Jump to content

חיפה - מכבי | הכי..

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, micsho3 said:

האם לדעתכם איביץ' היה מוכן לעשות אחורה פנה בקריירה ולחזור (הוא כבר שמונה חודשים בבית)?

כשהוא רואה את הסגל הנוכחי ויודע מה הוא עשה פה בשנתיים קשה לי להאמין שהוא ירצה לצערי. 

לפני3 שעות , אלק נילאש said:

התייחסת ספציפית לאבו פאני, אבו פאני הוא משל. משל לשחקן שבקיץ אף אחד לא סופר ושנה אחרי הופך להיות האיש שבלעדיו אי אפשר. גם פרץ היה כזה. לפני שנה היית מוכר אותו בחצי מיליון יורו ואומר גם תודה, פתאום הוא חצי קבוצה. יש גם מקרים הפוכים. זה קורה כל הזמן ובכל ליגה. אני לא אומר שזה מה שיקרה בהכרח ושהייתי בונה את העונה שלי על זה, אבל זו אפשרות.

לגבי הסגלים, אני הייתי זה שהתווכח איתך (ועם עוד יוזרים) לפני יומיים שההבדלים הם הכי גדולים שהיו פה, לא צריך לספר לי כמה הם תהומיים. העניין הוא שאצל חיפה זה הסגל הסופי, מכבי תתחזק בכמה שחקנים ויש כמו שאמרתי כמה פוטנציאלים להפתעות. בינואר זה לא יהיה מצב הכוחות בין הקבוצות, השאלה מה יקרה עד אז.

לא שאני חושב שרז אמיר הוא אמין או משהו אבל גם הוא וגם ברנובסקי טענו שגורם במכבי (פטריק- רז אמיר כבר אמר שפטריק הרבה יותר פתוח עם עיתונאים מאשר כל מי שהיה לפני) אמר לו שיגיעו 3 שחקנים בלבד - קשר זר, חלוץ זר ודן ביטון. חוץ מהם אין עוד מישהו שכרגע מכוונים אליו

אם זה נכון זה מאוד עצוב שכולם רואים שצריך 4-5 שחקנים לפחות  ופטריק רואה משהו אחר.

1 hour ago, Adir12 said:

לא שאני חושב שרז אמיר הוא אמין או משהו אבל גם הוא וגם ברנובסקי טענו שגורם במכבי (פטריק- רז אמיר כבר אמר שפטריק הרבה יותר פתוח עם עיתונאים מאשר כל מי שהיה לפני) אמר לו שיגיעו 3 שחקנים בלבד - קשר זר, חלוץ זר ודן ביטון. חוץ מהם אין עוד מישהו שכרגע מכוונים אליו

אם זה נכון זה מאוד עצוב שכולם רואים שצריך 4-5 שחקנים לפחות  ופטריק רואה משהו אחר.

אני גם חושב ששלושה שחקני חיזוק להרכב אמורים להספיק בהנחה ושני הזרים הם בינגו וביטון יביא את מה שמצופה ממנו וישמור על יציבות.

7 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אני גם חושב ששלושה שחקני חיזוק להרכב אמורים להספיק בהנחה ושני הזרים הם בינגו וביטון יביא את מה שמצופה ממנו וישמור על יציבות.

אמרת הכל

בפועל כמה זרים בינגו אתה מכיר שבשלב הזה של החלון עדיין פנויים?

לדעתי רק זרים שצריך לשלם עליהם כסף

1 דקה לפני, Adir12 said:

אמרת הכל

יש לך דוגמא מעונה שעברה

45 דקות לפני, Adir12 said:

אמרת הכל

הציפיה לעוד חמישה שחקני רכש היא לא ריאלית, לי לא זכור חלון שרכשנו בו 7 שחקנים מאז 12/13(?).

