Jump to content

חיפה - מכבי | הכי..

Sawyer

Recommended Posts

41 דקות לפני, קובי השועל said:

יגיע חיזוק. לא ברמה שאנשים כאן מפנטזים.

באמת שאני לא חושב שצריך חיזוק כזה גדול כדי להיות במאבק. חיפה בשיא הכנות לא כזו גדולה. שנה שעברה עם פרץ, דן ביטון ופשיץ' נלחמנו איתם ראש בראש עד הסוף. עם קורונה ואירופה ומאמן מחורבן ופציעות ומה לא. יש לנו גם כשרונות בסגל שיכולים להיות אקס פאקטור. הבעיה זה לא מי יגיע אלא מתי. אנחנו כבר ממש מתקרבים לנקודה שאם לא נביא איזה זהבי שומדבר שנביא לא יעזור לנו.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

באמת שאני לא חושב שצריך חיזוק כזה גדול כדי להיות במאבק. חיפה בשיא הכנות לא כזו גדולה. שנה שעברה עם פרץ, דן ביטון ופשיץ' נלחמנו איתם ראש בראש עד הסוף. עם קורונה ואירופה ומאמן מחורבן ופציעות ומה לא. יש לנו גם כשרונות בסגל שיכולים להיות אקס פאקטור. הבעיה זה לא מי יגיע אלא מתי. אנחנו כבר ממש מתקרבים לנקודה שאם לא נביא איזה זהבי שומדבר שנביא לא יעזור לנו.

לא בעטת למסגרת בשני משחקים כשאחד מהם היה נגד קבוצה מתחתית הליגה הלאומית.

לא יודע מה איתך, לדעתי ההרכב שעלה היום צריך חמישה שחקנים חדשים. וזה עוד לפני שיונתן כהן יימכר.

1 דקה לפני, turgi said:

לא בעטת למסגרת בשני משחקים כשאחד מהם היה נגד קבוצה מתחתית הליגה הלאומית.

לא יודע מה איתך, לדעתי ההרכב שעלה היום צריך חמישה שחקנים חדשים. וזה עוד לפני שיונתן כהן יימכר.

היום בעטנו פעם אחת בסוף. אפילו מצב טוב. זה קרה בעיקר כי היה סופסוף קשר שיודע לקדם את הכדור מעבר לקווי ההגנה ולא בלם שלא מוצא את עצמו באמצע ושחקן שלא נתן מסירת מפתח אחת בשש עונות.

אם היה לנו קישור נורמאלי, כמו בשנה שעברה, זה כבר היה נראה סביר.

ברור שבאידיאל הייתי מחליף את הרננדז, מביא 8, 10, ווינגר וחלוץ. אבל לדעתי אפשר בפחות מזה להעמיד קבוצה שתתחרה עם חיפה ראש בראש. לא פייבוריטית, אבל יכולה לגנוב את התואר אם הקלפים מסתדרים לה.

הסכמנו כבר לא להסכים על זה לפני כמה ימים.

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

שמע, אני בין האופטימיים הכי גדולים שאני מכיר לפחות.

גם אם יהיה 3:0 ליריבה בדקה ה89 אני אאמין שאולי יקרה משהו, פאתטי, אופטימי אבל זה אני.

אבל לחשוב שהקבוצה שראינו היום לא צריכה חיזוק רציני זה כבר הזיה.

חיפה באמת לא כזאת גדולה אבל יש לה שלושה/ארבעה שחקנים שמכלום יכולים לשים גול במשחק וכרגע אני לא רואה אפילו אחד כזה אצלנו(אני מדבר נטו מהשני משחקים שהיו לא רלוונטי לי מה היה בעונה שעברה).

זה אשכרה נראה שלקחו 11 אנשים מהרחוב וביקשו מהם לנסות לחבר כמה פסים. 

לא היה פשוט כלום. באמת שהרבה זמן אני לא זוכר דבר כזה.

הבעיה היא לגמרי מי יגיע. כי אם לא יביאו לפחות 5 שחקני הרכב ברמה אז באמת אין לנו מה לחפש להתמודד על משהו רציני השנה.

