Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה במזיז המזיזים | הפסד לחיפה, הפסד "תואר", יכולת רעה - פתיחה קשה לעונה

Sawyer

Recommended Posts

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

בתחילת הקיץ קיבלנו החלטה להיפרד מריקן. הוא כבר עשה ראיון בו הוא פותח על מכבי ומספר שהוא משחק עם משאף ובלי אוויר. ממשיך הקיץ ובגלל צירוף של נסיבות ריקן נשאר שחקן מכבי. מתחילה העונה והוא אחד הבאנקרים הגדולים בהרכב.  זה, בתמצית, הסיפור של כל הקיץ הזה.

אין שום חדש. ברוב הפגרות עבדנו לאט (ובאדישות?), הפעם הבסיס הוא כל כך גרוע שזה פשוט נראה זוועה. קשה למשוך את הבלוף. 

אין לי ספק שבסוף תהיה, כמו בכל עונה, קבוצה טובה על הנייר. השאלה רק מתי זה יקרה והאם לא נפספס את הרכבת בצורה שגם תגמור לנו את העונה הזו וגם לא נהיה מוכנים לעונה הבאה. אני עדיין אופטימי. באופן יחסי.

לגבי היום וואלה התוצאה לא מרגשת אותי במיוחד. התואר הזה הוא סתמי ובגלל שברור לי שאנחנו פשוט חלשים כרגע לא הייתי יוצא מגדרי אם היינו מגרדים איזה תיקו 0-0 כמו בדרבי ההירואי וגונבים תואר בפנדלים. השורה התחתונה היא שכרגע חיפה טובים מאיתנו בפער ענק וזה מצב בלתי נסבל. אני שמח שזה לא נגמר באיזה תבוסה מהדהדת כי אז זה באמת היה חרא לקהל ומכניס את המערכת לעוד יותר סחרור. מרגיש לי שפטריק יחסית רגוע ובטוח בעצמו (כרגיל) ובמערכת או פשוט לא בכלל מחובר למציאות. ימים יגידו.

אמרתי את זה בעבר, מבין טב"ח, ריקן, שכטר וטיבי הייתי שמח להשאיר 2 ואלו ה2 שעזבו.

לא מצליח להבין את השארת ריקן, אנחנו עשר שנים עם קישור ב10 רמות מעל לליגה, אבל שלישיה של גלזר, פיבן וריקן זה מתאים אולי לבונקר באירופה ב99% מהמשחקים בליגה זה פשוט רע.

הרננדס זאת גם טעות, היה צריך לתת לו לעזוב בלי תמורה ולהביא מישהו אחר.

שחקן שהמשפחה שלו לא רוצה לחיות בישראל, לא צריך להיות כאן, טיבי היה חייב להישאר.

גם מה נסגר עם כל ההוצאות חוץ, לא מתאמנים על זה? אפילו פעם אחת זה לא הביא גול... חבל על האנרגיה שלו.

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

מסכים ללא ספק שליאני צריך למות ושהיו לו טעויות קריטיות אבל אחזור על דברי מיום חמישי לא בגלל זה הפסדנו.

חלאס לחפש להאשים את השופט בהפסדים. זה שהם כולם גרועים- ידוע.

לא הגענו לחצי מצב נורמלי ב97 דקות(גם בחמישי לא)

אין מי שיתן פס פשוט לגול(אני כבר לא מדבר על פס חכם או יצירתי).

שחקן כמו אבו פאני עושה צחוק מההגנה.

מה שהכי לא ברור לי זה שלפי ואן לוון איכשהו תמיד הוא יוצא כמעט מרוצה מכל משחק.

רשמו פה לפני שזה נראה שגם לאף אחד במועדון לא כזה אכפת מהמצב. 

היו כמה שחקנים טובים יחסית לליגה פנויים והיום הם בקבוצות אחרות במקום לחתום אצלנו.

על זרים אני בכלל לא מדבר.

מקווה שמשהו ישתנה בראש של מי שצריך בשביל שאולי נוכל להיות סוג של תחרות על מקומות 1-3.

מדהים. שופט לא נותן לך 3 פנדלים, לא מוציא לחיפה כרטיסים (כולל אדום ברור שהגיע להם), מזיין אותך בכל הקטנות ושולף לשחקנים שלך כרטיסים שלא היו ולא נבראו - אבל לא, לא בגלל השופטים הפסדת. 

הפסדת פה בעיקר בגלל ליאני. עם כל שופט נורמלי אחר אתה מנצח פה. ולא משנה כמה גרוע שיחקת. כי היריבה שלך הייתה גרועה לא פחות.

3 דקות לפני, tkui said:

כרישי
מסכים שהשופט הרג אותנו
אבל התואר הזה לא מעניין כמו איך שאנחנו נראים

אז אני מתייחס למשחק הזה ולהאם היית צריך לנצח אותו או לא. 