‏זה ההרכב(דניאל, בלטקסה, טיבי, דוידזאדה, פיבן, גלזר, שרן, פרץ, יוני, גררו, שכטר) שפירק רק לפני ארבעה חודשים את חיפה בחצי הגמר בסמי בהופעה הרבה יותר חד צדדית בהשוואה לאתמול וללא זרים(מלבד גררו). לא חומר שחקנים מיוחד עשה את ההבדל אלא תיאום, משמעת טקטית והבנה מוחלטת מה היריב הולך לעשות. בדיוק כמו מול שחטאר. ואם זה נעלם ומתמסמס, אז מותר להיכנס לפאניקה. זה מהנכסים הבודדים שנשארו לנו וחלק מההצטיינות של חלקם(שרן למשל), היא המוכנות הטקטית והרגשת הביטחון בתוך תוכנית המשחק של פטריק. אתמול, הרגשתי שחלקם לא מבינים את הנדרש מהם. זאת בעיה יותר קשה מכח אדם, בעיני לפחות. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

‏זה ההרכב(דניאל, בלטקסה, טיבי, דוידזאדה, פיבן, גלזר, שרן, פרץ, יוני, גררו, שכטר) שפירק רק לפני ארבעה חודשים את חיפה בחצי הגמר בסמי בהופעה הרבה יותר חד צדדית בהשוואה לאתמול וללא זרים(מלבד גררו). לא חומר שחקנים מיוחד עשה את ההבדל אלא תיאום, משמעת טקטית והבנה מוחלטת מה היריב הולך לעשות. בדיוק כמו מול שחטאר. ואם זה נעלם ומתמסמס, אז מותר להיכנס לפאניקה. זה מהנכסים הבודדים שנשארו לנו וחלק מההצטיינות של חלקם(שרן למשל), היא המוכנות הטקטית והרגשת הביטחון בתוך תוכנית המשחק של פטריק. אתמול, הרגשתי שחלקם לא מבינים את הנדרש מהם. זאת בעיה יותר קשה מכח אדם, בעיני לפחות. 

הרגשתי את זה בחמישי הקודם, לא אתמול למען האמת.

מכבי פתחה דווקא בלחץ, הצליחה לחטוף, מכבי עמדה יפה בסך הכל כל המשחק לטעמי ובשום שלב חיפה "המפחידה" שלטה במתרחש על המגרש.

היה במחצית הראשונה מצב שיוני היה צריך להעביר קרוס טוב שמשאיר את חלאיילה וגררו מול שוער, הקרוס הלך מחוץ לתחומי המגרש (גם יוני תפס את הראש מהחרא שיצא לו מהרגל)

הבעיה הכי גדולה זה בהרבה של פיבן וריקן, גם שנה שעברה אגב זה היה בעייתי אבל פלסטר מובן, כרגע זה בכלל לא מובן לדעתי.

תסתכל כל פעם שפיבן או ריקן קיבלו כדור כמה זמן לקח להם להשתלט ולשחרר מהרגל, כמה זמן לקח לפיבן להשתלו על מסירוץ שגררו נתן (גם בתוך הרחבה שלהם). זה לא כדורגל ככה, אי אפשר להניע כדור ככה או לקדם התקפה, היה מצב שגררו נתן לפיבן פס בתוך הרחבה שלהם וציפה לאחד מהיר בחזרה שמעמיד אותו מול שוער, פיבן השתלט, חשב, העביר לרגל הלא נכונה הסתבך ואיבד.

כמה פעמים שניהם איבדו או כמעט איבדו כי הם שעה משתלטים ומנסים לעשות סיבוב על המקום יענו.

כשעידו שחר נכנס ראיתי פתאום מהלכי כדורגל, מהאגף, מהאמצע, הנעת כדור בנגיעה או 2...כמובן לא אידאלי אבל זה היה שיפור ניכר. הגענו פתאום לקרנות, מצבים נייחים מסוכנים, הפנדלים שלא נשרקו.

2 המשחקים האחרונים על ההצבה ההזוייה של פטריק בקישור, אתמוח הוא אמר שהוא ראה התחלה של משהו טוב וגם אני, אבל לא כשהוא מתעקש על הקישור הזה, מקווה שסיים עם ההצבות האלה.

7 דקות לפני, אקיטה said:

הרגשתי את זה בחמישי הקודם, לא אתמול למען האמת.

