Jump to content

חיפה - מכבי | הכי..

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, קמחי said:

אין כאן מהפכת צעירים ולא בונים יותר מדי על הדור הבא.

יש כאן קבוצה מאוד בינונית שחסרה איכות מעמדות הקישור ומעלה.

יפה אמרת, לא בכל שיגעון יש הגיון, ולא בכל אי סדר יש סדר בניגוד למה שחושבים לא מעט פה מסתבר. הסגל של היום נוצר מעזיבת שחקנים ומאי הבאה של אחרים, וככה מי שנתקעו פה בסופו של דבר, הם אלו שמרכיבים את סגל הקבוצה, והם אלו שמקבלים את דקות המשחק, וככה אנו נראים..

6 דקות לפני, קמחי said:

אין כאן מהפכת צעירים ולא בונים יותר מדי על הדור הבא.

יש כאן קבוצה מאוד בינונית שחסרה איכות מעמדות הקישור ומעלה.

צריך לנעוץ את זה.

אנשים מנסים לשכנע את עצמם שזאת רק עונת מעבר ורק מהפכת צעירים. כבר בעונה הבאה נחזור לדרוס את הליגה.

המצב הנוכחי הוא תוצאה של ניהול גרוע ולא בפעם הראשונה (גם הניהול באליפות האחרונה למשל היה לא טוב, אבל אז היה לנו מאמן פסיכי ושחקנים שזיינו את הליגה עונה לפני), רק שהפעם אין לנו מאמן על הקווים ויש לנו סגל חלש מאוד. 

13 דקות לפני, itanar said:

חילופים מאוחרים כהרגלו של ואן לאבן.

במחצית היה צריך להוציא את פיבן וחלייאלה ולהכניס את שחר ואלמוג/חוזז. 

פיבן עלה לו ב2 השערים, איבוד אומלל במעבר שהוביל לגול שלהם ועבודת הגנה נוראית בגול של אבו פאני (גם הרננדזס כמובן, אבל פיבן בלבל אותו בסגירה).

מסכים.

חייב לומר שגם עם הקישור הנוראי של פיבן ריקן חיפה לא באמת שלטו, גלזר אחד מפחיד אותם. הופתעתי לרעה מהם כי ציפיתי שישבו לנו על השער לאור הקישור.

אחרי החילופים היה עולם אחר ברמה הבסיסית, להשתלט מהר ולהעביר להתקפה למען השם, לא יכול לראות יותר את ריקן ופיבן מנסים להשתלט, חושבים שעה ובנתיים חוטפים להם מאחור.

3 דקות לפני, elbanana said:

אני כבר מזמן לא מאמין שהכל מתוכנן ומחושב ויש איזו תוכנית על. אני מאמין שגולדהאר לא בעניינים.

כשהוא הוציא כסף והביא את קרויף שבאמת ידע מה הוא עושה היתה תוכנית על. מיץ' לא מתקרב לרמת ההבנה של ג'ורדי בכדורגל, אבל הבעיה היא שכנראה שהוא התחיל להאמין שכן, או שפשוט לא אכפת לו יותר.

זה נראה שמאז שאיביץ' שהיה מאמן על קרע את הליגה עם הסגל הבינוני בעונת הפייר פליי הראשונה, מיץ' מאמין שהוא יצא פראייר עם הכסף הגדול שהוא שפך, ושמעכשיו הוא יכול לעשות דברים בדרך שלו והשיטה כבר תנצח הכל.

להשקיע את המינימום שבמינימום ולעשות השלמות אם צריך. זה לא יעבוד, ואנחנו נמשיך לסגת אחורה מכל הבחינות.

יצחקי בטוח לא אשם. גם אם אלו החלטות שלו (לדעתי הוא בובה) מיץ' כבר היה אמור להעיף אותו.

אני לא בטוח שזה רק מיטש. רז אמיר דיבר לפני כמה ימים ואמר שעלי מוחמד היה קרוב לפה מאוד וזה נפל בגלל סעיף כזה או אחר. זה אומר שיש נכונות להוציא כסף, אבל האחראים לא מצליחים לעשות את זה.

4 דקות לפני, turgi said:

חולק עליך מאוד 

חוזק של הגנה יותר מהכל בנוי מעבודה קבוצתית תיאום ואגרסיביות.

זה נראה די רע, כמו שאר חלקי המגרש, אבל אין כאן בעיה יוצאת דופן מבחינת איכות החומר.

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

הגיע המלטדאון המדובר. נראה לי שהמשחק ביום חמישי עשה לאנשים את זה יותר קל לעיכול. זה לא נחת עלינו משומקום. אני מקווה שביום חמישי נצליח לנצח כי כרגע אנחנו לא מצליחים לייצר התקפה אחת ראויה במשחק מסודר.