6 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

שמע, אני בין האופטימיים הכי גדולים שאני מכיר לפחות.

גם אם יהיה 3:0 ליריבה בדקה ה89 אני אאמין שאולי יקרה משהו, פאתטי, אופטימי אבל זה אני.

אבל לחשוב שהקבוצה שראינו היום לא צריכה חיזוק רציני זה כבר הזיה.

חיפה באמת לא כזאת גדולה אבל יש לה שלושה/ארבעה שחקנים שמכלום יכולים לשים גול במשחק וכרגע אני לא רואה אפילו אחד כזה אצלנו(אני מדבר נטו מהשני משחקים שהיו לא רלוונטי לי מה היה בעונה שעברה).

זה אשכרה נראה שלקחו 11 אנשים מהרחוב וביקשו מהם לנסות לחבר כמה פסים. 

לא היה פשוט כלום. באמת שהרבה זמן אני לא זוכר דבר כזה.

הבעיה היא לגמרי מי יגיע. כי אם לא יביאו לפחות 5 שחקני הרכב ברמה אז באמת אין לנו מה לחפש להתמודד על משהו רציני השנה.

א. לפי איך שאתה מתבטא אתה ממש לא אופטימי רציני ידידי.

ב. לא יודע מה זה חיזוק "רציני". עובדתית, כמו שרשמתי עם פרץ, פשיץ' ודן ביטון נאבקנו איתם עד השניה האחרונה. אז אם נביא את דן ביטון ועוד חלוץ וקשר זר זה חיזוק רציני או לא?

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

ב. לא יודע מה זה חיזוק "רציני". עובדתית, כמו שרשמתי עם פרץ, פשיץ' ודן ביטון נאבקנו איתם עד השניה האחרונה. אז אם נביא את דן ביטון ועוד חלוץ וקשר זר זה חיזוק רציני או לא?

תביא לי קשר זר ברמה של פרץ וחלוץ ברמה של פשיץ וחותם על זה.

לא יקרה לכן צריך 5 שחקנים ולא פחות.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

א. אז תבין כמה אופטימי כמוני איבד את זה אחרי שני משחקים כאלה ידידי.

ב. באמת שזה מצחיק אותי שאתה וגם אחרים פה משוכנעים שהכל סבבה ושחקן אחד או שניים יפתרו את הבעיה. 

זו לא הסיטואציה אחרי עזיבת זהבי שעוד היו פה שחקנים נורמלים והיה צריך קצת חיזוק.

זה מאוד נחמד הסיפור הזה שאתה מספר שנאבקנו איתם על האליפות עם השחקנים האלו אבל העובדה שהיום מכבי נראים כמו כלום. מה זה יעזור לנו כרגע איך נראינו בעונה שעברה ובזכות איזה שחקנים? 

אם זה משכנע אותך שהכל טוב ושגם העונה נאבק על האליפות אז סבבה מאחל את זה לכולנו! 

פתאום גם ז׳ראלדש נראה בינוני מאוד, הקיצוניים אנמיים ולא מדויקים והרננדס לא דומה לכלום. אבל חזרה של גולסה להרכב (עוד חודשיים מינימום) ושל ייני לרוטציה בתוספת שני שחקנים יכולים להפוך את הקבוצה, לא מסכים שצריך חמישה.

1 דקה לפני, itanar said:

תביא לי קשר זר ברמה של פרץ וחלוץ ברמה של פשיץ וחותם על זה.

לא יקרה לכן צריך 5 שחקנים ולא פחות.

פשיץ' על הנייר היה משהו. בפועל נתן אולי 5 משחקים טובים, באשמתו או לא. חצי פורום שלח אותו הביתה בסוף עונה שעברה. דור פרץ באמת אבדה ענקית.