יש דברים לשפר זה ברור, אני לא עיוור.

עם זאת, במשחק על תואר מה שחשוב זה לזכות בתואר ולא משנה איך. 

מבחינתי זה תואר לכל דבר ואני לא שותף לכל מקהלת ה"מזיז המזיזים". כל תואר הוא חשוב ואנחנו צריכים להסתער על כולם. 

עכשיו במשחק אחד הפסדנו 2 תארים כשאחד מהם היינו צריכים לקחת כבר היום אם לא השופט.

את הכשלים שלנו יכולנו לשפר אחר כך, אבל את התואר עדיין צריך לקחת. 

ההנהלה חייבת להתעורר והיום לפני שלא תהיה פה עונה אירופאית

לא בטוח שעוברים ביום חמישי

לשאר הסיבובים אין לנו שום סיכוי עם ואן לויבן והסגל הקיים

לפני6 שעות , Krishi said:

מדהים. שופט לא נותן לך 3 פנדלים, לא מוציא לחיפה כרטיסים (כולל אדום ברור שהגיע להם), מזיין אותך בכל הקטנות ושולף לשחקנים שלך כרטיסים שלא היו ולא נבראו - אבל לא, לא בגלל השופטים הפסדת. 

הפסדת פה בעיקר בגלל ליאני. עם כל שופט נורמלי אחר אתה מנצח פה. ולא משנה כמה גרוע שיחקת. כי היריבה שלך הייתה גרועה לא פחות.

היד של מנחם , העבירה על חוזז , מה הפנדל השלישי ?

כאילו בכל שנה מכבי נפרדת מאוד שחקן שעושה דריבל או יודע למסור.

מה עוזר לי שחקנים גרזנים.

זה פשוט לא יאמן שהשחקנים שלנו אפילו לא מנסים לעשות תנועה כי אין מי שימסור להם.

ואן לייבן עולה תמיד עם אותו מערך של שלישה אפורה באמצע וזה פשוט תוקע את המשחק

שלישיית הראדיים של פאקו נראית כמו בארסה 08/09 ליד הקישור המזוויע הזה. לצערי אני לא רואה איך פטריק מצליח להרים את הדבר הזה, גם אם יגיע חיזוק.

אכלנו אותה לשנה הזאת בטוח הפערים גבוהים נכון לכרגע. נקווה שלא תהיה פה שושלת ירוקה כמו בב"ש.

לפני שנה וקצת היינו במצב מעולה הכל התהפך לנו...מבאס.

בלי רכש של 2-3 שחקנים להרכב אין לנו מה לדבר בכלל על להעמיד קבוצה ראויה. 

שחקנים כמו פיבן וריקן אלו שחקנים שצריכים להיות חילופים 3-4 במכבי, והם פותחים ב11 באנקר. 

יונתן כהן גם לא שווה באנקר ב11, בעונה אידיאלית אנחנו צריכים מישהו ברמתו על התפקיד שלו שיילחם איתו על ההרכב ויגרום לו להתאמץ יותר, יונתן הוא שחקן קלאץ' ויכול לספק רגעים יפים אבל שמסתכלים עליו לאורך 90 דקות ועונה שלמה האמת המבאסת היא שהוא יותר מזיק ממועיל, כסופר סאב הוא יכול להיות אדיר אבל לא כשחקן מוביל שעליו קם ונופל המשחק ההתקפי של מכבי, הוא לא זהבי.  

או בקיצור : 

2 זרים דחוף ל11, ועוד 1-2 שחקנים לספסל או שאפשר לקפל את העונה. 

4 דקות לפני, Dr Hopmann said:

לפני שנה וקצת היינו במצב מעולה הכל התהפך לנו...מבאס.

מסכים מאוד. היה לנו מומנטום מטורף של 2 אליפיות משוגעות ובמקום להתאבד על לנצל את המומנטום הזה עד הסוף ההתנהלות בכל החלונות מאז שאיביץ' עזב נראית,לי אישית, די יהירה. מן גישה כזו של "טוב לקחנו אליפות עם הפסד אחד אז השנה ניקח עם 3 הפסדים, הכל טוב".

הנה. הגלגל מתהפך והמומנטום כאילו לא היה. באמת שצריך לעשות הכל לא נכון כדי שיתהפכו ככה היוצרות.

לפני7 שעות , Krishi said:

אתה שם לב שבכל משחק מישהו פה מחליט שאנחנו מפסידים בכל משחק בגלל השופט? 

אין לנו קבוצה.

אני מקווה שבמכבי לא חושבים כמוך וכמו עוד פה שאולי אין בעיה והסיפור תמיד זה רק השופטים. 

הזיה אתם באמת! 