כתבתי על זה כבר לפני שלושה שבועות. יהיה מלטדאון. קהל כדורגל הוא כל כך קל לפיענוח, בגינס השלישית אתה מבין את זה(:(שלוש מקטרות של שרלוק הולמס). אנחנו לא ממש טובים כרגע אבל אני כן רואה עקרונות משחק שנשמרים ואני לא רואה את השמים נופלים. ממש לא. וחיפה היא ממש לא האריה הגדול. ממש לא. גם שחקני מכבי לא חושבים את זה וזה ניכר. נראה את הסגל בסוף הקיץ ואיך הכל מתחבר. ממש לא מרה שחורה. 

2 דקות לפני, ron123 said:

יש עוד חודש לליגה .

מאמין שיביאו לפחות 3 שחקנים .

יש בסיס טוב: גלזר, גולסה,סאבו , ז׳ראלדש

יהיה בסדר .

אי אפשר לסמוך על גולסה עם כל האהבה

גראלדס לא נראה שייך למקצוע סורי

כולו כבוי

1 דקה לפני, המכבייה said:

כתבתי על זה כבר לפני שלושה שבועות. יהיה מלטדאון. קהל כדורגל הוא כל כך קל לפיענוח, בגינס השלישית אתה מבין את זה(:(שלוש מקטרות של שרלוק הולמס). אנחנו לא ממש טובים כרגע אבל אני כן רואה עקרונות משחק שנשמרים ואני לא רואה את השמים נופלים. ממש לא. וחיפה היא ממש לא האריה הגדול. ממש לא. גם שחקני מכבי לא חושבים את זה וזה ניכר. נראה את הסגל בסוף הקיץ ואיך הכל מתחבר. ממש לא מרה שחורה. 

אנחנו לא נשיג יותר מדי העונה.

בידיים של ואן לייבן אני חושב שגם הצעירים יתקשו לפרוח.

20 דקות לפני, סלבה said:

לו היו רצים על "מהפכת צעירים" הייתי זורם עם זה, אבל עזבו את מכבי שלושה-ארבעה שחקני הרכב ובכל זאת פתחו היום רק שניים שלא היו פה בעונה שעברה, וגם מתוכם אחד לא אמור להיות בהרכב. זו היחלשות ברורה לחלוטין, בלי שום אופק לעתיד.

להעדיף ריקן, שחקן בן 33 שכבר היה רגל בחוץ, ואת פיבן, בלם בינוני, בן 26 ולא חכם במיוחד, בקישור במקום אחד-שניים מתוך שלושה שחקנים צעירים שחוזים להם גדולות ואולי איזה יונתן כהן שנוסה כ-10 במחנה, זה פשוט לא מובן, זה מגוחך. השניים האלה היו חילוף 3-4 בעונה שעברה, בתקופה טובה.

בסופו של דבר ההפסד בא מהקישור. כל אחד משחקני ההתקפה שלנו זועק לקישור שיעזור לו, והקישור של היום לא מסוגל לזה.

אני חושב שפטריק בעצמו לא יודע מה הוא רוצה

לקח בלם/מגן ימני ועשה ממנו קשר אחורי, בזמן שיש לו קשרים מוכשרים בספסל

חושש שעם פטריק גם לא נגיע לכלום וגם הוא ייבש את הצעירים

3 דקות לפני, קמחי said:

חוזק של הגנה יותר מהכל בנוי מעבודה קבוצתית תיאום ואגרסיביות.

זה נראה די רע, כמו שאר חלקי המגרש, אבל אין כאן בעיה יוצאת דופן מבחינת איכות החומר.

ממשיך לחלוק 

25 דקות לפני, אלק נילאש said:

או שאני ואתה מבינים כדורגל אחרת או שאתה ממשיך להתבצר בפוזיציה במקום להודות בטעות. אם חטפת 2, משקוף, אחד על אחד מחמש מטר של אצילי והרבה מצבים בתוך הרחבה לא נחשבים בשבילך כמשחק שיכולת לצאת בו עם רביעייה אז לא יודע מה להגיד. למכבי שעלתה היום אין איכות הגנתית כי הקישור שלנו לא מצליח להדוף את ההתקפות וההגנה רעה ו/או לא מתואמת.

אמרתי במפורש בהודעה המקורית שב"ש הייתה הרבה יותר טובה מחיפה הזו, הבעיה זו מכבי. לך תראה את הסגל שהיה אז לעומת מה שיש כרגע ותחזור אליי. 

מבינים כדורגל אחרת לגמרי. היו להם הזדמנומות בפתיחת המשחק, אם היה נכנס אחד מהם, הדינמיקה של המשחק היתה משתנה. הם טובים יותר ויקחו אליפטת אבל הפער בין הקבוצות הוא לא 4 גולים

לא הייתי ממהר לחרוץ ולקבוע שכל הצעירים שלא היו בסגל אכן לא יראו דקה העונה/יושאלו. עדיין מקווה שפטריק מנסה ללכת על המוכר בהתחלה רק שהמוכר כלומר ריקן והפלסטר של פיבן בקישור וכל דקה שטבח מקבל לא באמת תורם מהנסיון או מספיק טוב.

רוצה להאמין שבחמישי נראה שינוי משמעותי בקישור.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צריך לנעוץ את זה.