הבעיה שלכם שאתם חושבים שכדורגל זה סטטי. לפני שנתיים חזיזה היה הלחם שום בעסקה של אשכנזי ורוב הפורום לא ידע איפה דין דוד משחק. בקיץ הזה היית מוכן לשלם על כל אחד מהם מיליון יורו אולי יותר שיבוא. כנ"ל אדון אבו פאני שבקיץ שעבר בא לחיפה על תקן ילד עם משכורת חייל שאין מה להפסיד עליו ופתאום הוא הקשר הכי טוב בליגה. גם גררו היה הזר שלא ברור מה הוא עושה בסגל שלנו והיום אין מישהו שלא ישים אותו באנקר בהרכב.

שחר, קארצב, חלאיילה, נחמיאס ואפילו אלמוג (רחמא לצלן) או חנציס או מישהו שאני לא חושב עליו יכולים להתברר העונה ככאלה. לא הכל חייב לבוא מחיזוק. יש לנו הרבה פוטנציאלים בסגל. כרגע קשה להם לבוא לידי ביטוי כי הכל מסביבם חרא. 

אז כן, מכבי לא צריכה 5 שחקנים. צריך קשר ל-10 ושפטריק יתחיל להאמין בשחר. רק זה כבר ישפר אותנו משמעותית לעומת מה שאנחנו רואים היום.

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

א. אז תבין כמה אופטימי כמוני איבד את זה אחרי שני משחקים כאלה ידידי.

ב. באמת שזה מצחיק אותי שאתה וגם אחרים פה משוכנעים שהכל סבבה ושחקן אחד או שניים יפתרו את הבעיה. 

זו לא הסיטואציה אחרי עזיבת זהבי שעוד היו פה שחקנים נורמלים והיה צריך קצת חיזוק.

זה מאוד נחמד הסיפור הזה שאתה מספר שנאבקנו איתם על האליפות עם השחקנים האלו אבל העובדה שהיום מכבי נראים כמו כלום. מה זה יעזור לנו כרגע איך נראינו בעונה שעברה ובזכות איזה שחקנים? 

אם זה משכנע אותך שהכל טוב ושגם העונה נאבק על האליפות אז סבבה מאחל את זה לכולנו! 

לא יודה איפה קראת שאמרתי שהכל סבבה. גם לא יודע איפה קראת שצריך שחקן -שניים. אמרתי באלף נושאים והודעות שהמצב חרא ושחייבים לפחות 3 שחקנים. ושיגיעו מהר. ההבדל בינינו שאתה חושב שזה לא אפשרי ואני כן. אם הייתי רואה תחושה של דחיפות במערכת גם הייתי רגוע. לצערי לא רואה את זה.

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

פשיץ' על הנייר היה משהו. בפועל נתן אולי 5 משחקים טובים, באשמתו או לא. חצי פורום שלח אותו הביתה בסוף עונה שעברה. דור פרץ באמת אבדה ענקית.

הבעיה שלכם שאתם חושבים שכדורגל זה סטטי. לפני שנתיים חזיזה היה הלחם שום בעסקה של אשכנזי ורוב הפורום לא ידע איפה דין דוד משחק. בקיץ הזה היית מוכן לשלם על כל אחד מהם מיליון יורו אולי יותר שיבוא. כנ"ל אדון אבו פאני שבקיץ שעבר בא לחיפה על תקן ילד עם משכורת חייל שאין מה להפסיד עליו ופתאום הוא הקשר הכי טוב בליגה. גם גררו היה הזר שלא ברור מה הוא עושה בסגל שלנו והיום אין מישהו שלא ישים אותו באנקר בהרכב.

שחר, קארצב, חלאיילה, נחמיאס ואפילו אלמוג (רחמא לצלן) או חנציס או מישהו שאני לא חושב עליו יכולים להתברר העונה ככאלה. לא הכל חייב לבוא מחיזוק. יש לנו הרבה פוטנציאלים בסגל. כרגע קשה להם לבוא לידי ביטוי כי הכל מסביבם חרא. 

אז כן, מכבי לא צריכה 5 שחקנים. צריך קשר ל-10 ושפטריק יתחיל להאמין בשחר. רק זה כבר ישפר אותנו משמעותית לעומת מה שאנחנו רואים היום.

חברים אוהדי חיפה יעידו שכבר בזמן אמת אמרתי להם שההחלטה להעיף את שלומי אזולאי האוקראיני לחדרה ולהשאיר את אבו פאני תביא להם אליפות.

