהם די קריטי ממש לפני השער הראשון שלהם) ולדעתי גם עוד אדום לחיפה אין קשר. את המשחק לא משנה כמה גרוע שיחקנו היינו צריכים לנצח אם היה שיפוט נורמלי. זה לא סותר את זה שצריך לחזק את הקבוצה ולהשתפר בצורת המשחק אבל עדיין את המשחק אתמול עם שופט סביר, אפילו לא מצטיין, סביר מספיק, היינו מנצחים. 

57 דקות לפני, micsho3 said:

היה לי תלונות על האי רכש גם בתקופתו ולמרות האליפויות האדירות (התלונות לא הופנו כלפיו אלא כלפי מיץ'). בכל מקרה, חזרה שלו תוך כמובן מתן יד פחות או יותר חופשית זה צעד באי הניהול המקצועי של מכבי (אני מאמין שזאת חתיכת ספקולציה שגם ככה לא תקרה לצערי)

לא גבר, מה שאני אומר ואתה בעצמך אומר שהיינו בסיטואציות קשות ומביכות לא פחות ועדיין זה נגמר אחרת למרות כל הטררם.

אין מה לחרוץ גורלות וזה עוד מאוד רחוק, המשחק אתמול לא מייצג כלום.

לפני1 שעה , אקיטה said:

לא גבר, מה שאני אומר ואתה בעצמך אומר שהיינו בסיטואציות קשות ומביכות לא פחות ועדיין זה נגמר אחרת למרות כל הטררם.

אין מה לחרוץ גורלות וזה עוד מאוד רחוק, המשחק אתמול לא מייצג כלום.

מסכים איתך שבסופו של יום הכל יכול להיות - אני לא מאלה שחושבים שב"A טובה (לדעתי נסיים מעל אוסף הזקנים שלהם) או שחיפה מפחידה (יש להם מאמן מעולה אבל בב"A הייתה לו קבוצה יותר טובה) ועדיין, אתה חושב שההתנהלות של מכבי בפני עצמה היא טובה אחי?

10 דקות לפני, micsho3 said:

מסכים איתך שבסופו של יום הכל יכול להיות - אני לא מאלה שחושבים שב"A טובה (לדעתי נסיים מעל אוסף הזקנים שלהם) או שחיפה מפחידה (יש להם מאמן מעולה אבל בב"A הייתה לו קבוצה יותר טובה) ועדיין, אתה חושב שההתנהלות של מכבי בפני עצמה היא טובה אחי?

ברמת הרכש אני לא כזה מודאג, גם בשנה שעברה טענתי שגם אם פרץ יילך יש לנו בסיס מספיק טוב ומאמין שלפחות אחד מהקשרים הצעירים יעשה פריצה. המשחק אתמול אגב באיזשהו אופן חיזק את מה שאני מאמין בו בנוגע לקישור שלנו, יש פתרונות בסגל הנוכחי. דיברו איתי פה על קישור מפלצתי של חיפה ובלשון המעטה זה לא הורש אתמול, גם עם ריקו ופיבן הרווחנו לא פחות פוזשנים.

הרבה יותר מודאג מפטריק או יותר נכון הקישור שבחר לעלות בו בשני המשחקים שהיו, אבל גם מוקדם מאוד להסיק מסקנות, מקווה שכבר מחמישי הקרוב זה ישתנה.

12 דקות לפני, אקיטה said:

ברמת הרכש אני לא כזה מודאג, גם בשנה שעברה טענתי שגם אם פרץ יילך יש לנו בסיס מספיק טוב ומאמין שלפחות אחד מהקשרים הצעירים יעשה פריצה. המשחק אתמול אגב באיזשהו אופן חיזק את מה שאני מאמין בו בנוגע לקישור שלנו, יש פתרונות בסגל הנוכחי. דיברו איתי פה על קישור מפלצתי של חיפה ובלשון המעטה זה לא הורש אתמול, גם עם ריקו ופיבן הרווחנו לא פחות פוזשנים.

הרבה יותר מודאג מפטריק או יותר נכון הקישור שבחר לעלות בו בשני המשחקים שהיו, אבל גם מוקדם מאוד להסיק מסקנות, מקווה שכבר מחמישי הקרוב זה ישתנה.

חיפה היא ממש לא רף בלתי עביר. היא קבוצה טובה ועמוקה ופיבוריטית ואם נמשיך עם הרשלנות אני מניח שהפערים יגדלו אבל קודם צריך לשפר את עצמנו. אין פה באמת מפלצות לא מנוצחות. וזה ממש לא מהמקום שנועד להקטין, זה מה שאני רואה וחווה.