Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה במזיז המזיזים | הפסד לחיפה, הפסד "תואר", יכולת רעה - פתיחה קשה לעונה

Sawyer

Recommended Posts

נראנו רע במשחק פתיחת העונה מול קבוצה לא רצינית, לא הספקנו לנשום וצריכים לשחק מול חיפה בסמי עופר ירוק ועם הסגל הזה? אמנם זה מזיז המזיזים אבל אסור לנו להפסיד כלום

פטריק "מייצב" קצת את ההגנה אך ממשיך בקישור חלש (מחוזק בגלזר) עם התקפה שנראת שיכולה אולי לעשות משהו כשחלאיילה בחוד.

שופט: רע- (הפנדל, הצהוב לגלזר, כל ההחלטות ההזויות. אם זה יהיה השיפוט שלנו העונה - הלך עלינו)

שחקנים: פרץ לא אשם באף אחד מהשערים, אם כבר סיפק הצלה נהדרת בראשון. עדיין קשה לי לראות בו נקודת אור. סבוריט פתח את המשחק טוב, לאחר מכן הגיעה צניחה ביכולת ובכוחות עד שיצא. הרננדז לא משחק שהוא ירצה לזכור, אמור להיות זה שעוצר את הגולים. נחמיאס קשה לשפוט שחקן כשההגנה נראת ככה, וקשה מהמשחק הזה לכאן או לכאן. ג'ראלדס ממשיך פתיחה לא טובה לעונה. הקישור היה נראה לא טוב, פיבן לא צריך לפתוח בהרכב שלנו, רוצה ומנסה אבל רואים שהוא לא שם. גלזר היחיד שסיפק את הסחורה היום, לא משחק ענק ועדיין בפער מכל השאר. ריקן כמה נגיעות יפות בעיקר בהתחלה, עדיין הצליח לסיים עם ציון לא טוב למשחק. יוני עוד משחק רע של יוני מכל הבחינות. גררו לא טוב היום, לא הצליח לעבור במהירות, מחפש כל הזמן פאול על החצי, לא משחק חכם. חלאיילה בקושי היה מעורב, כמה נגיעות טובות, לא משהו לרשום עליו הביתה.

פיקנטריה:

- הנסיון הפתטי של חיפה לתלות שלט

- דחיית המשחק (המבורכת) בכמה דק (פקקים)

- חום ולחות בלתי נסבלים

- משחק שני ברצף עם בעיטה אחת למסגרת

- הפסד תואר ראשון לעונה

- הפסד לחיפה מ2018* (עדיין.. מזיז המזיזים)

חייב למות:

אבו פאני - באמת הוא פשוט מגעיל, לא ראוי לחיות.

קהל:

כל הכבוד למי שהגיע לכבשן ודחף את הקבוצה, נראה שאנחנו לא הסיפור המרכזי כאן.

הקבוצה נראת לא טוב וללא חיזוק משמעותי (לפחות 2-3 שחקנים בול) לא ניהיה תחרותיים וזה לא דבר שאני חושב שאפשר לקבל. לצערנו כבר ביום חמישי יש לנו משחק לשם שינוי קריטי, חייבים לנצח כדי להתקדם באירופה.

חמישי, 20:30, בלומפילד. נתראה שם.

מקווה שההופעה הרעה הזו (התואר פחות מעניין) תוביל להתעוררות עם מינימום שני שחקני רכש כי לא התבטלנו ככה מולם מאז 2010/11.

אם לא, כולם צריכים ליישר ציפיות ולקחת את כל הדברים החיוביים שיקרו העונה כבונוס.

במצב הסגל הנוכחי גם המקום השני בסכנה ממשית.

ההימור על הצעירים מפחיד אותי מאוד, צעירים באווירה של כישלון ולחץ מתקשים מאוד להתפתח.

ההנהלה תתעורר ומה? צריכים כאן עוד ארבעה שחקנים, חלוץ זר, קשר התקפי, כנף וחלוץ מחליף נוסף , וזה עוד לפני שיונתן עוזב. בפועל מדברים על חלוץ וקשר כאילו זה אמור להספיק.