אנשים מנסים לשכנע את עצמם שזאת רק עונת מעבר ורק מהפכת צעירים. כבר בעונה הבאה נחזור לדרוס את הליגה.

המצב הנוכחי הוא תוצאה של ניהול גרוע ולא בפעם הראשונה (גם הניהול באליפות האחרונה למשל היה לא טוב, אבל אז היה לנו מאמן פסיכי ושחקנים שזיינו את הליגה עונה לפני), רק שהפעם אין לנו מאמן על הקווים ויש לנו סגל חלש מאוד. 

כמו ששכנענו את עצמנו שכל הבעיה בשנים האחרונות הייתה בגלל הפייר פליי

אבל תראו מה זה,הפלייר פליי נגמר וזה נראה אפילו יותר גרוע

מי שחכם הבין שהפייר פליי  הוא בעיקר תירוץ להשיק את תוכנית העל של מיץ' שזה קבוצה שרצה על אוטומט עם נוער איכותי

הוא רק שכח שככה לא בונים אימפריה אלא בונים מכבי פתח תקווה

2 דקות לפני, snufkin said:

מבינים כדורגל אחרת לגמרי. היו להם הזדמנומות בפתיחת המשחק, אם היה נכנס אחד מהם, הדינמיקה של המשחק היתה משתנה. הם טובים יותר ויקחו אליפטת אבל הפער בין הקבוצות הוא לא 4 גולים

ברור שהוא לא. זה גם לא מה שאמרתי. אמרתי שהוא כזה גדול שביום טוב זה יכול להיגמר ב-4. מספיק שייכנס גול מוקדם וזה יקרה. מהסיבה המאוד פשוטה שיש להם התקפה מצויינת ולנו אין קישור ובטח שלא התקפה שתחזיר אותנו למשחק אם אנחנו בפיגור. לפי ה-180 דקות האלה הסיכוי הכי טוב שלנו לגול זה פנדל. אם פטריק ימשיך עם הקיבעון ביום חמישי אנחנו יכולים באמת לעוף מאירופה. 

אנשים עדין רושמים פה ג'ראלדס כמשהו

האיש לא נראה דומה בכלום לשחקן שהיה פה בתקופת איביץ', כנראה שהכל קשור למאמן הוא יכול להפוך את פיבן למלדיני

אם גולדהאר לא יחזק את הקבוצה, לפחות שיביא מאמן סרבי סטייל איביץ', הוא יכול להפוך את הכלום פה למשהו 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא בטוח שזה רק מיטש. רז אמיר דיבר לפני כמה ימים ואמר שעלי מוחמד היה קרוב לפה מאוד וזה נפל בגלל סעיף כזה או אחר. זה אומר שיש נכונות להוציא כסף, אבל האחראים לא מצליחים לעשות את זה.

אז שיחליף אותם. 

במידה וזה נכון, מי בחר ב"אחראים" החובבנים האלה שמביאים תוצאות כאלה? מה היו השיקולים שלו בבחירה? למה הם עדיין שם? הוא מרוצה?

זאת בדיוק הנקודה

Just now, elbanana said:

אז שיחליף אותם. 

במידה וזה נכון, מי בחר ב"אחראים" החובבנים האלה שמביאים תוצאות כאלה? מה היו השיקולים שלו בבחירה? למה הם עדיין שם? הוא מרוצה?

זאת בדיוק הנקודה

זה משהו אחר. מסכים איתך.

15 דקות לפני, קמחי said:

אנחנו לא נשיג יותר מדי העונה.

בידיים של ואן לייבן אני חושב שגם הצעירים יתקשו לפרוח.

אני הרבה יותר אופטימי ממך. אנחנו ממש בסדר ביחס לכישרון שיש כרגע. צריך לחזק, אין שאלה.

3 דקות לפני, elbanana said:

אז שיחליף אותם. 

זאת בדיוק הנקודה

ממה שאני הבנתי הסיבה שעלי מוחמד לא פה היא כי התקשורת עם קנדה היא איטית. אמרתי את זה כבר לפני כמה שבועות.

7 דקות לפני, elbanana said:

אז שיחליף אותם. 

זאת בדיוק הנקודה

מיץ' בחר אותם בקפידה

אין לו כוח לעוד ג'ורדי שיעשה לו רעש שהוא עוזב כל פעם שהוא לא מסכים לתת כסף לרכש

הוא מעדיף יצחקי שיודע שאם לא מכבי הוא פותח משרד הלוואות של שוק אפור ומחפש מקום לפתוח בו גולדה או סיטי מרקט כי הרבה אין לו מה לחפש בחוץ

Just now, אלק נילאש said:

ממה שאני הבנתי הסיבה שעלי מוחמד לא פה היא כי התקשורת עם קנדה היא איטית. אמרתי את זה כבר לפני כמה שבועות.

שידברו עם חזיזה, יחבר אותם לכבל התת ימי.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

וזה מתחבר לעניין המנכ״ל שלא קיים.