כבר בחדרה היה מדהים.

עוד דבר שמעצבן אותי זה כל עניין רמלה.

כוכבי נערים א צריכים לצאת לרמלה כבר בגיל 16-17.

גלוך, באיה, קורדובה, ישרפו עכשיו שנתיים סתם.

אין שום סיבה שילד בן 17 לא יכול לשחק בליגה לאומית בקבוצה בלי שאיפות עלייה.

בדיוק כמו אלה שחזרו העונה ויושאלו שוב.

יוצא שהם חוזרים למכבי בגיל 21 במקרה הטוב.

בנוגע למשחק, חיפה שיחקה היום בלי ארד, לביא, חזיזה ורוקאביצה.

אם היית אומר לי בעונת איביץ' השנייה שהם ישחקו בלי ארבעתם ויהיו שתי רמות מעלינו הייתי אומר לך שאתה הזוי.

הפער בין הסגלים תהומי. מי שעדיין לא רואה את זה כנראה יראה את זה בסביבות נובמבר.

לפני2 שעות , turgi said:

אם היית אומר לי בעונת איביץ' השנייה שהם ישחקו בלי ארבעתם ויהיו שתי רמות מעלינו הייתי אומר לך שאתה הזוי.

זה.

שחר פיבן ואבי ריקן פותחים אצלי בקישור? אני לא יודע במה זה יותר טוב מג'אן ומישאלוב

החלוץ היחיד שיש לי בסגל זה ילד מסכנין? מיד קופץ פלאשבק לרועי דיין. אולי אם נעבור שלב באירופה נחתים איזה אמיל אמבמבה. מצטער, אולי אני פוסט טראומתי אבל זה מה שאני רואה..

שכטר וטיבי הולכים, ריקן וטב"ח נשארים. פרץ עוזב, אנחנו נואשים לקשר שיחליף אותו, עלי מוחמד חותם בחיפה. כל החתמה נמרחת לי כמו סאגת ליאור אסולין. חלק מאשימים את יצחקי, חלק אומרים שהבעלים בקנדה לא עונה לאימיילים. אנחנו שכונה, פתאום חיפה וב"ש נראים תקתקנים לידינו.

בעונת סוזה פינטזנו על לגדול כמועדון ולהיות חברת קבע בבתים באלופות סטייל באזל. היום הציפיות שאני קורא פה הם שנביא איזה 4-3 שחקנים ואז אולי נגנוב את האליפות אם הקלפים יסתדרו לנו. אז היו זהבי, פריצה, יצחקי ובדש שיכולים לשחק בחוד. היום יש לי חלאיילה ועוד ילד בן 17. אז היו קרוייף, אנגלידיס וסוזה. היום יצחקי, תמם והולנדי אלמוני שאימן את הנוער ובא לסתום חור.

חיפה לא השתפרה, חיפה עדיין קבוצה בינונית להחריד. אנחנו הלכנו אחורה (בכל התחומים חוץ ממרצ'נדייז) וזה נראה שהדרך עוד לפנינו. יש נסיגה קשה בכל התחומים, מהשדירה הניהולית, דרך התחום המקצועי ואיכות השחקנים. כמו שהתפתחות היא תהליך שלא קורה ביום אחד, ככה גם ההרס

מELBANANA רשם קראתי את זה בעצב, זה כלכך נכון .

חיפה גרועים, אנחנו היינו מביסים אותם 5-6 בימים טובים

אבל אני לא מתעסק בחיפה

אני מתעסק במכבי

והמציאות היא שמקבוצה ששואפת להיות בבתים, הפכנו להיות לקבוצה בבנייה שרוצה לקדם צעירים(איפה הם?) על חשבון הצלחת המועדון...שהביאו מנהל ספורטיבי כמאמן שהגישה שלו היא לא חשוב התוצאות, אלא הדרך שלו(אין שום דרך ואין שום שיטת אימון)..כל הצוות ההנהלה נראים כמו משטר וישי, בובות חסרי עמוד שדרה ולא מסוגלים להגיד את האמת, כולם אומרים את האמת, כולם רק במכבי לאסימון לוקח חודש חודשיים לרדת למטה, לא צריך להיות גאון כדאי להבין שאין לנו מאמן וחסר 5-4 שחקנים, אני מרחם על הצעירים האלה הם במועדון הכי תובעני בארץ, יאכלו אותם בלי מלח, כדאי שצעירים יפרצו הם צריכים קבוצה חזקה עם בטחון, כמו שהיה בכל התקופות שלנו...זה לא יעבוד , חבל על הזמן, חבל על הזמן!.