בתחילת הקיץ קיבלנו החלטה להיפרד מריקן. הוא כבר עשה ראיון בו הוא פותח על מכבי ומספר שהוא משחק עם משאף ובלי אוויר. ממשיך הקיץ ובגלל צירוף של נסיבות ריקן נשאר שחקן מכבי. מתחילה העונה והוא אחד הבאנקרים הגדולים בהרכב.  זה, בתמצית, הסיפור של כל הקיץ הזה.

אין שום חדש. ברוב הפגרות עבדנו לאט (ובאדישות?), הפעם הבסיס הוא כל כך גרוע שזה פשוט נראה זוועה. קשה למשוך את הבלוף. 

אין לי ספק שבסוף תהיה, כמו בכל עונה, קבוצה טובה על הנייר. השאלה רק מתי זה יקרה והאם לא נפספס את הרכבת בצורה שגם תגמור לנו את העונה הזו וגם לא נהיה מוכנים לעונה הבאה. אני עדיין אופטימי. באופן יחסי.

לגבי היום וואלה התוצאה לא מרגשת אותי במיוחד. התואר הזה הוא סתמי ובגלל שברור לי שאנחנו פשוט חלשים כרגע לא הייתי יוצא מגדרי אם היינו מגרדים איזה תיקו 0-0 כמו בדרבי ההירואי וגונבים תואר בפנדלים. השורה התחתונה היא שכרגע חיפה טובים מאיתנו בפער ענק וזה מצב בלתי נסבל. אני שמח שזה לא נגמר באיזה תבוסה מהדהדת כי אז זה באמת היה חרא לקהל ומכניס את המערכת לעוד יותר סחרור. מרגיש לי שפטריק יחסית רגוע ובטוח בעצמו (כרגיל) ובמערכת או פשוט לא בכלל מחובר למציאות. ימים יגידו.

לא משנה כמה רע נראינו, 3 פנדלים שלא נשרקים ואדום אחד שהגיע לחיפה ולא נשלף זה יותר מדי.

רגע לפני השער הראשון שלהם היה פנדל ברור שהגיע לנו, זה חתיכת שינוי מומנטום. ואחרי זה היו עוד 2. 

חיפה קבוצת פח והיא הפכה לעוד יותר קבוצה פח מעונה שעברה. 

לנו יש עוד תקרת גג להגיע אליה ועם החיזוק המתאים אנחנו גם ניתן להם בראש ונחזיר את האליפות.

מתחיל לאבד את הביטחון בפטריק,

אך הוא מסוגל לעלות עם קישור שלא מתאים לאום אל פחם?!?

ברגע שטבח וריקן קיבלו חוזה הבנתי לאן נושבת הרוח 

פשוט בושה וחרפה.

1 דקה לפני, Krishi said:

לא משנה כמה רע נראינו, 3 פנדלים שלא נשרקים ואדום אחד שהגיע לחיפה ולא נשלף זה יותר מדי.

רגע לפני השער הראשון שלהם היה פנדל ברור שהגיע לנו, זה חתיכת שינוי מומנטום. ואחרי זה היו עוד 2. 

חיפה קבוצת פח והיא הפכה לעוד יותר קבוצה פח מעונה שעברה. 

לנו יש עוד תקרת גג להגיע אליה ועם החיזוק המתאים אנחנו גם ניתן להם בראש ונחזיר את האליפות.

אתה צודק לגבי הקריטיות של הפנדל הראשון (לפחות) שכנראה היה משנה הכל. אבל כמו שאמרתי, חוץ מההרגשה להיום בערב מה זה באמת היה משנה לשאר העונה? הקבוצה פשוט לא מספיק טובה ופנדל מטומטם שעושה סתם סאן מנחם לא היה משנה את זה. אני מוכן לפתוח כל עונה  בהפסד של התואר הזה במשחק בו אני יושב על הסגנית שלי והם גונבים גול מכלום ולא הפוך.

2 דקות לפני, hen34 said:

מתחיל לאבד את הביטחון בפטריק,

אך הוא מסוגל לעלות עם קישור שלא מתאים לאום אל פחם?!?