מכבי פתחה דווקא בלחץ, הצליחה לחטוף, מכבי עמדה יפה בסך הכל כל המשחק לטעמי ובשום שלב חיפה "המפחידה" שלטה במתרחש על המגרש.

היה במחצית הראשונה מצב שיוני היה צריך להעביר קרוס טוב שמשאיר את חלאיילה וגררו מול שוער, הקרוס הלך מחוץ לתחומי המגרש (גם יוני תפס את הראש מהחרא שיצא לו מהרגל)

הבעיה הכי גדולה זה בהרבה של פיבן וריקן, גם שנה שעברה אגב זה היה בעייתי אבל פלסטר מובן, כרגע זה בכלל לא מובן לדעתי.

תסתכל כל פעם שפיבן או ריקן קיבלו כדור כמה זמן לקח להם להשתלט ולשחרר מהרגל, כמה זמן לקח לפיבן להשתלו על מסירוץ שגררו נתן (גם בתוך הרחבה שלהם). זה לא כדורגל ככה, אי אפשר להניע כדור ככה או לקדם התקפה, היה מצב שגררו נתן לפיבן פס בתוך הרחבה שלהם וציפה לאחד מהיר בחזרה שמעמיד אותו מול שוער, פיבן השתלט, חשב, העביר לרגל הלא נכונה הסתבך ואיבד.

כמה פעמים שניהם איבדו או כמעט איבדו כי הם שעה משתלטים ומנסים לעשות סיבוב על המקום יענו.

כשעידו שחר נכנס ראיתי פתאום מהלכי כדורגל, מהאגף, מהאמצע, הנעת כדור בנגיעה או 2...כמובן לא אידאלי אבל זה היה שיפור ניכר.

נכון, היו אתמול רגעים של מעברים טובים. החוסר באיכות בא לידי ביטוי בעיקר בשליש האחרון. 

28 דקות לפני, המכבייה said:

וכמובן עם אותו מאמן ( מושמץ). הבעיה לא במאמן למרות שהוא לא חף מטעויות. חיפה עפה מהאלופות מול קייראט, נטו בגלל טעויות של המאמן המהולל כאן ובתקשורת.

לפני12 שעות , turgi said:

חברים אוהדי חיפה יעידו שכבר בזמן אמת אמרתי להם שההחלטה להעיף את שלומי אזולאי האוקראיני לחדרה ולהשאיר את אבו פאני תביא להם אליפות.

כבר בחדרה היה מדהים.

עוד דבר שמעצבן אותי זה כל עניין רמלה.

כוכבי נערים א צריכים לצאת לרמלה כבר בגיל 16-17.

גלוך, באיה, קורדובה, ישרפו עכשיו שנתיים סתם.

אין שום סיבה שילד בן 17 לא יכול לשחק בליגה לאומית בקבוצה בלי שאיפות עלייה.

בדיוק כמו אלה שחזרו העונה ויושאלו שוב.

יוצא שהם חוזרים למכבי בגיל 21 במקרה הטוב.

בנוגע למשחק, חיפה שיחקה היום בלי ארד, לביא, חזיזה ורוקאביצה.

אם היית אומר לי בעונת איביץ' השנייה שהם ישחקו בלי ארבעתם ויהיו שתי רמות מעלינו הייתי אומר לך שאתה הזוי.

הפער בין הסגלים תהומי. מי שעדיין לא רואה את זה כנראה יראה את זה בסביבות נובמבר.

פשוט כל מילה.

לפני12 שעות , turgi said:

בנוגע למשחק, חיפה שיחקה היום בלי ארד, לביא, חזיזה ורוקאביצה.

אם היית אומר לי בעונת איביץ' השנייה שהם ישחקו בלי ארבעתם ויהיו שתי רמות מעלינו הייתי אומר לך שאתה הזוי.

הפער בין הסגלים תהומי. מי שעדיין לא רואה את זה כנראה יראה את זה בסביבות נובמבר.

לא יודע למה הכנסת את רוקאביצה

ההשוואה לא נכונה כי הם היו טובים יותר עם סגל סגור כבר, אנחנו עוד לא סיימנו את הרכש + גולסה פצוע