אני בטוח שלמכבי יש אופציה כלכלית להשקיע, אבל לפי מה שואן ליובן אומר ביומיים האחרונים שהוא לא יודע עוד באיזה עמדות צריך להתחזק והוא לוקח את הזמן ולא ממהר זה רק מראה כמה אנחנו מתנהלים שכונה, "מאמן" שממאי לא יודע מה הוא צריך לסגל ומה חסר לו זה מראה כמה עובדים עלינו...איך הוא אמר? המחנה אימונים גרם לו כאב ראש, זה סתם גניבת דעת של לעכב זמן, קבוצה עם שאיפות לא מחפשת מחנה אימון לברוח מהמציאות, המציאות שהסגל שלנו הכי חלש מאז 2007, אפילו אצל איווניר היה בשר ונראינו יותר טוב עד לכל הבעיות החבריות בינו לשחקנים.

14 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אנשים פה לא מספיקים להקטין את חיפה. הם קבוצה עמוקה שרק התחזקה משנה קודמת. יש להם את כל הכלים לעשות קציצות מהליגה. 

לצערי, מסכים.

15 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אנשים פה לא מספיקים להקטין את חיפה. הם קבוצה עמוקה שרק התחזקה משנה קודמת. יש להם את כל הכלים לעשות קציצות מהליגה. 

נכון 

וגם שברו כמה מחסומים פסיכולוגים בדרך

16 דקות לפני, PLASTOMAN said:

לצערי אני חושב שהיחידה שיכולה לאתגר אותם השנה זאת ב״ש 

12 דקות לפני, Art Vandelay said:

נכון 

וגם שברו כמה מחסומים פסיכולוגים בדרך

חכה למחזור 3 בבלומפילד (בעונת סוזה שברנו במחזור ה-3 את מחסום קרית אליעזר...)

:hooligan:

19 דקות לפני, PLASTOMAN said:

זה ברור שהם פייבוריטים. הם וב"ש נהנים מהואקום העצום שאנחנו השארנו. עד לפני כמה שנים הם יכלו לחלום על להחתים מישהו שיכול לעזור לנו באיזושהי צורה. הם עדיין לא קבוצה טובה באמת אבל כך או כך אם הרוחות ימשיכו לנשוב לאן שהן נושבות הם ישתלטו על הליגה בשנים הקרובות.

לפני6 שעות , אלק נילאש said:

אבל זה בדיוק העניין - אתה חושב ששחר, חנצ'יס,נדב נידם ונגיד בר כהן יהיו שחקנים משמעותיים במכבי העונה?

המשחק אתמול זה בדיוק הזמן להתחיל להריץ אותם - לראות מה הם שווים. מריקן אתה יודע מה תקבל וזה לא הרבה, אז לפחות תן צ'אנס לכאלה שעדיין לא שיחקו.

אני חושב שכל עוד לא מגיע רעש משמעותי תן לצעירים המוכשרים שלך לשחק, במקרה הטוב אתה תרוויח אותם והם יראו מה הם שווים, במקרה הרע אתה תמיד יכול להחזיר אותם לספסל או להשאיל אותם לעוד עונה.

לפני4 שעות , turgi said:

חברים אוהדי חיפה יעידו שכבר בזמן אמת אמרתי להם שההחלטה להעיף את שלומי אזולאי האוקראיני לחדרה ולהשאיר את אבו פאני תביא להם אליפות.

כבר בחדרה היה מדהים.

עוד דבר שמעצבן אותי זה כל עניין רמלה.