ברגע שטבח וריקן קיבלו חוזה הבנתי לאן נושבת הרוח 

פשוט בושה וחרפה.

רק עכשיו אתה מתחיל לאבד בו את הביטחון? זה בגלל שלא ישבת לידי כבר הרבה זמן.

לא היה שומדבר חדש, זאת הרמה שחשבתי שאנחנו כרגע נמצאים בה.

קצת צורם לי שהכיוון לא ברור, לא ממש הולכים על צעירים אבל הם רוב הסגל. גם לא ממש הולכים על ותיקים ואלו שכן כאן הם או פצועים או על אדים מדקה 10. 

הכי קשה זה לראות את יונתן ככה, הוא לא בכיוון מאז הפציעה. שנות אור מלהיות לגיונר. 

כרגע עדיף שילך לאיזה עונה, שתיים לחו''ל לטעום רמה אירופאית איפשהו. 

2 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

מה שאבו פאני עשה להרננדס בגול לא מתאים לרמה הזאת , בכלל שלוש שחקנים סביבו... גול ביזיוני לקבל

וזה אפילו לא היה דריבל טוב

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה צודק לגבי הקריטיות של הפנדל הראשון (לפחות) שכנראה היה משנה הכל. אבל כמו שאמרתי, חוץ מההרגשה להיום בערב מה זה באמת היה משנה לשאר העונה? הקבוצה פשוט לא מספיק טובה ופנדל מטומטם שעושה סתם סאן מנחם לא היה משנה את זה. אני מוכן לפתוח כל עונה  בהפסד של התואר הזה במשחק בו אני יושב על הסגנית שלי והם גונבים גול מכלום ולא הפוך.

זה משנה כי מה שאתה מקבל עכשיו מחיפה זה מה יש, זה לא ילך וישתפר. ובאמת הם קבוצה נורא חלשה עם הגנה חדירה שהצליחו להיחלש עוד יותר מעונה שעברה. אצילי היחיד שעושה שם משהו. היחיד. 

אז תן לי לקחת את התואר הזה ולהמשיך להשתפר בהמשך הדרך. 

אחרי זה הקופים המפגרים ילכו  ויבכו על שופטים. פאקינג 3 פנדלים הוא לא שרק. 3!! ויש שקט מופתי כאילו כלום לא קרה. שלא לדבר על האדום שהגיע להם גם.  אם זה היה קורה הפוך וואי וואי כמה בכי ורעש היה פה. מחצית ראשונה ראיתי הרבה ניצוצות של דברים יפים. חילופי מסירות מהירים, חלאיילה שהראה אחלה כישרון. גם במחצית השניה בחלק השני שלה הראינו יותר תעוזה ומהירות.

ההגנה שלנו עייפה מדי ולא מספיק מתואמת. סאבוריט נראה לא בכושר מספיק. אלו דברים שיבנו עם הזמן. מה שחסר בעיקר זה פליימייקר שיחלק כדורים לחלוצים. עוד שחקן כנף וחלוץ. יש מספיק זמן זה לא בשמיים. 

היה ממש חבל לי על חלאיילה, עשה הרבה תנועות יפות חילק מסירות דריבלים. היה חסר מישהו שיזין אותו קצת יותר לשטחים. רכש ממש טוב

1 דקה לפני, Krishi said:

זה משנה כי מה שאתה מקבל עכשיו מחיפה זה מה יש, זה לא ילך וישתפר. ובאמת הם קבוצה נורא חלשה עם הגנה חדירה שהצליחו להיחלש עוד יותר מעונה שעברה. אצילי היחיד שעושה שם משהו. היחיד. 

אז תן לי לקחת את התואר הזה ולהמשיך להשתפר בהמשך הדרך. 

אחרי זה הקופים המפגרים ילכו  ויבכו על שופטים. פאקינג 3 פנדלים הוא לא שרק. 3!! ויש שקט מופתי כאילו כלום לא קרה. שלא לדבר על האדום שהגיע להם גם.  אם זה היה קורה הפוך וואי וואי כמה בכי ורעש היה פה. מחצית ראשונה ראיתי הרבה ניצוצות של דברים יפים. חילופי מסירות מהירים, חלאיילה שהראה אחלה כישרון. גם במחצית השניה בחלק השני שלה הראינו יותר תעוזה ומהירות.

