Jump to content

טל בן חיים - שאלה

Recommended Posts

Just now, ת"א שלנו said:

איפה שמעתם על זה? חמור מאוד אם השחקן שאמור להיות לידר בחדר הלבשה מתנהל בצורה ככ לא אחראית לפני משחק של מכבי

https://sports.walla.co.il/item/3453165

2 דקות לפני, thunderbolt said:

אותי מעניין שלא יהיו לי ערסים אלימים בקבוצה

אותי מעניין שנשחק טוב וננצח ואם אפשר גם לקחת אליפויות ולעשות קמפיינים יפים באירופה ולהראות מגמת שיפור בדברים האלה 

2 דקות לפני, thunderbolt said:

אותי מעניין שלא יהיו לי ערסים אלימים בקבוצה

לא יודע אם ערס אלים זאת ההגדרה לטב"ח. בכל מקרה כל עוד הוא לא מרביץ לשחקנים של הקבוצה שלו הכל טוב

חארם קודם כל בשביל עצמו. מה הוא לא מודע לזה שהוא בקושי מצליח לרוץ ולעבור שחקן? אז אם הוא יחלה בקורונה עדיף בשבילו לתלות את הנעליים כי הסיכוי שהוא יצליח לחזור לכושר העונה במידה והריאות שלו יפחיתו את אספקת האוויר יהיה קלוש ומי תיקח אותו ככה בסוף העונה? איי איי וזה עוד אמור להנהיג אותנו. תפילות לאבא שבשמיים.

Just now, Krishi said:

לא יודע אם ערס אלים זאת ההגדרה לטב"ח. בכל מקרה כל עוד הוא לא מרביץ לשחקנים של הקבוצה שלו הכל טוב

לא יודע אם זה באמת קרה או לא, אבל אדם שמגיב בקללות כי מישהו ביקש ממנו לשים מסכה זה בהגדרה ערס אלים, ראיתי כאלה מספיק במרחב הציבורי, אוטובוסים וכו', לא רוצה שום קשר עם חארות כאלה.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

לא יודע אם זה באמת קרה או לא, אבל אדם שמגיב בקללות כי מישהו ביקש ממנו לשים מסכה זה בהגדרה ערס אלים, ראיתי כאלה מספיק במרחב הציבורי, אוטובוסים וכו', לא רוצה שום קשר עם חארות כאלה.

בסדר, אותי יותר מעניין מה הוא עושה על הדשא. מצידי שיהיה חרא של בן אדם כל עוד הוא מביא לי נצחונות ולא מחרב את החדר הלבשה.

רק שבמקרה שלו גם מקצועית הוא לא הכי להיט אבל זה כבר משהו אחר חח... 

יש משהו מאוד מרגיז שאומרים לך לשים מסכה, יש הרבה מכות על הדבר הזה.

אפילו אני, שאני הבחור הכי רגוע על הפלנטה, קיבלתי עצבים על קופאית בסופר שאמרה לי "אתה יודע שמסכה שמים גם על האף" חחחח לכי כוסאמק!

8 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

יש משהו מאוד מרגיז שאומרים לך לשים מסכה, יש הרבה מכות על הדבר הזה.

אפילו אני, שאני הבחור הכי רגוע על הפלנטה, קיבלתי עצבים על קופאית בסופר שאמרה לי "אתה יודע שמסכה שמים גם על האף" חחחח לכי כוסאמק!

כנראה התגובה הכי ילדותית שנתקלתי בה בפורום. 

העצבים צריכים להיות זה כי אם בגלל התנהגות של שחקן כמוהו עוד בסוף תהיה עוד הדבקה בקבוצה זה לא ייסלח לו לעולם.

מקווה מאוד שמיטש יעשה מיטש, לא נזק מקצועי בלשון המעטה.

4 דקות לפני, אלעד בניטח said:

פתאום פשכצקי מפרסם 

שלפני שבועיים היה מכות בן ריקן לבן חיים באימון

הספיק למחוק? לא רואה כלום.

48 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

עכשיו אחרי שטננבאום חיובי, נראה איזה עונש הדפקט הזה יקבל

האמת, שפרץ מאוד מרשים, טננבאום לא חסר לי בכלל - שזה קטע.

כי הייתי בעד להחתים אותו ל-5 שנים, אבל עכשיו? לא יהיה איכפת לי אם הוא יחזור להיות שוער שני.

לפני6 שעות , אלעד בניטח said:

פתאום פשכצקי מפרסם 

שלפני שבועיים היה מכות בן ריקן לבן חיים באימון

גם פשכצקי וגם הדיווח עצמו נשמע מפוקפק מאוד אז קשה לי להאמין, יש מקור אמין יותר ממנו שפרסם את זה?

אם במקרה וב0.0001 אחוז סיכוי שזה דיווח נכון אז הבדיחה כולה על חשבון מכבי. 2 הארכות חוזה לשחקנים שכבר אין להם מה לתרום מבחינה מקצועית לקבוצה, שנשארו על הטיקט של המבוגר האחראי\המנהיג\חדר הלבשה ושאר קלישאות, ובסוף הם הולכים מכות באימון?