כוכבי נערים א צריכים לצאת לרמלה כבר בגיל 16-17.

גלוך, באיה, קורדובה, ישרפו עכשיו שנתיים סתם.

אין שום סיבה שילד בן 17 לא יכול לשחק בליגה לאומית בקבוצה בלי שאיפות עלייה.

בדיוק כמו אלה שחזרו העונה ויושאלו שוב.

יוצא שהם חוזרים למכבי בגיל 21 במקרה הטוב.

התייחסת ספציפית לאבו פאני, אבו פאני הוא משל. משל לשחקן שבקיץ אף אחד לא סופר ושנה אחרי הופך להיות האיש שבלעדיו אי אפשר. גם פרץ היה כזה. לפני שנה היית מוכר אותו בחצי מיליון יורו ואומר גם תודה, פתאום הוא חצי קבוצה. יש גם מקרים הפוכים. זה קורה כל הזמן ובכל ליגה. אני לא אומר שזה מה שיקרה בהכרח ושהייתי בונה את העונה שלי על זה, אבל זו אפשרות.

לגבי הסגלים, אני הייתי זה שהתווכח איתך (ועם עוד יוזרים) לפני יומיים שההבדלים הם הכי גדולים שהיו פה, לא צריך לספר לי כמה הם תהומיים. העניין הוא שאצל חיפה זה הסגל הסופי, מכבי תתחזק בכמה שחקנים ויש כמו שאמרתי כמה פוטנציאלים להפתעות. בינואר זה לא יהיה מצב הכוחות בין הקבוצות, השאלה מה יקרה עד אז.

לפני9 שעות , Eli basa said:

"מריצים צעירים, עונת מעבר, קורה שמפסידים כשמשלבים צעירים". מי הצעירים שהצטרפו השנה ששיחקו? דניאל פרץ בגלל פציעה של טננבאום ועידו שחר. 
אבל מריצים צעירים... כשחנציס, פארפה, בר כהן, תורג'מן ועוד ישחקו נגיד שהרצנו צעירים ואם הפסדנו הפסדנו, 
"בגלל הצעירים" זה בטח לא.

זה הכי מתסכל.

בסוף אבי ריקן נהיה שחקן הרכב שלנו, שחקן שגם בשיאו היה על תקן סופר סאב.

כפרה עליו אבל הוא לא צריך לקאות

יותר מ10 דק במשחק

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

התייחסת ספציפית לאבו פאני, אבו פאני הוא משל. משל לשחקן שבקיץ אף אחד לא סופר ושנה אחרי הופך להיות האיש שבלעדיו אי אפשר. גם פרץ היה כזה. לפני שנה היית מוכר אותו בחצי מיליון יורו ואומר גם תודה, פתאום הוא חצי קבוצה. יש גם מקרים הפוכים. זה קורה כל הזמן ובכל ליגה. אני לא אומר שזה מה שיקרה בהכרח ושהייתי בונה את העונה שלי על זה, אבל זו אפשרות.

לגבי הסגלים, אני הייתי זה שהתווכח איתך (ועם עוד יוזרים) לפני יומיים שההבדלים הם הכי גדולים שהיו פה, לא צריך לספר לי כמה הם תהומיים. העניין הוא שאצל חיפה זה הסגל הסופי, מכבי תתחזק בכמה שחקנים ויש כמו שאמרתי כמה פוטנציאלים להפתעות. בינואר זה לא יהיה מצב הכוחות בין הקבוצות, השאלה מה יקרה עד אז.

מכבי תביא שחקן או שניים.

מפה ועד תתחזק, יש מרחק.

לפני2 שעות , Echoes said:

זה הכי מתסכל.

בסוף אבי ריקן נהיה שחקן הרכב שלנו, שחקן שגם בשיאו היה על תקן סופר סאב.

כפרה עליו אבל הוא לא צריך לקאות

יותר מ10 דק במשחק

אני עד עכשיו לא מבין את ההחלטה להשאיר אותו, הזייה.

חדר הלבשה בתחת שלי, צריך יכולת... שאין לו, מיצא פה לגמרי.