ההגנה שלנו עייפה מדי ולא מספיק מתואמת. סאבוריט נראה לא בכושר מספיק. אלו דברים שיבנו עם הזמן. מה שחסר בעיקר זה פליימייקר שיחלק כדורים לחלוצים. עוד שחקן כנף וחלוץ. יש מספיק זמן זה לא בשמיים. 

היה ממש חבל לי על חלאיילה, עשה הרבה תנועות יפות חילק מסירות דריבלים. היה חסר מישהו שיזין אותו קצת יותר לשטחים. רכש ממש טוב

חוץ מחלאיילה (וטעויות השיפוט) לא מסכים עם שומדבר שכתבת, אבל מעריך מאוד את האופטימיות. 

קיארטנסון

פשיץ'

שכטר

עטר

חלאיילה

לא ראיתי את המשחק , אבל איך ממצב שתמיד היה חלוץ ברמה טובה - מכבי מסתפקת בפאקינג חלייאלה בחודש יולי?

נחמיאס כצפוי סופט משהו. לא לוקח כדורים בראש.

שילמנו עליו יותר מדי.

בכלל, בסיטואציה מסויימת הייתי מעדיף עוד בלם זר וכתבתי את זה בתחילת הקיץ אבל הבור בקישור ובהתקפה יחייב אותנו להביא לשם זרים.

4 דקות לפני, itanar said:

שילמנו עליו יותר מדי.

בכלל, בסיטואציה מסויימת הייתי מעדיף עוד בלם זר וכתבתי את זה בתחילת הקיץ אבל הבור בקישור ובהתקפה יחייב אותנו להביא לשם זרים.

חחחח מה שילמנו עליו יותר מדי? הוא עלה לנו בסביבות ה250 אלף יורו בכמה רצית אותו? 

משחק ראשון שלו, עוד אין לו תיאום והבנתי שהוא סיים את המשחק עם כאבים. 

6 דקות לפני, itanar said:

שילמנו עליו יותר מדי.

הבלם הישראלי הוא לא הבעיה שלנו בשנה האחרונה.

מסכים ללא ספק שליאני צריך למות ושהיו לו טעויות קריטיות אבל אחזור על דברי מיום חמישי לא בגלל זה הפסדנו.

חלאס לחפש להאשים את השופט בהפסדים. זה שהם כולם גרועים- ידוע.

לא הגענו לחצי מצב נורמלי ב97 דקות(גם בחמישי לא)

אין מי שיתן פס פשוט לגול(אני כבר לא מדבר על פס חכם או יצירתי).

שחקן כמו אבו פאני עושה צחוק מההגנה.

מה שהכי לא ברור לי זה שלפי ואן לוון איכשהו תמיד הוא יוצא כמעט מרוצה מכל משחק.

רשמו פה לפני שזה נראה שגם לאף אחד במועדון לא כזה אכפת מהמצב. 

היו כמה שחקנים טובים יחסית לליגה פנויים והיום הם בקבוצות אחרות במקום לחתום אצלנו.

על זרים אני בכלל לא מדבר.

מקווה שמשהו ישתנה בראש של מי שצריך בשביל שאולי נוכל להיות סוג של תחרות על מקומות 1-3.

15 דקות לפני, itanar said:

שילמנו עליו יותר מדי.

לא יודע על מה אתה מדבר, היה יותר טוב מהרננדס. בכלל, נכון שהיו לנו הגנות יותר טובות, אבל זו ממש לא הבעיה שלנו. אנחנו כרגע חייבים פנדל כדי להבקיע שער. קבוצה שאמורה לפגוש בונקרים מגעילים ב-34 מתוך 36 משחקים העונה. רק לחשוב איך היינו מראים מול מכבי פ"ת או אשדוד או סכנין בא לי לזרוק משהו על הטלויזיה. אנחנו כבר שלוש שנים לא מייצרים משחק התקפה מדהים, וכל שנה האיכות שלנו רק יורדת יותר. עכשיו זה באמת נוראי לצפייה בכל קנה מידה.