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

אתה שם לב שבכל משחק מישהו פה מחליט שאנחנו מפסידים בכל משחק בגלל השופט? 

אין לנו קבוצה.

אני מקווה שבמכבי לא חושבים כמוך וכמו עוד פה שאולי אין בעיה והסיפור תמיד זה רק השופטים. 

הזיה אתם באמת! 

שמע יש הבדל בין הפסדנו בגלל שופט לבין 2 פנדלים של 200% שלא נשרקו. 

פנדלים זה חלק מהמשחק ואם שורקים לפנדל הראשון המשחק יכל ללכת לכל כיוון. 

זה שיש בעיה מקצועית רצינית זה לא סותר. 

Just now, nirnir20 said:

שמע יש הבדל בין הפסדנו בגלל שופט לבין 2 פנדלים של 200% שלא נשרקו. 

פנדלים זה חלק מהמשחק ואם שורקים לפנדל הראשון המשחק יכל ללכת לכל כיוון. 

זה שיש בעיה מקצועית רצינית זה לא סותר. 

מסכים שהשופט היה גרוע אתמול ולא שרק הרבה דברים לטובתנו. 

אבל זה נהיה מנהג כל פעם של מישהו אחר פה להחליט שהכל בגלל השופט.

בקושי בעטנו חצי פעם. 

הבעיה המקצועית היא הבעיה ולא פנדל או השופט הוא הבעיה. 

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

מסכים שהשופט היה גרוע אתמול ולא שרק הרבה דברים לטובתנו. 

אבל זה נהיה מנהג כל פעם של מישהו אחר פה להחליט שהכל בגלל השופט.

בקושי בעטנו חצי פעם. 

הבעיה המקצועית היא הבעיה ולא פנדל או השופט הוא הבעיה. 

זה לא או זה או זה, מכבי יכולים לשחק גרוע וגם לצאת מאוד מקופחים ממשחק עם פאקינג 2-3 פנדלים ברורים שלא נשרקו במשחק אחד. 

באמת שלא ראיתי בנאדם אחד שחושב שמכבי יכולים לדגדג אליפות בסגל הזה, לא ברור מה הלחץ שלך ושל עוד משתמשים פה לדחוף בכל הודעה שמכבי רעים, זה ברור לכולם. 

שורה תחתונה 2 פנדלים של 100% לא נשרקו והמשחק נגמר 2-0 לחיפה, טכנית, הפסדת בגלל שיפוט גרוע. 

זה שהיינו הרבה פחות טובים מחיפה לא סותר את זה. 

Just now, nirnir20 said:

זה לא או זה או זה, מכבי יכולים לשחק גרוע וגם לצאת מאוד מקופחים ממשחק עם פאקינג 2-3 פנדלים ברורים שלא נשרקו במשחק אחד. 

באמת שלא ראיתי בנאדם אחד שחושב שמכבי יכולים לדגדג אליפות בסגל הזה, לא ברור מה הלחץ שלך ושל עוד משתמשים פה לדחוף בכל הודעה שמכבי רעים, זה ברור לכולם. 

שורה תחתונה 2 פנדלים של 100% לא נשרקו והמשחק נגמר 2-0 לחיפה, טכנית, הפסדת בגלל שיפוט גרוע. 

לא צריך להתחבא מאחורי טעויות שיפוט, היינו מפסידים בכל מקרה, זה התקזז עם כמה מצבים מסוכנים שהיו לחיפה שלא נכנסו.

3 דקות לפני, nirnir20 said:

לא מבין מה החלץ שלך להמשיך עם השטויות האלה שהפסדנו בגלל השופט? 

זה נהיה מנהג וזה מגוחך! אם היינו ברמה גבוהה ומפסידים או מאבדים נק כמו שהיה בעונות הקודמות אז הייתי מבין ומסכים ב100% אבל תתחילו להיות מציאותיים! 

26 דקות לפני, zion8 said:

מסכים מאוד. היה לנו מומנטום מטורף של 2 אליפיות משוגעות ובמקום להתאבד על לנצל את המומנטום הזה עד הסוף ההתנהלות בכל החלונות מאז שאיביץ' עזב נראית,לי אישית, די יהירה. מן גישה כזו של "טוב לקחנו אליפות עם הפסד אחד אז השנה ניקח עם 3 הפסדים, הכל טוב".

הנה. הגלגל מתהפך והמומנטום כאילו לא היה. באמת שצריך לעשות הכל לא נכון כדי שיתהפכו ככה היוצרות.

כדור השלג התחיל עם ההחלטה שמבטאת את המשוואה לפיה אליפות המוסר > אליפות ליגת העל. יחד עם זה שהביאו מאמן מספר ימים לפני שהחלה הליגה וככה נגמרו אדי הדלק של העונות עם איביץ'.